• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Originální nápady našich dětí. Podělte se

21. listopadu 2009 
Ahoj matullienka :wink: u nás je nejbližší zoo,Zoo Lešná-Zlín.
Chtěli bychom ještě zajet do Vyškova,tam je zoo a jak ji projdeš,tak hned začíná Dinopark,Kuba je dinosaury posedlý,tak mu uděláme radost :wink:
1. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
danulli a na kolik tahle sranda vyjde? :slight_smile:
1. srp 2008 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi,no to nevím :sweat_smile: zjistím,můj taťka tam už byl a prý je to moc prima,autem dojedeš na parkoviště a odtud tě odveze zoo vláček nebo zoo autobus do zoo a odtud už si dojdeš i do dinoparku :wink:
1. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby.
máme teraz nejaké slávnosti v meste a boli tam vystúpenia detských súborov a okrem iného tam spievalo jedno dievčatko nejaké ľudovky a malá sa na mňa otočila a hovorí " ako pekne ziape" :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2008 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivy mi byli vloní v dinoparku a je to tam skvěle vstupne stalo 100kč nějak tak. A maš v cene i to zoo a dinopark taky i ten vlaček co te tam zaveze, je to totiž za městem, ten dinopark. jinak se koukni na stranky, tam maš vše mapu vstupne atd. www.dinoparkvyškov.cz nějak tak. :dizzy_face:
2. srp 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,dík moc Žani,nevím jestli se tam dostanu,ale moc bych ráda,už z toho pakatím jak se blunckáme jen kolem,...jedinou změnou ted byl koupák a bylo tam super,malá řádila jak tajfun,však si taky párkrát lokla :sweat_smile:
3. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak dnes malá byla na skákacím hradě a já jí pak nemohla dostat ven,to byla síla,nakonec jsem jí musela dostat ven na zmrzku,potvůrka malinká vypočítavá :sweat_smile:
3. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivi,tak s tím skákacím hradem to znám taky :grinning:
Včera tu byl můj bratranec a seděli jsme venku a tchýně přinesla pařížský dort a řekla Kubovi,at nás zavolá a mezi tím na něho ještě dávala šlehačku-jako na dort :grinning: Kuba to viděl,letěl za náma a tak se mu zapletl jazýček,že nás pozval na šlehovačkový dort :grinning: :grinning:

Jinak Luky ráno jedl rohlík,drobků milion a když jsem to začala sbírat,tak si na to lehl a tak to bránil,jak nějaký lev svou kořist :grinning:
5. srp 2008 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj dani,
tak to je dobře že si hlídá papání,horšíby bylo kdyby ho někam schoval :grinning:

my tu ted měly na návštěve mojeho bráchu ze Slovenska tak se předváděla jak náká opička,prostě ne a ne se zastavit a nedej bože aby na chvíli zavřela pusu :grinning:

jooo a koupila jsem jí dětské záchodové prkýnko a Viki ted už nechce nočník ani vidět,je to už dospělačka a musí na záchod,jen doufám,že si to prkýnko zase nestrčí na hlavu :sweat_smile: :sweat_smile:
5. srp 2008 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko Ivi,
Teda Viki je fakt číslo :grinning: :grinning: to prkýnko máme taky,ale Kuba na něm moc nechtěl bývat,spíš chtěl sedět normálně jak velký chlap :wink: uvidíme co Luky :wink:

Jinak včera jsem myslela,že mě porazí.Kuba šermoval nějakou palicí a trošičku mi odřel paži a aby si to uvědomil co dělá,jsem mu schválně řekla,at se podívá,jak mi ji odřel.A on,totálně mě uzemnil.Prý-hmm,tak to se ti ta kůže rozdělá,upadne ti ruka a umřeš a tatka si koupí novou maminku :angry: :cry: no nezabila bys ho?? :sweat_smile:
Pak to tak utichlo,byla jsem s Lukáškem na pískovišti,Kuba seděl u garáže a byl nějak potichu a najednou mi říká-mamíí,když umřeš,bude ti za mnou smutno? :frowning2: tak mu říkám,že jo a mu??prý ne :angry: a hned volal na manžu-tatíí,a tobě bude za mamkou smutno??tak aspon manža řekl,že mu smutno bude.
Hmm,takže tímto se s vámi asi loučím,když už mě skoro pohřbívají :grinning: :grinning:
6. srp 2008 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda,to je věc,pro útěchu - mě by bylo taky smutno :wink:
Viki si ted kresllila a má to všude na sobě ale na papíře nic moc,mě klepne,to zas bude řvaní při drhnutí :angry:
6. srp 2008 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi,děkuju za útěchu :dizzy_face:

Tak ty naše děti jsou dnes nějak propojené,ne??Ti dva si taky kreslí a jsou jak indiáni,Luky na líčkách,Kuba po celých rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak já to s Viki nemohla sundat,tak šla ven s pomalovanýma kolenama na modro :sweat_smile:
7. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.
danullinka, tak to je skvelé, ako to má premyslené :grinning: :grinning: :grinning:

mňa dnes moje dieťa zabilo, ked mi povedalo, že ked budú s nikou (kamoškou) školáčky, tak budú mať prázdniny a budú si ukazovať tetovačky :sweat_smile:
7. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojkýýý,tak jsem ještě mezi vámi :grinning: :grinning:
Cairka,no vymyšlené to má,jen mě to zamrzelo :cry:
Jinak tetovačky nosíme už ted :grinning: z jogurtů a žvýkaček :wink: z těch jogurtů drží fakt super,pak jsem na paži měla opálené bílé místo :angry: :grinning: Kuba ukecal i dědu-mého tatku-at si dá tetovačku,tak ji nosí na kotníku :grinning: :grinning:
8. srp 2008 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čau ženy,
my máme taky každou chvíli tetovačky z jogurtů :grinning:
včera jsme byly zase na koupáku a dokonce se mnou byla Viki na vlnách a i na 15m klouzačce,teda řeknu vám,že já se zprvu bála víc jak malá :grinning: ,ale bylo parádně byly jsme tam od17h do 19h.pak už jsme musely fičet domů,protože Viki se třepala a měla úplně fialovy rty,radši by se utopila než by šladomů :slight_smile:
.........
no a dnes jela s babi na chalupu do Jeseníků,tak jsem asi do neděle nebo pondělí jen jednodětná :sweat_smile:
8. srp 2008 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi,to ti tak závidím :dizzy_face: já včera chytala už nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: oba na zabití :sweat_smile: Kuba venku pak tak řádil,že jsem na něho zařvala,ale tak,že se i dělníci,co staví vedle barák,otočili co se děje :confused: ty jo,si musí myslet,že jsem děsná matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kuba by se taky radši utopil,než vylezl z bazénu,asi jsou na tom všechny děti stejně :grinning: ti naši dva vidí třeba jen kalužku a už jsou v ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2008 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,přesně tak :slight_smile:
no tak babi mi už s Viki volaly že jsou ve vlaku - Elefantu a jedou na výlet za dědou a Cantýskem(pes),prý ráno byla trochu smutná ale hned jí to přešlo když šly na vlak :slight_smile:
8. srp 2008 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš super.my bydlíme trochu dál od vlaku,ale když jsme u bábi,tak hned vedle mají koleje,tak Luky hned fufufu,to je jako vlak :grinning: Už i vláčkem minulý týden jel :grinning:

Jinak Kuba ráno kuká na Hurvínka u doktora a dnes tam Hurvínka kousla zmije a Kuba přišel a že-mamííí,Hurvínka kousla zmijovka :grinning: :grinning:
8. srp 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no u nás je to na vlak 2zastávky autobusem,ale Viki zbožnuje i bus,takže ta bude štastná jak blecha :sweat_smile: ,já tu brečím nad cibulí,začala jsem vařit a Lili si tu hraje na dece a kecá a kecá :slight_smile: ,je tu strašně klid a nuda,nikdy jsem bez malé tak dlouho nebyla,už dvě noci spala u babi a ted jely na tu chatu,chjo co já budu dělat s takovou hordou času? :unamused:
8. srp 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
já už mám uvařeno,dnes jsem nějaká pilná :grinning:
Tchýně měla kluky jeden den pryč,odpol se vrátili,ale i tak mi přišlo,že jsou pryč jen chvilku,asi mi nejvíc času zabralo uklízení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak bych brala jeden den volna,jsem už někdy k.o.
Už jen čekám,že se segra vrátí z Anglie a vezme si je na chvilku :wink:
8. srp 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
huráááá,Viki mi už volala jede s babi vlakem domů :grinning: ta zas bude k nezastavení,mám navařeno a čekám až se mi vzbudí Lili a půjdem s Viki vyzvednout k babi,tak nevím kdo se těší víc jestli já s tatou nebo Viki :sweat_smile:
11. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivi,tak to budeš mít zase veselo :grinning:
Já jsem měla v neděli děti pryč,Kuba byl s mým tatkou na výletě a Lukyho měla po o tchýně.
Tady kousek od nás mají v lese oboru a v ní dvě divoká prasata,minule byla samice nějaká tlustá a dnes tam měla 4 roztomilé prasátka,prý se narodila včera :dizzy_face: noo,hned jsem chtěla jedno domů,jak malá :grinning: :grinning: ta by mě hnala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivi,jsem v šoku :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes Kuba pronesl-maminka má velice užitečnou pipinku a cecíky :sweat_smile: to fakt netuším,kde na toto přišel :fearful:
12. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no,však říkám že ti z něj roste doktor přinejmenším :sweat_smile:
a Viki je jak utržená z řetězu o se vrátila z chalupy :unamused: ,jo a furt mi ted říká babi,no dnes je to už lepší,ale i tak vytáčí mě to k nepříčetnosti :angry:
13. srp 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
a jéje,že by gynekolog v rodině?? :grinning:
No,na babičku máš ještě fůůůůůru času. :wink: To ji přejde,neboj.Přeci jen byla ted jen s babičkou,tak si na to zvykla a za chviličku bude jen mamííí mamííí :wink:
Jak byl Kuba v neděli s mým tatkou na výletě,tak večer mi vykládal zážitky a pak říká: dobrou noc Verčo a ty mi řekni dobrou noc Milane :sweat_smile:
Můj tatka je Milan a jeho přítelkyně Verča,takže tak.
13. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak to máme super,takže nás děti už ani nepotřebujou :sweat_smile:
a já jí ted jdu asi plácnout,rozsypala po celém obýváku skleněnky,tak je posbírá nebo bude mazec,už několikrát jsem po nich ujela,ještě že jsem nedržela Lili :wink:
13. srp 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda,tak to pozor,já když byla malá,jsem rozházela dřevěné kostky,pak u nás někdo zazvonil a mamka si na nich vyvrtla kotník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No,děti si nějak oblíbili dědáčky,jak u nás,tak u vás :wink: Tak jim je dáme a pojedem na dovču,ne?? :grinning: at si taky užijí :wink:
13. srp 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
asi jo,však Viki už chce jet znova :grinning:
13. srp 2008 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo,kuba mě tak štve,že bych ho klidně na týden někam poslala.nebo ho nechám manžovi a pojedu někam s Lukáškem,nějaký balzám na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek