Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
31. črc 2014

@kackarebicerova
@ssarula mam momentalne uplne stejne pocity ☹

blauen
31. črc 2014

@kackarebicerova jestli tě to uklidní tak my se snažíme v září to bude rok a nic a do toho 6 měsíců v kuse léčba gyn zánětu, který se dokola opakuje....ale bojujem jak se zánětem tak zkoušíme mimi a nevzdáváme se....věříme že to jednou přijde a to nejsme nejmladší :o(

ycida
31. črc 2014

ahojky děvčátka, tak jak se daří a jak se daří se II čárkama 😀

annna79
31. črc 2014

@kackarebicerova
Souhlas, ale nevzdávaj to.Musí to být těžký,chápu tě.Držím palečky.

annna79
31. črc 2014

@marmor
Tak já si nechám zase poradit od tebe.Co je ta prstová metoda.

marmor
31. črc 2014

@annna79 To jsem se včera dočetla na několika diskuzích. Zkráceně je to tak, že po sexu si (buď sama nebo partner) posuneš sperma až k děložnímu čípku, a to prsty 😀

terezapetrova
31. črc 2014

@majkylove chudak 😒 ale vis co je na tom pozitivni, ja jsem taky dnes 1DC a tak budeme mit teoreticky stejny cyklus 😀 i když ja to asi zacinam mit pekne nepravidelne 🙂 a zas me stve něco jiného, nevim ted kdy mam delat ty ovu testy, tento mesic bch je asi musela zacit delat na dovce a další mesic v te době bude manza mimo CR. Sakrys cely den me napadaj myslenky proc ja 😒 a na druhou stranu bych si hned nafackovala, vzdyt nekteri lidi maj DALEKO vetsi trable nez ja 😒 chjo, chjo, chjo BTW zdravim po delší době všechny 🙂

svobodpetika
1. srp 2014

Tak dneska 29 DC a test negativní no nic a to to mám vždycky přesně spíš 27 ale 28 určitě čekala bych alespoň dušíka no.☹

marmor
1. srp 2014

Staženo z netu:
Během cyklu dochází ke změně složení hlenu.Když přichází ovulace,při uvolnění vajíčka dojde k uvolnění cukru do poševního hlenu.No a cukr je pak jednoduše prokazatelný.V lé¬kárně se dají koupit diagnostické proužky pro diabetiky na cukr v moči.Fígl je v tom,že na proužek nečůráš,ale zavedeš si ho na chvilku do pochvy,aby natáhl hlen-trvá to půl minutky a pak čekáš na barvičku.Tím,že je hlen hustý,tak dojde k zobrazení nejdříve po 2 minutách-jsi li v ovulaci,no a je li ovu na začátku,tak to trvá i 10–15 minut.Začala jsem to testovat od prvního dne po MS a kolem 10DC jsem to testovala 2× denně.Než byla OVU,proužek nezměnil barvu.Ale najednou 17DC se proužek lehce ze žluté měnil na zelenkavou a večer to byla zelenomodrá barva-hodně temná.Manžel ale nebyl doma a dojel až za tři dny a to se proužek už jen nepatrně barvil do světlezelena.No a i přes to to stačilo k oplodnění a jsem ve 12 tt.Mimochodem proužků je 50 ks a stojí 80 kč,jmenují se glukophan.Tahle metoda je uznávaná gynekology a je nepopsatelně levnější.Nehledě na to,že OVU často testujete ráno a přichází až odpoledne.Tak takhle jsem testovala já.

majkylove
autor
1. srp 2014

@terezapetrova ahojky,včera sem myslela úplně na to sámé,že jsme si teď hezky společně srovnaly cyklus zároveň a vyrážíme do cíle spolu,tentokrát už je to jasný,to je znamení 🙂 s těma ovu testama,ty máš ty digitální ne?já teda vůbec nevím o co jde,ale chápu to správně že jsou vlastně na xxx použití?pokud ano tak ti nic nebrání v testování třeba každý den,ikdyž budeš na dovči,však to je vteřina 😉 to je taky dobrý jak si v so vyměníme naše kraje co? 😀 tak ať se ti tu u nás líbí a každej den si pěkně dávajte dobrý vínečko,to je životabudič 🙂 jinak máš pravdu že mnozí jsou na tom hůř,ale každýho problémy jsou důležitý a co si budem vykládat,ty osobní nejvíc, takže se vůbec nemusíš cítít blbě,jsme na tom tady všechny stejně 😉

