Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

danullinnka
15. črc 2008

Tak aspon,že to nerozbalila a nerozpatlala po zemi 😅

cairka
15. črc 2008

ahojte.
ja že len veve chodí stále nakukovať do ľadničky a vyberať, čo "potrebuje" 😝

dnes jej celkom ide. Sme boli na nákupe a doma pri vybaľovaní jej hovorím - poď, ešte si ideme po vajka do auta - a vaneska celou cestou vykrikovala - ideme si pofajkať do auta - 😀

a teraz som ju uspávala, už sa mi zdalo že spí, tak som ju pohladkala, dala pusu, že idem z izby von a veve zdvihla hlavu a mi oznámila - Svieti sa nám v pivnici, svieti - ľahla, zavrela oči a spala ďalej 😵

liviky
autor
16. črc 2008

n o vidíš cairka jak máš uvědomělé dítě,to Viki mi ted začala taky mluvit ze spaní,ale moc jí nerozumím,ale věřím že je to důležité,vesměs to zní že někomu něco vysvětluje 😀

danullinnka
16. črc 2008

Ahojky robky 😀 tak my mluvíme taky 😉 manža měl noční a to Kubík vždycky spí se mnou,najednou se v noci posadil a na mě-Dany a písknul.Zase si lehl a spal 😅 tak nevím,co to bylo 😀

liviky
autor
16. črc 2008

teda,taková tykačka jo 🙂 jak na psa 😀
no malá mi ted sem tam místo mami řříká Ivčo,nebo ivundo,je to srandovní 😀

danullinnka
16. črc 2008

Ivi,tak to je u nás taky 😉 kuba chodí a Dany,Dany..pak tu byla moje malá sestřenka a volala na mě Dančo a Kubík,to není žádná Danča to je moje maminka 😅 a pak chodil a říkal mi taky Dančo.na manžu zas volá Míšo,Michale 😀 no děti,srandy kopec 😀

liviky
autor
16. črc 2008

to jo,já mám Viki od včera u babi,tak možná babi dnes přijde už úplně šedivá 😀

danullinnka
16. črc 2008

tak to se máš,moje segra odltěla do Anglie,takže nemá moc kdo pohlídat ty moje čerty,tak budu šedivá jen já. 😠

liviky
autor
16. črc 2008

já to právě zavčasu řeším melírem,kdyby náhodou ty šediny chtěly nastoupit 😀 ani bych se nedivila z té mojí čertice

danullinnka
16. črc 2008

já mám taky blnd melír,at to nejde tak poznat 😀 😀
Ted létá Kuba po venku a pomaloval si hlavu barevnýma křídama a dělá indiána,řevu na celé kolo,hotový indián 😀 vedle sousedi staví barák,jsem říkala,že i ti dělníci si museli zhlasit rádio,aby neslyšeli jen Kubu 😀

monkula
16. črc 2008

oriiginálny nápad mojej Chiarky:
Do píšťalky naberať hlinu z kvetinky a opatrne ju nasypať tatovi na reprák, okolo kvetináča a ak to stihnem, tak ešte aj na gauč.. ale potichuuu, inak ma bráško sediaci na gauči uvidí a bude žalovať, teraz ešte opatrne okolo Jarkovej ruky a dielo dokonané a ešte pár hltov do pusinky.. 😅 😅 😅

liviky
autor
16. črc 2008

no monkulo,taky máš živo 😀 ,mě malá naštěstí nemá hlínu kde roznést,já mám doma jen 3kvítka a to dost vysoko,jinak by asi bylo po nich 🙂

monkula
16. črc 2008

liviky, aj by som ho dala vysoko, ale je to fikus 😅 😅

cairka
17. črc 2008

ahojte.
my kvety nemáme, lebo maminka na nich zabúda a len trpia 😅

moje dieťa sa včera naučilo hojdať na dverách 🙄 máme také tie so sklenenou výplňou, tak sa postaví na dolný okraj, odrazí sa a idééééééééé 😅 len dúfam, že to neskončí rozbitým nosom. Len by ma zaujímalo, kde v tej malej hlavičke sa zrodil ten nápad, určite to nikoho nevidela robiť 😠

liviky
autor
17. črc 2008

jé cairko doufám že to naši malou ani nenapadne,to by byl hned úraz 🙂
já se o kytičky taky moc neumím starat,proto máme jen ty odolné 😅

liviky
autor
18. črc 2008

tak Viki ted kouká na primě na scooby doo a mluví jak ty strašidla,hlubokým a chraplavým hlasem,no já se bavím,to bude asi hééérečka 😀

titkovamiriam
18. črc 2008

marekove vymysly:dat tatikovi do mechaniky cd,aj disketu,ved nech to ma nachystane,ked najde neodlozene cd-cka nauklada si ich na koberec a potom sa na nich smyka-tatika ide slak trafit/jeho chyba mal si ich dat do skrine/. 😀 ,no a vcera trosku adrenalinu marek si odkusol zo skleneneho pohara-nastasie to vsetko vyplul lebo sa zlakol ked som skrikla-inak nechapem lebo to bol dost pevny pohar. 😠

