Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
17. pro 2014

@berenika5 ahá to joo říkají ráno,zkus zítra kočko,uvidíš ....záleží jakou jsi měla moč a tak 😉 ,pokud není ms pořád je naděje 😉

berenika5
17. pro 2014

@bublinka74 to uz je moje motto 😊

chilli009
17. pro 2014

Holky, tak jsme včera nestihli pojistit, tak uvidíme, zda nějaka mrska ze soboty vydržela 😉 a když ne, tak priste no.

chilli009
17. pro 2014

@merilinka Ahojky, všechno bude v pořádku neboj, dej pak vědět.

chilli009
17. pro 2014

@bublinka74 ahojky, nehupsli, fakt se to nedalo, dcera byla jak klíště a po půlnoci jsme vytuhli oba. Třeba nejaka ze soboty vydrží 😉.

majkylove
autor
17. pro 2014

@bublinka74 až aby to bylooo kočko 🙂 mohla bys testnout na zlatou neděli,co říkiáš? 😀

majkylove
autor
17. pro 2014

@berenika5 za mě jedině testy Dr.Max

majkylove
autor
17. pro 2014

@merilinka držím palcééé!a hlavně tak moc nestresuj,ubližuješ vám,uvidíš že bude vše dobré 😉

chilli009
17. pro 2014

@bjoucik.15
@bublinka74
@sleepers
Holky, tak dnes kontrola po 6nedeli a prý ovu na spadnutí, jedno vajíčko krásný veliký, tak jsme to pojistili dnes 🙂 . Snad praskne zítra, aby nám vyšla ta holka 😀.

chilli009
17. pro 2014

Holky už naposledy, myslite, že ovu nastane za 24 - 48h. podle dnesniho testu nebo to už začalo včera. Prvni foto ze vcera a pak dnešní.

merilinka
17. pro 2014

Ahojky,táák hlásím,že vše zatím ok 😀 😀 😀 😀 😀 ,jsme 7+2t,.vše odpovídá,bez hematomu a v pořádku,tak snáád se udrží 😵 😵 😵 ráno jsem plašila zbytečně,ale už jsem 3x za život slyšela,že se těhotenství nevyvyjí dobře,tak asi blbnu,musím se dostat do klidu a dnešní kontrola mi k tomu pomohlamdr,je super,popřála mi svátky a uvidíme se 5.1. a dostanem průkajdu 😀 😀 ,mám se na co těšit i po Vánocích,,děkuju všem,co nám drží palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chilli009
17. pro 2014

@merilinka super, obr gratulace 🙂

martinalinda
17. pro 2014

Ahojte holky, tak jsem tu zase po chvilce odmlky, porad neco...ale jinak hlasim ze jsem teda asi 2DC mozna 1DC, nikdy nevim od kdy pocitat, zda spineni uz je 1DC...takze po injekci jsem to opet dostala, tentokrat pozdeji, ale ji. OD 16DC nasazujem utrous, tak snad to vse srovna...jinak nepiju ten kontryhel, asi to zkusim ted vysadit a uvidime, jen nosifol dobiram. No a aby toho vseho do stresu nebylo malo, tak mi v patek umrel dedecek, 78 let :( takze jdeme v patek na pohreb, a ja se tak tesila na vanoce, ze ho zase uvidim ☹ ...je mi uplne do breku, jak si na nej vzpomenu, jak mi pekne rikal a objimal me...potrebovala jsem vam to tu rict, a drzim mysacku palce, aby byl dedecek v poradku. Tomu memu zkolabovaly ledviny a plice, byl hornik. Takze si rikam, ze nekdo odchazi a nekdo prichazi, tak verim ze dedecek mimi seslal na dalsi mesic nam, a jestli se to pak podari, bude to jeho zasluha 🙂

chilli009
17. pro 2014

@bjoucik.15 kdypak budeš testíkovat ? 21.12. ?

chilli009
17. pro 2014

@martinalinda Ahojky, to s dědou mi je moc líto 😒 , bohužel tohle je taky součástí života a kdo se na jednu stranu dožije vůbec 75let v této době, babička mi umřela dva dny před 80tkou a děda týden po 80tce - což je krásný věk, ikdyž bych byla pochopitelně radši, kdyby tu s námi byli min. ještě dalších 10 let. Miminko Ti děděček určitě sešle a bude jím strážným andělem. Hodně sil na pátek a tak celkově.

bjoucik.15
17. pro 2014

@chilli009 super 🙂 tak držím palečky,aby se zadařilo 🙂 no já měla testy jako ty... út-jako ty ten první, st-jako ty ten druhý a ve čt-byl o něco slabší... takže si říkám, že to končilo....

