Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

blauen
18. črc 2014

@majkylove tak to závidím obden, nevím jestli jsi četla, že my abychom to neměli tak jednoduché s manželem tak nás dělí 400 km - pracovní záležitosti a máme na to jen tři dny v týdnu na to tulinkování 🙂

majkylove
autor
18. črc 2014

@blauen a jo vlastně,no o to to mate tezsi teda,ovu neceka ze☹ ale tento vikend by jste se snad mohli trefit,moc ti to preju!🙂

blauen
18. črc 2014

@majkylove děkuji moc! Mohli trefit uvidíme jestli mě ovu testíky nevyvedou z mé domněnky 🙂

karlos12
18. črc 2014

Prosím o radu zkušené lovkyně ovulace - včera stejné čárky, dnes o polovinu světlejší.Je to dobře?Nebo by měla být stejná čárka delší dobu?Jsem v tomto úplný hňup.Moc děkuji.Hezký víkend všem 🙂

denisska
18. črc 2014

@blauen já zas četla, že je to blbost🙂)

denisska
18. črc 2014

@majkylove 😀 trefit se můžeme, ale aby se to dostalo taky kam má a chytlo že?:D

blauen
18. črc 2014

@denisska jedna paní gynekoložka mi tvrdila že to blbost není a druhá že to zase blbost je tak si pak vyber 🙂 , jj ještě aby se to dobře uhnízdilo, to máš pravdu neznamená, že se člověk trefí, že se to ještě uhnízdí 😀 ale to už bych zase předbíhala my jsme se ještě možná ani do OV nestrefili a už kecám o uhnízdění 😀

denisska
18. črc 2014

@blauen no právě, pak čemu má člověk věřit, a to máš u všeho jednou tak podruhé tak a ty si vyber😀, a právě my se trefili určo a mimi nikde☹(((

blauen
18. črc 2014

@denisska nevěš hlavu, ono to vyjde i když ono se to lehce říká, zkoušíme to skoro rok a s každým nezdarem je člověku hůř a hůř....ale musíme OPTIMISTICKY 🙂

denisska
18. črc 2014

@blauen jej to už by mě šlehlo🙂, chjoooo a ti co děti nechtějí, se otřou o trencle a mají jich 10😀

danielka1985
18. črc 2014

@blauen to je dobře, me taky po deseti letech nabehla takhle, a mam to furt, jen první 3měsíce jsem neměla ovu, a pak 2x behem cyklu🙂ted se naštěstí ustálila 🙂na 1nu v cyklu🙂do tří dnu mi má mrcha přijít, tak jsem zvědavá 🙂

danielka1985
18. črc 2014

@mysackovi a nebrala si HA? Může to pet způsobit a pak nějakou dobu trvá než se to ustali 🙂

blauen
18. črc 2014

@deniska nešlehlo neboj člověk se nesmí vzdávat....a na umělé oplodnění asi jsem blbá ale nešla bych nikdy, když to příroda nezařídí přirozeně tak to tak má být.....možná jsem v tom divná 🙂 , ale pořád věřím

jitulka188
18. črc 2014

@danielka1985 Ahojky , nevšimla jsem si kde co na blogu ? 🙂 No my jsme se snažili po, ut,st, čt a ještě to prubnem dnes .V úterý byli na testu dvě mega silné čárky a včera jsem si ho udělala a už byla slabounka ...Tak myslíš , že jsme to trefili ...Snad to vyjde byl by to úžasnej dárek pro manžela k svfátku 🙂) 😉

blauen
18. črc 2014

@danielka1985 to čekání je hrozné že?...pak dej vědět 🙂

danielka1985
18. črc 2014

@jitulka188 když najedes na me a na muj fotoblog 🙂no my jsme se taky tulili jen v den pozitivního ovu testu, taky čekám:(
@blauen mi povidej,je to katastrofa, za 3 dny by mi mela dojít ms:(

jitulka188
18. črc 2014

@danielka1985 Asi jsem pako ale nic nevidím 🙂) Jen ten den jste se snažili ? já to radši pojistila a hezky každej den :DDDTak uvidime ..Budu držet palce . Za jak dlouho se mam teda zkusit otestovat ? 🙂Kyž ovu byla asi po , ut ? 😉

danielka1985
18. črc 2014

@jitulka188 no, neměli jsme pak cas 🙂

majkylove
autor
18. črc 2014

@jitulka188 no ono se stejne nedoporucuje denne aby spermie stihly dorust,ale taky to tak nemusi byt u kazdyho.drzim moc palce!😉
@denisska no prave,je to nejak moc veci co musi klapnout:-\

verunka_korunka
18. črc 2014

@majkylove jen pro info... Spermie s vytvori cca za 1,5-2 mesice... Tvori se porad, takze si muzete uzivat klidne denne. Ale mozna tam spis bude hrat roli to, ze kdyz 1 den vynechas, druhy den tam budou jak ty nove tak ty den stare 🙂

denisska
18. črc 2014

@majkylove a člověk se zase pořád za něčím honí 😀

mysackovi
18. črc 2014

@danielka1985 brala jsem cca 8 let HA Mirelle a od října 2013 už neberu :-/ ...piju každý den kontryhelový čaj už cca měsíc....od doby co neberu HA to nemám pravidelný a většinou mi píchli na rozehnání a pak nasadili proveru na srovnání cyklu....ale když to neberu, tak to normálně nedostanu ☹

majkylove
autor
18. črc 2014

@verunka_korunka aha,to jsem netusila,jen vim ze dr kamoskam doporucoval snazit se co druhy az treti den,tak to na to zas muzem dneska aspon vlitnout😀
@denisska tak,tak 😀

verunka_korunka
18. črc 2014

@majkylove jj, tohle rekli manzelovi kdyz byl na spermiogramu a ptal se jak casto respektive jakou mezeru nechat na vytvoreni spermii jestli se milovat ob den nebo vic... Rekli mu ze je to uplne jedno a ze muzem klidne denne 😀

majkylove
autor
18. črc 2014

@verunka_korunka tak to je super zprava,hlavne pro manzela,ono totiz obcas vydrzet den bez niceho je fakt nadlidskej vykon😀a manzel byl proc na spermiu?

danielka1985
18. črc 2014

@mysackovi protože to udělaly ty HA, kámošky to taky neměly,ale zase si nenechaly píchat a pak se jim rozjela🙂

verunka_korunka
18. črc 2014

@majkylove 🙂
Na spermiu byl protoze se snazime uz od noveho roku a me nechtel jina nez normalni vysetreni delat... Rekl ze az po roce snazeni. Tak jsem ho ukecala aspon na to, manzel chtel jir sam od sebe, protoze v detstvi mel nejaky problem s varlaty. Ale vse je v poradku, takze pokud se nam to do konce roku nepovede tak me tam ma doktor hned v lednu. Jo a ted se mi totalne rozhazel cyklus jsem uz 36DC a ani nevim jestli ta ovulace byla v utery nebo ne test byl divny 🙂 myslim ze byla... Ale teplota mi furt zustava nizko. Tak mozna me doktor uvidi driv 😀

mysackovi
18. črc 2014

@danielka1985 mě se to většinou bez injekce nerozjede....poslední ms jsem měla 3.května :-/

danielka1985
18. črc 2014

@mysackovi aha,a to ti během té doby nedělali hormonální rozbor?

kackarebicerova
18. črc 2014

Holky proc krvacim po sexu a dnes na kalhotkach krev a dostat to mam az za tyden