Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

maca793
21. kvě 2008

liviky
😀
aj moja vystrája niečo podobné, dokonca sa pokúša aj krájať rožky alebo si ich natierať maslom
je toho strašne veľa, čo vystrája, ja nestačím za ňou behať a upratovať neporiadok
dokonca si vie aj sama zapnúť pc a hrať sa na ňom
vyzlečie sa sama, aj sa obuje, pravdaže naopak, a potom vraví, že ju tlačia topánky 😉

aponchie
21. kvě 2008

hehe me mala saha na klicni kosti a rika ,ze jsou to kosti pro kocicku a musime ji je dat sezrat ...za boha nemuzu vysvetlit rozdil mezi mejma a tema kurecima treba 😀
kresleni po zdi vitam,ale nedela to 😀 sem se tesila jak zacne tvorit neco a ja si to nostalgicky necham na pamatku a par carancu u postele a konec..nekdy si veme myslo a mydli se komplet cela a macha se oblecena ci naha v lavoru s vodou..v lete jako miminko rvala dokud nemela vanicku v obyvaku na zemi a valela se ve vode celej den 😀 originalne sadi vsecky mozne seminka kde se da teda a roste ji to 😀 takze mezi kvitkama mam cibuli a hrach..a asi nejvetsi terno posledni doby je imaginarni seslost u nas v koupelne..to se tam zavre potme a sedi a bavi se s chlapeckem holcickou a dela ,ze je tam s nekym a kdyz tam vlezu rika bez pryc maminko ja se zlobim a mam tady chlapecka 😀

maca793
21. kvě 2008

mne sa aj díva na prsia ale ja jej ich neukazujem, pred deťmi sa nevyzliekam a stále vraví cicik a ukaž a ukáže na ne. alebo mi začne vyhrnať tričko 😀

jejke
21. kvě 2008

Môj drobec zašpiní stenu čokoládou a potom ju utierkou "očistí", 😠 nepáči sa mu výsledok, pýta si farbičky, ja sa teším, kresli si kresli, on vyberie "žejenu" ako je stena a po chvíle kamufláže .... jeej pekne na papier kreslím... sa snaží ten fľak na stene zamaľovať pastelkou 😀 😠 😖

aponchie
21. kvě 2008

jeeee uplne mega paradni je kdyz jsme v trolejbuse a ona zacne rvat na cele kolo neco ohledne intimnosti ze zivota zen 😀 to je hruuuza teda 😀

maca793
21. kvě 2008

😀 😀 😀 😀

liviky
autor
21. kvě 2008

no holky super 😀
apí s tou klíční kostí jsi mi připoměla...Viki se se mnou jednou chystala ven a když jsme vycházely ven tak přistoupila k našemu psovi a a se zdviženým prstem mu říká :,,nekousej,zabiju tě" tak to je u nás docela oříšek,protože nevím jak jí vysvětlit,že tohle se neříká a hlavně nevím kde k tomu přišla...

amj
21. kvě 2008

holky. tak myslim - že ted vás pobavim. At jdem kam jdem - vypadám jak zhrzelá a opuštěná matka samoživitelka - moje dítě pernamentně!!! balí každýho aspon trochu slušně vypadajícího chlapa, ale tím stylem, že oni se chtěj vždycky kamarádít 🙂 na každýho afričana volá - papá, papá - jako táta (náš tatí na ní mluví francouzsky). Výborný! to se pak člověk nestihne stydět.
máme to skákací zvíře - takovýho toho berana - dá si ho pod gauč a z gauče na něj skáče -bezvadně to péruje, vůbec to nevadí, že si natluče. A včera - napustim vanu, dám ji do vody -a volá mamííí ee - přijdu, sedí na bobku a ve vaně plave její bobek, vypustim vodu, napustim znova jinou, jdu uklidit ten její výtvor, a volá - mamííí - jdu se kouknout a co - voda vypuštená, tak napustim vodu po 3, a řikám a dost. a ona se směje - jak jinak. Umeju ji, usušim, oblíknu a dám ji jídlo - a co naše beruška ???? vzala lahev, a opřela ji dudlikem o zem, takže mlíko vyteklo a rozpatala ho po zemi, sobě, oblečení, nábytku... všude. tak po 4 jsem napouštěla vanu. těch příhod mám víc, tak už asi na knížku 🙂

maca793
21. kvě 2008

napadlo ma ešte, že mi vraví, že pichám, keď trošku zarastiem na nohách. 😵
niekedy aj cez deň pribehne, a skúša, či som si oholila nohy 😉

liviky
autor
21. kvě 2008

jo tak to u nás jsme se s tím mojím dozvěděli věcí...tak třeba např. holky mají pipi a kluci kakáč a mami pojď kupat pipi fuj,takže jsem se musela jít oholit víte kde,protože to pidi strniště je už prostě pro toho našeho kontrolora fuj 😀 😀 😀

