Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
6. led 2015

@loilla jen nakupuj... malá má plný 4 šuplíky ve skříňce, celou skříňku horní i dolní - 4police a velikou vestavěnou skříň 🙂 až bude druhý prcek, vůbec nevím kam to dám... asi chlap udělá polici v té vestavěné sříni a jí smrsknu...ale máme milion věcí, co nenosíme....

majkylove
autor
6. led 2015

@bjoucik.15 my se teď právě s manžou dívali na dokument o každým týdnu těhu a tam to bylo právě řečený,že od 17tt už krásně slyší a proto je vhodné začít buď s hračkou,nebo mu už pouštět hudbu,no jsem sama zvědavá,za pár měsíců aspoň budu moct říct jestli na to opravdu bude reagovat,takový věci mě fakt zajímají 🙂 bude to náš pokusnej králíček 😅 😵

bjoucik.15
6. led 2015

@majkylove budeš mu pouštět angličtinu, jako některé maminky?? 😀 Symfonie D-dur 😀 my na kolotoči máme Mozzarta,Bacha, Beethowena a džungli...je parádní a ty hračky se mi moc líbí, je krásně barevný a malou zaujal už ve 3m pořádně 🙂

terezapetrova
6. led 2015

@loilla v 10h Genetika a v 11 h Screen, jak čtu o těch obleccich ze zacatku klido 1. 3 měsíce u nás bezkonkurenční overálky 🙂

bjoucik.15
6. led 2015

holky, chlap opět začal koukat na kočárky 😀 vůbec nevím co pořídíme, nejradši bych to nechala na něm, ale přitáhl by max. kárku na dvou kolečkách 😀 néé, ale už mě to vybírání fakt nebaví... 😠

bjoucik.15
6. led 2015

@terezapetrova jsme na tom stejně... jedině overálky, sem tam body a polodupky, nebo dupky...

terezapetrova
6. led 2015

@bjoucik.15 ju až jsem se styděla , ze ma pořad jen overálky vlastně pyzamko 🙂

bjoucik.15
6. led 2015

teď si projíždím fotky... a třeba tohle jsme opravdu měli jen jednou na sobě... ale je to boží co? 😀

terezapetrova
6. led 2015

@loilla ještě k ty soupravicce to co vypadá jak bryndak je vlastně slintacek? 🙂

bjoucik.15
6. led 2015

@terezapetrova to prostě bylo nejlepší... když jsme jeli někam jakože na návštěvu měla ty polodupky a nebo nějaký hezčí kaťata...ale jako miminečko byla v zimě, takže pod tím stejně měla overalek 🙂

terezapetrova
6. led 2015

Tak ja tu jdu zas zalomit, V. mi přes den dává do tela 🙂 a to je zas dopo ve školce 🙂 Brou holcicky

bjoucik.15
6. led 2015

@terezapetrova máš se, to zvíře leží vedle mě a ne a ne usnout... 😠 Dobrou noc

martinalinda
6. led 2015

@loilla, @chilli009 dekuji holky 🙂 taky doufam, ze to bude pozitivni zprava. Tak se necham prekvapit tak pristi tyden 🙂 ale uz by nam to mohlo vyjit, tak nejak v to doufam, pevne verim.

@majkylove no to jo, Kacenka je krasne jmeno, verim ze nam pak budete radit co a jak, uz se na to tesim. A bublinka bude radit jeste i vam pres telefon primo u porodu 🙂 budu myslet pozitivne a treba se fakt uz zadarilo a ted cekam ze v so doberu posledni utrous a pak jen necekat na ms 🙂

martinalinda
6. led 2015

@zukanak tak to preji at to dobre dopadne, ja bych mela jiz v tomto terminu taky na kontrolu. Ale jinak vis jak, clovek si asi musi projit vsim. Jednou se na kazdeho usmeje stesticko.verim v to, ze i nam to brzy vyjde. 🙂

