Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bh8
8. led 2016

Ahoj holky.
Chci Vas vsechny podporit a podelit se o svuj pribeh.. prvni samovolny potrat jsem mela uz pred 9 lety. Bylo mi 18. Kdyz mi bylo 23 seznamila jsem se s chlapem, o kterem jsem vedela, ze je to ON. Kdyz mi bylo 25 rozhodli jsme se, ze to zacnem zkouset... a ono nic.. rok... dva... vysetreni, hormony, strach... pak jsem zjistila, ze posledno cyklus s klostilbegyt se to podarilo a jeste ten jsem zacala krvacet a musela na pohotovost!! A potrat. Nez jsem se stihla zaradovat bylo pozde.. tak jsem rekla ze na to se.u. ze dite mit asi nemam a ze se zamerim na praci a konicky, budeme s partnerem cestovat. Prestala jsem sledovat plodne a neplodne dny, vysadila vsechny leky, injekce, vitaminy a caje. Po vanocnim veseli se vse vratilo do vsednich koleji a ja zjistila, ze uz je to velkem dlouho co jsem nemela mesicky.. udelala jsem test a sla delat veceri.. pak jsem se k testu vratila a hadejte co? Byly tam. Zadny duch. Jasne a zretelne // neverila jsem, tak jsem udelala druhy a treti test a na vsech byly //.
Neni vyhrano. Ale slo to. Bez leku a vseho toho vyhazovani penez... chce na to, tak jak vsichni rikaji proste NEMYSLET. Tuto vetu jsem tak nesnasela... ale proste to funguje. Ted jen prosim at zase nepotratim a je to mimi zdrave.
Mile snazilky. Preju Vam vsem // a pupky, at si nevidite na nohy.

janajens
8. led 2016

Ahojky moje holky tak čekáme holčičku čas pěkně letí už jsme ve 24tydnu takže holky já čekala na poklad skoro dva roky nezoufejte na každou mimoděk čeká

simona215
6. únor 2016

Holky mi se snazime 3 mesice a nic pristi tyden mam ovulku tak doufam ze uz to vyjde

ajronka
6. únor 2016

Ahoj holky, budu ráda, když mě přijmete mezi sebe, taky teprve začínáme 🙂. Snad se zadaří brzy nám všem 🙂.

marketat
8. únor 2016

@janajens Jéé, to je paráda. Mám radost, že to vyšlo. 🙂 Tak ať je holčička v pořádku a ty si zbytek těhotenství hezky užiješ. 🙂

janajens
8. únor 2016

@marketat děkuji ano vyšlo už tahneme na 29tyden malá je pěkná ďáblice uteklo to jako voda 36tyden jdu do porodnice domluvit se na císařském řezu už se na malou tesim a co ty jak se máš

marketat
8. únor 2016

@janajens Teda to se ani nenaděješ a bude na světě. 😉 Bude skoro přesně o rok mladší než ta naše cácorka. Ta už je hrozný třeštiprdlo, leze jak ďábel, pořád stojí a žvaní. 🙂 No jsme šťastní, že jí máme. 🙂

janajens
8. únor 2016

@marketat věřím taky se ji nemůžu dočkat doma vše prioravene jen tašku do porodky zbalit a je hotovo a hlavně začít prát vecicky a žehlit což je má nejméně oblíbená práce taky jsem nevěřila když jsem poprvé objevila hned dálnice na testu jinak jsem pribrala 10kg do teď to myslím že je super

misharuby
26. únor 2016

@mysackovi vygoogli si GYNEX je to prirodni pripravek na bazi bylinek a hodne pomaha.

mysackovi
28. únor 2016

@misharuby to asi nepatřilo mně? 🙂

heluska85
4. bře 2016

Ahoj jsem tu nová, také jsem snažilka 😉

kitjov
16. bře 2016

Ahoj holky, taky se hlasim. Druhy měsíc už se snazime o druhé ..ms má přijít v pondělí ale zadne příznaky zatím nepozoruji...a jinak taky snizena funkce stitne žlázy už 15 let a první mimi bylo po 4 měsících od vysazení. Všem nám držím palce

pandabox
17. bře 2016

ja jsem tu taky nova..minuly měsíc jsem už mela pozitivní testy, hcg test z krve pozitivní, ale pak to odešlo...tak ted se snažíme znovu..dohromady už šest měsíců..

simsonek89
23. bře 2016

Ahoj holky 🙂 ani nevíte jak mi pomáhá číst ty vaše šťastné příběhy, snad se dostane na každou z nás. V srpnu 2015 jsem samovolně potratila v 8tt a podstoupila revizi, všechno bylo v pořádku, tak jsme na to šli znovu, plánovali svatbu, takže jsem byla hodně zaneprázdněná, ale i tak nešlo nemyslet na to kdy už to přijde, kdy už konečně zase budu mít ten pocit ,,plnosti". I teď když to píšu, tak brečím jak želva 😀
Začala jsem pít kontryhelový čaj a papám drmek, aby se to všechno dalo dohromady, ale teď mi začaly problémy s nepravidelnou menstruací. Mám 32 DC, bolí mě prsa, motá se mi hlava, je mi na zvracení, klasické těhu příznaky, které si nejspíš už asi vyvolávám sama, protože na testu nic. Máte některá po tomto přirodním léčivu taky takovou zkušenost? Je moc brzo jít k Dr a popř. začít řešit problémy s otěhotněním? Děkuji za Vaše názory a přeji vám všem ty vysněné //

ilonar
6. dub 2016

@simsonek89 Ahoj, máme trošku podobný příběh. Já podstoupila revizi v listopadu 10tt, nebylo ani srdíčko. Pak jsme se taky těšili na další snažení, ale mně vůbec nenaskočil cyklus. Ani jednou od té revize mi nepřišla ms sama, pouze po vyvolávací injekci. Taky jsem měla nějaké vsugerované příznaky, vždycky planné. Tak jsme si řekli dost a před měsícem jsme se nechali vyřešit a čeká nás IVF. Jen co dostanu ms...ta ovšem opět mešká, tak opět injekce a pořád nic.

marketat
29. dub 2016

@bjoucik.15
@chilli009
@janajens
@loilla
@bublinka74
@majkylove
@karlos12
Ahoj holky, jak se máte? Rozutekly jsme se do skupin a nic o vás nevím. ☹ A přitom, jste se mnou moje těhotenství prožívaly od začátku do konce. 😉 A naší Toničce už je rok.

pandabox
29. dub 2016

@pandabox holčičky, tak po biochemku v únoru jsem našla před týdnem dvě čárky..nevěřila bych, že se to da tak rychle..od biochemie jen jedna MS. red je to týden od vynechání, tak doufám, že to vydržíme dele než posledne. V dem držím palce, aby taky našly svoje čárky a to Co nejdrive🙂

loilla
29. dub 2016

@marketat Ahojky 🙂, já už tu celkově moc nebývám, nějak na to není čas - dostavujeme baráček, zařizuji svatbu, do toho jsem se donutila chodit pravidelně cvičit, no a v neposlední řadě spoustu času spolkne taky Táda 🙂 Užívám si vše, především prťouse, takže sedět u toho a psát a psát se mi nějak moc nechce 🙂. Jinak neuvěřitelný, jak to rychle utíká! Toničce všechno nejlepší, hlavně, ať jse stále zdravá, šťastná, spokojená a ať jí mamka s taťkou nezlobí 🙂 ♥.

Tádovi rok za chvíli, jak jsem psala, letí to, letííí 🙂. V pondělí udělal první samostatné krůčky, no zamáčkla jsem slzu.. je to strašný, jaký je z něj najednou chlap, který začíná mít svou hlavu. 🙂

U Vás jinak něco nového? 🙂

bjoucik.15
13. kvě 2016

@marketat ahoj no utíká to co?my už jsme se rozrostli o dalšího člena 😀 16.4 se mi narodil Pavlík, 3250g a 50cm,takže si užívám noci nevyspání a časté kojení 😎

bjoucik.15
13. kvě 2016

@loilla páni už první krůčky? To je sikulka 🙂 no u mě jak jsem psala výš. Triletacka,miminko,štěně, pořád mám co dělat 😀

marketat
17. kvě 2016

@bjoucik.15 Utíká to hrozně. Ty už máš taky miminko? Tak to moc gratuluju, to je paráda. 🙂 A co na něj říká Maruška?

marketat
17. kvě 2016

@loilla Já sem taky moc nechodím, nějak na to není čas. Malá už chodí jak drak, tak se celé dny nezastavím. 🙂 Koukám, že ty toho máš požehnaně, svatba a domeček, to jsou krásné starosti. 🙂 My hledáme domeček a rozmýšlíme, jestli lepší koupit něco staršího a zůstat někde poblíž nebo využít nabídky pozemku a stavět, ale zároveň se stěhovat 70 km a hledat novou práci.