maca793
21. kvě 2008

😨

miriamkac
21. kvě 2008

tak ja pridam dva vyroky mojej dcery: sedi v stolicke na krmenie, pekne papa a potom zahlasi:"Tatino nie je buzerant".....ja fakt neviem, kde to pocula....
A este jeden....cerstvo zobudena sa pyta:"Kde je babicka?" ja jej odpoviem..."O chvilku pride" A mala na to smrtelne vazne: "Niekde sa asi flaka".......no niekedy ma vie "prisrobovat"

maca793
21. kvě 2008

😀
tak to je dobré

aponchie
21. kvě 2008

ja teda koukam s cim chodi ze skolky ,ale to je normalni ..jedna holcicka ji vysvetluje jakse rodice miluji a nase mala doma vzdycha a napodobuje to(pac maji smisene tridy jsou tam i starsi deti)a T nechape pac ona se miluje tak ,ze se libame objimame a muchlujeme jak v te reklame na kofolu?jj maci to je presny ona rika uplne zdevastovanym hlaskem maminko se ti to stalo,ze pichas 😀 co se tyce napousteni vany a hlavne vypousteni to je jak vrazda nevinatek ten rev a srdceryvny plac ,ze voda uz utika 😀 a snazi se ji vratit zpatky vrta se ve vypusti vola do ni vodo vrat se a mami prosiiiim jeste a dupe a dupe no parada ja se celkem bavim ona ne 😀

maca793
21. kvě 2008

tak to má asi od rodičov, keď sa na také veci pýta 😉

liviky
autor
21. kvě 2008

tak tyhle výroky jsou miriam fakt dobré.já mám ještě taky jeden mami já sem pič...a pořád dokola,no já se zhrozila a začala jí to vysvětlovat,ale ono za pár dní se z toho vyklubalo mami já sem opiča a pár dnů na too opička. 😀

maca793
21. kvě 2008

tak to by sa moja len opovážila povedať a hneď by mala po zadku 😉
ale nie, nedočítala som do konca
moja vravi opica, ale občas jej tam niečo vlezie a je to úplne niečo iné 😀

liviky
autor
21. kvě 2008

apí - z tou vodou má malá taky problém,furt jí utíká a ona je z toho na nervy..teď mi dokonce leze i za Lili do vaničky z vážným výrazem ve tváři,vyhrnutýma rukávama a slovy,dem mami,myjeme kakanou Lilien.

aponchie
21. kvě 2008

jj voda je silena to ona si v lete vyslece vsecko napusti vodu nejlepe ledovou ze studny a sedi v tom az ma varhanky na kuzi a pak jeci mami namaz mi to hned nejakou mastickou mam bebiiii 😀

liviky
autor
21. kvě 2008

to u nás musí být v létě uprostřed kuchyně bazén a voda v něm i kolem něj na koberci a sem tam se do bazénku přijde napít i pes a roznést vodu po zbytku bytu...

amj
21. kvě 2008

holky vy už to máte dobrý, si pokecáte - my moc neeee... umi jen koukej - to nevim kde se naučila, kočka, holka a kytka... jinak furt řve mnam mnam mnam - takže jit s ní někam do obchodu je max ostuda 😖

aponchie
21. kvě 2008

livi no jasne ja sem musela po byte natahnput deky rucniky a igelit a vanicky a lavorky pac to bylo silene jak ona cabrala a dokazala celej den se valet ve vode no je ryba 😀

tilly
21. kvě 2008

môj malý chce stále kúpiť bračeka 😀

aponchie
21. kvě 2008

hehe k nam kdyz nekdo prijde tak vytahuje fotky a ukazuje kde byla v brisku a kde uz se narodila a jak se narodila a kdo kde byl a tak 😀

liviky
autor
21. kvě 2008

tak to mije zlato se učí mluvit tak docela záhadně,tak třeba chci ku..naku...později.......minaku.......a ejhle......chci minerálku a to je katastrofa jí to vymluvit,protože když není tak se prostě kupí a hotovo,takže teď už se začínám poohlížet po razičce peněz 😀 taťka totiž ukázal té naší cácorce hvězdy a měsíc a pár dnů na to měsíc nebyl vidět a Viki taťku pohladila a řekla nebuď zlý kupíme jo?

miriamkac
21. kvě 2008

liviky.... 😀 ...u nas sa tiez vsetko kupuje....a ked pocuje hukat sanitku tak: "pocujem sanitku, o chvilu pojde druha".... 😝

aponchie
21. kvě 2008

kdyz jedou policajti tak se chcechta a rve policie policie vsechno tady ........ 😀 to ji naucil MM

liviky
autor
21. kvě 2008

tilly - tak to máš dobré že chce brášku,mu to nějak vysvětlíš,ale u nás chce kluka můj chlap,se zbláznil třetí dítě?teda ani náhodou,jestli totiž bude i Lili po tatínkovi tak to se mám na co těšit,to si pak nemusím chodit barvit hlavu,protože budu bílá od přírody! 😀

tilly
21. kvě 2008

liviky aj môj chlap chce bábo, lámu ma obaja, len u nás to nie je také ľahké
1. moje PCO
2. moja škola
3. moja práca 😀

môj malý zas keď sa jeduje, tak pluje 😀

liviky
autor
21. kvě 2008

s tou policíí je to super,muj chlap jí učil policajti -utíkáme..