liviky
autor
18. črc 2008

miriam,asi ti doma roste železný muž 😀 ,malá ted pro změnu vysypala koš se zvířátkama,koš mi málem přistál na hlavě a Viki mi s líbezným úsměvem na tváři sdělila,mami hraju si sama 😀

titkovamiriam
18. črc 2008

tak to ja som teraz v praci,ale marek urcite este spi 😀 a potom si jeho vyiny uziva babicka-inak je dost kludne dieta ked ma co jest a pit a samozrejme hracky 😀

cairka
18. črc 2008

liviky 😀 😀 😀

miriam, malý je tiež expert 😀 ale ten pohár by ma veru vystrašil, silné zúbky musí mať 😝

teraz ráno ma dostala 😀 chystám raňajky a sa pýta " čo na raňajky je? večera?" 😀 😀 😀

včera sme boli v hračkárstve, že si môže malá vybrať niečo ako "bolestné" za mandlu, tak si vybrala taký mikrofón, čo mení hlas a sa ide na tom urehotať. som si myslela, že ju to ešte baviť nebude, že to je pre väčších, ale zjavne nie. 😀

liviky
autor
18. črc 2008

malá ted venku vykřikovala,že bude policajt 😒 tak nevím 🙂

danullinnka
19. črc 2008

Ahojky ženky 😀
Tak tu sklenku jsem prokousla taky,když jsem chodila do školky 😝 naštěstí jsem to taky nespolkla 😉

Tak u nás je od rána hrůza.Kubík byl nahoře u babičky,najednou rána,strašný řev,tak tam letím,co se děje,Kuba řval jak tarzan a že spadl ze židle pod stůl,ptám se ho,kde se bouchl,že tak pláče a žádná odpověd,tak ho prohlédám a najednou mi to bouchlo do očí..Krev,díra...rozrazil si obočí,no pod obočím 😢 na šití bychom to nezvládli,to by mu hlavu museli dát do svěráku,tak jsem stříhala motýlky a jeden mu tam dala.ruky se mi klepaly..no děs. ☹

liviky
autor
19. črc 2008

teda to ti pěkně začal den,ale to bude dobrý neboj,děti jsou jak z gumy 🙂
my máme dnes taky slušně nastartováno,malá jezdí po bytě se sekačkou a ta dělá šílený kravál a nebo má panenku,kterrá hraje a furt dokola dokolečka 😠

danullinnka
19. črc 2008

Ivi,snad jo,měla jsem snad větší šok než Kubík. 😝 vzala jsem ho a letěla ven za manžou co s ním 😨 ten se taky vyděsil,tak to bylo na mě 😝

danullinnka
19. črc 2008

Ivi,tak už jsem přidala i 2 fotky toho našeho kaskadéra 😅

liviky
autor
19. črc 2008

Dani no to je pěkný,ale tak zle to nevypadá,ale má to dost blízko oka,malá měla to samý ale pod okem 😅
a ta kytice,no mnam 😝
a ten bazén máte na zahradě,my mít barák s byzénem,tak tam Vikinu furt lovím ☹ 😀

danullinnka
19. črc 2008

JJ,už je jako by se nic nestalo,dokonce venku na betoně dělal kotrmelec,no je normální?? 😀
No,má to blízko oka,nejdřív mi říkal,že na něho nevidí,ale už ok,asi mu vadila ta mašlička 😝
Ted šel s manžou a se švagrem na hřiby,tak snad přijde v celku 😨

Jinak my máme rodinný domek,takže bazén máme na zahradě,a ty moje vodníky z tama lovím pořád 😅 když to už i zakážu,tak tam Kuba stejně uteče 😝

liviky
autor
20. črc 2008

jé co já bych za to dala mít barák 😒
Viki dnes zase řádila na hřišti jak černá ruka,okonce jednu holčičku přesvědčovala,že náš hafík je hodný a může si ho pohladit 🙂 ......chytla holku za ruku,hodila takovou grimasu,že bys jí pětikorunu dala,potom šílený úsměv a poooojď 😀 ,vypadalo to,že Whitíkovi vede svačinu 😀 😀

liviky
autor
21. črc 2008

hoj hoj hoj,dnes bude hojný den,venku je hnusně,tak to bude dnes jeden nápad za druhým.......
....
.....začínáme 🙂
1/ Viki našla máminy natáčky,tak si z nich udělala komínek a ted s nima hází v kuchyni áá a ted se snaží do natáčky zabalit sýr...běžím na ni 😀

svoma
21. črc 2008

Ahojky,po delší době jsem si na něco vzpomněla,bylo to,když malému bylo kolem dvou let,byli jsme navštívit moji mamku v práci,měla zrovna v kanceláři programátora počítačů,tak mi ho představila a povídá,že je to pan Husa a malej hned začala říkat "gaga". 😉