terezapetrova
1. srp 2014

@majkylove 🙂 🙂 ano mohu testovat asi 8x, nu pocitam, ze abych mela takove stesti, ze by mi to vyslo na 2 mesice mit nebudu, takze pocitam s jednim mesicem a bud to vyjde nebo zas ne. Dekujeme za pozvani a Vam at se libi na Sumave, ja ji mam prohlednutou radne a je to tam supr a nadhera priroda. a ano prosim. Tak ja zas letim něco pripravovat a comp necham ted asi doma takze poreferuju za tyden. Paaa poradne si to uzij a neznic si na turach nozky 🙂 terka

majkylove
autor
1. srp 2014

@terezapetrova taky si to strašně moc užijte 😉 no já tady taky lítám jak hadr na holi 😀 peču buchtu,nakládala sem maso,teď jdu ještě dobalit zbytky,okoupat a na šest do práce :-/ no ale to už do rána nějak uteče a jak dorazím z práce tak výjéééézd 🙂 už se moc těším!tak za týden si pisnem.tak paaaa kočko!

audrey44
1. srp 2014

Ahoj holky, muzu se pridat? Uz doma jednu holcicku mame a radi bychom dalsiho prcka 🙂 Za 14 dni se bereme, bylo by uzasny dostat takovy svatebni dar 🙂

majkylove
autor
1. srp 2014

@audrey44 vítám tě a přeju ať se brzy zadaří 😉 my měli svatbu v dubnu a taky jsem doufala ve svatební dar,no a straším tu do teď ☹ přeju ať je to u vás rychlejší 🙂

audrey44
1. srp 2014

@majkylove Moc dekuju! Hlavne si rikam, moc se s tim nestresovat. Kdo si pocka, ten se docka 😉 Neboj, ono to brzy vyjde!

bublinka74
1. srp 2014

holky tak já to taky dostala dnes ☹ fakt divné a ta psychika je na prd :(

bublinka74
1. srp 2014

@marmor kočko normálně to zkusím,koupím ...fakt schválně

majkylove
autor
1. srp 2014

@bublinka74 tak už je nás tu víc co máme teďka stejný cyklus,tak tento měsíc sme v převaze a bude náš 🙂

bublinka74
1. srp 2014

@majkylove noo asi joo ..já nikdy neměřila BT ani nic podobného ,jen vlastně po laparoskopii je fakt že nevidím plodný hlen,tak Vám nevím ...ale můžu ho přehlídnout nebo zaměnit,když se člověk milískuje častěji ..joo a doktor mi řekl at si koupím Nosifol,měla jste ho některá ??

bublinka74
1. srp 2014

je mi z toho smutno :( doktor nám dal čas jen do srpna,že pak jedině umělé chjoo 😒

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 já piju inofolic, je to podobné

majkylove
autor
1. srp 2014

@bublinka74 já zobu femibion a manželovi jsem dnes koupila selzink na dobrý spermijky tak uvidíme,třeba to pomůže

bublinka74
1. srp 2014

@denisska já to nikdy nepoužívala,ale asi do toho půjdu ...skorem 9 měsíců snažení,i laparoskopie proběhla v dubnu a stále nic ☹

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 no já si říkám,nic tím nezkazíme takže ted jsem ve druhé krabičce🙂

bublinka74
1. srp 2014

@majkylove já užívám listovku už půl roku,přítel má spermiogram o.k. ...ale u mě je problém víš,jsem po laparoskopii kde dělali snad všechno,ale když jsem šla domů ...lékař říkal,že to dali dohromady ...noo vidíš a to už děti mám ...nikdy jsem nemohla pochopit jaký to je když žena čeká,nemůže,je neštastná a ikdyž děti mám s prvním mužem a nyní se nedaří s mým přítelem,prožívám to a vnímám ty pocity těch holek,je to děsný,náročný fakt na psychiku

bublinka74
1. srp 2014

@denisska dnes jsem to dostala tak pro něj v pondělí zajdu a začnu pít,no uvidíme

bublinka74
1. srp 2014

@denisska jak dlouho se snažíte vy 😉

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 teĎ to bylo třetí cyklus, v pulce kvetna jsem dobrala HA,ale po 15 letech,fuuuj

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 a za jak dlouho byl přítel na spermiogramu? je to na prd, že pořád člověk čeká a nic:(