@bjoucik.15 juj bobku, verim ti to, kdybych mohla, hned bych ti kousek dala aby ta tva byla vyssi. Zrovna tobe by se hodila. Neboj, vse bude dobry. ;)

loilla
6. led 2015

@terezapetrova Dobrouky.. 🙂

loilla
6. led 2015

@majkylove Jo taak, to mě nenapadlo.. Tak to taky něco pořídíme.. 🙂

loilla
6. led 2015

@bjoucik.15 No já mám už jednu v 50, tak bych chtěla ještě jednu 56 a prdím na to.. Když bude mnší, tak holt půjde tatínek na nákupy... 😀

loilla
6. led 2015

@bjoucik.15 Nakupuju, mě to hrozně baví a mám z toho ohromnou radost.. Opravdu jsem se přeorientovala z oblečení pro sebe na věci na miminko.. 🙂 Ale už to taky nebudu nějak přehánět.. Chci zaplnit to pravý křídlo do porodu a stačí.. 🙂 Nemůžu vědět, jakou velikost bude mít, tak abych toho v něčem neměla zbytečně moc.. I když teda já nekupuji už i větší věci.. 🙂 Jinak s prostorem jsme tady omezený.. teď jsme v podnájmu 2+1, takže malý tu budeme mít opravdu jen komodu.. ale nejdéle na podzim bychom se už chtěli stěhovat do baráčku a tam už bude mít vlastní pokojíček... Tak tam se pak zase budu moct realizovat.. 😀

loilla
6. led 2015

@martinalinda Myslím, že nejen já, ale i všechny holky tady budou držet palce.. 🙂))

loilla
6. led 2015

@terezapetrova To nevím, v popisu je "body kr. rukáv, triko dl. rukáv, polodupačky, rukavičky, capáčky,bryndák, čepička".. 😕

majkylove
autor
6. led 2015

@bjoucik.15 tak to je bozi kombinezka B-)
@terezapetrova dobrou kocko 😉
@martinalinda uplne nejvic drzim pesti!!!
@loilla ja uvazuju ze pokud to sezenu za dobry ceny tak bych poridila soupravy do porodky v 50 a 56 a to v ruzove i modre,magor 😀

bublinka74
7. led 2015

@martinalinda ahojky,j tu soju mi doporučila jedna kamarádka z gynekologie ....přesně jak jsem to napsala,mají to v lékárně Dr.?Maxe nebo ti to objednají a je to přírodní,neublíží 😉 hlavně musíš přesný ten název,mají víc druhů ,na klimakterium,pro muže .osteoporozu a tak ... 😉 já když to ted dostanu tak jdu do toho hned .... 🙂

bublinka74
7. led 2015

@martinalinda a jak se jinak máš kromě těch nádhermých zvířátek a plno sněhu 😀

bublinka74
7. led 2015

@zukanak já jsem taky nikdy dříve nezkoušela ovu testy a má 4 syny ,nyní mne k tomu nutí doktoři,ale chápu ...jen si myslím,že když je hormonální profil v naprostém pořádku tak funguje i to ...ale prostě u mne jen ty vejce ....

bublinka74
7. led 2015

@majkylove kočko bude Tě slyšet dobře už po 6 týdnu ....každé dítě je jiné,ale to poznáš sama vše uvidíš 🙂

zukanak
7. led 2015

@bublinka74 tyjo, se divim, že nutí, ale tobě vychází, tak proč je nedělat...Já znám opravdu spousty holčin, kterém nevychází a děti mají, takže já to vidim jako tahání peněz z lidí, ale to je můj pohled...Když to někomu funguje, tak proč ne 😉

majkylove
autor
7. led 2015

@bublinka74 já nemyslela až bude na světě,ale teď v bříšku že sem viděla dokument víš že už od 17 týdne slyší v bříšku tak že už mu mám něco pouštět víš 🙂

linee
7. led 2015

@majkylove mne naší pousteli klasickou hudbu a zustalo mi to dodnes, něco na tom bude 😀

bublinka74
7. led 2015

@zukanak ale taky jsem je nemívala pozitivní občas ...ale jak vždy píšu ono v tomhle věku je to jiné než za mlada ...ani nevím nikdy jsem tenkrát nějakou ovulaci a plodné dny vůbec nehlídala ,prostě sex byl každý 3 den a vždy do půl roka mimčo bylo a to jsem byla mladá a hned jsem taky nebyla těhotná .... takže ono je lepší fakt nic nedělat ,jen se mazlit ...jasné pokud už je to přes rok u mladé holky,tak určo řešit,bez diskuzí ...

bublinka74
7. led 2015

@majkylove aháá ...jasné ....joo to učitě kočko ...to vím,také už jsem to četla dávno ....slyší už do začátku tvůj vnitřní hlas a tatínkův a moc dobře je rozezná oba,je to úžasný 🙂