Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
26. říj 2014

@kija ahooj,ty jedna,pěkni zvolnit! 🙂 já byla včera naposledy v práci a už mám šábes,tento týden jedem na wellnes a ke kamarádům na slovensko takže pohoda a od toho dalšího už neschopenka.na kontrolu jdu 12.11,to jdu na krev a pro průkazku a 20.11 jdem na ten screening,ten už bych ráda měla za sebou ať vím že je snad vše ok.my už teda pomalu oznamujem nejbližším tak doufám že se nic už nepokazí....tak se zase někdy ozvi a nějaký foto přidej 😉

bublinka74
27. říj 2014

@chilli009 Ahojky,téda ty na mne myslíš hezky ,děkuji 😉 né jdu 30.10 .No co jsi to holka vyváděla bože,držím palečky ať je Ti lépe 😉

bublinka74
27. říj 2014

@majkylove ahojky,no vidíš aspoň víš co Tě čeká 😀 😀 neboj není to tak hrozný 😀 .No jo chlapi to mají snažší,ale za pár měsíců si taky užiješ neboj 😉 ono to uteče jako voda holka 🙂

marketat
27. říj 2014

@kija Já mám teď týden nějakou chřipku, tak je to takové veselé. Jak mi do teď nic nebylo, tak od té doby co kašlu, tak zvracím několikrát denně. Ale jinak to jde. Byla jsem na kontrola ve 12. týdnu a teď mě čeká až za 14 dní screening, předtím ještě jednou krev. V první krvi jsem měla zvednuté nějaké protilátky, tak jsem byla ještě na jednom odběru v nemocnici, ale tam už snad bylo všechno v pohodě.

marketat
27. říj 2014

@majkylove Téééda, to volno ti závidím, já jsem v práci pořád, počítám, že tak do konce 8. měsíce budu chodit. Ale po Vánocích bych ráda omezila pohotovosti, který sloužím, sice jen na telefonu, ale vstávat uprostřed noci se mi nechce už teď, natož s větším břichem.

sleepers
27. říj 2014

Holky nebrala jste některá Utrogestan?

terezapetrova
27. říj 2014

@bublinka74 ahoj 🙂 dnes uz pracujes chudaku? budu Ti s tou odmenou verit 🙂 ze se mi Vojtik odmeni 🙂 jsem tyhle dny nejaka porad sklesla ☹ tak včera mi Vojtisek alespoň udelal radost, když jsem ho myla ve vane a polevala teplou vodickou tak rikal "to se mi libi, to se mi libi" pisu, ze mi to udelalo radost protože to bylo poprvé co spojil 4 slova dohromady 🙂 a pak včera mi poprvé ukazal, ze na papir umi kreslit i kolecka nejen cary tak mam radost 🙂 Ty jsi taky dobra, ze jsi vse s detma vzladla... 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@majkylove oni prave naší priserni sousedi deti maji a ted maj dokonce male vnouce, které u nich často je tak ja to taky vůbec nechapu. Je to s nimi hroznej stres a ono to neprispiva ani tomu otehotneni si myslim. Dekuji Miso za povzbuzeni 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@janajens drzim všechny 4 palecky 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@majkylove to to je fajn, ze si uzivate i navstevy a ze všichni mají z tehu radost 🙂 mamince a tatinkovi jsi uz rekla? 🙂 ja tedy mlžila do konce 3tiho mesice a pak když jsem to mame rekla tak rekla "to je věc, nase dite bude mit dite" 😀 a to mi bylo 31 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@karlos12 diky moc 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@chilli009 ja te tak zdraviiim 🙂 zada lepci? 🙂

majkylove
autor
27. říj 2014

@terezapetrova naši už to ví a myslím že to berou podobně,prostě budu pořád jejich dítě 😀 zítra to jedem oznámit tchánovcům tam jsem zvědavá na reakci,u tchýně člověk nikdy neví 😀 a večer to jdem říct ještě dvoum kamarádům,ale pak už zbytek necháme teda až po sreeningu,ale my už to nemohli vydržet,aspoň těm nejbližsím 🙂 a to jsem od začátku tvrdila že budem oznamovat všem až nejdřív v prosinci,noo 😀

