Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

vevix
1. srp 2014

@denisska ahojky...mě taky doktorka řekla až se budem snažit tak ať si koupím Inofolic...no koupila jsem si ho pila jsem jeden denně ...ale pak mi řekla magistra v lékárně že pokud se aktivně snažíme a i v prvních měsících těhotenství bys měla pít dva denně protože té kys. listové je tam jen 200g v sáčku..to jsem si potom i studovala různě na netu na doporučeních a tak....no tak jsem pila dvakrát, ale to pak fakt celkem lezlo do peněz.. objednala jsem si více balení za nějakou dobrou cenu dá se najít na netu cca okolo 300 ...když to tak spočítám využívala jsem asi 15 balení Inofolicu ...pak jsem studovala nejrůznější příbalové letáky a složení doporučených přípravků a nakonec jsem zvolila stejně Femibion ....ale to už jsem tu dříve popisovala...jen se chci podělit o svoji zkušenost s Inofolicem...mám osobně pocit že je to lobbing farmaceutických firem bohužel...a lékaři jej doporučují protože za to mají benefity...pracuji ve zdravotnictví tak vím z vlastní zkušenosti

karlos12
1. srp 2014

Ahoj holky,tak opět nic,začínáme 8 měsíc.Je to na prd.Ale musíme vydržet.Manžel je stále pozitivně naladěn,já teda ne.Spíš jsem apatická.No nic,jdu spát,miminko přijde samo,až si nás vybere.A jména máme Matouš a Josefína.Snad se jednou zadaří.Hodně štěsí všem. 🙂

denisska
1. srp 2014

@pavca_d to je zajímavé, že? Myslím, že právě, že ses věnovala pečení a zdobení atd. Tak jsi na mimi tolik nemyslela🙂)

denisska
1. srp 2014

@vevix ach jo:(

bublinka74
2. srp 2014

@pavca_d ahojky,jéé to je moc hezké ...asi to tak je 🙂

bublinka74
2. srp 2014

@vevix ahojky,noo tak já vám holky nevím co koupím 😀

audrey44
2. srp 2014

@bublinka74 Ja ted dobiram prvni krabicku Nosifolu. No tak uvidime. Pri prvnim jsem jedla Femibion. Taky jsem ale slysela, ze bohate staci samotna listovka... Mam doma Nosifolu jeste 2 krabicky, tak doberu a pak uvidim. Jo a jeste jsem zacala pit kontryhel 🙂

bublinka74
2. srp 2014

@audrey44 já nikdy nic nejedla,nyní půl roku listovku a nic ...tak nevím včera jsem to jakoby po týdenním spoždění dostala,ale jen špinění a zatím jen špinění ...jsem z toho jelen 😀

audrey44
2. srp 2014

@bublinka74 Pokud to neni normalni ruda krev, tak jeste neni nic ztraceno. A test sis delala?

bublinka74
2. srp 2014

@audrey44 není to rudá krev vůbec a přes noc čistá vložka ,uvidíme počkám do zítřka jestli se to nerozjede a udělám test dyžtak ...

audrey44
2. srp 2014

@bublinka74 Tak moooc drzim pesti! 🙂

bublinka74
2. srp 2014

@audrey44 děkuji,já si myslím že se to rozjede,že to je nějaký zblblý když týden zpoždění a to mívám spíše dříve 😉

audrey44
2. srp 2014

@bublinka74 Uvidis! Ja ted mivam cykly taky nejaky rozbazeny ☹ Jednou 27, pak 25, 23...

