Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

tomstr
30. čer 2014

@mysackovi proč náhoda,,ja jsme to tak mnela když jsem si řekla poprvé ž echceme miminko ,,hned na poprvé snažení se nám podařilo a už máme skoro 6leteho kluka,🙂 tak držím palečky aby ti to vyšlo,,ja mnela nohy navrchu tak 20 minut poctivo🙂

lucfuci
30. čer 2014

@mispula19 tak na to vlítněte, třeba to stačit bude. však ti ani nic jiného nezbývá 😀 no já dám zítra vědět, jak ta má slavná návštěva lékárny dopadne 😀 kontryhel a listová je v poho, to 99% populace ani neví, k čemu to je 😀 ale vyslovit ovulační test mě bude stát asi hodně sil 😀

lucfuci
30. čer 2014

@mysackovi víšco, já po jednom sexu si řekla, to je ono a věděla jsem, že jsem těhotná! 😀 najednou jsem měla těhotenské příznaky a mateřské pudy 😀 a pak se vesele dostavila naše kámoška mrška a já se začala cítit jako debil, že co jsem si to zas nevymyslela 😀 ale neříkám, že se to na poprvé nemůže podařit, to vůbec ne 🙂 moc bych ti to přála 🙂

mispula19
30. čer 2014

@lucfuci Manžel opět odjel, je teď pracovně dost pryč, tak to sem zvědavá, kdy se povede 😒 😀

terezapetrova
30. čer 2014

@majkylove dusik se ještě muze ukazat, nadeje umira poslední... 🙂

majkylove
autor
30. čer 2014

@terezapetrova jeste malinko doufam ze je jeste brzo,ale pomalu se pripravuju na nejhorší.to mame dneska pocasicko,tak na spani uplne🙂

mysackovi
30. čer 2014

@lucfuci děkuju...no já to stále nedostala...už přes 4 týdny zpoždění....ale ms mám nepravidelnou.... :-/

terezapetrova
30. čer 2014

@majkylove nu drzim palce a dej vedet 🙂 ano pocasi je takove, ze bych nedělala vůbec nic 😉 zatím jsem jen uvařila ale ten borcus 😀

majkylove
autor
30. čer 2014

@terezapetrova já teď dorazila z práce,naštěstí jsem ráno zaúkolovala manžela takže uklizený mám 😀 teď jdu udělat brokolicovej salát a jinak nebudu asi dnes dělat fakt nic 🙂

ycida
30. čer 2014

Přeji hezký den =c),
nechala jsem si poradit a dnes jsem běžela do lekárny pro inofolic a k mému užasu se mě dvě lékarnice zeptaly, zda jsem s doktorkou domluvená na užívání. Do třetice v jiné lékarně jsem řekla, že ano.
Děvčátka, měli jste to také tak nebo jste to měli na doporučení?
Ještě jsem chtěla poděkovat za radu a myslím si, že přijdou další otázky a reakce 😀 to bych nebyla já 😀

merilinka
30. čer 2014

Ahojky, tak u nás hlásím 2 dny spoždění MS..žádnej zázrak,ale co kdyby.. 😵 Trošku zvětšný prsa,nic moc bolestivý,,ale vůbec žádný bolesti břicha jako před ms mám. Tak uvidíme 🙂 Kdy mám dělat testík 🙂? Bojim bojim zklamání...

majkylove
autor
30. čer 2014

@merilinka já už bych ho dávno dělala 😀 zkus ráno,držím palce 😉

vevix
30. čer 2014

@lucfuci
ahojky já bych ti doporučila tady ty ovu testy
http://onlinelekarna.com/ovulacni-test-comfort-...
je jich tam 6ks plus k tomu 2 ks těhotenské a za dobrou cenu dnes jsem koupila v BENU. Jinak první cyklus budeš mít asi vetší spotřebu, můžeš začít tak kolem 10DC (podle toho jak máš dlouhý cyklus) no a další měsíc pak už budeš vědět (pokud se nezadaří 😀 ) kolikátý DC to vyšlo minule a pak už třeba použiješ jen 2-3 ks. Teda já to tak aspoň mám pak mi to vyjde i na dva cykly. Dokonce jsem už dvakrát ani netestevala..ale já to mám celkem pravidelné. Jinak pozitivní je když jsou ty dvě čárky stejně silné nebo ta testovací trochu silnější ...několik dní před a po je ta testovací slabší takže si člověk říká jestli už, ale ještě to není..no a nejvetší pravděpodobnost je v den ovu a 1.den po ovu jinak plodnější jsou i dva dny před a dva dny po....ale to je všechno teorie 😎

lucfuci
30. čer 2014

Ženy, dneska jsem vypila dva kontryhelové čaje po sobě a víte, jaký to má na mě účinek? "Skočila" bych i na slona :D A to mám "holčičí" nemoc, takže s tím ani nic moc neudělám 😀 Dobré trápeníčko... Už nikdy dva za den.

lucfuci
30. čer 2014

@vevix díky moc! mrknu na to. a díky za radu, jsem "nováček", takže každá rada dobrá 🙂

denisska
30. čer 2014

@lucfuci 😀DD

lucfuci
30. čer 2014

@denisska no super sranda :D kdybych byla chlap, tak asi ani nevyjdu z domu :D

majkylove
autor
30. čer 2014

@lucfuci tak na mě to teda takový účinky nemá,zajímvý 😀

merilinka
30. čer 2014

@majkylove děkuju,zkusím,ale bojím 😀

tak2014
30. čer 2014

Kontryhelovy čaj se mi už houpe v kabelce 🙂

ycida
30. čer 2014

Přeji hezký den =c),
nechala jsem si poradit a dnes jsem běžela do lekárny pro inofolic a k mému užasu se mě dvě lékarnice zeptaly, zda jsem s doktorkou domluvená na užívání. Do třetice v jiné lékarně jsem řekla, že ano.
Děvčátka, měli jste to také tak nebo jste to měli na doporučení?
Ještě jsem chtěla poděkovat za radu a myslím si, že přijdou další otázky a reakce =cD to bych nebyla já =cD

majkylove
autor
1. črc 2014

Ahoj holky,tak dnes jsem delala clear blue kterej by mel byt docela presnej a nic☹no jsem hodne zklamana,ted zatim asi nejvic,ale neda se nic delat no

tak2014
1. črc 2014

@majkylove také jsem v neděli byla ( i slzicka ukapla,ale tak aby to manžel neviděl abych nebyla jsem za hysterku), v kalendáři jsem si ale pak zakrouzkovala,kdy se musíme posnazit,popíjím kontryhelovy čaj a je mi fajn! Hlavu vzhůru 😉

majkylove
autor
1. črc 2014

@tak2014 ale jo,nejak to rozdycham,nic jinyho mi stejne nezbyva ze jo🙂

mispula19
1. črc 2014

Holky, já se musím vykecat! 😅 Od pátku cca jsem zpozorovala hlen, chtěla jsem začít testovat Ovu testy vzhledem k tomu, že od přestání braní HA nemám svoje dny, zda u mě tedy vůbec probíhá, dle hlenu a bolestí jsem si myslela, že ano... a taky že jo! 🙂 Včera první test jasně zřetelná čárka (né sice stejně nebo víc než kontrolní, ale dost a naprosto jasná), dnes dělán ovu test znovu a čárka opět jasně zřetelná, ale už méně než včera, také hlen už je hustější. Tudíž předpokládám, že tu nejsilnější čárku jsem prošvihla (byl víkend a já se nikam nedostala) a ovulka tedy mohla být asi nejspíš v neděli nebo včera? Každopádně, ač to vypadalo, že manžela hezkou dobu neuvidím (začíná jim v práci sezona), v neděli se stavil na otočku domů a po více jak týdnu jsme se samozřejmě museli pořádně užít se vším všudy 😅 No ale.... asi od soboty jsem začala pozorovat naprosto pidi zabarvení hlenu do hněda jakoby lehké špinění, které už bylo včera dost silnější a taky mě bolí podbřišek jako když jsem měla dostat mršku, od Dubna jsem bez ní a ani ji nějak neočekávám a taky nepřišla, dnes už je zas vše lepší... v pátek jsem ještě dělala těhu test jen pro sichr, protože na víkend byli pozvané oslavy s vínečkem 😀 bohužel negativní, ale nikdy nemám to srdce je vyhodit a schovávám je aspon do dalších testů 😀 a tak si ho včera prohlížím a jak seschnul, je tam pidi dušík. Ted už ho v potaz neberu, ale tak si říkám, je tu jiné světlo než v koupelně, do toho nějaké příznaky by se taky našly 😀 no, zítra si každopádně půjdu červená jako rajče stoupnout do lékárny znovu a i kdyby teď nebylo, to by bylo, aby po víkendu nebylo! 😀

terezapetrova
1. črc 2014

@majkylove mrzi me to ale je ještě sance, ze mrska neprijde coz 🙂 a jesti prijde a bude smutek pis a ja zkusim rozveselit 🙂 vlastne jsem se ani neptala a nevim jestli je to ted vhodne? 😒 co mas v zaloze hezkého pro manzilka? 🙂 drzim palecky..

terezapetrova
1. črc 2014

@mispula19 drzim palce 🙂

majkylove
autor
1. črc 2014

@terezapetrova dojít ještě nemusí,ale nějakej pidi duch už by tam určitě byl takže už tomu šanci vůbec nedávám,sice se snažíme chvilku,ale uvažuju že bych se objednala k dr na prohlídku jestli je vše jak má být,ale zas nechci vypadat jak nějaká hysterka 😀 jinak manžel si vybral pěkně drahej parfém takže ten dostane a tím skončil 😀 a moc děkuju za podporu 😉

majkylove
autor
1. črc 2014

@mispula19 moc držím palce,to vypadá hodně slibně 😉

majkylove
autor
1. črc 2014

@merilinka tak coo,testovalas? 🙂