Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
30. čer 2008

tak Viki chce pořád za tatou do práce,že bude taky pracovat 🙂 tak jí na to říkám,že v práci se musí poslouchat,tak ona tam nemůže protože zlobí 😉

liviky
autor
30. čer 2008

spinkají a jsou tak sladké,k zulíbání 🙂 až mě to nutí do nich dlubat 🙂 (to vždy dělám našemu hafanovi když zabere) 😀

danullinnka
1. črc 2008

Dobré ranko Livi,tak včera se naše děti rozjeli 😝 Kuba chtěl odpoledne do bazénu,tak šel a při dělání blbostí si loknul vody i nosem,takže ho to natáhlo,jen jsem mu řekla,jestli chce blinkat,tak přes bazén,né do bazénu.Samozřejmě že šavli hodil,naštěstí na tu zem.Manža myslel,že ho trefí,vytáhla jsem kubu a šli jsme pro ručník a jen slyším manžu-ježišmaria.Tak jdem co se zase stalo a on už s úsměvem,že se Luky vedle bazénu vykakal 😅 to už jsme vybuchli smíchy 😀

liviky
autor
1. črc 2008

důležité je,že to neplavalo v něm 😀
no já dnes šiju a malá mi asistuje,tak je to síla! 🙂

danullinnka
1. črc 2008

Copak šiješ pěkného??tak z malé bude švadlenka Madlenka 😉 třeba si chce vyrobit vlastní model.
Luky ted spí a Kuba spadl z křesla,ach jo.

liviky
autor
1. črc 2008

no teď jen zpravuju a upravuju,šít začnu až zas budu mít víc času!no a malou to moc baví,tak uvidíme 😀

annaola
1. črc 2008

ahojte, ten moj nezbednik mi nedavno krasne vycistil telefon. bol chory, a uz som ho nemohla udrzat v posteli, tak som mu dovolila, aby siel upratovat. do toho spreja som mu dala iba cistu vodu a striekal a s velkymi rukavicami a handrickou utieral. akurat som si nevsimla ze sa presunul aj na stol a riadne mi nastreikal aj telefon. skoda ho 😀

liviky
autor
1. črc 2008

annaolo 😀
mě malá hodila telefon do misky z vodou od našeho psa(má misku tak na 3-5litrů),ale po vysušení zase fachčil 😀

danullinnka
1. črc 2008

Tak mě mobil zabavuje Luky a slintá do něho,naštěstí ještě jde 😀
Kuba ted stojí u okna,v ruce tyčinku a dělá že kouří a oklepává popel,no celý tatínek 😀 jen manža chodí na balkon nebo ven 😅

liviky
autor
1. črc 2008

vikča když uvidí že někdo kouří tak říká:ty fukaš? 🙂

tulka3
1. črc 2008

nasa neli netrela vsetky kvety v byte kremom proti zapareninam, vratane tapety na stene, 😝 cakalo ma pekne prekvapenie, ked som dokojila mladsiu Terezku 😀 no a asi pred rokom nam na mobile spravila ucet vyse 5000.- ked ho nepozorovane uchmatla a vytocila posledne volane cislo..bola to jedna sutaz, este jej to tam aj rozpravalo, tak asi chvilu pocuvala a potom ho zasila v izbe. ked som ho nasla, bolo uz dost neskoro 😵 teda bacha na mobil!!!! 😀

liviky
autor
1. črc 2008

júúúúúúúúúú,tak to je nemilé ☹

danullinnka
1. črc 2008

Tulka,jak mi ho malý vezme,tak mu ho vezmu já a všechny volané čísla smažu,jenže on je už v roce mazaný a dokáže vytočit koholiv ze seznamu 😠 nebo když mi někdo volá a já u toho nejsem,tak to vezme Kuba a-co je?? 😀 pak přijde s mobilem-mamíí,někdo ti volá 😀

liviky
autor
3. črc 2008

Viki chce taky pořád volat,včera měla mánii a s každým co volala tak šeptala 😀
.........volala brácha z Prahy a viki chtěla mluvit ze strejdou,tak jí to dám,ona kecá a pak vrátí tel.,já dokecám s bráchou a zavěsím a to malé klíště stojí za mnou a spustí:mamíííí,pojedeme za strejdou jo?vlakem daleko jo?musíme!mamí musíme!....po pár min. mamí pojedem,můžem?můžem?můžem?.......ráno vstane a první co je tak mamí jedem za strejdou,můžem???? ....nop na zab....tí 😀
jinak teď nic moc,páč je nák nemocná a nechce mi spát přes den a v noci zas nemůže,takže žádná sranda...je jen otravná ☹

danullinnka
3. črc 2008

Dobré ranko Livi,tak co,už balíš věci na cestu?? 😀
U nás byl včera opravář na televizi,říkala jsem Kubovi od rána,že přijde,at si pouklízí hračky,ty jo,tak uklizené ještě neměl 😉 přišla jsem mrknout a on-nevěříš vlastním očím,co?? 😀 no,to jsem teda nevěřila,tak vzorný pořád a Kuba,to snad nešlo ani dohromady 😀
Pak opravář přijel,už byl v obýváku,přišel tam Kuba a už ve vedveřích-už je tu ten opravář?? 😀 pán pochopil a zasmál se 😅
Jinak tato noc byla šílená,Luky se vzbudil v půl 1,řval,dala jsem mu flašku,to řval ještě víc a z toho řvaní se poblil,jsem myslela,že mě trefí 😠 převleču ho,postýlku,dám ho zpátky at už spinká,znova řev,prostě musel spát se mnou 😝
ted zrovna ho mám na klíně,dělá obyč.tužkou pisi pisi-po novinách,ale víc je toho na stole 😅

liviky
autor
3. črc 2008

čau danulli 🙂
no já měla minulou noc takovo,Viki kašlala tak až se pozvracela,tak jsem vše převlíkala atd...a nemohla usnout,jakmile si lehla,začala kašlat a dusit se ach,už nevím co s tím ☹

danullinnka
3. črc 2008

no jo,dítka ví,jak nás nenechat vyspat 😝 to jsem šla včera spát po 21hod,abych se konečně vyspala,haha jsem asi naivní 😅

liviky
autor
3. črc 2008

jo 🙂 přesně tak jak jsme staří tak jsme naivní,hahaha 😒
já chtěla vyrazit ven s holkama,ale prdím to,by sme se uškvařily 😝

danullinnka
3. črc 2008

já musím jet do města,děda příští týden slaví narozky,tak jdu kupovat dárek.Po dlouhééé době pojedu busem,ani nevím,jak už vypadá 😀 😀 tady je taky teplo,ale začíná se zatahovat 😝

liviky
autor
3. črc 2008

no zítra má prý pršet,tak by aspoň Viki mohla ven s pláštěnkou a děštníkem,doma jí to fakt nedovolím 😉

danullinnka
3. črc 2008

to chce chodit v tom vedru v plášztěnce?? 😀 to je číslo.My když jdem ven a máme sebou deštník,i když zrovna neprší,Kuba ho musí mít roztáhlý,co kdyby začalo pršet a on zmokl,že?? 😀

liviky
autor
3. črc 2008

áááno přesně tak 🙂
já se musím pochlubit,Viki před chvíli usla u telky 😀 teda to je snad zázrak,asi si zajdu vsadit spportku,když se na mě štěstí usmálo 😀

danullinnka
4. črc 2008

Dobré ranko Ivi,tak co,vyhrála jsi nebo máš sportku až na neděli?? 😀 😀 máš i šanci??? 😀 😉
U nás se normálně zase nic neděje,ach jo,to je nuda 😅

liviky
autor
4. črc 2008

ne,nechám to až na neděli 😀
my včera v dětským parku zmokly,ale jen trochu,shovaly jsme se pod stříšku a když přestalo všichni lidi odešli,jen já a dvě známé jsme tam zůstaly a bylo super,jen malá měla šatičky jako prase,ale co pračka vypere 😀

danullinnka
4. črc 2008

U nás včera vedro jak sviňa 😀 ale v noci už valilo a ted je zatáhlé,docela říkám už konečně,protože to bylo k nevydržení.
včera byl Kuba večer nějaký rozjetý a ležel s manžou na gauči,dělali blbiny a najednou Kuba na něho-co tak čumíš??tak jsem mu dala výchovnou lekci slušné mluvy a úcty k rodičům 😀

liviky
autor
4. črc 2008

😀
tady taky prší,alespoň dnes nemám Lili pořád u cicku 🙂

cairka
5. črc 2008

Ahojte. My teraz doma dosť bojujeme, tak moc veselých chvíliek nemáme. 😖 Ale pár predsa.
predvčerom sme boli von a vaneska žobronila zmrzku, tak som jej povedala, že teraz nie, možno cestou domov, ak mi ukáže, že je pekné dievčatko. Tak urazená odišla a asi za minútu prišla s úsmevom ako slniečko, že už je pekné dievčatko 😀 (mimochodom, kým sme došli k zmrzke, tak sa zasa stihla plesnúť o zem, už ani neviem prečo, tak žiadna zmrzka aj tak nebola 😅 )

tento týždeň bol u nás na návšteve ujo Meter a Marec (peter a marek), za týždeň sme jej nevysvetlili, že sa volajú inak 😀

tonicka
5. črc 2008

ahojte aj ja pridam.Nas prvý super nápad 😀 Karolik ma teraz obdobie,ze ukazuje ze ona ma pisku ako maminka a tatinko ma pipika, nato si ukaze na piskua pokruti hlavou,ze ona take nema 😀 A asi pred týždnom sedela naha a papala hrozno a zrazu na mna zavolala a prilozila si to hrozno k piske a vravi ze tata,tata 😀 😀 Akurat ma prekvapila ta velkost 😀 😀 😀

liviky
autor
6. črc 2008

tonicka 😀 😀 ,překvapila velikost v dobrém či zlém? 😀
cairka - a s čím bojujete?
.......já už asi 4dny nadokážu malou naučit říct kečup..my máme kepuč! 😀 ..nebo...bus auto..autobusy už nejsou in 😀 ,...a ještě jedno ...náš mimušeček čili naše miminko Lili 😀

cairka
6. črc 2008

liviky, so všetkým 😒 dnes napríklad pred obedom som ju poslala odložiť si 2 knižky, čo boli v kuchyni na zemi, moc sa jej nechcelo, ale som mala som pádnejšie argumenty a keď došla k skrinke, tak od jedu vyhádzala von všetky knihy 🙄 potom 3/4 hodiny revala, že ich neodloží späť (ja som jej chcela pomôcť a polku som odložila, s tým, že druhú odloží ona). a teraz je to tak so všetkým - keď jej pochystám veci, nech sa oblečie, tak ju má obliecť maminka, ked ju chcem obliecť ja, tak reve, lebo SAMA a úplne milujem, keď pre niečo plače, lebo chce a poviem jej dobre páči a ona pokračuje, lebo už nechce 😖

dnes doobedu našla "konárik z holúbka" 😀 😀 😀 (pierko)