Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
2. črc 2015

@terezapetrova je to kráva, bohužel se to nedá říct jinak... už tolik hlídání odpískala na poslední chvíli... ☹ 😠 že jsem něco takového nečekala... no tak vyřeším to tak že si prodloužím mateřskou a budu doma místo 3 4 roky... holt zadarmo... 😒

terezapetrova
2. črc 2015

@marketat dekuju začátek přirozeného porodu jsem jeste nezažila tak jsem zvědavá 🙂 tedy zažila jen tak, ze se to rozjelo az v porodce

terezapetrova
2. črc 2015

@loilla dekuju Peto 🙂

terezapetrova
2. črc 2015

@bjoucik.15 jj takhle jsem to mela v práci domluvene ja a vlastně jeste porad mam 🙂

majkylove
autor
3. črc 2015

@karlos12 vpohooo,naprosto chápu 😀 no zvykla,ono nemáš moc prostor si nezvyknout 😀 ale je to zvláštní,pořád si připadám že to není možný a to bude mít už v neděli měsíc 😕 zatím se vše točí kolem něj,na nic víc není moc času 🙂
takže ještě nejste rozhodnutí pro dr jo?já už bych tam byla dávno,obdivuju vaši trpělivost a stále mooc držím pěsti 😉
@bublinka74 ahoooj ztracená naše matko 😅 super že už ses dala dopořádku a máš i víc času.tak ty budeš zachvilku babičkou,to si užiješ,mamka i tchýně mi říkali ted že je to pro ně ještě dvojnásobnější radost a euforie a láska než u vlastních dětí,že to je opět nepopsatelný dokud nezažiješ 😵 a třeba do té doby už budeš mít strejdu,nebo tetu v bříšku 😅
každopádně tě obdivuju že do toho chceš jít po páté,mě jeden zážitek stačil až až 😀

majkylove
autor
3. črc 2015

pokračování při dalším kojení holky 😀

bjoucik.15
3. črc 2015

@terezapetrova takže jsi měla 3 roky RD a pak jsi žádala o 4roky? jak si to udělala co na to potřebuju?

karlos12
3. črc 2015

@majkylove už měsíc ? to není možné, to letí.K Dr. jednou chci, pak ne.Teď bude mít dovču a já jsem opět v práci, takže tento měsíc je vyřešeno.Pak uvidím.Zase si říkám že 1,5 roku není tak dlouho, ale také mi není 20, takže proto.Necháme to a uvidíme po prázdninách.Jak zvládáte vedra ? Jak malej spinká ? Co tatínek ?

chilli009
3. črc 2015

Holky, tak podle krve a toho že jsem od rána začala silněji krvácet, to dnes odešlo. HCG kleslo a tím pádem se o mimoděložní díky bohu nejednalo, takže až dokrvácím a přijde další MS jdeme na to.

majkylove
autor
3. črc 2015

@mysackovi ále žádný přestávám věřit,neboj já jsem si jistá že všechny tu brzo budete mít miminka,v této skupince už vás zbývá opravdu jen pár a to by bylo aby to nebylo 😉
@bjoucik.15 děkuju a tobě držím dál pěsti,určitě je to za dveřma už 😉
@chilli009 koči ted to čtu,to je mi moc líto ☹
vím že to není moc pozitivní,ale je fajn že víš že to jde a ted je to pohnojený a podaří se coby dup 😉 i mě se to stalo a už mám Lukyho,drž se!!! 😵

majkylove
autor
3. črc 2015

@karlos12 už měsíc,neskutečný co? 😨 zachvilku mu půjdem na svatbu 😀
prázdniny utečou jako voda a pak bych k tomu dr fakt šla,se to aspon pohne někam 😉
vedra na prd kor když mi malej spí jen venku 😒 dopo jsme venku tak do 12,pak vyrážíme kolem 4 do 7,8.my máme v bytě totální saunu takže nemáme moc kam utýct 😠 jinak spinkání přes den doma vůbec,jen trochu v kočárku,ale v noci zas spinká celkem pěkně,vstáváme většinou jen 2x,takže holt něco za něco,ještě jsem od porodu nevařila bo není kdy 😅
a tatínek?totálka 😀 on je z něj úplně hotovej a když to vidím tak ho miluju milionkrát tolik 😵

karlos12
3. črc 2015

@majkylove to Ti i závidím, také už bych těla koukat na moje miláčky.Ale brzy se dočkám.Vždyť už snad mám vybráno .Je hrozný vedro, v práci frčí klimoška, tak se to dá.Zítra těhotná kamarádka přinese melouna, tak se těšíme.Doktora asi necháme po, asi už opravdu.Teď jsem si objednala kontryhel .Myslíš že se může začít pít i později než první den ovu ?