l_baruska
27. říj 2014

@sleepers já ho beru zrovna teď

martinalinda
27. říj 2014

@majkylove je to tak jak pises, souhlasim, nabije si jednou hubu,ale ponese to i to dite, to za nic nemuze, ale preci jen nejsou ani jeden zodpovedni kdyz do takto nepripraveneho zivota privadeji jeste nekoho, kdo si vybrat nemuze...je mi z toho fakt zle, i po dnesni kontrole na gynde, rekla mi ze zase asi nebyla ovu, ze je tam zlute telisko ale vajicko nikde, dala mi recept na Utrogestan, mam to brat 16-25DC v pristim mesici, tak fakt nevim, nejak nemam naladu na to resit svoje mimi, natoz tak segrino. Uplne mi zkazila cely prodlouzeny vikend, vse se porad toci kolem ni, a ta si ted zdrhla na cely tyden pryc. Ono je hrozny pocit snazit se o dite, milovat se a chci po svatbe zalozit rodinu a do toho je driv segra a jeste za takovych hroznych podminek. Nejak to neberu, ani mozek to nebere, to se nemelo stat.

chilli009
27. říj 2014

@terezapetrova zdravíííím, záda chvílema lepší, ale zatím stále žádná hitparáda, ale žiju 🙂 , MS knčí, tak je to lepší, takže se psychycky rovnám na další kolo 😀 snažení. Nevím zda jsi tady o tom psala nebo ne, ale zeptám se, nezkoušela jsi s manželem třeba centrum asistované reprodukce ?

majkylove
autor
27. říj 2014

jinak zítra jedem ke tchánovcům už na oběd,oznámíme mimi,pak jedem do kina a mrknout do obchoďáku,pak se vrátíme ke tchánovcům a budem tam spát.ve středu odjíždíme na wellnes,to máme ještě takovej volnější program,jen bazének a tak,ve čtvrtek máme jen pro nás vířivky,jakýsi protiproudy a nevím co všechno,pak masáže,kosmetiku a tříchodovou večeři,takže super den a v pátek se přesunem ke kamarádům na Slovensko,jejich malej měl teď 3 roky tak popřát,posedět,pokecat,přespíme tam,v sobotu tam nějakej výlet a hurá domů,po cestě navštívíme hřbitovy a snad se dostanem domů aspoň do osmi,nabitej týden 🙂

martinalinda
27. říj 2014

@bublinka74 je to tak, nic jineho nezbyva. Jak jsem psala majkylove, nasadila mi ted ty hormony, tak ani nevim kvuli cemu, co se deje, pry zlute telisko bylo kazdy mesic, ale moc nevim co to znamena, tak byla ovu nebo ne? jsem zmatena cela, a jeste z toho vseho nestastna, nejak jsem to vzdala, doktorka mi rekla ze pry prvni veta segry, jak u ni byla byla, ze je ji lito ze je prvni tehotna a ze nevi jak to ma rict me, ze jsem mela byt prvni a ona druha, ze nevi co ma delat, pry nebyla rada...tak ja ted nevim, po tech kecech co tady mela, mi neprijde normalni aby toto rekla u gyndarky kdyz ji potvrdila dite...a ani mi to pry nechtela rict, mi dnes rekla mamka. chapu ze me brani pred spatnym pocitem, aby me to mrzelo, ale co by to zlepsilo, nic...stejne bych se to dozvedela a budu na ni muset cumet cele jeji tehotenstvi na to jeji bricho v praci, delame spolu, to mi fakt vubec nepomuze v nicem, ani v tom na to nemyslet, holt je prvni a my s tim nic neudelame :(

majkylove
autor
27. říj 2014

@martinalinda já tě úplně chápu,ale stejně ti poradím né neřeš to,to nejde,to je jasný,ale řeš i sebe,dej se dokupy ať už máte mimi i vy a pak ti to bude tak nějak už docela jedno,bude záležet jen na vás prostě.držím moc palce,ten utroš by mohl pomoct,už se musí zadařit 😉

martinalinda
27. říj 2014

@karlos12 Díky za pozitivni slova, je to fakt, nemela bych ji resit, to mi rekla i doktorka, ze si posrala zivot sama tak at si to vyzere jak chce, rikala ze se mame zamerit na sebe s manzelem, vzdyt nam preci nic nechybi, to ma pravdu, ale fakt koukat na to jak ji roste bricho, je pro me dost hrozne, jeste mi bude trvat nez to vse nejak pochopim, asi dokud nebudu tehotna, tak ji chapat nebudu, az budeme na stejne pozici, treba se to nejak vse zmeni a rada ji poradim, budem spolu nakupovat veci atd. ale zatim na to vubec neni pomysleni. ale uvidime co bude, snad se ji otevrou oci.

