Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
21. kvě 2008

tilly - tak to máš teda plně nabitý program!no málá sice neplive,ale můj jí naučil pr´dět pusou,no marné chlapi ty děcka vždycky naučí blbosti!

liviky
autor
22. kvě 2008

dobré ráno dámy,
tak co už stihli vaše dítka dnes něco vyvést?
Já už zase jeden zážitek mám...mamíííí Lili pláče,doběhnu k postýlce a Viki strčí lili prst do pusy a ta se lekne a rozpláče,no super,takže už mi hlásí předem co vyvede... ☹

danullinnka
22. kvě 2008

Ahojky,tak moji kluci si hráli,najednou Kubík přiběhl a říká-mami,ukaž bříško.tak jsem mu ho ukázala a on-chvilinku počkej,donesu Lukáška a zkusíme ho dát zpátky 😀 😀

liviky
autor
22. kvě 2008

no tak to je super,doufám že to tu moji cácorku nenapadne,ikdyž nikdy neříkej nikdy že? 😀
no a koukám máš tak přibližně děti od sebe jak já,jak jsi zvládala začátky?já v tom mám docela chaoz!! 😒

danullinnka
22. kvě 2008

Livi,on má pořád nějaké super nápady,jen když zrovna chceš tak si na všechny nevzpomeneš a těch hlášek kolik má.Např.když spí Lukášek,mám zaplou chůvičku a jak začne plakat,tak Kubík zareaguje-matko,dítě ti řve 😅

Jinak začátek byl fakt chaos.Naštěstí si ze začátku Kubu brávala tchýně ven,že jsem byla jen s Lukym,ale i tak to byl záhul.Ted jsme se už tak nějak sehráli.Ted Luky už skoro měsíc chodí,tak abych měla oči i na zádech 😝 do toho ho Kuba začne nosit,Lukymu se to nelíbí,tak jen řve 😖

danullinnka
22. kvě 2008

Jooo,a jak se ti malá popatlala tím mýdlem,tak jak se narodil Luky,měla jsem v kuchyni košík s kosmetikou pro mimi a když jsem koupala,Kuba byl vždy u toho a díval se.Pak jeden jsem kojila a bylo podezřelé ticho,zrovna přišel můj chlap,tak jsem ho poslala at se mrkne co Kuba dělá.Vzal si olejíček od Hippu a od hlavy až k patě byl namazaný a odnesla to i lavka v kuchyni. 😠 😀 naštěstí to šlo umýt jarem,protože kdyby si tam někdo sedl,tak mě asi zabije.

liviky
autor
22. kvě 2008

no tak malá si strašně ráda čistí zuby a najednou za mnou přiběhla a mamí fuj umýt,tak jí říkám jo však už se umýváš,zvednu k ní hlavu a ona má na kartáčku a i v puse mýdlo!!!!
jo,jinak máš recht,kdyby jsme neměli babi,tak bych byla už teď hodně zoufi zoufi,ale nechci babi zneužívat a někdy vidím že i ona tak trochu roste z toho našeho kvítka! 😀

amj
22. kvě 2008

liviky - výborný 🙂
danulinka - a o co že už se tam nevejde 😀 😀
já ted stírala podlahu, tak nutně potřebovala vidět co je v kyblíku- tak ho na sebe převrhla, a volá ee, no tak mám e obývák pod vodou 😲
ráno - tatínek vstává v 5,30 do práce - ho budila - a říká mu tata pápá a mává mu 😀

danullinnka
22. kvě 2008

Kuba si taky rád čistí zuby a nedávno si vzal vlhčený ubrousek,že prý má špinavo v puse,že si to musí umýt 😝
Jooo,naše bábi je taky z něho někdy na vývrat,zvlášt když ji vleze do zahrádky 😕

Amj,no už se tam opravdu nevleze 😀 Ale Kuba by byl schopný ho tam nějak narvat 😀 😀

Joo,nedávno jsme byli u moji babičky a začaly jít černé mraky a do toho přišel strýc a Kuba mu říká,no už běž nebo ti zmokne práca 😀

liviky
autor
22. kvě 2008

amj - nejdřív dobré ranko holky 🙂 a teď k tatínkovi...ráno vstane a Viki na něj ...tati viřídíš práci,tak řiď a ahoj,můj vstane jde na WC a malá tati v práci?

liviky
autor
22. kvě 2008

táááák ženské,děti usli,teda obě na chvíli současně tak mám havaj,jupí...dnes je ale doma ten můj,takže jako tři děti a ten nespí,střídáme se u kompu,ale sem tam je jak malý dítě taky,já chci já chci... 😀

ukana
22. kvě 2008

vcera ma moj synator dorazil: Mami Davidko v skolke mi povedal, ze som DEBIL!

