Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
31. pro 2014

@bublinka74 cibulovou stavu s medem budu delat odpo, v minulosti k tomu mel ale Vojtisek velky odpor, zkusim mozna nedat cibule prilis mnoho, dekuji Miso..

bublinka74
31. pro 2014

@terezapetrova nemáš zač ....jaký má ten kašel ...trhavý nebo těžký ??

terezapetrova
31. pro 2014

@bublinka74 a těžký znamená chrchlavej? V tom případe ma asi trhavej a nejhorší když lezi :(

bublinka74
31. pro 2014

@terezapetrova těžký znamená že se netrhá ...pokud už slyšíš trhavý a hleny,měl by stačit mucosolvan ....tak týden a pak nechat být ...hlavně hodně pít hmm

bjoucik.15
31. pro 2014

@terezapetrova děkuji 🙂

hana247
31. pro 2014

ahoj holky můžete prosím juknout zda taky vidíte duchy nebo jsem blázen? ve skutečnosti to jde vidět líp, jinak ten horní je ovulační a spodní těhotenský a oba z odpolední moči. MS má dojít v pátek večer..

amazonka.k
31. pro 2014

Já je tam vidím, ale vy jste si dělala současně těhotenský i ovulační test ?

hana247
31. pro 2014

no dělala protože jsem si to napřed spletla 🙂 ale oni to pry muzou ovulacni ukoazovat stejne.. jsem 27. den cyklu

mysackovi
31. pro 2014

Všem přeji krásného Silvestra a Nový rok....pro mě letos hrozný....dnes mi umřel děda tak ňák není nálada ☹((

janajens
31. pro 2014

@mysackovi to me moc mrzi uprimnou soustrast treba ti posle tveho vysneneho mimiska ☹

janajens
31. pro 2014

@bjoucik.15 drzim palecky a preji hezky novy rok

janajens
31. pro 2014

@bublinka74 hezky novy rok

janajens
31. pro 2014

@terezapetrova ahojky vojtiskovi preju at se brzy uzdravi a tobe vse nej nej i mimiskovi do noveho roku

janajens
31. pro 2014

@chilli009 preji vse nej do noveho roku a brzy mimiska na ceste

janajens
31. pro 2014

@sleepers preji at je vse v poradku a mimiska vidis uz a jinak hezky novy rok

janajens
31. pro 2014

@majkylove preji tobe i mimiskovi vse nej do noveho roku

majkylove
autor
31. pro 2014

@mysackovi uprimnou soustrast kocko,fakt blbej den ☹ drzte se! :-* :-*

bublinka74
31. pro 2014

@mysackovi upřímnou soustrast kočko 😔

majkylove
autor
31. pro 2014

@janajens tobe taky,hlavne zdravicko a brzo miminko v brisku 🙂

bublinka74
31. pro 2014

Holky my razíme ...užijte si to hlavně v poklidu .... 😉

majkylove
autor
31. pro 2014

Holky vsem vam preju ten nejstastnejsi vstup do noveho roku,vsem hlavne zdravicko protože to je opravdu na prvnim miste a vsechny at se dockame zdravych,krasnych mimisku!jsem moc rada ze jste me v tomto roce doprovazely!

mysackovi
31. pro 2014

@janajens
@majkylove
@bublinka74 děkuju moc ...teď se mám dobře....ukončil to s koncem roku...dnes mi už tolik lidí řeklo, že mi pošle miminko ...i moje mamča....a já tomu začínám i věřit....tak si pěkně užijte Silvestra....🙂

sleepers
31. pro 2014

@mysackovi přeju hodně sil. Zase bude dobře

mysackovi
31. pro 2014

@sleepers děkuju ....

martinalinda
31. pro 2014

@mysackovi juj tak to ti ms chodila jsk chtela i diky tomu utrousi, prave proto jsem zvedava jak to bude u me, protoze znam tvou situaci. Zitra beru prvni a myslim ze ovu bude dnes, zitra dle testu. Vcera a dnes jsme to pojistili 🙂

martinalinda
31. pro 2014

@bjoucik.15 moc gratuluji ja si to myslela ze se u tebe zadarilo 🙂 ty priznaky, ms slaba ... Takze super, mame tu dalsi tehulku ke konci roku 🙂

martinalinda
31. pro 2014

@mysackovi myslim na tebe, vim jake to je, ted pred nejakou oslavou. Muj deda taky odesel pred vanoci. A jak rikaji ostatni, dedeckove nam ty miminka poslou co nejdrive. Ja doufam ze uz ted v lednu. Verim v to. Drz se, vse preboli.

martinalinda
31. pro 2014

Ahojte holky, preju vam krasny silvestr, uzijte si ho plnymi dousky. S radosti i starosti, s laskou i vzpominkami na nase blizke, kteri s nami uz byt nemohou. Myslete na miminka, ktere rostou v brisku nebo ktere teprve porostou. Rok 2015 bude nasim rokem, vsechny budeme mit sve miminka v narucich 🙂 mam vas tady moc rada, jste super baby 🙂 jsem rada ze vas mam.

chilli009
31. pro 2014

@mysackovi ahoj kočko, je mi to moc líto, drž se ... taky věřím, že Ti děda miminko pošle... Přeji Ti do toho roku 2015 jen to nejlepší,vytoužené miminko a aspoň jedno velké splněné přání.

chilli009
31. pro 2014

@janajens ahoj kočko, děkuji, jak je , co testík ? zkoušela jsi další ?
Jinak Ti také přeji jen to nej do roku 2015 a porod v roce 2015 🙂