bublinka74
2. srp 2014

@audrey44 😉 noo to já taky spíš právě 2,3 dny dříve,ale to zas prý nevadí tolik ...ale 8 DNŮ ZPOŽDĚNÍ,fakt divný to se mi nikdy nestalo ...noo vlastně tak už stalo ...jak piješ ten kontryhel ?? Ten by ti to měl srovnat néé ??Taky do něj půjdu asi 🙂

audrey44
2. srp 2014

@bublinka74 Kontryhel piju od 1DC do 14DC. Nekde jsem to vycetla, tak snad je to spravne 🙂 1 sacek, tzn.pullitru kazde rano. Prave se mi louhuje 🙂

bublinka74
2. srp 2014

@audrey44 ahá tak to mám smolíka nyní nebo to nevadí když začnu 3 DC ??Nevíš ...já si louhuji kávičku ranní,dnes jsem nějak nemohla moc dlouho spát ,to jindy spím do 9.h 😀

audrey44
2. srp 2014

@bublinka74 To urcite nevadi, dej si ho klidne dyl, az ho koupis 🙂 Urcite to nicemu neuskodi. A pit asi striktne do 14DC se nemusi, zkratka do ovulace. Ja ji mivam tusim driv, cca 11-12 DC, ale rada bych cyklus srovnala na tech 28, proto ho piju do 14DC. Ja dnes spala asi hodinu, byla jsem vcera na oslave svagra narozek, pak jsem nemohla usnout... Od 4 hodin zas pobrekavala Emicka, pak me nas... pritel, takze dnes budu asi jasna ☹

bublinka74
2. srp 2014

@audrey44 ahá no zkusím ,já vůbec nevím kdy ovulku mám,dříve jsem mívala takový ten táhlý průhledný hlen,nyní po laporoskopii vůbec tak ani nevím ...tak začnu taky ...kolik je malý ?? 😉 nas... přítel,myslíš naštval jooo 🙂)))

audrey44
2. srp 2014

@bublinka74 Presne tak 😀 Emicce budou v rijnu 2 roky, je to prdelka uzasna... 😵 Ale taky peknej drak! A ovu testy jsi nezkousela?

bublinka74
2. srp 2014

@audrey44 😀 nezkoušela

petavan
2. srp 2014

@bublinka74
@denisska tak u nás je kluk jasný tatínek si strašně přeje jmeno po sobě a to je taky Martínek 🙂 a na holčičku chci už strašně dlouho Julii ;) a co ty Deni?

petavan
2. srp 2014

jinak holky ovu testy mužu opravdu doporučit myslela jsem ze mam ovulku uprostred cyklu a podle testu jsem ji mela až ted 20DC tak snad se to tentokrát podaří a ted nasleduje týden čekání :/

bublinka74
2. srp 2014

@petavan já bych chtěla i Verunku ,no uvidíme 🙂

bublinka74
2. srp 2014

@petavan joo a jak míváš ms ??Pravidelně ?Já jdu v pondělí pro Nosifol,ovu testy a kontryhelový čaj :D

petavan
2. srp 2014

@bublinka74 vysadila jsem prášky v pulce června a prvni ms jsem mela po 26 dnech ale bylo to jen slabe špinění ani jsem nevěděla že to mam a ted bych to mela dostat příští tyden tak jsem zvědava jestli inofolic zabral a budu to mít pravidelně ale samozřejmě že už bych to dostat nechtela :D a kontryhel jsem si taky koupila ale ještě nezačala pít a slyšela jsem že hodně lidi vychvaluji kapky gynex je to pry taky na upravu cyklu a snadnější početi ;)

bublinka74
2. srp 2014

@petavan 🙂 noo mně doporučil ten Nosifol ,prý je lepší než Gynex ...,ale myslím si,že záleží kdo má jaký problém a s čím 😉

petavan
2. srp 2014

@bublinka74 mě to přijde všechno na stejno :D

bublinka74
2. srp 2014

@petavan já ti nevím,taky mi spíš přijde ,že jde jen o prodej výrobků,ale kdo ví 🙂

bublinka74
2. srp 2014

@petavan chci se optat ty ovu testy je možné poprvé zkusit dělat celý měsíc po ms viď aby člověk viděl schválně a něco neprošvihnul .Já u kluků nikdy nezaznamenala nějakou ovulaci ani nikdy necítila nic ,si připadám jak prvorodička 😀 no jo,ale už je to dlouho od posl.těhotenství cca 11let,takže jako prvo 😀

bublinka74
2. srp 2014

@petavan nebo spíše prvo těhu 😀