• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Originální nápady našich dětí. Podělte se

21. listopadu 2009 
Tak aspon,že to nerozbalila a nerozpatlala po zemi :sweat_smile:
15. črc 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
ja že len veve chodí stále nakukovať do ľadničky a vyberať, čo "potrebuje" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jej celkom ide. Sme boli na nákupe a doma pri vybaľovaní jej hovorím - poď, ešte si ideme po vajka do auta - a vaneska celou cestou vykrikovala - ideme si pofajkať do auta - :grinning:

a teraz som ju uspávala, už sa mi zdalo že spí, tak som ju pohladkala, dala pusu, že idem z izby von a veve zdvihla hlavu a mi oznámila - Svieti sa nám v pivnici, svieti - ľahla, zavrela oči a spala ďalej :dizzy_face:
15. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
n o vidíš cairka jak máš uvědomělé dítě,to Viki mi ted začala taky mluvit ze spaní,ale moc jí nerozumím,ale věřím že je to důležité,vesměs to zní že někomu něco vysvětluje :grinning:
16. črc 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky robky :grinning: tak my mluvíme taky :wink: manža měl noční a to Kubík vždycky spí se mnou,najednou se v noci posadil a na mě-Dany a písknul.Zase si lehl a spal :sweat_smile: tak nevím,co to bylo :grinning:
16. črc 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda,taková tykačka jo :slight_smile: jak na psa :grinning:
no malá mi ted sem tam místo mami řříká Ivčo,nebo ivundo,je to srandovní :grinning:
16. črc 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi,tak to je u nás taky :wink: kuba chodí a Dany,Dany..pak tu byla moje malá sestřenka a volala na mě Dančo a Kubík,to není žádná Danča to je moje maminka :sweat_smile: a pak chodil a říkal mi taky Dančo.na manžu zas volá Míšo,Michale :grinning: no děti,srandy kopec :grinning:
16. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo,já mám Viki od včera u babi,tak možná babi dnes přijde už úplně šedivá :grinning:
16. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se máš,moje segra odltěla do Anglie,takže nemá moc kdo pohlídat ty moje čerty,tak budu šedivá jen já. :angry:
16. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to právě zavčasu řeším melírem,kdyby náhodou ty šediny chtěly nastoupit :grinning: ani bych se nedivila z té mojí čertice
16. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky blnd melír,at to nejde tak poznat :grinning: :grinning:
Ted létá Kuba po venku a pomaloval si hlavu barevnýma křídama a dělá indiána,řevu na celé kolo,hotový indián :grinning: vedle sousedi staví barák,jsem říkala,že i ti dělníci si museli zhlasit rádio,aby neslyšeli jen Kubu :grinning:
16. črc 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oriiginálny nápad mojej Chiarky:
Do píšťalky naberať hlinu z kvetinky a opatrne ju nasypať tatovi na reprák, okolo kvetináča a ak to stihnem, tak ešte aj na gauč.. ale potichuuu, inak ma bráško sediaci na gauči uvidí a bude žalovať, teraz ešte opatrne okolo Jarkovej ruky a dielo dokonané a ešte pár hltov do pusinky.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no monkulo,taky máš živo :grinning: ,mě malá naštěstí nemá hlínu kde roznést,já mám doma jen 3kvítka a to dost vysoko,jinak by asi bylo po nich :slight_smile:
16. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky, aj by som ho dala vysoko, ale je to fikus :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
my kvety nemáme, lebo maminka na nich zabúda a len trpia :sweat_smile:

moje dieťa sa včera naučilo hojdať na dverách :rolling_eyes: máme také tie so sklenenou výplňou, tak sa postaví na dolný okraj, odrazí sa a idééééééééé :sweat_smile: len dúfam, že to neskončí rozbitým nosom. Len by ma zaujímalo, kde v tej malej hlavičke sa zrodil ten nápad, určite to nikoho nevidela robiť :angry:
17. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé cairko doufám že to naši malou ani nenapadne,to by byl hned úraz :slight_smile:
já se o kytičky taky moc neumím starat,proto máme jen ty odolné :sweat_smile:
17. črc 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Viki ted kouká na primě na scooby doo a mluví jak ty strašidla,hlubokým a chraplavým hlasem,no já se bavím,to bude asi hééérečka :grinning:
18. črc 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marekove vymysly:dat tatikovi do mechaniky cd,aj disketu,ved nech to ma nachystane,ked najde neodlozene cd-cka nauklada si ich na koberec a potom sa na nich smyka-tatika ide slak trafit/jeho chyba mal si ich dat do skrine/. :grinning: ,no a vcera trosku adrenalinu marek si odkusol zo skleneneho pohara-nastasie to vsetko vyplul lebo sa zlakol ked som skrikla-inak nechapem lebo to bol dost pevny pohar. :angry:
18. črc 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miriam,asi ti doma roste železný muž :grinning: ,malá ted pro změnu vysypala koš se zvířátkama,koš mi málem přistál na hlavě a Viki mi s líbezným úsměvem na tváři sdělila,mami hraju si sama :grinning:
18. črc 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja som teraz v praci,ale marek urcite este spi :grinning: a potom si jeho vyiny uziva babicka-inak je dost kludne dieta ked ma co jest a pit a samozrejme hracky :grinning:
18. črc 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky :grinning: :grinning: :grinning:

