Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

matullienka
17. říj 2008

liviky: a to je len drobotina s tych jej peral 😀

matullienka
17. říj 2008

livi: aspon sa clovek pri nich nenudi 😀

liviky
autor
17. říj 2008

áááno přesně tak,jestli víš další tak hod do placu,protože potřebuju zlepšit náladu,jinak ty moje cácory přetrhnu,měly spát a nespí ani jedna,já už fakt nemůžu 😠 ☹ 🙂

matullienka
17. říj 2008

a co ti ju tak pokazilo?

liviky
autor
17. říj 2008

vždyt sem psala,měly spát,spí totiž jednou za den spolu a já mám alespon hodku na uklidnění a dneska nic,takže sem napnutá jak špagát a nechci to ventilovat na ně že jo!!!...tak sem šla aspon na komp at nezešílím a trochu se uklidním,já mám holt holky divošky,které se nezastaví!!! 🙂

mimakro
17. říj 2008

Hanka mala istú dobu záchodovú úchlyku. Chodila si do WC misy umývať ruky a varila tam s vareškami. Ďalšia jej úchylka je natieranie tváre. Buhužiaľ nie iba krémom, ale aj tekutým mydlom, jarou, šampónom, mydlom. A všetko aj ochutnáva. A naj zážitok bol, keď sa odúčala od plienok. Vykakala sa v detskej na zem. Ja som zrovna telefonovala, tak mi v ruky doniesla časť svojho "výtvoru". Vzápätí však zistila, že je to v ruke vadí, tak si ju utrela o koleno a brucho. Ale vytáčajú ma obaja, takže Livka viem, o čom píšeš. Mať tak týždeň iba pre seba...

liviky
autor
17. říj 2008

nooo dmy,super,sem ráda že nemám takové umělce sama,hned se mi bude lépe usínat 😀
a koukám mimakro - že máme tak stejně děti od sebe,takže víme,že někdy je třeba zařvat doooooost a počítat někdy až do 100 pro uklidnění 😀 😀

danullinnka
18. říj 2008

Ahojky Ivi,
tak já bych někdy musela počítat do milionu,abych je nezarazila 😀 😀
Tak včera mě Kuba dorazil a manža byl smíchy mrtvý 😝
Kubík se chtěl dívat na video jak byl miminko,kazeta začíná tím,že je v bříšku na UTZ a prej,a jako kde jsem,tak jsem mu ukazovala co je co.To ještě šlo,pak mi oznámil,že v bříšku je teda tma a kdyby tam chtěl jít znovu,tak si tam musí vyvětrat 😀 😝 To taky šlo a pak to přišlo:jak jsem se z toho bříška dostal ven?? 😨 manža se začal smát a mamko vysvětluj,tak jsem mu řekla,že ho vyndal pan doktor.KUBA-no,ale jak mě vyndal?? tak mu nebudu ve 3,5letech psobit trauma,že lezl ven pipkou,to bych musela vysvětlovat,jak se dostal z bříška do pipky 😀 😀 tak jsem mu řekla,že pan doktor otevřel bříško a vyndal ho. KUBA-jak to bříško otevřel?? Kubi,nevím,neviděla jsem to 😅 chvilku klid a dorážející otázka:mamíí,jak mě ten pan doktor dostal do bříška?? 😀 😀
Manža smíchy mrtvý a já v prdeli 😀 😀 co na to odpovědět?? 😀 😀

mimakro
18. říj 2008

danullinnka, tak toto našťastie moje prvorodené ešte nezaujíma. Lebo manžel zahlásil, keďže ja som biológ, tak tieto veci budem mať na starosti ja. Ale sú naozaj situácie, keď neviem, či sa od bezmocnosti smiať, či plakať. A potom, keď hodia na mňa tie nevinné pohľady...

liviky
autor
19. říj 2008

jj,dani supr 😀
no,tak malá to zatím tak do detajlu znát nechce,ale koukám,že bych se měla připravit na spouuuuustu variant 😀

danullinnka
20. říj 2008

Ahojky holky,
tak zatím je pár dní klid,už nepátrá,ale mám pocit,že to zase přijde. 😝
Včera manža koupil dvd Tip a Tap 2,a tam utekla malá kačenka a vlítla do díry ve stromě a pak nemohla ven,tak ji tahali za hlavu a říkám manžovi,dívej názorná ukázka,jak šel Kuba ven z bříška 😀 😀 ale Kubovi jsem nic neříkala 😉

liviky
autor
20. říj 2008

dani 😀
my byly dopo venku a koupily draka,tak ho dem pak vyzkoušet,ale ted holky spěj 🙂

danullinnka
20. říj 2008

Ivi,
tak jaké bylo pouštění draka??my se letos ještě nedostali k pouštění,ale Kuba má taky nového,samozřejmě s motivem Aut-z té pohádky Auta,s tím má snad vše 😀
Se máš že ti spí obě,mě jen Luky a to jen tak hodku-hodku a půl.Ale Kuba je celkem klidný u pohádky,ted už od 19hod spí oba,tak je svatý klíííd,bo manža má odpolední 😀

annaola
20. říj 2008

ahojte,pani ucitelka ked ho viezla domov zo skolky mi rozpravala ako skoro havarovala ked sa zrazu zobudil a zahlasil: pani teta ucitelka, moja mamina nema vobec pipika!! ale niekedy si nejakeho najde, aby nebola smutna! ona vam potom ukaze, ked prideme domov !
😀 😀 😀 😀
chudatko, ked zistil ze mamina nema pipika ako on, bol z toho smutny a stale hovori ze on mi nejakeho najde.
😉

liviky
autor
20. říj 2008

annaolo - 😀 😀

jinak ven sme šli,ale drak se vozil jen pod kočárem ☹ ...než sme došli kr kopci tak nastalo úplné bezvětří ☹ 😀 😀
a to s náma po dlouhé době šel i tata,no snad někdy jindy 🙂

kocurik16
21. říj 2008

čítam Vaše príspevky a zišlo mi na um ,ked´mal Marek asi 4 roky môj drahý pozeral televízor a naša ukecaná ratolesť mala zase solo Jožo naneho volal aby bol chvíľu ticho.Marek naňho pozrie a pohodovo zahlási: ty na mňa nekrič ty nie si môj otec a ja nie som tvoj syn.Ja som až zmeravela že skade on vie niečo čo ani ja neviem a ešte som sa pýtala ,že kto je jeho otcom.Marek povedal že ujo Stano(to je manželov kamarát).Asi o 4 roky sa Stanovi narodila dcéra,ked sme po krste vyšli z kostola jeho manželka mala na rukách malú,zavolala Mareka že ich porovná či sa podobajú.My štyria sme stáli v strede rodiny smiali sa a zbytok okrem Stanovej mamy stál a oizerali po nás či nám šibe lebo nevedeli čo nám je smiešne.

matullienka
21. říj 2008

kocurik: dufam ze aj tvoj manza to zobral hned ako srandu

liviky
autor
21. říj 2008

korcurik - supr 😀 a co na to manža? 😅 😀

matullienka
21. říj 2008

musi byt riadne tolerantny 😀

kocurik16
22. říj 2008

manžel to bral ako vtip,dodnes mu povie ked ho vytočí že ked sa mu nepáči aby išiel k druhému otcovi. Jediný kto má výhrady je Stano lebo si vraj nevie dať rady ani s vlastnou dcérou.Ale má sa ku nim potom priženiť že on mu to potom všetko zráta.Môj manžel vie že ja by som mojim deťom tú hanbu neurobila aby som sa vláčila s iným

liviky
autor
22. říj 2008

tak my včera konečně pouštěly draky,ale řeknu Vám to sem se naběhala po tom kopci 😝 ...Viki byla ze začátku v sedmém nebi a pak jen volala mamíííííííí počkejjjjjjjjj 😀 však se podívejte,v albu mám foto 🙂

matullienka
22. říj 2008

liviky: no idem kuknut to tvoje kvietko 🙂

liviky
autor
22. říj 2008

tak co ty na ty moje kvítka matullienko? 🙂

slunicko552
22. říj 2008

Ahoj tak jsem to přečetla a dost jsem se nasmála.Tak jestli nevadí taky něco pisnu.Jela jsem se synem v tramvaji asi 20min.Hned co jsme nastoupili si všiml pána asi 45-50let.Strašně krásně se na něho usmál a přes celou tramvaj začal křičet táta,táta.A to mu vydrželo celou cestu.Chlap nevěděl,kde se má dívat.Přitom jeho otec mu věkem ani ničím jiným není vůbec podobný.Lidi se dívali na chlapa,že si nevšímá svého syna.Byla jsem ráda,že jsme vystoupili.

liviky
autor
23. říj 2008

ahoj slunicko,jasně že můžeš něco do placu a pokračuj pokračuj,at nám zlepšíš náladu 🙂
to teda muselo být co,ale víš jak,ty ses styděla trochu,ale co to muselo být pro toho chlapa 😀 😀 😀

no a nám tady dnes prší,tak to sem zvědavá co si ty naše kvítka vymyslí 😉 🙂
100%vím aspoň že nebudu jak blázen sbíhat a vybíhat sjezdovku,kvůli zomu aby malé lítal drak 😅 ,teda doufám že mě tak neutahají 😀

danullinnka
23. říj 2008

Ahojky,
tak vidím,že máme všechny ty ratolesti stejné 😉
Byla jsem ted s klukama u kamarádky a hráli si na zahradě,oni mají dceru,stejně starou jak Kubík a zvenku Anetka tukala na dveře a volala tatíí tatíí a náš Luky se k ni přidal,tukal a volal táta,v tom otevřel její tatka a náš Luky radostně táááta 😀 všichni smíchy mrtví a kámoška-no,teto,asi se spolu přestaneme kamarádit 😀 😀 a tatínek nám to vysvětlí 😀 😀
Jsem to doma říkala mojemu,tak se smál a říkal,že si to s ním půjde vyřídit,at aspon posílá alimenty 😀 😀

Ivi,jinak drak super i ti komáři 😀 😀 taky jsem přidala dnes pár fotek,tak když tak mrkni. 😉

liviky
autor
23. říj 2008

dani,už sem kukla,no zdá se miže už se kluci dost dorovnávaj co?
sou šikovní,....aspoň máme pro holky ženichy 😀 😀

já dnes akurát málem Viki pleskla....ta udělala takový tyjátr v obchodě no hrůůůůza,já to rozdýchávala ještě aspoň hodinu!!!

danullinnka
24. říj 2008

Ahojky Ivi,
děkuju,tak když holky budou mít zájem,zatím jsou oba volní 😀 😀
Já jsem taky kukala na tvoje holky a jsou so docela podobné,očičkama jsou jak jedna 😉

Copak ztropila??nechtěla jsi ji něco koupit??Ti naši raubíři jsou v obchodě naštěstí hodní,ale doma na zabití 😝

liviky
autor
24. říj 2008

no ona to udělala po druhé teprve,jinak je taky hodná v obchodě,nevím nevím co to chytá za manýry 😠
ted zjištuju,ale že se mi to nechce vysvětlovat,vyspím se a pak ti to popíšu,já totiž od půl 4 dnewka až do večera hlídala ještě dvě děti navíc(6a3 roky)a mám hlavu jak pátrací balon,tak zítra čau ☹ 😝 😀

danullinnka
25. říj 2008

aHOJ Ivi,
žiješ po včerejšku??
My jsme byli ráno v kauflandu,ale můj šel ještě do jiného obchodu kupovaz nějakou hadici a uviděli plno závodních aut,samozřejmě,že místo Kaufu,bylo rally,ale jen chvilinku.
A v kaufu jsem chtěla koupit kostíky-jogurt a tak mě napdalo se podívat pod víčko,no samozřejmě,písmenka vybrané 😠 😠 tak jsem vzala,kde písmenka byly,ale ty už máme doma 😖