vkackah
19. kvě 2016

ahojky holky, tak já se k vám taky přidávám... už se snažíme přes dva roky, ale teprve ted jsme se rozhodli zkusit CAR, nějak jsem předtím na to nebyla připravená, za měsíc nás čeká první konzultace.. ted mám zrovna takové špatné období po psychické stránce ☹ ☹ a mám pocit že mi nikdo z okolí nerozumí... :(

bhrozen
28. kvě 2016

Ahojte.... Tak já jsem tu mrchu, jak jí tady říkáte :D ;), dostala včera :( A už jsem tajně doufala :( My se snažíme o druhátko... První šlo rychle, jak se říká na první pokus .... A teď už se snažíme šestý měsíc.... Tak snad se už taky dočkáme.... Mateřská se krátí.... Snažím se na to nemyslet ale je to těžké, kdž to nepřichází.... také beru femibion, tak snad to k něčemu je dobré....
A všichni se nás ptají kdy už bude druhé :D takže takové vyptávání tohoto typu známe...

bjoucik.15
1. čer 2016

@marketat Majda je moc hrr. Snaží se pomoct ale spíše přidělává starosti. Už ho jednou dusila,to aby nerval. No a včera mu omylem kopla do hlavičky. Je to raubir a divoška. Jinak ho má ráda,ale nesmim je nechat samotné ☹

terka228
15. čer 2016

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala 🙂 Snažíme se o třetí miminko. Z prvního manželství mám osmiletého Lukáška po komplikacích před porodem, nyní si nese hendikep autismu a mentálního postižení. My ho ale milujeme, je to veselý chlapeček 🙂 S nynějším partnerem máme Davídka, 2.5 roku. Oba kluci mnou velmi vytoužení. Předtím pár nezdařených pokusů... Teď se snažíme o třetí... Moc bych si přála mít dvě zdravé děti, a taky konečně holčičku, pokud by to vyšlo 🙂 Ale zatím jsou to jen sny... v posledních 6-ti měsících máme za sebou 2 samovolné potraty, v šestém a v sedmém tt, tak doufám, že se do třetice zadaří.... 🙂

katchess23
1. srp 2016

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Máme doma 18 měsíčního syna a od ledna se snažíme o druhé. první těhotenství přišlo prakticky hned. No teď se nedaří, navíc se přidaly problémy. Zbláznil se mi cyklus (28-42 dní, jak kdy). Tento měsíc jsem zkoušela ovu testy a ovulace se mi dle nich blíží, ale co je špatně tak to vypadá, že přijde zároveň s MS 😒... Doktor to zatím nijak neřešil, prý po prázdninách pokud neotehotnim. Teď jsem si na radu z jedné diskuze objednala inofolic. Má někdo zkušenosti?

juanka
15. srp 2016

Ahoj holky, tak se přidávám. První mimi se povedlo 5. měsíc "snažení", pila jsem kontryhel, ale nijak jsem nesledovala plodný dny. Prostě to tam spadlo nějak samo 🙂

Teď druhý mimi nám nějak nejde. Začínáme 12. měsíc snažení. Piju kontryhel, beru listovku a dělám ovu testy. Vůbec nechápu, jaktože to poprvé šlo samo a teď nic.

chroustika
15. srp 2016

Již dlouho jsem nenapsala první dítko hnedka v měsíci kdy jsem vysadila práška. Druhé ani po roce a půl snažení nic.. Doktoři stanovili diagnozu syndrom polyciytických ovárií, a k tomu štítnou žlázu. Takže jsem se smířila s tím, že pokud budeme chtít druhé budeme muset hormonálně a nebo umělým oplodněním.... Odjeli jsem na dovolenou odpočinout si od šíleného běhu za druhým prckem a úžít si rodinou pohodu. A ejhle o měsíc a půl mi bylo špatně pořád jsem to připisovala střevní chřipce co jsem měla týden před tím, ale nějak mi to nedalo a šla jsem si pro test asi už stý :D. Nemohla jsem ani uvěřit že tam jsou dvě čárky a tak přemýšlela že si zase tělo semnou zahrává... Druhý den u doktora mi bylo zděleno že jsem opravdu těhotná a že to neni možný s takovou diagnouzou, kroutil nade mnou hlavou a dobrých 15min nechápal... dneska už jsem skoro v 5měsíci a jsem neskutečně štastná... na malý se těšíme a velký bráška se těší že bude mít mimi :D... Tím dámy chci napsat nikdy nevěšte hlavu, i doktoři se občas pletou a zázraky se dějí 🙂

bhrozen
15. srp 2016

@katchess23 s Inofolicem zkušenosti nemám, ale doktorka mi doporučila Fortipronu, která má ještě navíc jiné vitamíny. Tak jsem taky zvědavá zda to skutečně pomáhá .... První mimi bylo jak po másle :D A te´d se musíme snažit...