chilli009
27. říj 2014

@martinalinda
ahojky, něco málo jsem přečetla a nevěšela bych hlavu ani nesmutnila, jo je to 100% na palici, když se snažíte sami o miminko, ale o to víc bych si to vychutnala pak sama, když budeš čekat mimi do zaopatřeného prostředí bez dluhů a s chlapem, kterého miluješ.
Ber to tak, že si ségra zkazila život ( aní né tak dítětem - dítě je dar, radost i starost, ale to za nic nebude moct, ale tím, že je hloupá a nedávala si pozor, když měla sex s chlapem, kterej nestojí za nic a mají jen dluhy ).
Miminko se podaří neboj, jen to chce svůj čas, sama vím, že jsem chtěla vše hned a teď a bylo to na palici, když se nedařilo , ale pak to klaplo a máme krásnou, zdravou dceru, které chceme pořídit ještě ségru, tak se snad brzy zadaří jinak zešílím, opět chi být těhu hned a teď ... klasika 😀 .
Jinak k té doktorce, proč Ti nenasadila třeba Clostilbegyt nebo jak se to píše ten je na podporu vajíček ? Já se chystám na UTZ, aby jsme vysledovali nej období, kdy se snažit 😵, tak snad proběhne tento měsíc OVU a klapne to.

martinalinda
27. říj 2014

@blauen je to tak, mas pravdu, ona ma exekuci a jedine vychodisko pry to ze si udelali decko je vzit se, a pomalu jak brzo, pred vanoci..no jako hruza, ja ani nevim co bych ji mela tak nejak rict, hned na zacatku, ona je strasne tvrdohlava, takze si nenecha nic vymluvit, mysli si ze ma pravdu a jen to jeji je to prave, ale nevidi, a velmi rychle zapomina,coz uz jsem se presvedcila u predchozich chlapa, ktery byl taky takovy idiot, takze tak nejak nedokazu ji ani poradit, momentalne se citim tak, ze jsem sama v koncich, a nemam chut s ni mluvit, uz ani nevim zda chci aby sla na potrat nebo chci aby si to nechala, dneska mi doktorka jeste rekla takove veci, ze ted fakt nevim zda segre na me a mych pocitech, ze se nam nedari mimi, ji zalezi a nebo to rekla jen tak. ja se v ni posledni dobou vubec nevyznam, ani nevim zda me ma natolik rada, aby si to vycitala nebo pripadne ji to mrzelo, ze ona je prvni a ja pry mela byt ta prvni a ze je ji to lito, ja nevim, ani jestli ji to mam verit, protoze ona se z toho urcite nezhroutila, tak jako ja...pockam zda se mnou bude chtit mluvit ona, psala jsem ji sms ze pokud bude chtit, at prijde, takze uvidime, je mi z toho vseho na nic.

martinalinda
27. říj 2014

@terezapetrova no nepreju ji to, jen si rikam ,ze pokud se to ma stat, tak se to stane..a ten ani nevim, pro celou rodinu by to byla asi spis zachrana, je to ted dost tezky a dneska po kontrole u dr mi taky neni nijak lip, spis to na me vse vic dolehlo, a nevim ani co si mam o segre a jejich slovech o me litosti myslet, ani na nic nemam naladu, jen se trapim a nakonec budu stejne ta spatna ja.

martinalinda
27. říj 2014

@sleepers ahojky, me ho napsala dneska na recept, takze jsem si ho vyzdvedla a cekam na ms, mam ho braz od 16-25DC. Co ty? Taky bych rada vedela, co je to zac a zda to vubec ma cenu jist.

