Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
27. pro 2014

@bublinka74
@chilli009 no už ani nemusím... začala jsem konečně špinit...tak aspoň něco.... uvidíme, jak a jestli se to rozjede.... vyrazila mi vyrážka snad i na nose, vypadám jak idiot...zase by mě zajímalo co se děje.

chilli009
27. pro 2014

@bjoucik.15 snad se Ti to nerozjede a bude to mimi 🙂 , pokud se Ti to nerozjede, tak zkus test

sleepers
28. pro 2014

Tak tady mate dnesni TT. Doufam, ze to vidite i vy 🙂

nonacek
28. pro 2014

@sleepers gratuluji vidím krásného ducha,,, tak jen ať silí...🍀🍀🍀🍀

bjoucik.15
28. pro 2014

@chilli009 rozjelo se to a asi umřu... Je mi taaak špatně :( doufám že se to tento cyklus srovná do normálu....

bjoucik.15
28. pro 2014

@sleepers je to tam, gratuluju 🙂

bublinka74
28. pro 2014

@sleepers gratulujiiiiiiiiiii opatruj se 😉

bublinka74
28. pro 2014

@sleepers ty už si brala ten clostík ??

mysackovi
28. pro 2014

ahojky holky...tak už jsme konečně doma a je ,,klid"....už jsme se těšili domu...i ten náš hafan 😀
jinak já jsem to nevydržela včera zkusila testnout a byl negativní :-/ ....MS totiž přišla 23.12. a to už 24dc..takže jsem ani nedoobrala utroš...a hlavně jsme jí měla 2,5 dne a to slabou...v podstatě první den...pak už hooodně slabou...přišlo mi to divný...a hlavně se chystám ke kamarádce a její malá má neštovice, tak jsem radi testla.....jinak u nás byl ježíšek štědrý...rodinné setkání taky celkem v poho...a proběhlo i jedno oznámení těhu, tak mě to trošu zamrzelo, že mi stále nic :-/
teď už se budeme jenom válet a válet doma 😀

majkylove
autor
28. pro 2014

@sleepers no je to táááám,obrovská gratulace!!!! 😅 už to ví taťka?

sleepers
28. pro 2014

@bublinka74 jj, brala jsem clostik od 5dc na 5dni a hned se zadarilo.

sleepers
28. pro 2014

@bjoucik.15
@nonacek
@bublinka74
@majkylove
holky dekuju moc. Zatim mi to moc nedochazi ale jsem stastna.
Tatka zatim nic nevi ale chci mu to rict 31.12. Ale je to drina mlcet a nic neprozradit

nonacek
28. pro 2014

@sleepers to je asi normální me to také nedochází a to už to vím 18 dni 😀

88martina88
28. pro 2014

@sleepers je to tam 😀😀😀😀 gratuluji. Mi povidej taky jsem mlcela od 19 do 24. Ale oplatio se 😀. Opatruj se

sleepers
28. pro 2014

@88martina88 dekuju 🙂
ja chci tatkovi hlavne dat ten digi test a vzhledem k tomu, ze ma citlivost 25, tak s tim chci par dni pockat. A navic jdeme oba do prace pondeli i utery, takze proto ta streda.

zuzajda20
28. pro 2014

@bublinka74 neboj, určitě se brzo podaří a kotvičník zabere 🙂

zuzajda20
28. pro 2014

@sleepers moc gratuluji 🙂

majkylove
autor
28. pro 2014

@sleepers já to vydržela tajit 8 dní 😀 tak pak musíš napsat hned jak to probíhalo 🙂

danuse90
28. pro 2014

@sleepers Krasny dusik, gratuluji a at sili ;)

sleepers
28. pro 2014

Holky dekuju, dekuju, dekuju uplne vsem.
To je tak hezky od vas.
Vsem snazilkam preju hlavne pozitivni mysl a poradny vejce jak rika @bublinka74 a vsem tehulkam at to zdarne dotahneme az do konce 🙂

hana247
28. pro 2014

ahoj holky, sledujete některá bazální teplotu? já se v tom nějak nevyznám.. přikládám graf..díky moc 🙂


chilli009
28. pro 2014

@sleepers super, je to tam ☺ obr gratulace

chilli009
28. pro 2014

@bjoucik.15 chjo to me mrzí, me bolí podbrisek už 4 dny, tak se bojim, že z toho nic nebude 😢

bjoucik.15
28. pro 2014

@chilli009 nj,ale alespoň vím na čem jsem 🙂 manžel říká,ať se nekontroluju,že se to musí podařit i bez toho... no nevím, do dubna už moc času není.... ☹

majkylove
autor
28. pro 2014

@terezapetrova co svátky,co mrně a tááák?nás pěkně flákáš 😀

bublinka74
28. pro 2014

Holky supér už se to tu zase rozjíždí 😀 všichni zdechlé po svátcích,nafouklé :D někdo těhotný ,paráda ,...já hlídám ovu testy ,včera byla celkem silná,ale slabší čárka než ta druhá ,dnes už je silnější a širší ta druhá čárka,takže zítra opět 10DC a bude pěkně zralá si myslím ....ty jooo sakra ...mohlo by se povést ,taková dálnice zas druhý cyklus .... 😀 včera jsme to pojistili,zítra taky ,o Nový rok taky pak v pátek tak snad .....chjoooo 😀 😀

bublinka74
28. pro 2014

Jooo a večer mne bolel podbřišek,pak ráno chvíli a přes den už nic ...že by se zas ovulka chystala,ještě ty vejce sakra ..... a jestli to neklapne ani nyní ,chci ten clostík ....bude určitě stačit ten .....chjooo zas čekat 😲 😲 😀 😀

bublinka74
28. pro 2014

Nooo holky dnes 9DC přesně néé 8DC ,přesně jako minule ,10DC byly obě silné 😕

majkylove
autor
28. pro 2014

@bublinka74 zítra,možná pozítřku je to tam holka 🙂 dala bych sexík až v úterý spíš,ať sou mršky pěkně dozrátý 🙂

bublinka74
28. pro 2014

@majkylove jj to plánujem,byl včera a v úterý a na Nový rok na to prdíme 🙂 přítel je má hodně kvalitní ,ještě to vejce pitomý jedno aby dozrálo jak mááá 😕 😀