majkylove
autor
3. črc 2015

@karlos12 tak se mi to líbí,správnej přístup 🙂 kontryhel se pije od prvního dne ms právě do ovu,cca do půlky cyklu,pak už nee,tak pozor

terezapetrova
4. črc 2015

@bjoucik.15 ja mela RD - peníze s uradem domluvene na dva roky, v praci na 3 roky klasika, takze uz po uplynuti 2 let my myslim z uradu prislo ukonceni rodicovske, s tim jsem byla na pojistovne kde si me jen prehodili do jiné kolonky, zdravotni za me platili dal muze to tak byt tusim az do 7mi let veku dítěte a socialni není povinne a ja mohla byt doma. Podmínkou je, ze Vojta snad mohl byt jen na 4 hodiny denne v peci nekoho jiného nez v moji /statni i soukr ms a tak/ ale pry je to na dobre vuli rodicu, pry na to kontroly nejsou mi rekli primo ve vzp. Takze jsem to mela poresene na uradech, byla dal doma "zadarmo" a asi když bylo Vojtovi 2,5 roku jsem v praci požádala zdali bych mohla nastoupit ne po V. tretich ale az ctvrtych narozkach, z duvodu V. opozdeneho vývoje neprijeti do statni ms atd. A taky jsem se modlila abych aspoň v prubehu toho 4teho roku doma znovu otěhotněla jak jsem chtěla a navázala tak pokud možno s další mateřskou. Coz se podarilo a v praci to vzali v pohode. Takze tak, první mateřskou na dalsi dite budu mit az cca dalsi tyden takze jsem vlastne skoro 2 roky doma zadaco 😨 ale tak ja si extra stěžovat nemuzu a taky jsem si první 2 roky davala porad peníze stranou. Jestli chces zadat v praci tak byt Tebou udelam to co nejdříve i bych rekla, ze je to vic fer vuci zamestnavateli jestli si chces místo u nej drzet. Rozhodnuti zda Ti vyhovi je ciste na jeho vuli a moznostech. Drzim palce..

karlos12
4. črc 2015

@majkylove a jo, to neva, tak třeba příště 😉

bjoucik.15
4. črc 2015

@terezapetrova děkuji za info... no požádat chci, ale místo mi držet nemusí... nemůžu vykonávat tuhle práci s dítětem, tam je zapotřebí flexibilita a přesčasy, aby sis vůbec něco vydělala 😒 před tím než jsem otěhotněla jsem jezdila po půlnoci domů, nejdřív jsem byla doma ve 21 až 22hod a nejdéle v půl 2 ráno.. to prostě nejde ☹ takže mi místo držet nemusí, ale bylo by fajn na ně ještě mít další mateřskou 😎 Jen není jisté že mi dovolí abych si vzala neplacené volno ještě na jeden rok ☹

terezapetrova
4. črc 2015

@bjoucik.15 jj ja myslim, ze drzi místo, které jsi mela mozna jen po dobu materske 😒 to chápu, ze s touhle prac dobou by to neslo, prosimte to jsi zacinala od kolika h od rana,? to je hruz, to jsem prave psala, ze to zalezi jen na rozhodnuti zamestnavatele a tak za zeptani nic nedas a aspoň budes vedet na cem jsi. Ja taky tehdy myslela, ze to nebudu muset resit ale protože se nam nedarilo otěhotnět a cas letel nemela jsem moc jinou moznost nez to zkusit.

chilli009
5. črc 2015

@majkylove kočko děkuji, doufám, že se nám brzy zadaří a bude vše ok. Co kočárek ? spokojenost ?

bjoucik.15
6. črc 2015

@terezapetrova no měla jsem směny.. týden od rána od 7 do 14h, pak od 9 do 16, pak od 12 do 23.... víkendy byly 16tky ikdyž měly být 12tky, ale nikdy jsem tam nebyla jen 12 h....

martinalinda
7. črc 2015

Ahoj holky, zase Vas jdu na chvilku pozdravit, nejak neni moc casu, jak porad neco pacham v praci, takze nemam ani cas chodit na konika. Ale ctu tady vesele zpravicky i ty spatne. Chilli to je mi lito, drz se, brzy se zadari, neli hned dalsi mesic 🙂 preju ti to.
A vidim, ze zbytku se nejak dle moznosti dari, at uz se stehovanim, vid mamino Bublinko.
Myslim na vas vsechny, abych si tady uz konecne pres leto precetla, kolik z vas je tehuli...
Tak vam drzim palce.

