• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Originální nápady našich dětí. Podělte se

21. listopadu 2009 
autor
konárik z houbka :grinning: :grinning: super
a to s čím bojuješ,bojuju i já,vždyť tak koukám,naše cácory jsou stejně staré :slight_smile: ,zrovna teď jsem jí dala po prdeli,protože si šla umýt ruce a vylila celý johnson´s s levandulí,sakra já jí asi jednou něčím picnu,sakra 80,-Kaček vyletělo komínem,hlavně že milost paní nalila broučkům do odpadu vůni :angry: :grinning:
6. črc 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a zase jedna :grinning: ..................
má rozomilá Viki řekla paní prodavačce - dej to sem to je moje,mami ti dá na zadek! :grinning: no chápetete to?
mě z ní omyjou,tak strašně zbožňuje borůvky až se uchýlila k vyhrožování,ještě že si nevzala jako rukojmí naši mladší Lili :grinning: :grinning:
7. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky, :grinning: :grinning: :grinning: to poteší, mne stačia tie hektolitre vody čo potrebuje na umytie rúk :unamused: a s tou predavačkou je to super. my sme minule boli najprv v drogérke a kúpili sme tam penu do vody, tak si ju sama niesla a išli sme ešte do potravín a pri pokladni len vykrikovala " maminka ešte toto korunky tete dať" - našťastie tam také nepredávali, ale pozerali na mňa dosť divne :grinning:

a už 3 dni po kakaní riešime, že "kdeže, kdeže papať hovienko" :sweat_smile:
7. črc 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cairko :grinning:
no já jsem zvědavá,ten můj šel s Viki teď ven a venku prší,tak to jsem zvědavá jak se mi vrátí :unamused:
7. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy,Ivi,tak vidím,že malá opět perlí :wink:
u nás tak normálka,jen Luky dostal na narozky odrážedlo a jde tam zvednout sedátko,že tam můžeš něco dát a pořád to zvedal,kroutil hlavou,že tam nic není a tak mu říkám,jestli tam má už poklad,spiklenecký pohled a poklad byl hned,začal do toho čůrat :grinning:
7. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm no super :slight_smile:
malá dnes akurát dostala borůvky,tak si dovedete představit,jak vypadá :unamused: :grinning:
8. črc 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
dannulinka, oneskorene prajem lukáškovi všetko najlepšie k prvému rôčiku, aby bol v živote šťastný :dizzy_face:

liviky, vieme :grinning:

my sme dnes boli u dr. a keďže minule sme tam boli na krvi a dala jej potom dr. cukrík, tak dnes hneď ako sme vošli pýtala cukrík :unamused:

poobede sme šli zaniesť do pivnice vaneskin bicykel a zaujal ju tam môj a hovorím jej, že na ňom nemôžme ísť, lebo nemám nafúknuté gumy a kým som sa na ňu otočila, tak si kľakla a "fúkala"mi koleso :sweat_smile:
8. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
cairka za Lukáška děkuju,ten je šťastný snad pořád,pokud zrovna nezuří :grinning:
Teda malá je číslo a šlo ji to nafoukat?? :grinning:

To dnes Kuba vlezl švagrovi do auta a jak byl Luky před autem,tak zatroubil,jsem myslela,že ho zabiju.Nelekl se jen Luky,ale my všichni.Kuba by se hodil k nějaké svatbě do auta,aby jen troubil :sweat_smile:

Pak jsme byli u babičky a byla tam její sestra a měla psa svého vnuka,říkám tomu oživlý smeták :grinning: bo tak fakt vypadá :sweat_smile: no a pořád po tetě skákal a ta brblala,že ji škrábe atd a Kuba tak seděl na lavce,rozhodil rukama a říká-tak běž od něho pryč,no :grinning: pak ho zas napadlo,že ze psa udělá strašidlo,tak šel do garáže,přinesl bílou hadru a hodil ji na psa,tak to po zahradě lítala bílá hadra a ne pes :grinning:
8. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes malá išla okúpať bábiku pod vodu, vysušiť ju uterákom a dať na nočník.
8. črc 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám ženy,že teď to rozjeli vaše děti :sweat_smile: to je fajn,protože my máme teď období vzdoru(teda já jsem tím szcela přesvědčena :sweat_smile: )a je to spíš boj,prostě kdo z koho,takže spíše jen nervy :frowning2:
.............ááále,od včera Viki zpívá a to tímhle stylem..mamí zpívej...hol...ka,oka a točí a točííí............
...kdyby jse nevěděli tak je to holka modrooká nesedávej u potoka atd...já to včera musela zpívat aspoň 50x,no a taky polámal se mraveneček,to bylo asi jen tak 30x :sweat_smile: :grinning:
9. črc 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
liviky, tak presne o tom som písala cez víkend :confounded: a my tiež spievame o dušu, len vždy, keď ju chcem nahrať, tak stíchne :angry:

maca, to poznáme :grinning:
9. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě zpívá na celé kolo a tomu mému ani ň :unamused:
9. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááj ,že konárik z holúbka ,som sa skoro pocikalaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak ten exot včera lozil po lešení,švagr bude dělat fasádu :wink: pak mu zase vylezl na kapotu auta,ach jo :angry: ale korunu tomu nasadil manža.Házeli s Kubou na basketb.koš a pak dělali blbiny a balon vykopávali atd...zrovna šel okolo švagr a nesl dva koše se senem a manža jak vykopával,tak mu noha přistála v jednom z těch košů a švagr pořád šel a manžova noha pořád v tom koši,až na konec sebou pleskl,jak široký tak dlouhý :grinning: :grinning: no,jak malé děti :grinning:
10. črc 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,teď zahlásil malej,je mu šest a třičtvrtě,hrál si s malou a najednou zakřičel "au,ona mě kopla do koulí",netuším,kde tohle slyšel. :grinning:
10. črc 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,řekla bych,že ho školka vyškolila :grinning:
U nás je zas bitka,manža spí po noční,tak je musím krotit,ale marná snaha :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máte danulli veselo,já nestíhám,ten můj je furt v práci no děs
10. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ženy u vás je nějaký klid,to se rozjely jen ty mé děti?? :grinning: :grinning:

