Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
4. říj 2008

jj,dani ten hlas je tak ujetý,že i mě to baví 😀
jinak Viki ted říká maminkovo - tatínčino 😀 😀

danullinnka
5. říj 2008

Ahoj Ivi,
tak máme doma marťafon 😀 😀
No,jsme jak střelení 😀 😀 Ale přijde mi,že dětský hlásek se tam vyjímá nejlíp 😉

Viki to má super rozdělené,Kubík měl tatínek a mamínek 😀 😀

liviky
autor
5. říj 2008

jj,dětský hlas je lepší,já ho na chvíli schovala páč už mi z toho hrabalo 😝

danullinnka
5. říj 2008

U nás jede teprve ode dneška,ale asi ho taky schovám,protože mě furt láká 😀 😀
Dokonce jsem segře volala přes skype a mluvila přes marťafon,no ta ze mě byla hotová 😀 😀

liviky
autor
5. říj 2008

tak to sme pěkné děcka 🙂 ,my zas máme doma vysílačku a ten můj tak mluvil do vysílačky na chlapy,no to byla čurina 🙂

danullinnka
8. říj 2008

Ahoj Ivi,tak vidím,že i chlapi blbnou,ne jen my 😀 a co jim říkal??věděli odkud to jde?? 😀 😀

liviky
autor
8. říj 2008

no ze zzačátku tápali,ale pak na to došli,říkali,že takové hovadiny můžou napadnout jen nás 😀
jinak víš co to je kolomlynky?.....kolo kolo mlýnský!malá by se ted furt jen točila 😀

danullinnka
9. říj 2008

Ahoj Ivi,takže jste dost populární v kravinách,joo?? 😀 😀

Noo,kolomlýnky dobrý název 😀 u nás se točí oba,ale ne na kolo mlýnský,jen tak,je baví,že pak sebou prásknou o zem,no blázni dva 😀 😀

liviky
autor
10. říj 2008

no tak to právě je vončo,ale malá před tím řekne kolomýnky 😀
jo dani kukni do alba vybavuju malou na zimu 🙂

danullinnka
11. říj 2008

Ahojky Ivi,
no malá bude kočka,ta červená bunda je suprovní a to pončooo 😉
Já ty moje prcky taky už vybavuju,malé věci dávám do krabic,připadá mi,že to dělám už věčnost,ne a ne dojít ke konci.
Navíc jsem ted onemocněla já,takže horečka,v krku jak kdybych polikala střepy,hlava se mi každou chvilku rozletí a do toho ti dva raubíři.Pomoooc 😝 ☹

liviky
autor
11. říj 2008

jéé Dani,tak to je nemilé....at se rychle uzdravíš 😉 🙂
jinak včera přijela babi s dědou domů z chaty,tak Viki hned šla spát k nim 😎

liviky
autor
13. říj 2008

Viki začal a říkat Lilince :ty moje máslo máslíčko 😀 😀 ...by mě zajímalo kde na to došla 😀 😀

danullinnka
14. říj 2008

Ahoj Ivi,
asi ji má ráda jako máslíčko 😀
To švagr naučil Kubu ukazovat jaké má svaly a bud tvrdák nebo máslíčko 😀 A Kuba s mým dědou sem tam zajde do hospody-tam se nekouří,děda dá jedno,Kuba žvýku s tetovačkou a pitíčko a jdou.No a seděl s nima jeden pán,já ho znám od mala a Kuba mu natvrdo tyká 😀 😀 a Kuba mu říká-ukaž svaly,tak pán ukazál a Kuba jen mávl rukou a říká mu-to máš teda maslíčko 😀 😀 pán prý zůstal jak v Jiříkově vidění 😀 Je mu nějak přes 60let 😉

Ted si venku hrává na policajta.Prý tady je můj policejní svět a tady jiný svět,tam jsou lidi,co mi ukradli bráchu a chodí vedle Lukyho,aby ho chránil.Kde na toto přišel 😅
A Luky zase stává u brány a řve na sousedky zdááááááááár,v jeho podání dáááááááááááááááááááár 😅 a nebo nazdáááár,to dnes pořád dokola volal na souseda a ten mu pořád dokola odpovídal 😀 😀

liviky
autor
15. říj 2008

ještě že máte tak fajn sousedy 😀

kocurik16
15. říj 2008

môj mladší syn mal asi dva roky kedˇˇsom počas upratovania zistila že je nejako ticho tak som ho išla hľadať.Našla som ho sedieť na zemi pred záchodom na kolenám olwaysky.Pýtala som sa ho čo hľadá a on mi povedal,že hľadá kde to má krídelká.