@merilinka hlavně klid a bude dobře 🙂Ale taky pamatuju, jak jsem plašila a mnohdy zbytečně 🙂

@martinalinda dědy mi je moc líto, ale přesně takhle to bylo u nás. Zemřela manželova babička Marie a nám se za 8 měsíců (ten měsíc jsem to ještě nevěděla) narodila Maruška.... dokonce to říkala "uvolním místo nově přicházejícím" jakoby věděla....

bjoucik.15
17. pro 2014

@chilli009 jo a testíkovat nevím... jsem 7DPO... spíš mě pořád vrtá ta šílená bolest v podbřišku, co jsem měla v sobotu... kámoška měla to samé, jí to probudilo ze spaní a je těhotná... ale zase si říkám, že je blbost aby to bylo 4DPO... jsem zvědavá... už den meškám 🙂 ale zase... ovu byla dýl, i MS může být dýl...

chilli009
17. pro 2014

@bjoucik.15 to je nadějný 🙂 zkus 10DPO

bjoucik.15
17. pro 2014

@chilli009 v sobotu?... no možná až v neděli,zda to do té doby nedostanu. V sobotu mě čeká veliký a snad už poslední vánoční úklid.

chilli009
17. pro 2014

@bjoucik.15 tak zkus v neděli nebo v pondělí 🙂 ja mohu nejdřív tak kolem 1.1.2015

bjoucik.15
17. pro 2014

@chilli009 je hrozný to čekání co?

chilli009
17. pro 2014

@bjoucik.15 Tobě se testování blíží, to ja si počkám ještě skoro dva tydny, ale pokud bude test pozitivni // , tak to za to rozbodne stojí 🙂 . Chcete holku nebo kluka? Ja i manžel holku, pokud šlo si vybrat, ale hlavně zdravé miminko 🙂 .

bublinka74
18. pro 2014

@bjoucik.15 tak testuj se mnou o zlatou neděli 😀 😀

bublinka74
18. pro 2014

@martinalinda ahojky kočko,to mi mooooc mrzí s dědečkem ,drž se !!! Kočko mně řekl doktor ,že špinění jako takové se nepočítá,záleží jaké máš,v nemocnici mi řekli že 1DC se počítá,když se ms rozjede červenou hmmm ,tak uvidíš 😉

bublinka74
18. pro 2014

@merilinka ahojky mooooc moooc držím palečky ,vidíš vše je dobré a bude hmm,hlavně klid a užívej těhu 😉

terezapetrova
18. pro 2014

Tak holcicky, dnes u DR 9+6, vše ok, vypsán stoh vyšetření, můj DR a porodnice nepodcení fakt nic. To budou zas nervy, ale zas ja nejsem odpůrce vyšetření hlavně po špatných zkušenostech
A 9 ledna registrace do porodnice ach jo to budou nervy, no udělám vše pro to aby se povedlo, všechny zdravím 🙂

bjoucik.15
18. pro 2014

@chilli009 jo blíží,ale opět tomu nevěřím.... nám je to jedno.... Máme doma holku a kluk by určitě byl fajn,ale holka taky... s holkou si bude Majda rozumět asi více a hlavně máme všechny věci po ní 🙂 No a na holčičím jméně jsme už domluvený,ale na klukovi nikoliv - bude to boj, jestli budeme mít kluka 🙂

bjoucik.15
18. pro 2014

@bublinka74 dobrý budu testovat v neděli... dokud to nedostanu.. 🙂

jajinka25
18. pro 2014

🙂 Snažilky jak pak se vám daří? Měla jsem poslední ms 11-18.11 a dnes jsem byla na sonu 🙂 a jsem tehotna 😅 😅 nemohu tomu uvěřit 8.7 jsem byla na kyretazi a od té doby se konečně zadarilo mimi ma 5t + 2 dny
Byl vidět zloutkovy vacek. 30.12 další sono bože at je to tentokrat až do konce a vse v pořádku. Děkuji moc mily jezisku za předčasný dárecek 😉
A vám všem přeji at se vám brzy také zadari 🙂

terezapetrova
18. pro 2014

@jajinka25 tak to je moc prima a gratuluju, ja dnes dle ko 9+6 🙂