Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
14. srp 2008

no tak Viki už je vzhůru a lili taktéž,chjo to bude dlouhý den 😒 🙂 ,ale obě aspon chvíli koukají na pana Včelku 🙂 ,takže mám chvilku se probrat!
Včera jsem byla s Lili na 4.měs. poradně a už má 5640g a 63cm,což je o 2,5cm a 400g víc než měla Viki ve 4.měs. 🙂 a pí.doktorka jí pochválila,že po dlouhé době vidí miminko tak šikovné a snaživé 🙂 ,no a očkování tentokrát ustála dobře ani neplakala a vedlejší učinky žádné a noc taky v poho 🙂
no a Viki si tam donesla panenku a pí.doktorka jí musela dělat vše co Lili 🙂 ,takže to byla vlastně kontrola dvojčat 😀 ,no a samozřejmě si pak Viki vyškemrala bonbonek 🙂

danullinnka
14. srp 2008

Ahoj ivi,tak to je Lili šikulajda 😵 A Viki pořád stejné číselko 😉

No,já jsem dnes uspávala Lukáška,tradičně venku v kočárku,moje nervyyy,hodinu a půl jsem jezdila tam a zpátky,tam a zpátky...pak začal řvát na celé kolo,jeden dělník nakoukl co se děje a sám od sebe ztišil rádio 😅 jako malému to nevadilo,on usíná když oni řežou motor.pilou 😝 dnes neřezali,to bylo asi tím 😅

liviky
autor
14. srp 2008

jé tak to já bych se zbláznila,kdybych musela malou uspávat vozením,Viki jsem uspávala na gymn.balonu,ale ted už tu chybu znova neudělám 😅

danullinnka
14. srp 2008

Mě kuba usínaval pěkně doma,ale luky jen kočár.nevím,co budu dělat,až se do něho nevleze 😅

sonije
14. srp 2008

Kámoška mi teď vyprávěla, jak jí tříletý syn u oběda říká úplně klidným hlasem: "Mámo nemlaskej a už jdi do práce". 😀 No nevěděla, jestli se má smát, nebo mu jednu vlepit 😀 .
U mě roční prcek zaručeně pozná jen jednu svou část těla. Otázkou kde máš pindíka, se baví celé příbuzenstvo, protože Adík se šibalským úsměvem neomylně ukáže na pinďu. Akorát byl vykulenej, když mi vlezl do sprchy a teď mi tam pořád ukazuje a snaží se mi vyhrnovat tričko, aby se opravdu přesvědčil, že máma pinďu nemá 😀

danullinnka
14. srp 2008

Sonije,otázka pindíků a pipinek zůstane věčná 😀 😀

alionuska
15. srp 2008

No vidim,ze nase deticky maju na vselico recept.Ja som dala naposledy prat,do pracky som si vlozila pradlo a este som na chvilu odbehla pozriet do spalne,ci nieco nenajdem,co by som tam hodila...a mala Alenka mi medzi tym vlozila do pracky taku malu velkonocnu sliepocku z praveho peria.Ja som samozrejme pracku zavrela a spustila program.No to som sa potom cudovala ked tie pierka z tej sliepky boli vsade nachytane. 😀 😀 Zostala len hola sliepocka a ja som mala co oberat,kym som povesala vsetko pradlo!!! 😀 Mala Alenka mi povedala,ze dala sliepocku okupat,aby vonala!!! 😀 😀 😀

liviky
autor
15. srp 2008

alionuska 😀 ,to je v tu chvíli pěkné zoufi co?já tak vyprala celý balík papírových kapesníků a Viki mi taky řekla,že byly špinavé a bylo je třeba vyprat,pak nechápala kde jsou,když je chtěla pověsit a usušit 😠 😀

alionuska
15. srp 2008

Liviky 😀 😀 Mozno mi ani nebudes verit,ale ja som taky blazon,ze ja sa na malu neviem nahnevat,ani v pripade,ze by to druhu mamicku vytocilo do zufalstva.Zboznujem tie jej napady a vyroky!Asi je to tym,ze mam iba ju 🙂 !!!
Raz namocila cely balik zapaliek do vody,lebo "ze boli suche..." 😀 😀 😀

