Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

princina
10. črc 2014

@majkylove děkuji

denisska
11. črc 2014

☹((((( tak jsem to dostala, predtim o tyden pozdeji ted driv :((

mysackovi
11. črc 2014

holky příští týden ve čtvrtek jdu konečně k novému doktorovi, už se těším....a doufám, že mě potěší a řekne, že čekám miminko...testovala jsme se naposled min pátek a řekla jsem si, že se už nebudu testovat, abych nebyla zklamaná...bude těžké to vydržet 😀....já prostě cítím, že jsem těhotná....všichni kolem tvrdí a ptají se jestli nejsem, že jsem jiná....příznaky sice mám, ale testy bohužel negativní....k tomu navíc dnes mi kamarádky pes čmuchal k břichu, což mě zaskočilo 😀

jitulka188
11. črc 2014

@ssarula 🙂 tak v tom případě si víkend na chatě teda užiju a i se napiju 🙂) Děkuju 😉

jitulka188
11. črc 2014

@majkylove Ahojky a pozoruješ nějakou změnu po vysazení ? Já vysadila po 10 letech a jsem uplně mimo ...připadám si jiná nebo jak to říct :DDJak dlouho se snažíte ?

romancam
11. črc 2014

Ahoj, já vysadila po 12ti a nepozoruji nic, kromě rozházeného cyklu plus mínus 5 dní, což je podle mé Dr. v normě. A taky že mě MS pěkně bolí.

Jinak jak jsem psala výš, u mě zatím MS nikde..test si ale dělat nechci, když se u mnoha ukáže třeba až v 7tt. A za 200Kč test se mi zatím dávat nechce...uvidíme, co bude dál..a nebo jak dlouho vydržím 😀

ycida
11. črc 2014

@mispula19
AHoj, omlouvám se, že píši až teď :(.
Já bych na mimi také nakupovala, ale zatím raději ne. Jen pokukuji 😀 Vím, ale jak zjistím II, tak to pojede, chudák přítel 😀 , ale moc se na to těším 🙂
Každopádně, když už kupuješ neodolatelné věcičky a ještě k tomu věcičky v akci, tak to se omlouvá 😅 😀

ycida
11. črc 2014

@denisska
Ahoj, promin, dlouho jsem tu nebyla ☹
Je mi líto, že jsem si přečetla špatnou zprávu ☹ , ale hlavu nahoru a do dalšího měsíce v před 😉 . Určitě to brzy vyjde, držím Ti palečky 😉

denisska
11. črc 2014

@ycida ahojky, fakt mě
To dnes mrzi:(, jsem smutná

ycida
11. črc 2014

@denisska
Já vím, že má slova Ti určitě moc nepomohou ☹ .

denisska
11. črc 2014

@ycida achich taaak jsme se snažili ;)

denisska
11. črc 2014

@ycida třeba si to vždycky odůvodnit 😉)

ycida
11. črc 2014

ještě je na prd, když se po mimi tak touží ☹ , ale bude lépe uvidíš 😉 . Hlavně se nestresovat a myslet na to, že bude lépe 😉

princina
11. črc 2014

Bojim bojim

majkylove
autor
12. črc 2014

@jitulka188 snažíme se 4 měsíc a změny no,mám rozhodně o dost větší chuť na sex 😀 no a teda což dobrý není tak extrémně bolestivou ms,první den aj brečím než mi manžel donese prášek,to je fakt hrůza :-/

terezapetrova
12. črc 2014

@majkylove ahoj Kocko, to je supr s tou chuti 🙂 ja to mam naopak 🙂 Nu, az budu mit vic casu napisu Ti zase do ip, ted jsem hotovka a letim do vany a pak do perin. S tou ms me to moc mrzi. ja mam ted neprijemny dilema ☹ , pisnu casem do te ip. Brou noc, paaa T.

ycida
12. črc 2014

☹ nějaké smutno a prázdno tady ☹

denisska
12. črc 2014

@ycida bych potřebovala chvilkový výmaz z hlavy a na mimi nemyslet🙂)

ssarula
13. črc 2014

Ahojky holky, poradí mi některá vás cc měříte BT? Měřím vždycky ve 4.45, ale dneska mám za sebou probdělou noc, napřed jsem nemohla spát já a pak se o půl 1 vzbudila malá, napřed brečela a polehávala ale od půl 3 už byla jako tajfun. Ve 4 jsem ji ukecala, že půjdeme spát 😀 , a jen tak preventivně si změřila teplotu, protože jsem věděla že v danou dobu nevstanu a navíc stejně tam nebude ten cca 4hodinový odpočinek pro objektivní měření, ale měla jsem 36,1. A ráno v 8 po krásných 4 hodinách spánku jsem si naměřila 36,8. Jsem 27.den cyklu (do 25. jsem brala duphaston), tak jestli můžu pořád doufat....

romancam
13. črc 2014

Mám jednu veselou 😉 dneska ráno dvě // a pěkně rychle 😉 tak uvidíme, co bude...zítra se objednám 🙂

majkylove
autor
13. črc 2014

@terezapetrova ahooj,tak to jsem zvědavá o co jde,určitě se mi ozvi. 😉
jsem po úžasným víkendovým fesťáku,bylo to boží,sice mě bolí každá kůstka v těle asi,ale stálo to za to,jsem nadšená 😵

@romancam mooooc gratuluju,hoď nám foto ať se můžem aspoň pokochat 🙂 teda tento měsíc se nám tu s těhulkama roztrhl pytel,doufám že to tak bude pokračovat dál 🙂

romancam
13. črc 2014

majkylove Děkuji 🙂 třásly se mi ruce a kolena.. teď mám radost a šílený strach..odjíždíme za 14dní busem do Chorvatska...ale snad mi to dovolí a nějak to zvládnu 🙂 jestli to potvrdí..tahle myšlenka mě taky honí..co když..

majkylove
autor
13. črc 2014

@romancam jasně že potvrdí,akorát nevím jestli teď ještě nebude brzo,ale čárky už máš pěkný tak třeba ne 😉 jak dlouho máš zpoždění vlastně?

romancam
13. črc 2014

@majkylove No já ani nevím, měla jsem to v neděli, jako normální slabší první den MS (6.7.) další den ale jen špinění a pak nic... správně měla být MS ve středu 9.7. takže vůbec netuším jak to je celé dlouho nebo krátko 😉

majkylove
autor
13. črc 2014

@romancam noo,tak to jsi ještě na začátku,tak tfuj,tfuj ať je vše jak má být 🙂

danielka1985
13. črc 2014

@denisska to mě mrzí☹tak snad to vyjde příště..držím palečky🙂

danielka1985
13. črc 2014

@romancam a v kolikátém si dc?a držím palečky🙂

denisska
13. črc 2014

@danielka1985 no
To doufam🙂, ale v patek jsem
To dostala a tec uz nic😉

danielka1985
13. črc 2014

@denisska aha, divné :(a měla si ho normální? S kousky sliznice?

weru86
13. črc 2014

Ahojte holky prosim vas vidite tam neco?