Ja uz jsem na tom ok, konecne mi nebyva tak zle, zvracim minimalne, takze postupne resime vybavu, ale jde mi z toho hlava kolem, radsi neresit. A hadky o kocar, ktery jo a ktery ne me uz ubijeji. Koupila jsem si denicek pro tehule, tak si tam prepisu vse co jsem doted psala na kusy papiru, snad mi to bude stacit 🙂 Jinak kontrola a prcek v poradku, mame cca 15cm, 23.7. mě ceka UTZ v II.trimestru, tak se tesime.
No a pak to asi pomalu utece a mame konec listopadu. Ale uz se moc tesime.

Tak se tu vsechny opatrujte, posilam pac a pusu vsem 🙂

majkylove
autor
8. črc 2015

@chilli009 ted už bude vše ok,určitě 😉
vidíš,ti dlužím to foto,brzo napravím 😅 s kočárkem jsme oba hrozně spokojení,neměnila bych a už fakt vidím ten rozdíl finanční s jinýma kočárama a stojí to za to 😉
@martinalinda ahooj,tééda to letí,už 20tt 😕 zachvilku tu máme další přírůstek a já tipuju holčičku 😉
být tebou pomalu se vyprdnu na práci a užívám poslední chvilky sama a ve dvou,já bych na těhotenství doma vůbec nic nezměnila 😉

martinalinda
9. črc 2015

@majkylove jj leti to jak voda. No s tou praci je to horsi, delam v rodinne firme a v techto pripadech, kdo vi, se pracuje pomalu do porodu. Nezvladli by to beze me. Musim vsak zacit pomalu zaucovat asi mamku 🙂 ale na materskou chci jit nejpozdeji 1,5 mesice pred terminem. Jinak to uz nedam. I ted jsem utahana, hned bych spala a odpocivala. Ale to bohuzel nejde :( stacily mi 2 dny doma a uz jsem nevedela co roupama 🙂 a co ty a maly? Jak se ma k svetu?
Jo holcicku tipujes, par znamych taky, ale zatim prevazuje zas ten pindour 🙂 uvidime po porodu, co to bude.
Hned dam vedet 🙂

bublinka74
9. črc 2015

Achooj holky....pořád samý pinďouři :D to je hustý a u nás bude asi zase pinďour vnouček ..noo hustý se té ¨holky fakt nedočkám asi :D ...všem držím moooc palečky ať jste v pohodě,zdraví,usměvavý a a't Vám mrňousci dělají jen a jen radost ,užívejte si to ..já se na to mooc těším ...budu hrozná bába 😀 😀

chilli009
11. črc 2015

Kočky, kdo mě máte v přátelích a zajímá Vás co se u mě dělo posledních pár týdnu jukněte na můj profil nechci to psát sem na veřejnou diskuzi. Z profilu to pak taky smáznu. Mějte se všechny moc fajn a hlavně buďte zdravééééé .

terezapetrova
11. črc 2015

@chilli009 jestli jsem četla to co myslim, ze jsi myslela tak preju uz jen štěstí a žádné další zdravotní komplikace, drz se..

majkylove
autor
12. črc 2015

@chilli009 acjh jo holka,to mě fakt mrzí ☹ důležitý je žes dala na instinkt a dobře to dopadlo!ted se opatruj,popíjej kontryhel a brzo bude tělo ok a mimi vpořádku na cestě 😵

majkylove
autor
12. črc 2015

@martinalinda další kluk?třeba ne,to je to obrovský kouzlo nevědění 🙂
to chápu s tou rodinnou firmou,ale škoda,pak už si pohody sama se sebou nikdy neužiješ 😀
Malej super,dělujem za optání,rostem jako z vody,máme 5 týdnů a 4640g a tipuju 60cm,to uvidíme na šestitýdenní kontrole 🙂
@bublinka74 gratuluju k pindovi bábo 😀 ta holčička čeká totiž na tebe víš 😅
@terezapetrova vidím že prckovi se taky nechce 🙂 jak zvládlas ty horka? 😖 a jak je?
@marketat jak vy válčíte? 🙂

terezapetrova
12. črc 2015

@majkylove njn čekáme, čekáme , zvládám jakž takz s tim, ze ale skoro nic neudělám, potřebovala bych s Vojtou cvičit treba jen logopedii a porad to nějak odsouvám 😲 co Lukasek nespí uz malinko přes den v postýlce, co Tyy? Doufám, ze si to užívas a zažívas s mamimkovskou roli hlavně pozitiva 🙂

chilli009
12. črc 2015

@majkylove
@terezapetrova
Holky, moc děkuji, snad bude už jen dobře a vše zlé jsem si už vybrala.

terezapetrova
12. črc 2015

@chilli009 věřím tomu, ted uz jen to dobre a basta 🙂