liviky
autor
15. srp 2008

tak to Viki se asi narodila s talentem vytočit mě vždy v tu néjméně vhodnou chvíli,jako před chvíli když má ted spát,tak vyleze z postele a mamí chcu si pisat a čurat,no mě klepne,to je jediná chvíle za den kdy spí obě cácory a já si můžu uklidnit nervy a ona takhle na mě 🙂

liviky
autor
16. srp 2008

Viki dnes ........... mamí,mamí mamí
já ................copak broučku?
Viki .................nejsem brouček on kuše já ne!
já .................tak co si chtěla?
Viki ..................divej to je hnusně,škoda.......otočila se na patě a šla po svých 🙂 ,,,,,no já jí nepoznávám,asi moudří 😀

cairka
17. srp 2008

jéj, liviky, aký dospelácky rozhovor 😎

ja som dnes ráno povešala prádlo na okno a neskôr chcela malá pozerať z okna, tak som jej prisunula stoličku a až po chvíli som si uvedomila, že je nejako ticho (inokedy komentuje, čo vidí), tak som šla kuknúť a ona všade kde dočiahla posťahovala štipce a nahádzala ich dolu 🙄 našťastie nebol vietor, tak oblečko zostalo na šnúrach 😅

a pred pár dňami som varila presnidávku a podala som jej hrniec s lopatkou, že môže "vylízať" hrniec a ona položila lopatku vedľa, strčila hlavu do hrnca a začla jazýčkom lízať 😀

liviky
autor
18. srp 2008

ahoj cairko,tak s tím hrncem super,ale s tím oknem??..nemáš strach že ti vypadne? a k terém patře bydlíte,nebo to je rod.dům?....u nás poslední dobou nák moc vypadávají děti z oken a to dost malý,naposled 16měs. holčička,no hrůza!!....já se bojím nechat vůbec otevřený okno ☹

liviky
autor
20. srp 2008

čau ženy,co je?dítka neperlí? 😀
jo a cairko,ode dneška máme dětské pojistky v oknech 😀 a háky ve futrech na zavěšení houpačky 😀

sakura77
20. srp 2008

tak my mame podla nasho kristianka v zahrade dinosaurov 😀

ma totiz doma zopar takych gumovych a minule na zahrade mu muz chytil jastericku tak sme mu ju ukazali a on hned ze "dino,dino"-takze ani nemusime chodit do dinoparku,mame doma zivych 😅

liviky
autor
20. srp 2008

jé tak to vám závidíme 😀
u nás doma se skáče ze skříně do postele a je to JAKO voda 😀

cairka
23. srp 2008

ahojte.
my sme boli na výlete. tam toho naperlila dosť, ale mama sklerotička zabudla čo 😅

liviky, my bývame na prízemí a ked je prádlo na šnúrach, tak moc nemá kade vypadnúť. a našťastie už má pud sebazáchovy, že nelezie do okna, len kam zo stoličky dočiahne rukou a nohy má na stoličke 😎

liviky
autor
23. srp 2008

aha tak to jo no,moje maláje divoch,ta by beztak chtěla ven za děckama 😅
tak vzpomínej a pak pisni 🙂

danullinnka
25. srp 2008

Ahojky ženy,no u nás delší odmlka 😝

Takže,věším venku prádlo,Luky si hraje,spokojený,pak za mnou přijde s blaženým výrazem a já jsem myslela,že mě trefí šlak.Venku chodí bez plenky s holou řitkou,takže se vykakal a tak se v tom patlal,že to měl na pusině,na celém tričku,na ručkách,nožkách...jen prdelku měl čistou 😅 a ten smrádek 😝 tak jsem ho umyla a bylo to.V tom mi ale volal děda,že chce už Kubík domů,tak jsem pro něho jela na kole-je to jen kousek.Jenže...nevšimla jsem si,že jak jsem nesla Lukyho do vany,že se mi trošku otřel o tričko,takže jsem jela jak čuňátko 😨 U dědy jsem si toho všimla a Kubík-tak proto tak krásně voníš 😀 😀 jinak jak se mi Luky ukázal,tak jsem ho ukázala manžovi se slovy-tak maminka za mlada 😀 asi v půl roce mě nechali v kočárku bez plenky 😀 😀

Jinak s Kubou se učíme psát písmenka,umí A,to je stříška s čárkou a B-to je prosím prdelka 😀 vymyslel to sám,říkala jsem mu,uděláme rovnou čárku a k tomu dvě bříška,jak jsem to dopsala,tak bylo,to není bříško,to je prdelka 😀
Jinak umí i K,to je káčko,to pozná všude,pozná vždyt je Kuba,ne?? 😅