Sla som na neho vychovne, ze co mu na to povedal ( myslela som nieco v style, ze nadavat sa nesmie) a on zahlasil s kludom Anglicana: Ja som mu na to povedal, ze on je HAJZEL! 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😔 😔 😔

liviky
autor
22. kvě 2008

ukana- tak to máš super bojovníka,hlavně že je pohotový a nedá se 😀

ukana
22. kvě 2008

liviky, a tak sa snazime pred nim nenadavat 😖 ....... no co uz, pohovor sme s nim spravili 😅 , ci aj nejake ovocie to bude mat, ukaze buducnost 😅

V porovnani s niektorymi jeho rovesnikmi sa vyjadruje pomerne este slusne 😎

liviky
autor
22. kvě 2008

no,tak to nás čekají pěkné věci,už se těším.A o dětech mi povídej stačí když zajdem na dvorek a tam se dovím věcí,že se až já červenám.

gabrielkabj
22. kvě 2008

moja mala ma zase zvyk pri zaspavani chce ma stale držat za brucho a hovorí brušenko nonko nonko. Ale už ju odnaučujem od toho.

amj
23. kvě 2008

holky ty dětí jsou výýýýbornýýýýý 😀
všem přeju dobré ráno,já jsem vzhůru jako vždy,ale moje Josefínka ještě spinká. Tak honem kafčo a šup na PC 😀

liviky
autor
23. kvě 2008

holka čau,tak u nás jsme vzhůru všichni už od 6.30,aby jsme ještě vyděli na živo taťku než odfrčí do práce,.....
no malá už teď perlí hraje si ze zvířátkama a vyhrožuje jim,že je zabije,tak jdu opět a znova vysvětlovat... 😀 😒

amj
23. kvě 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liviky
autor
23. kvě 2008

teda ty jsi alééééé,tak co už je to tvé zlato vzhůru,Vikina už mě stačila pořádně nas....

danullinnka
23. kvě 2008

Ahojky holky,
livi,tak co,které zvíře je už po smrti??budeš ho dělat na oběd? 😀 😀

liviky
autor
23. kvě 2008

no zatím ani jedno,jisté je že mám den blbec...a co u vás?

danullinnka
23. kvě 2008

Copak se u vás děje??u nás to zatím jde,jak říkám zatím,protože Luky ještě spí 😅
Včera si hráli na vězení 😀 Kuba všude dal židle a křesla,že byli oni dva ve vězení a začal Lukymu vysvětlovat,kde je ve vězení záchod,že i věznům se chce čůrat 😀 kde na to chodí?? 😝

A jinak nadávání u nás taky probíhá,nedávno se Kubík s tatkou jako že prali,Kubík to vzal vážně a mastil manžu hlava nehlava a do toho ty debile 😠 😨

liviky
autor
23. kvě 2008

tak mě přišla vysvobodit babička ještě že jí máme,babi vzala na hoďku holky ven,tak mám chvíli čas...
no malá dnes co vyváděla,tak nejlapší z toho bylo,že zamazala fungl novou myš k PC od paštiky,prostě myška měla hlad... 😀

ukana
23. kvě 2008

liviky, vidno, ze dievca ma srdce a nenecha ziadneho tvora hladovat 😀 😀 urcite uz bola vychudnuta na kost (alebo kabel??) 😅 😀

liviky
autor
23. kvě 2008

ta myška vypadala bídně,my totiž máme doma hafíka 62kg,tak ten kouká furt hladově,tak ho krmí a teď přibila myška i když jen k pc.

amj
23. kvě 2008

liviky - já dneska celkem!!! dobrý, byly jsme venku a ted jsme se vrátily. doufám, že bude utahaná a půjde spát, ještě za celej den zas nespala. a nezlobí...nebudu-li brát to, že jsme byly v restauraci na obědě s kamarádkou,a byl tam něj. černoch, tak ho opět balila...jen nevim, jestli pro sebe nebo pro mě 😀 😀 ostuda hadr 😅
danulinka - taky dobrá hra, na vězení 😀

danullinnka
23. kvě 2008

Holky,tak jak jste to dnes přežily??my dobré,záázrak 😀 byli jsme celý den venku,děti na písku,Kuba si hrál se vším možným,vzal křídy a pomaloval rohožku přede dveřmi,šel za bábi,že je to umělecké dílo 😀

Livi,teda malá má fakt dobré nápady,to by mě nenapadlo,zeptám se naší myšky,jestli má taky hlad 😀 tak prý ne 😀

liviky
autor
24. kvě 2008

hoooj holky,dobré ranko,
tak tu máme zase nový den na řádění.... 😀
danuli - no vidíš jaký byl den,všichni jsme tak nějak padly jak se říká na hubu už po osmé,když se ti nikdo z nás neozval... 😀
Jinak mi včera taky byly ospoledne venku a taky na dvorku,tam jsem si na chvíli sedla a Viki po chvilce doběhla a že má čačí,tak se po ní dívám a najednou taková šleha do očí,měla na čele nalepenou samolepku - hvězdu!

amj
24. kvě 2008

liviky - asi chtěla bejt princezna se zlatou hvězdou...ty seš teda matka, nic ji nedopřeješ 😀
ta moje hvězda od rána drandí bo bytě (upozorńuju, že i s koupelnou a wc máme 40m2!!) a nemůže se všude vejít, tak začne šíleně řvát a vztekat se že nemůže projet. před chvilkou kočárek vztekle vzala a hodila na zem a pojídá jojo, a šla si hrát s něcim jiným... se z ní picnu. to zas bude den 😖 😀 😀