danullinnka
15. říj 2008

Ahojinky,
dnes jsme byli s Lukym na očkování 😝 spalničky,zarděnky,příušnice.
Od včera jsem na to Lukyho psych.připravovala 😉 on jen vidí doktora a má z něj hrůzu.Říkám mu,že dostane pichaneček-pich,tak jako že jo,odpověděl taky pich a tak že zamachruju před manžou,jak jsem to prcka naučila,tak jdem za manžou a říkám -Luky,co ti udělá pan doktor a Luky-kop kop a nakopl manžu,názorná ukázka 😀 😀
Jinak jsem ho taktak udržela při očkování,pomáhala mi držet i sestra,on má síly,panečku,na to že má rok a pár měsíců 😝 samozřejmě to proběhlo s děsným řevem a pak doma chodil a každému ukazoval pichaneček na ruce a každý mu to musel foukat a to byl spokojený 😀

liviky
autor
16. říj 2008

no tak já Viki koupila malého doktora a ona ed před doktorkou přímo machruje že to umí taky! 😀

jinak kocurik - 😀 ,.....moje Viki zase ukazuje jak vlložka patří a tvrdí že je to plýnka pro dospělé 😅 😀

matullienka
16. říj 2008

baby ale to mate mudre deti 😉

liviky
autor
17. říj 2008

my víme my víme matulienko,však sme na ně právem hrdé 😉 🙂 😀
Viki se včera v Tescu chovala jak rozmazlený fracek,teda celou dobu byla fajn ale u pokladen mě fakt dostala,tak mě snad nevytoila nikdy 😠
jo a sprdli nás,že je malá ve vozíku a pak u kasy že máme víc jak 10položek,no chápete to,ty lidi sou tak hnusní a nepřejícní až hnus!!!......pak se divíme,že co naše děti říkají nejlíp je MOJE M
OJE!!!!

matullienka
17. říj 2008

liviky: tak takych neprajníkov najdes vsade co uz 🙂

tamarka
17. říj 2008

ahojte, vterknem sa, naša Emka keď mala rok a pol, bola strašný výmyselník. Raz som jej na raňajky spravila chlebík na kocky a zaliala som to vajkom, ona to miluje. No zjedla asi len 3 kocky a začala vypytovať keksík, ja som jej povedala, že keď bude tanierik prázdny, tak keksík dostane. Išla som na vecko a počula som, že Emka s niečím buchoce, prišla za mnou na vecko s prázdnym tanierom a vykrikovala, že už tam nič nie je, že už jej môžem dať keksík. Bolo mi to čudné, že akosi rýchlo zjedla, ale nejako som to neriešila. Keď som ale po chvílke išla niečo hodiť do odpadkového koša, skoro som odpadla, ona to tam všetko vysypala. opica malá 😀 😅

tamarka
17. říj 2008

a pridám ešte, mala asi dva roky, boli sme na ihrisku a ona prišla za mnou so slzami v očiach, že ona to pokazila, a ja stále, že čo, zovretá pästička a keď ju otvorila na dlani jej ležala rozpučená lienka... 😅
a ešte - naši si ju zobrali na chalupu, keď sa odtiaľ vrátila, tak stále len rozprávala o tom, že s babinou sadili krtka, ja som jej stále opakovala, že tie kopčeky robí krtko, ona stále to svoje, že s babinou sadili krtka. Tak som sa teda opýtala babiny, že o čom to je a ona, že mačky chytili krtka, tak ho išli s Emuškou pochovať.... 😅 😅

titkovamiriam
17. říj 2008

no marek nas teraz zabava na tom ze ked ide v telke reklama na pizzu ristorante a daju blink na toho chlapa marek ze :,,tato,, a nielen ze raz to spravil ale zakazdym.
priatela ide uchytit a ja len rehocem 😀 😀 😀

matullienka
17. říj 2008

miriam: no nevie to maly najlepsie? :o)

tamarka: zasadený krtko nema chybu 😉

titkovamiriam
17. říj 2008

ved to 😀

liviky
autor
17. říj 2008

zdraví tamarka a titkovamiriam 🙂
no hurá já myslela,že takové výtečníky máme hlavně já a danullinka 😀

matullienka
17. říj 2008

livi: neboj ja mam taku sesterku ma 5 rokov a niekedy mas pocit ze ich je 6 ks 😉

liviky
autor
17. říj 2008

jj,matulli ten pocit já mám dnes a denně a to zatím tak řádí jen Viki,ale Lili už sse taky pěkně rozjíždí!!! 😀

matullienka
17. říj 2008

sesterka mi minule kazala aby som jej nalakkovala nechty ma 5 rokov hej doniesla si taky krvvavo cerveny lak tak som jej ich nalakovala tie jej mini nechty a ona sa na to kukla tym odbornym okom a mi hovori: no mysli si co chces ale bohvieako si mi to nenalakovala idem si to umyt. vravim ze to ti vodou nepojde dole a ona mi vravi ty blba sak ja si vezmem aj mydlo

liviky
autor
17. říj 2008

matullienka 😀 😀 😀