Ivi,mě naštěstí do oken nelozí,ale na balkon jo i s Lukym 😨 vždycky vyhlíží babičku.Ale jsem tam s nima,pro jistotu.

liviky
autor
25. srp 2008

čau holky,
malá v pátek perlila,řekla tatkovi že tu byl pan strejda a pustil jí pohádky?!.....musela jsem pak tatkovi vasvětlit,aby nedošlo k nedorozumění,že tu bal pán a zapojil nám kabelovku 😀

danullinnka
26. srp 2008

ahoj Ivi,ty jo,docela síla,no.Ještě že tatka pochopil nebo né?? 😅

mercy
26. srp 2008

Dnes ráno: Maminka, nečakaj bábätko, Riško ho nechce 😝 😔

liviky
autor
27. srp 2008

jj,tatka naštěstí pochopil 😀
Viki mi večer hladila břicho a říká: mami tu jr pupík a tam hajá mimi,už spinká 🙂 .......a my s tím mojím sme oba naráz vyhrkli : no to snad ne!!! 😅

liviky
autor
29. srp 2008

zdraím,tak my dnes měli skvělou noc 😅
Viki o půlnoci spadla z postele a to i pes tu boční zábranu,teda nevím jak se jí to povedlo 😒 ,brečela a já vyskočila z postele jak namydlený blesk,a jakmile jsem jí dala zpátky do postele tak byla rázem zase v limbu 😀 a to já se bála co se jí chudince stalo 🙂

cairka
29. srp 2008

ahojte.
veve si zobrala z kúpeľne mydlo a počmárala ním okná a ked videla, že sa chystám niečo povedať, tak mi skočila do reči, že "to nevadí, už špinavé boli, musíme ich umyť" 😠

liviky
autor
29. srp 2008

cairko 😀

liviky
autor
31. srp 2008

haloo ženy,tak co je dítka nevyvádí?
Danuli,co u Vás už si dlouho nic nehodila do placu! 🙂

danullinnka
1. zář 2008

Ahoj Ivi,bud se u nás nic neděje nebo mám hosipa 😀 😀

Ale ted tu byla moje mamka a Kuba musel ukázat co vše umí atd.A venku jezdil na kole a pak ji říká:,,babi,jsem strašně unavený,jen si na kole zakouřím a zas pojedu,jo?? 😀 kdybys ho ale viděla,celý manža s cigárem 😀 Kuba bez cigára,jen napodoboval 😉 A pak jezdil,zastavil a říká:to je dneska dusno,co?? 😀

Jinak se mi po 2měsících vrátila segra z Anglie,takže měla děti skoro pořád-ten rajský klid 😅 a Kuba pořád,že chce spát u tety,tak nakonec,že jo.Tak si ho vzala a blížilo se koupání,a nevěděla,jestli se s ním koupu nebo ne,Kuba potvrdil,že jo.A ona:Kubi,já si dám plavky,jo?? a Kuba:nejdem do bazénu,ale do vany.Tak teda šla jen tak a Kuba na ni:teto,ty se mi tak líbíš 😀 říkala,že asi i červenala 😀 😀
No,usnuli a ve 4:30sms,že Kuba brečí a chce maminku,tak manža vzal auto a jel pro Kubouše 😝 ten doma zalehl a spal až do 9,potvůrka malá.

liviky
autor
1. zář 2008

no mě přijel na víkend z Prahy,tak je měl skoro furt,takže taky klídek,no ikdyž jsem dělala skoro 4,5h. dort pro Honzu,kdyžtak ti pak pošlu foto 😀 ,malá ho tak s H. baštila,hlavně marcipán a jelikož byl barvenej,tak pak měli šílený hovínka a malá si to hovínko málem v úžasu vzala do ruky 😀 😀

danullinnka
2. zář 2008

Ahojky,no jasan pošli,ráda kuknu na dortík 😉
Vidím,že ty hovínka se nějak rozmohly 😀 😀 Luky dnes seděl na svém autíčku a měl zvláštní výraz,jak se zvedl,tak na sedátku hovínko 😝 tak jsem šla pro vlhčené ubrousky,že utřu jeho o autko a mezitím se ještě vykakal na chodník,ještě že to bylo tuhé 😀 😀