miriam, malý je tiež expert :grinning: ale ten pohár by ma veru vystrašil, silné zúbky musí mať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teraz ráno ma dostala :grinning: chystám raňajky a sa pýta " čo na raňajky je? večera?" :grinning: :grinning: :grinning:

včera sme boli v hračkárstve, že si môže malá vybrať niečo ako "bolestné" za mandlu, tak si vybrala taký mikrofón, čo mení hlas a sa ide na tom urehotať. som si myslela, že ju to ešte baviť nebude, že to je pre väčších, ale zjavne nie. :grinning:
18. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
malá ted venku vykřikovala,že bude policajt :unamused: tak nevím :slight_smile:
18. črc 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženky :grinning:
Tak tu sklenku jsem prokousla taky,když jsem chodila do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí jsem to taky nespolkla :wink:

Tak u nás je od rána hrůza.Kubík byl nahoře u babičky,najednou rána,strašný řev,tak tam letím,co se děje,Kuba řval jak tarzan a že spadl ze židle pod stůl,ptám se ho,kde se bouchl,že tak pláče a žádná odpověd,tak ho prohlédám a najednou mi to bouchlo do očí..Krev,díra...rozrazil si obočí,no pod obočím :cry: na šití bychom to nezvládli,to by mu hlavu museli dát do svěráku,tak jsem stříhala motýlky a jeden mu tam dala.ruky se mi klepaly..no děs. :frowning2:
19. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda to ti pěkně začal den,ale to bude dobrý neboj,děti jsou jak z gumy :slight_smile:
my máme dnes taky slušně nastartováno,malá jezdí po bytě se sekačkou a ta dělá šílený kravál a nebo má panenku,kterrá hraje a furt dokola dokolečka :angry:
19. črc 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi,snad jo,měla jsem snad větší šok než Kubík. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzala jsem ho a letěla ven za manžou co s ním :fearful: ten se taky vyděsil,tak to bylo na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi,tak už jsem přidala i 2 fotky toho našeho kaskadéra :sweat_smile:
19. črc 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani no to je pěkný,ale tak zle to nevypadá,ale má to dost blízko oka,malá měla to samý ale pod okem :sweat_smile:
a ta kytice,no mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ten bazén máte na zahradě,my mít barák s byzénem,tak tam Vikinu furt lovím :frowning2: :grinning:
19. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,už je jako by se nic nestalo,dokonce venku na betoně dělal kotrmelec,no je normální?? :grinning:
No,má to blízko oka,nejdřív mi říkal,že na něho nevidí,ale už ok,asi mu vadila ta mašlička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted šel s manžou a se švagrem na hřiby,tak snad přijde v celku :fearful:

Jinak my máme rodinný domek,takže bazén máme na zahradě,a ty moje vodníky z tama lovím pořád :sweat_smile: když to už i zakážu,tak tam Kuba stejně uteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé co já bych za to dala mít barák :unamused:
Viki dnes zase řádila na hřišti jak černá ruka,okonce jednu holčičku přesvědčovala,že náš hafík je hodný a může si ho pohladit :slight_smile: ......chytla holku za ruku,hodila takovou grimasu,že bys jí pětikorunu dala,potom šílený úsměv a poooojď :grinning: ,vypadalo to,že Whitíkovi vede svačinu :grinning: :grinning:
20. črc 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj hoj hoj,dnes bude hojný den,venku je hnusně,tak to bude dnes jeden nápad za druhým.......
....
.....začínáme :slight_smile:
1/ Viki našla máminy natáčky,tak si z nich udělala komínek a ted s nima hází v kuchyni áá a ted se snaží do natáčky zabalit sýr...běžím na ni :grinning:
21. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,po delší době jsem si na něco vzpomněla,bylo to,když malému bylo kolem dvou let,byli jsme navštívit moji mamku v práci,měla zrovna v kanceláři programátora počítačů,tak mi ho představila a povídá,že je to pan Husa a malej hned začala říkat "gaga". :wink:
21. črc 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek