Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74
@sleepers
@terezapetrova

kočky mojééé,moooc vám držím palce,úplně nejvíc!!!! :-************

majkylove
autor
2. lis 2014

@mispula19 já to vidíííím,jsou tam,určitě?jak to vypadá dnes ráno,hmmm? 😉 držím pěsti ať krásně sílí a tichounce grytuluju!!! 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

Holky my už jsem se vrátili z dovči a zítra nástup na nemocenský režim 😒 no aspoň že jsme si to naposledy tak parádně užili,za to jsem mooc ráda.fakt 🙂

terezapetrova
2. lis 2014

@janajens dekuju 🙂

terezapetrova
2. lis 2014

@majkylove uplne nejviiiic dekuuuuju 🙂 ale neverim 😠 ale budu doufat 🙂 pisnu během dopo jestli na testu něco bylo, Mrcha zatím nikde, obvykle to dostavam rano ci dopo.

terezapetrova
2. lis 2014

@majkylove chudak na nemocensky ale ted to bude taky dobry zase jinak uvidíš 🙂

terezapetrova
2. lis 2014

@majkylove a jsem rada, ze jste si to uziliii moc jsi si to zalouzila 🙂

janajens
2. lis 2014

@majkylove tak a ted odpocivat a cerpat sily na miminko 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@terezapetrova budu čekat na dobré zprávy 😉 a jsem zvědavá jak to zmáknu no,myslím že to bude pěkná nuda 😒 teď ze začátku mám naplánovaný nějaký úklidy skříní a tak,ale až to udělám tak nevím no,no pak zas vlastně budu píct na Vánoce a tak,no snad to bude dobrý 🙂 musíte mě tu zabavit 😀

majkylove
autor
2. lis 2014

@janajens jj,snad nějakou načerpám do zásoby až ji pak budu potřebovat 😀

janajens
2. lis 2014

@majkylove jj urcite ted si budes uzivat 😉

chilli009
2. lis 2014

@terezapetrova držím pěsti // 😵

martinalinda
2. lis 2014

@chilli009
@karlos
@bublinka74

máte holky pravdu, nekdy je lepsi neresit nic, protoze se to stejne obrati proti tobe, ja jsem nasim rekla ze to s nimi resit nehodlam a pokud souhlasi s tim, ze segra do rodiny privede nejakeho debila a jeste mu ja mam rikat svagr, tak at se mnou nepocitaji, ja se nebudu zapojovat do rozhodovani,ani do nejakych nakupu pro jeji dite. Fakt ne, a na to mi tatka rekl, ze pry on nic resit nehodla, ze at si to vse segra zaridi s tim debilem sama, takze on se do budoucna o nic starat nebude, tak me trosku prekvapil. Mamka je z toho stale zdrbla..no a kdyz pak slysim ze to udelali schvalne, vedome chteli dite, ale netusili, ze se to pry podari tak rychle..jak naivni a nezodpovedne...no neresit radeji. My se ted vratili z Jeseniku, byli jsme tam na vikend a bylo fajn, trosku jsem zapomnela na to co se deje doma, ale se segrou se nejak nedokazu normalne bavit, ona taky ne..takze je to napjate mezi nami, ale co, az bude ona rozumna a prijde za mnou si treba o tom promluvit, neposlu ji pryc, ale nebudu to ja ta prvni, ktera za ni pujde a bude ji gratulovat. Takze jsem ted nejak radoby odpocinuta, i kdyz jsme tam byli n ture na seraku a zpet, docela mazec teda, vse me boli, ale psychicky jsem odpocinuta, mohla jsem si tam pokecat s kamoskou co ceka mimi v dubnu a ta byla taky v soku. Vsichni to tezce nesou, a mamka o tom radsi jeste s nikym nemluvila, i kdyz by potrebovala...tak uvidime, my se ted budem soustredit na sebe, jsem dneska 26DC, bricho poboliva,ale spis cekam ms, no uvidime, co bude 🙂

martinalinda
2. lis 2014

@bublinka74 , chilli009 - jj testila jse urcite brzy, zatim pak uz ne, takze to necham asi tak, ze pockam do patku, to budu 31DC a zkusim, cely vikend jsem stejne pila kafe, colu, jedla nezdrave, takze je to asi fuk...ale zatim nevim co bude, pokud by se to podarilo, nemam moc priznaky, jen tu bolest podbrisku a chute...nic vic.

martinalinda
2. lis 2014

@bublinka74 Juu, postupne jsem dosla k tvemu prospevku s hcg, tak to je pekny, tak treba se fakt zadarilo a ted jen vyckavat jak to dopadne, verim ze jo, priznaky ktere mas uz delsi dobu jsou jasne tehotensky.. tak budu tise zavidet a prat stesticko, aby to dobre dopadlo. Verim ze jo, clovek musi myslet pozitivne a os ebe se starat. Treba fatk nejaky cetrum ci lapa nebude nutna, uvidis. 🙂 Jsem rada i za tebe, i kdyz se nam tady ostatnim zatim moc nedari. Ale vsimla jsem si ze tu pribyva vic tehotnych, tak treba fakt do tech vanoc nas bude vic, preju to vsem a taky sobe 🙂

martinalinda
2. lis 2014

@mispula19 juuu, tak t moc gratuluju, je to jasne pozitivni 🙂 ono ta odmlka a ty problemy okolo baracku i manzela byly asi k necemu dobry 🙂 aspon si vypla se snazenim a myslela na jine dulezite veci a vidis, zadarilo se. To je pekne, tak se opatruj 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@martinalinda ahooj,no vidíš,všechno chce čas,ono se to nějak poddá,důležitý je myslet na sebe a hotovka 🙂
jinak my jsme byli v Rožnově fakt ohromně spokojený,bylo to tam naprosto skvělý 🙂
a to žes o víkendu jedla nezdravě atd,tomu se můžu já jen smát,než jsem zjistila že jsem těhu tak jsem v pátek vypila hrůzu vína,vykouřila krabičku cigaret,tančila do rána a v neděli zjistila že jsem těhu takže klídek ikdyby jsi už byla 😉 a zrovna zdravě nejím ani teď,spíš málo,musím přidat...