Včera si dal Kuba psa na vodítko,zavázal vodítko za svou motorku-odrážedlo a prý hyjéé koníku chlupáči :grinning: pes ho tahal po zahradě,ale jakou rychlostí :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak si to milý pes zamířil tam,kde je to z kopečka,no než jsem tam doletěla,Kuba už byl na zemi,rozpláclý na břichu a měl záchvat smíchu :sweat_smile: a pes lítal po zahradě s motorkou za zadkem :grinning:
11. črc 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau danulli,
to je dobrý že dostal záchvat smíchu :grinning: ,Viki je teď nák podezřele v klidu,to bude asi tím že jsme skoro furt venku a ona řádí s dětma :grinning:
11. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau ženy,tak co dítka nejsou origoš? :slight_smile:
to moje větší třeštidlo tady kolem mě lítá v šatičkáách a gumákách,prý aby jí nezmokly nožičky :grinning:
13. črc 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi,za ten víkend toho bylo nějak moc,že si ted nemůžu vzpomenout,co vlastně hlásil :grinning: holt,stárnu a zapomínám :grinning: :grinning: byli jsme dědovi na oslavách,fotilo se,točilo atd..a Kuba si pak vzal foták a fotil vše,počínaje židlemi,konče jeho nohama,jak chodil a fotil zem :grinning:
14. črc 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to je fajn,tak co ti z něj roste,doktor nebo umělec? :grinning:
My dnes jdem s Lili na 3,měs.kontrolu,tak tam zase ten můj lump vyvede! :grinning:
14. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli minulý týden na roční,nic mu dr.nedělala,ale řevu,jak kdyby ho vraždil. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak nevím,asi budeme mít doktora umělce.
Už si začínám na zážitky vzpomínat :grinning: než jsme šli v sobotu k dědovi na oslavu,tak Kuba přišel,že ho bolí prst a bříško,jsem se ho ptala co dělal a prý vylezl na lešení,zacpal si nos a skočil dolů jako že do bazénu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vypadám jak nestarající se matka,ale tam s ním byl manža :confounded:
Pak švagr házel psovi míček do výšky a pes ho chytal a Kuba se rozběhl k psovi a pes za míčkem,jenže ve směru ke Kubovi a srážka byla na místě :frowning2: takže pro změnu na bříšku škrábanec od psa.
jsem myslela,že se zabije než vyrazíme.Pořád měl něco,dokonce zakopl o moji nohu,asi měl den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to tak bývá danulli,Viki má den blbec obden :grinning:
dnes ráno dostala snídani na dřevěném prkýnku a když dopapala tak ho pokreslila červenou pastelkou,ach jo,takže v bezpečí už není ani kuchynské náčiní :grinning:
14. črc 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. My sme boli v piatok na výbere nosnej mandle a dnes sme si boli po prepúšťaciu správu a veve tam narobila cirkus, že ona chce ísť spinkať do postieľky a teta dr. jej má urobiť pich-pich. niekedy rozmýšľam, či to moje dieťa je normálne :rolling_eyes: :grinning:
14. črc 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fíha,tak to máš super,já byla s malou v nem.když jí byl jeden rok a pak se ještě půl roku bála každýho bílýho pláště,za to ted je frajerka největší,když jdem s Lili na poradnu,tak kouká dr. pod ruce a ta je celá nervozní,že jí malá sleduje a komentuje co dělá a co třeba lili nemá ráda atd... :sweat_smile:
14. črc 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Ivi,tak Viki radí,co nemá Lili ráda,chrání sestřičku :wink:
včera se ti naši čerti bili :angry: říkám Kubovi,at se nebijou,že jsou bráškové,že ho musí chránit a né ho mlátit.A kuba-já nejsem bráška,já jsem chlapec z vesnice. :sweat_smile:
Z vesnice sice jsme,ale kde na ten výraz přišel,netušíím :grinning: Pak jsem mu tak musela celý den říkat,zavolám na něj Kubi a on neříkej mi tak,říkej mi chlapče z vesnice :grinning:

jinak v nemocnici jsem s Kubou byla,když měl necelé 2roky a musel dostat kapačku,musela jsem jít na chodbu-byla jsem v 6měsíci těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: -Kuba řval na celé kolo,nemohli ho napíchnout,pokaždé si to vytrhl a ve finále doktorce vrazil facku,ale ta sedla :grinning: Dr.v pohodě,prý to čekala,když ho tak trápí.
15. črc 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tea ten tvůj Kuba je ale expert :grinning:
Lili po včerejším očkování už ok a Viki tady vytáhla sýry(trojuhelníčky) z ledničky a staví komíny,tak jí to jdu zatrhnout :slight_smile:
15. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik sýrů máte??třeba to bude nějaký výškový komín :sweat_smile:
Třeba pak bude nějaká architektka,tak ted to nacvičuje :wink:
15. črc 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mame dva balíčky a kominek byl slušnej :sweat_smile:
15. črc 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek