Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@bublinka74 tak koukam, ze tady brzy budeme mit další tehotnou Misu 🙂

bublinka74
29. lis 2014

@terezapetrova děkujiiii kočko,jsi taky zlatíčko a neboj nepotřebuješ k tomu srdíčko,uvidíš vše bude supér,věř tomu 😉 a co manža dobrý ju 🙂

bublinka74
29. lis 2014

@terezapetrova proč kdo kdy těhotnou 😲

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove to je dojemny s téma prarodicema vid 🙂 ted v 2. trimiku uz to muzes vyhlasit celosvetove coz 🙂 moc Ti to preju.. a fakt jsi jak lunt s roztomilym tehu briskem 🙂

bublinka74
29. lis 2014

kdepak se toulá zas @karlos ..tu dlouho nebyla 😕

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova mě to právě ještě fakt jako těhu bříško vůbec nepřipadá,těším se až bude kulatější 😅 prarodiče už to ví dávno,tohle byla budoucí prababička 🙂 a už to pomalu nemáme komu oznamovat,už to ví skoro všichni 😀
nevím co mám našemu pokladu koupit pod stromeček 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove dekujuu za vsechno ale to ty jsi zlatoch 🙂 ano citim se trochu lip, dekuju za optani, ted me min boli zaludek ale noci se stejne bojim, nevim cim poradne provzdušnit ten ucpanej ratafak, asi zkusim ještě před spaním inhalovat jen tak slanou vodu, darky mam sepsany snad většinu nu, paradoxne největší problém mam vymslet něco pro sebe a to mam ještě před Vanoci narozky a manza samozrejme chce abych si darky vymyslela a koupila sama a to mi loni za to pak nedal, vlastne dodnes mi nedal za jeho darky pro me za Vanoce 2013 peníze 😀 prosim Te co si nechas nadělit Ty? 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@bublinka74 dekuji 🙂 no jo manza je manza 🙂 on uz jinej nebude 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova zkus si koupit sprej s mořskou vodou a ještě můžou těhule pinosil(nebo pinosol)tak nějak.tak pisni co máš všechno pro manžu 😉 a to že nevíš co pro sebe není nic neobvyklýho,mám to stejně,můj chlap měl popsaný 2 papírky a já nevím,prostě jsme holky skromný 😀 já chci takovou tu kulmu na vlasy co dělá sama vlny,pak nějaký pěkný pyžamko a těhu masáž,víc mě nic nenapadá bohužel 😒
jinak manžel dobrej 😀 žekni že letos nic nedostane že má u ježíška dluh 😀

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove počkej, takze dnes to byli rodice Tvyho manzy nebo? 🙂 a myslis pokladu pod stromeček,jako tomu, kterého nosíš pod srdcem? 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove a mas krasny tehu brisko a basta a jestli někdo něco bude rikat dej vedet a ja to vyridim 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova ne,ne,maminka a sestra mojí maminky 🙂 a ano tomu prckovi v bříšku nevím co pod stromeček 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova dobře,vyřídím 😀

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova joo a teď mě ještě napadlo že bych si mohla přát těhu pás do auta 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove 😀 zkusim to poridit tu mors vodu apod, dekuji za typy a typ na tu masaz je taky dobrej 🙂 ja mam pro manzu co chtěl pasky do kalhot, tricina a ted jsem mu koupila ještě krasnou peněženku, celkem za necele 3tis

loilla
29. lis 2014

Ahoj holky, můžu se přidat k Vám přestože už nejsem snažilka, ale těhulka? 🙂
Skupinek je sice na MK hodně, ale nikde se nediskutuje tolik jako tady a já si nemám s kým pořádně popovídat.. 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove ja jsem fakt natvrdla jako Tvoje maminka se svoji sestrou ? 🙂 🙂 promin 😔 🙂 a prckovi, kup mu hezkyho bezpecnyho plysacka, ja takhle mela jednoho pro Vojtu když byl v porodce v inkubatoru tak jsem mu tam takhle dala plysovyho kamose aby tam s nekym byl pokud jsem tam zrovna nebyla ja nebo manza, aby ta nebyl tak sam 🙂 ALE ty urcite budes mit detatko jen v normos postýlce protože bude uplne ok aby jsi rozumnela 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova nějaký tríčo musím manžovi taky ještě pořídit a ještě mu chci koupit deskovou hru a snad už mám vše a vrazila sem teda do něho letos fakt dost,si ani nezaslouží 😀
@loilla ahooj,jasně že se můžeš přidat a tady se ti zdá že se diskutuje hodně?tak to joo,tak pojď diskutovat 😀 a kdybys chtěla můžu tě ještě přidat do naší soukromé skupinky květnovek 😉

loilla
29. lis 2014

@majkylove No určitě více než jinde.. 🙂) Pozoruji to tu už delší dobu, jsem špion.. 😀 Koukám, že máš taky termín v květnu, to jsme na tom stejně.. 🙂 Klíďo, přidej.. Budu ráda!

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove tak se mi to libi 😀

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova i v normální postýlce bude potřebovat kámoše 😅 a jakej je bezpečnej plyšák?jinak tu byla moje maminka a její maminka(tedy moje babička a budoucí našeho prcka prababička) a mamčina sestra,tedy moje teta 😀

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove a jakou deskovou hru? a heleee posunuli Ti malinko termin? nemela jsi ho az začátkem cervna? 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@loilla tak můžeš pěkně plkat s náma 😀 teda vidím v albu že už toho máte doma 😨 a jak to že i kočárek už tak brzy?já si furt říkám že je spousta času,seš dobrá 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova ále viděla jsem takový super člověče napij se 😀 celý skleněný s malýma štamprlkama místo figurek,na to se těším i já až budu moct zase slivovičku a až budem s kamarádama na chatě 😀 na screenu mi termín posunuli na konec května 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove to vis, ze jo 🙂 a dekuji za upresneni osob uz to pochytil i muj mozek heec 😀 bezpecnej plysak nu uvidíš, aby byl co nejmekci, bez malych soucastek jakotreba ne knoflíky místo oci a pod, takovej třeba vylozene jen plys s pusinkou, očičkama a nosánkem jen vysity bavlnkou, urcite na něco padnes tech se urco prodava spoustu a vždy je napsany od kolika let je to detem povoleny, a ještě vyrobci se desne krejou a často uvadej pro jistotu fakt vyssi vek

loilla
29. lis 2014

@majkylove To jsem ráda!! 😀 Je fajn si o tom poklábosit.. 🙂 No, to ještě není vše.. 😀 Máme ještě postýlku, prostěradlo, povlečení, mantinel do postýlky, komodu a nějaké to oblečení.. Já jsem v tomhle hrozný mimoň.. 😀 Ale kočárek s postýlkou jsou použité... a komoda z mého "dívčího pokoje".. Úplně si nepotrpím na nové věci, když se mi něco líbí, tak si to vezmu i použité (pokud je to v dobrém stavu). A kočárek nemáme a ani minutu jsme neměli u nás.. Ten je u mých rodičů (jsem v tomhle asi trochu pověrčivá 🙂))) Ale byla to láska na první pohled, prodávala ho kamarádka kamarádky (😀), za úžasnou cenu a já ho prostě musela mít.. 😀

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove tak to juu, jeee tak to budete třeba mit sladky kytickovy kvetnatko 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@loilla vitej tady a krasne tehu přejeme 🙂

loilla
29. lis 2014

@terezapetrova Děkuji za milé uvítání! 🙂 Abych se lépe zorientovala.. Koukám, že Ty máš jedno dítko.. 🙂 A druhé na cestě? Nebo ve fázi "příjemné práce"? 🙂

loilla
29. lis 2014

@majkylove Jinak přidávám fotku, aby sis nemyslela, že v tom jsi sama s tím bříškem/nebříškem.. 🙂)