Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
5. pro 2014

@majkylove Tak jako určo to zvládneš!!! 🙂 Mě by z toho taky mrsklo, kdyby k nám nikdo nejezdil. I když, tady mi to tak vadit nebude, až budeme v baráčku, tak to bude lepší. 🙂 Já si jen vybavuji kamarádku.. Ta si myslela, jak bude hned přijímat návštěvy a první u ní byla skoro po dvou měsících.. 😀 Jelikož se s tím vším musela psychicky srovnat a zajet si nějakej systém.. 🙂

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla noo to je jasný,každej to zvládne jinak a každý mimčo je taky jiný,takže uvidíme až to opravdu bude na světě 🙂 ale já budu mít stejně nejhodnější a spavý miminko takže pohoda víš 😀

loilla
5. pro 2014

@majkylove Koukám, že jsi taky optimista... 😀

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla 😀 toš nic jinýho nezbývá no 😀

loilla
5. pro 2014

@majkylove Taky pravda.. 😀

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla dnes máme na náměstí mikuláše tak se jdu aspoň mrknout ať z toho taky něco mám 😀 volala mi mamka ať se stavím že má pro nás nadílku,není nad maminky fakt 🙂 a já musím nakoupit manželovi a dám mu to pěkně do punčochy na okno,už se těším 😅

loilla
5. pro 2014

@majkylove Maminky jsou nejlepší.. <3 Moje má shodou okolností dnes svátek, přemýšlela jsem, že bych jí jela popřát, ale jsem nějaká nakřápaná, tak budu doma a sfouknu to v to úterý až pojedeme z Prahy.. 🙂 Dáváš manžílkovi nadílku, jo? To je hezký!!! 🙂

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla noo to je jasný,to bud radši doma.a dávám no a pokaždé musím vymyslet kam to schovat tentokrát aby si myslel že letos nic není 😀 on je totiž takový moje dítě,říkám pořád že čekám druhý 😀 musím mu nadělit adventní kalendář aby si mohl otvírat okýnka a samo aj mě když už že 😀 on prostě zbožňuje Vánoce a překvapení 😅

loilla
5. pro 2014

@majkylove To je fakt božíí... 😀 No to já říkám, že mám doma tři a v břiše čtvrtý... 😀 Ten si my koupili dohromady a včera už jsme se u toho handrkovali.. 😀 Vánoce jsou nejkrásnější!!!! 🙂

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla já říkám pořád že chci být v příštím životě chlap 🙂

loilla
5. pro 2014

@majkylove Tak to já teda přes to vše, co jim závidím, bych nechtěla být chlapem ani za nic.. 😀

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla a to já určitě jo,v tom mám jasno 🙂

karlos12
5. pro 2014

@majkylove ahoj, nějak jsem neměla chuť sem chodit, nebo spíš nic řešit, dělat a tak.Už se vidím u moře 🙂 Dnes jsem si ukopla o postel malíček na noze.V práci celý den kulhám, bolí to jak prase a černá.Ale jinak dobré.Snad dojedu domu.Jinak jsem dobaštila listovku a novou nemám, teď dopíjím Nosifol a pak končím.Ani na gyndě jsem nebyla.Ale jak se máš Ty? Co miminko?

loilla
5. pro 2014

@majkylove 😀 Tak jsme dnes komplet přestěhovali ložnici, aby se nám tam vešla postýlka, pultík atd... .-)))) Taková blbost a já z toho mám hroznooooooou radost! 🙂

majkylove
autor
5. pro 2014

@karlos12 ahoooj kočko,no to se teda nedivím vůbec,ty bys měla mít právě teďka náladu super před dovčou 😅 kdy odlítáte?úplně závidím,ikdyž já bych radši někam kde je to na koupání,ale kamarádka tam jede letos už po čtvrté a miluje to tam,na cestování a spol ideální 🙂
skopnutej prst-ááááá,to nesnáším,chudino,ještě se nezmrzač prosim tě 🙂 jinak my se máme asi fajn 🙂 a to ti schvaluju,vypustit a začít znovu až po novém roce,jestli bude ještě třeba 😉

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla teda já tě obdivuju že už tak všechno řešíš,se mnou se o tom moc nechce ještě nikdo bavit že je brzo a ty můžeš pomalu jít rodit 😀
jinak dnes se snad poprvé u mě projevily těhotenský hormony a jak sme byli na mikulášské tak tam bylo spoustu tanečních vystoupení od nejmenších až po dospěláky a já to normálně ořvala 😀 a hlavně jak sem tam viděla ty holčičky,no jako úplně tu naši vidím 😅 😵

loilla
5. pro 2014

@majkylove Tak já bych to tak brzo normálně neřešila.. 🙂 Ale vzhledem k tomu, že budou Vánoce, tak to chci mít do té doby hotové.. 🙂) Kdybych rodila v září, tak nic neřeším.. 😀
To je hezkýýý náhodou.. 😀 Hele a jak můžeš vědět, že budeš mít holčičku.. nooo? 😀 Se mnou to teda necloumá, u nás je spíš těhotná má drahá polovička.. 😀

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla no se mnou právě taky nic,já se nad tím našim ještě ani nijak nezozněžňuju až sem si už občas říkala jestli nejsem divná,ale asi néé 🙂 tak já čekám na nábytek na zakázku kterej když ti řeknu že měl být hotovej už v srpnu,jako moje nervy 😠 a prý bude do vánoc,tak jsem zvědavá...a holčičku,no nevím no 😀 doufám jen a všichni mi to říkají 🙂))

loilla
5. pro 2014

@majkylove To mě vůbec nepřekvapuje, to je tady normální, že má něco několik měsíců zpoždění.. 😀 A jak se to pozná? :D

pajule88
5. pro 2014

Ahoj holky, tak už se konečně taky řadím ke "snažilkám" 🙂 Sice teprve druhý měsíc, ale už se nemůžu dočkat, až budu mít v bříšku malou fazolku 😉

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla bo sem strašně škaredá 😀DDD

majkylove
autor
5. pro 2014

taťkův mikuláš,aj brambory má v punčoše aby si zas nemyslel 😀

loilla
5. pro 2014

@majkylove Ty si praštěná 😀

loilla
5. pro 2014

@pajule88 Ahojky, vítej.. 🙂

chilli009
5. pro 2014

@majkylove božíííí mikuláš 🙂 to máš dobrej trénink pak pro prcka 🙂 , mimochodem hezká profilovka 🙂 slušíí Ti to 🙂

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla no cooo,no cooo jako 😀
@chilli009 děkuju,ať víte s kým máte tu čest konečně 🙂

loilla
5. pro 2014

@majkylove Promiň, ale ať na tu fotku koukám, jak koukám, tak žádnou šeredu nevidím!!!! Spíš modelínu 🙂

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla jooo holka,to bylo než sem otěhotněla 😀 teď hrůza a děs,pár kámošek to na mě poznalo jen kvůli tomu jak vypadám 😒 😀

wisdom
5. pro 2014

@pajule88 Ahojky a vitam te.To my se zacneme snazit ted teprve prvni mesic.V utery jsem vysadila antiko a ted se uvidi,jak to pujde.A taky se moc tesim,az se podari a konecne budu moc rict,ze budeme rodina 🙂

bublinka74
5. pro 2014

@majkylove jůůůůůůůůůůůůů Tobě to sluší kočko 😉 joooo za Vás rodit ještě ,to určitě 😀 😀