Onkologické děti

radka.m.
7. zář 2008

ahojda holky,chci se zeptat,jestli někdo z vás má onkolohické dítko,ráda bych si s někým o tom pokecala.my máme nejstarší holčinu,jezdíme do Motole,ted teda je už delší dobu o.k.,ale v praze jsme byli na léčbě poprvé r.2001 a pak se nám to ještě dvakrát vrátilo.tak jestli máte někdo něco takového,tak budu ráda,když si pokecáme.

helenapce
10. zář 2008

ahoj,
můj syn je 2 měsíce po biopsii pro podezření na tumor malé pánve, takže moc dobře vím jak hodně musíš být statečná maminka hlavně jak hodně statečné musí být tvoje dítě. Moc vám držím palečky, ať všechno v pohododě zvládnete. My byli taky v Motole, nakonec se podezření nepotvrdilo, vyklubal se z toho nakonec pseudonádor neznámého původu a je na ústupu, půvpdní velikost jako slepičí vejce, teď přibližně asi 5 mm, ale jsme neustále sledovaní v onkoporadně, takže budem jezdit co půlrok na kontroly...... 🙂

helenapce
10. zář 2008

😀 😀 😀 , koukám, že ten čas letí, ne 2 , ale 3,5 měsíce...... co máme operace za sebou.... 😝 , přijímali nás jako akutní stav v ohrožení života 5 týdnech....

radka.m.
autor
10. zář 2008

je,ahojda,tak se mi přece jenom někdo ozval.a jakého ošetřujícího lékaře máte,my máme dr.CHánovou a ted 16 září jedeme na ambulanci,tak třeba se tam někdy uvidíme.

helenapce
10. zář 2008

Ahoj, my u ní taky byli, ale byla vlastně jenom přizvána ke sledování, jinak jsme u dr . Kříže urologa.....
my jedeme až 18 února, byli jsme před měsícem na kontrolním sono a v únoru jedeme na sono a izotopy....

radka.m.
autor
10. zář 2008

tak to jste taky statečná celá rodina,vid,hlavně,že se nepotvrdilo to podezření a že všechno dobře dopadlo.ty kontrply jsou otrava,ale jsem ráda,že jsou,kdyby něco,tak at se to podchytí zavčasu.tak si kolikrát říkám,že mám obrovskou životní zkušenost,po které opravdu člověk chtě-nechtě přehodnotí svůj dosavadní život a veškeré priority.tak když si budeš chtít popovídat a půjde na tebe splín a to každopádně půjde,i když nechcem,tak se tomu nevyhnem,tak se klidně zase ozvi,přeji tvé rodince hooooodně moc zdravíčka.

helenapce
11. zář 2008

tak to to sedí, přesně jak píšeš, člověk vše přehodnotí.... cena peněz klesá, zdraví si za ně člověk stejně nekoupí...
jj, kontroly jsou otrava, ale zase je člověk tak nějak jistější, protože , kdyby se něco zvrhlo, není prodlení...
Já si do dneška vyčítám, že jsem nepoznala dřív, že se něco děje....dneska když se mrknu na ty první Marečkovi fotky, tak viidím ztrápený dítě , co má bolesti a já si toho nevšimla, myslela jsem, že má zaražený prdy a lila do něj Sabíka......
zase mě teď teda nerozházej prkotiny jako dřív, to házím za hlavu....
Takže nápodobně, když budeš mít špatnou chvilku, písni, nikdo kdo neprožil, tak nepochopí, ikdyž to může stokrát říkat..... 😀