Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
20. lis 2014

@majkylove urcite jsi uz ted na nejaky prima leginky nebo tehu kahoty narazila, ja vim, ze jsem na V. mela jedmy takovy cerny plateny tehu, byly supr taky jsem je mela pak každý den az do konce tehu 🙂 /tedy když zrovna nevisely na susaku po vyprani 🙂 /

terezapetrova
20. lis 2014

@karlos12 dekuju moc 🙂 a jj presne každý se nekdy citi, ze by byl jen zalezlej pod perinou a nic vic 🙂 jaky mas dnes den? 🙂

terezapetrova
20. lis 2014

@merilinka dobře Ti to zítra dopadne, urcite 🙂 kolik dnu mas od poslední ms?

terezapetrova
20. lis 2014

@majkylove majky prosim Te ten tehu caj co pijes, me dnes magistra v lekarne rekla, ze tehu caje se nevyrabi 😒 , prosim kde jsi sehnala ? A papas jesto neco jiného special jako tehule, vitaminy apod? 🙂

terezapetrova
20. lis 2014

@martinalinda to tahle tezko rict co s tou tvou sestrou ☹

terezapetrova
20. lis 2014

@bublinka74 jsi moc hodna 🙂 dekuji 🙂 snad Tobe dnes dr poda také nejake dobre zprávy 🙂

terezapetrova
20. lis 2014

@bublinka74 a třeba se toho svého vanocniho darku dočkáš 🙂

terezapetrova
20. lis 2014

@majkylove drzime palce to vis 🙂

bjoucik.15
20. lis 2014

@majkylove to je hezký prej plyšáčka pro malý 🙂 Tak to chlap si přeje Sodadtream 😉 ale malé jsme koupili odrážedlo, tak jsem zvědavá co na to řekne až ho uvidí pod stromečkem 🙂 spíše se těším já než ona 🙂

@bublinka74 ale dočkáš, všechny se dočkáme... a když ne ke stromečku tak Ke tří králům určitě 😉

@terezapetrova já doufám, že až budu těhu tak se zklidní...aspoň trochu, snad pochopí že mám v bříšku miminko. Ona miminka miluje 🙂 a už teď chodíme ven bez kočárku pokud možno,aby se naučila ťapat sama. Zatím cesta co trvá pomalou chůzí půl hodinky nám trvá hodinku, ale aspoň je pořádně provětraná 😀

bjoucik.15
20. lis 2014

@majkylove jinak držím palečky 🙂

lexton
20. lis 2014

Holky help 🙂 asi mi hrabe na maják, ale určitě v tom nejsem jediná. Dneska 5.DPO a já se sleduju jako magor..a to ani nevím, jestli vyjde, nevyjde.. jako žádná tragédie, kdyby nic, je to teď první měsíc vůbec, že to vyšlo na ovu, spíš náhodou. Jak odháníte myšlenky 🙂 teda pokud už nemáte doma jedno. Máme akorát kočku. Tak ale to není ono, to je tak pohladit a hotovo 🙂pořád něco pročítám, a spíš bych byla překvapená, když to tu čtu, kdyby vyšlo takhle najednou. Má někdo taky takový syndrom ? 😀

ycida
20. lis 2014

@terezapetrova
moooc děkuji za odpověd a snad nedorazí a kdyby přeci, nemusela by dorazit další měsíc 🙂 . To by byl dáreček pod stromeček 😀

ycida
20. lis 2014

@blauen
ahoj a děkuji za odpověď. Ano, trochu se stydím, že jsem své doktorce nevěřila ☹ . Jen si moc mimi přejeme ☹ 😀 . Hlavně aby vše i u tebe bylo v pořádku 😉

majkylove
autor
20. lis 2014

@terezapetrova tak ted sedim v kavarne,davam kavicku a cekam az manzela vycucnou z krve 😀 leginy ani nic slusivyho sem nesehnala tak snad priste.jinak beru femibion a ten caj sem koupila normalne jeden v drogerce a druhej v lekarne a je tam psany caj pro tehotne a kojici tak nevim co ti tam vykladaji 😕

martinalinda
20. lis 2014

@bublinka74 a uz mas vybrane saticky a zbytek? jee to bude krasa, ja bych se vdavala klidne zase znovu 🙂 nikdy na ten den nezapomenu, to byla parba jak blazen, hlavne vecer, pres den vyslo pocasi a vecer bylo i teplo, na to ze bylo 7.zari 🙂
chcete par fotek? 🙂

ja ti tak zavidim, hned bych si to fakt zopakla, a tech lidi mate akorat, my meli teda dost, ale tak jinak to neslo, a a kde to budete mit, obrad a tak?