martinalinda
27. říj 2014

@majkylove dekuji 🙂 budu se snazit z toho dostat sama, chlapovi jsem jeste nic nerekla, porad se pta, co ja a co kontrola...nevim no, reknu mu co ted bude a uvidime. Nejak ani nemam na nic chut, na jidlo, naladu...na nic. Řikala jsem si, ze se to asi vse zmeni tim, ze my budeme taky cekat, pak se budu jak pises soustredit na sebe a na mimi a ji resit nebudu, takze budu mit jinou starost, pak mozna dojde i na to spolecne nakupovani a rady, zatim na to moc nejsem, zavidim ji to, to asi by zavidela kazda, ale spis me mrzi s kym to ma. Tak uvidime co bude. Dekuji 🙂

martinalinda
27. říj 2014

@chilli009 děkuji za radu a podporu, mate tady vsichni pravdu, asi to moc resim a pak taky smutnim, nemela bych ztracet cas se segrou a jeji nezodpovednosti, spis bych mela zacit resit sebe. Nasadila mi utrogestan, pry na podporu cyklu na 2 mesice, tak nevim ani na co to presne je, zda mi to pomuze, musim vygooglit nejake fora o tom, ale ted me dost boli bricho uz nekolikaty den tak jsem si rikala ze se treba neco deje a ona ze tam mam v kazdem vajecniku jen žlute telisko ale ne vajicko, takze pry asi nic, ale rekla mi ze se mame dal snazit i ted, a pak pry po ms mam zacit brat ten utrogestan, tak jsem zvedava, rada bych uz mela sveho prcka v brisku a myslela jen na to jak se budeme mit dobre vsichni, ale zatim nejak nevim, nemam na to moc myslenky. Musim se soustredit na sebe a snad to vse zvladneme.

chilli009
27. říj 2014

@martinalinda Možná, že Ti clostík nasadí potom, moc se v tom nevyznám ,ale utrogestan nebo Duphaston se bere hodně pro udržení těhu a při rovnání cyklu, tak asi doktorka ví co dělá, kolikátý jdi DC ? vajíčko třeba teprve doroste, záleží kdy máš OVU, já mám třeba ovu až kolem 20 - 22DC, takže v druhé půlce cyklu né 12DC jako je považováno za normální 🙂 .
Ono je těžké se na těhu ségry nesoustředit, obvzlášť pokud spolu pracujete, ale uvidíš sama jak se ona bude chovat, pokud je morální a nebude Ti chtít ublížit po citové stránce, tak před Tebou nebude řešit, kde ji zrovna co píchlo a že ji je blivno apod. , pokud to bude před Tebou pořád ventilovat poslala bych ji upřímně někam, protože to se nedělá a to, že na gyndě řekne co řekla, tak to jsou jen kecy, kdyby nechtěla, tak bere prášky a tečka - vše mohou být jen kecy, aby ji teď rodina pomohla, protože je vlastně chudát s dluhy a debilem čeká dítě. Sourozence si bohužel nikdo z nás nevybírá, já mám staršího bráchu a taky si sním zažívám občas muka, od nervů ( spojené s ním ) jsem přes rok a půl lítala po doktorech na injekce a vyšetření s krční páteří a bolestí hlavy ( doma jsme v té době měla 7m. dítě ) a on má kolikrát ještě takový kecy, že bych mu dala nejradši ránu, že ho huba nebolí. Život není med a proto je třeba občas zatnout zuby a jít dál, považovat si toho co máme a věřit, že se štěstí usměje na nás i se zdravým miminkem 😵 .

https://www.modrykonik.cz/forum/jdeme-na-to/utrogestan-mate-zkusenosti-s-uzivanim/

chilli009
27. říj 2014

@martinalinda Ještě mě napadlo ... polož si otázku jak by se chovala ségra, kdyby jsi byla na jejím místě ? pomáhala by Ti nebo by si jela svou ?

bublinka74
27. říj 2014

@terezapetrova jj díky,zvládnout to musíme holka 😉 no vidíš ,kolik je malýmu vůbec ??To je šikula,každý úkol který zmáknou je musí chválit a oni s nadšením pak budou dělat další a další 🙂

bublinka74
27. říj 2014

@martinalinda ahojky kočko,vidíš i holky píšou to co já minule ...je to těžké,ale soustřeď se na sebe ,na Vás hmmm ...ten utroš uvidíš,píšou že je dobrý,tak třeba zabere konečně .... 😉 mně je poslední týden fakt dost zle ,nekouřím,dnes bych blila kudy chodím ....no jsem zvědavá co to bude nooo 😀