martinalinda
2. lis 2014

@majkylove taky si myslim ze je lepsi myslet na sebe a verit si ze to zvladneme a brzy se podari. Segru trosku nechapu, jak muze v tehotenstvi jit do sauny a virivky, ono by se to prece nemelo ne? Nevim neni pripravena a jeste asi moc nechape co to je byt tehotna...
Jsem rada ze jste si to v R. uzili, verim, je tu krasne, i pocasi ted, jsem rada ze tu ziju 🙂 Clovek se tu rad vraci i z dovolene, vyletu a tak..za nic bych to tady nevymenila.
Jo, takze je to asi ok, no vidim ze tys radila teda 🙂 takze asi nic extra se nestalo, ja stejne cekam spis ms, nez //, ale tak kdyby se stalo nahodou, tak to budu rada.
No tak sup sup s tim jidlem, musis pekne jist, at je mimi zdrave, je to i o zdravem jidle ale i o tom co ti chutna a tak si to proste das 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@martinalinda no jo noo,já se moc neomezovala a teď taky jím co mám ráda,akorát se snažím zapojit víc zeleniny a ovoce aspoň.jinak jedno kafíčko denně si dávám vpohodě a teď v tom rožnově jsem ve vířivce byla taky naložená,do sauny jsem teda jen nakoukla nachvilku do té bylinné,já to nemohla ani před těhu takže to mi neva.ptala jsem se na ty výřivky a termály dr než jsme odjížděli a říkal že proti tomu nic nemá když se člověk cítí dobře,že jedinej problém kterej může nastat jsou mykozy.dokud nebudu mít mimi v náručí a zdravé tak samozřejmě nemůžu říct jestli moje jednání nemá následky,ale zatím jsem takového názoru že těhu není nemoc a když se cítím dobře tak můžu prakticky "cokoliv" tak snad jo 🙂
držím ti palce!!!

sleepers
2. lis 2014

@majkylove dekuju. Jsi hodna. Ale ja jsem spis pesimista.
Mam to dostat ve stredu a do toho jdu ve stredu na extrakci osmicek. Takze to bude vylozene muj den D.
A navic uz 4.den mame naprosto tichou domacnost a ja netusim proc

majkylove
autor
2. lis 2014

@sleepers a třeba zrovna opravdu to bude den D,držím palce 😉 u nás je dnes taky tichá domácnost,ale já teda vím proč 😀 nebooj,to zas přejde,chlapi jsou prostě mimoni 😉

bublinka74
2. lis 2014

ahoj holky,konečně někdo 😀 ,tak já se dnes rozkrvácela nooo ...sice skoro na den ....noo takže nic ....20.11 na celkovou kontrolu a už jsem napsala lékaři co mi operoval minule,pracuje tu v centru asist,reprodukci ,tak se tam objednáme a uvidíme co a jak ....je jediné dobré ,že ovulace byla,ms dorazila taky dobře...tak to IUI by nám mohlo pomoct a zadařit ,jak říkal můj gynekolog,že u mne bude jen problém aby se vajíčko dokutálelo do dělohy ...tak asi má pravdu a při IUI je to velká šance ....noo takže zas jen odběry a odběry a prohlídky 😕 🙂

bublinka74
2. lis 2014

A ty příznaky jsou super jasné k té cystě ...buď je nová,ale minule už tam žádná nebyla,nebo zas nějaký divný hormony ..protože tohle je fakt zvláštní .... 😕 ,přítel už s tím iUI i souhlasí,abych se netrápila furt tím,že už jsem asi k ničemu .... víte co řekl ...zlatíčko,to bude rychlejší než sex ,ty jooo :D odnese spermoše,já za dvě hoďky musím dorazit ,zavedou mi je do dělohy během 5 minut,pak 15 min prý ležet v ordinaci a pak dom 🙂 ,noo mě rozesmál opičák jeden 😀

bublinka74
2. lis 2014

Holčičky je mi z toho smutno,moooc,břicho mi v jednu chvíli tak zabolelo,trvalo to asi 15 min,ani chodit jsem nemohla,pak se ukrutně spustila krev,možná to byla i cysta zas,takové křeče,ale už je klid ...hurááá ,tak já se snad na to IUI začnu i těšit ...vše se naprogramuje,ohlídá folikul a šup se spermošema do děloha a pak světe čiň 😀 😀 stále vidím nějaké pozitivum 😀

janajens
2. lis 2014

@bublinka74 to me mic mrzi drzela jsem ti pesticky tak snad se ti zadari priste jak rikas ☹

bublinka74
2. lis 2014

@janajens děkuji kočko,nedá se nic dělat noo ,už nikdy netestuji dříve minimálně týden po ms ... pak je zbytečně člověk nervozní,natěšený atd... 😉

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 to mě mrzí ☹ ale je dobře že to bereš pozitivně a jak říkáš,dr to určo vyřeší,dopraví ti spermíky až k vajíčku a bude to 🙂

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove njn jestli mi z toho dříve nehrábne holka 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 ale néé,když už si došla takhle daleko tak už to do toho cíle zvládneš 😉

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove jj budu se snažit,pak at mi to vše vyndají a už s tím nechci mít nic společnýho 😀