martinalinda
20. lis 2014

@terezapetrova moc moc gratuluji, to je super, tak vis jak kazdou to vezme hned za srdce kdyz se dozvi takovou peknou novinu, ja zase dneska na utz nic, takze se asi vic tesila doktorka a sestricka ze uz jsem v tom, a ono nic, takze moc ti to preju, at jsi v poradku 🙂

bublinka74
20. lis 2014

@martinalinda noo já se taky moc těším 🙂 budeme to mít v zámecké zahradě a pak v malé útulné restauraci a bude to v srpnu tak snad bude hezky 🙂 ,šatičky ještě néé až v lednu 🙂 přítel chce frak 🙂 jasné hoď fota 🙂

bublinka74
20. lis 2014

@martinalinda a co ti řekla mudr....dala injekci ju ??

bublinka74
20. lis 2014

Nooo holky já si dnes u gynekologa užila zas ..odběr krve,cytologie a odběr na papilomaviry ...fuj uf ....to nemám tak ráda ...jinak pravý vaječník krásný,levý malá cysta 3 cm ...jinak vše o.k ....doktor srandičky ,prej já už vidím jak Vás nastimulují a budete mít paterčata :D a takové legrácky 😀

martinalinda
20. lis 2014

@bublinka74 juu v zahrade, venku je to nadherne, take jsme meli venku, jestli poznas kde? 🙂 tak pak musis hodit foto satiku, at ti je pochvalime 🙂

tak par foto z te nasi velke svatby ... a takove male druzicky jsem mela 🙂

bublinka74
20. lis 2014

@martinalinda jééé krásný,slušelo Vám to mooc 😉 nevím kde,na nějakém hradě 🙂

martinalinda
20. lis 2014

@bublinka74 tak u dr dneska nic, divala se, vse je pry v poradku, zadna cysta, telisko uz se vstrebalo, takze nic v deloze neni, no byla jsem tam i proto ze jsem to nedostala, rekla mi ze to radeji nechame jeste 14dni, treba dorazi sama, kdyz spinim...ze mi nechce davat injekci, aby to zas stimulovala, ze chce aby vajecniky zacaly pracovat samy, kdyz to do 14dni nedostanu tak mi to pichne, ale pak nasadi ten utros, uz ho mam koupeny, takze rikala ze tim se to presne upravi a budu vedet kdy je ovu, byla dneska v pohode, zlata..takze nejsem tak zdrbnuta, vse je ok 🙂 no vidim ze ty sis uzila teda, no ale co bychom pro mimi / patercata neudelaly 🙂

bublinka74
20. lis 2014

@martinalinda tak to je fajn vidíš ....taky ti to upraví .... 🙂 noo já myslela,že spadnu ze stolu když to řekl ...říkám stačí jedno pane doktore 😀 co bych za to dala nooo ,prý nebojte ...přijde to uvidíte 🙂 mne bral krev na onko markry víš ... hlídají mi hladiny na CA125 při té endometrioze se hodně zvyšují ... 😕 noo už se těším abych to dostala a 3DC na odběr a 13DC na folikometrii 😉

martinalinda
20. lis 2014

@bublinka74 děkuji 🙂 moc jsme si to užili, tak tady mas napovedu 🙂

bublinka74
20. lis 2014

@martinalinda fakt nevím asi jsem trubka 😀 😀

martinalinda
20. lis 2014

@bublinka74 neboj, vse se upravi i treba s tou endometriozou se to nejak zlepsi, je to cele osud pro vsechny zenske, takze bychom se mely tesit z toho co mame a treba se to jednou podari, zrovna tehdy kdy necekame 🙂 ja uz bych taky byla radsi tehotna, ale verim ze se to podari a je mi uz ted jedno kdy, chtela jsem do konce roku, abychom meli pekne letni dite, nebo podzimni a ted uz pomalu nestihame ani priti rok 🙂 ne delam si srandu, clovek se nema upinat na datum mesic ani rok, ale tak uvidime, spis to beru z hlediska i te segry,ze bych uz taky chtela. A co rikas na tu segru, nevis na jake vysetreni muze jit?

martinalinda
20. lis 2014

@bublinka74 holka holka 🙂 v breznu ta krasna budova za nami vyhorela, Libušín na Pustevnách, u nás na valachách, pražando 🙂

bublinka74
20. lis 2014

@martinalinda joo to máš pravdu,mně je to taky úplně jedno kdy 🙂 hlavně aby bylo ...v kolikátem je týdnu ségra?

bublinka74
20. lis 2014

@martinalinda ahá ,,nejsem Pražanda 😀 😀 to nevadí,ale vím o co se jedná,ale nepoznala jsem 😀

martinalinda
20. lis 2014

@bublinka74 nejsi, ja myslela ze prave jo a jsi z okoli...tak to se omlouvam 🙂 a odkud vlastne jsi? no segra je tento tyden v 10.tydnu. a minuly tyden byla na krvi a moci.