Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
25. říj 2008

jj,žiju 🙂 ,ale spala sem jak dudek 😀
no o kostících mi ani nemluv,já byla minule v Tescu a najít kostíka s magnetem byla docela dřina,jak hledání pokladu fakt!!!!asi až tak v 15kousku sem konečně našla!!!

danullinnka
26. říj 2008

Ahojky,
tak já tady píšu z posledních sil a jdu spát 😀
Na naše dětátka zapůsobila změna času a tak Luky vstavál v 5ráno a Kuba v 5:30.Pak jsme ,,po o,, jeli na výlet,na Čertovy skály a na hrad.Tak skály jsme obešli celé dokola,teda ty mé děti jsou horolezci,jen já a můj strach z výšek,no zážitek 😝 A na hradě byli taky hodní.Pak přidám fotky,dnes už nemám sil 😅
jooo a na těch skalách Kuba obdivoval horolezce,zná to,protože se doma dívá na dvd Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny a první co bylo,že Tatíí,je tam někde Vašek?? 😀 No ale pozoroval jednoho týpka,borec vylezl na skálu až nahoru,sedl si a měli nějaký problém s lanem a týpek do pi.e.A kuba takový andělský úsměv a že-co to říkal?? 😀 😀

liviky
autor
27. říj 2008

jé dani tak to ste měli supr den 🙂 😀
no já ho budu mít dnes,malá měla v noci teplotu přes 39st.,tak bude zábava jí udržet v posteli 😅

matullienka
27. říj 2008

liviky: tak to nie je bohvieco ale aspon prsty budem drzat

liviky
autor
27. říj 2008

jo díky matullienko,ted je Vki s tím mým u dr.tak sem zvědavá s jakou dojdou 😒

matullienka
27. říj 2008

liviky: no ja som sa teraz trochu vyhrabala z choroby tak hadam to nebude nic vazne

liviky
autor
27. říj 2008

to doufám,je šikovná,skoro vůbec nemarodí a to do sebe tlačí martánky a ovoce!

matullienka
27. říj 2008

no tak to bude len nejake prechladnutie hadam

liviky
autor
27. říj 2008

to doufám,já nák nedávám když mám nemocné dítě a nemůžu mu hned pomoct 😒 ☹

matullienka
27. říj 2008

ale neboj urcite len teraz aby to este aj lili nechytila

liviky
autor
27. říj 2008

no to by teda bylla paráda ☹ .....ale když kojím,tak to bude podle mě v poho,já když sem kojila Viki tak byla zdravá jak rybka a ted je jen sem tam nemocná...

matullienka
27. říj 2008

livi: tak budem drzat palceky 🙂

liviky
autor
27. říj 2008

dík 🙂

matullienka
27. říj 2008

nemas za co 😉

danullinnka
27. říj 2008

Ahojky Ivi,
tak co malá??Je nemocná nebo jen nachlazená??? 😨
Ti moji čerti zase řádí,tak jdeme ven,prý pouštět draka,tak jsem zvědavá 😀 zas bude létat mamka s tatkou a děti z nás budou mít srandu 😝

matullienka
27. říj 2008

dani: a si si ista ze im prave o to nejde?

liviky
autor
27. říj 2008

holky tak angina ani chřipka to nejsou,ale stěry ji udělali pro jistotu,tak ve středu máme zavolat na výsledky,ted holky spí tak doufám že si odpočinou!

matullienka
27. říj 2008

livi: no aspon to vylucili mozno to ozaj budel len bezne prechladnutie

liviky
autor
28. říj 2008

tak Viki se teplota ztratila už večer,prospala v poho celou noc,a ted sem za mnou přiběhla jako sluníčko a tepl.nemá 😀 ....jen nás asi potrápí rýma 😉 ......ale i tak sem jí včera málem musela brzdit klackem,jak tu blbla,ani na 5min.nevydžela v posteli 😠

matullienka
28. říj 2008

livi: podstatne je ze uz sa ma lepsie 😉

liviky
autor
28. říj 2008

jj,řádí tu od rána jak černá ruka,se mi zdá že za chvíli jednu slízne!!!....velká holka,sedí ted na židličce před telkou a říká že je dospělá a je v kině 😀

matullienka
28. říj 2008

livi: ako rychlo ti to dospieva 🙂

liviky
autor
28. říj 2008

no ted momentálně lítá po bytě s golfovou holí,do všeho mlátí a řve gooool,.....no nemá smysl uklízet,fakt ne!!!

liviky
autor
28. říj 2008

taaaak a ted mlátila do země,těsně vedle Lili a řvala mamííí já dělám gool gool s Lili,.....mě fakt trefí coté se líhne za blbosti v té její hlavině!!! 😀

liviky
autor
28. říj 2008

myšlenka dne mé dcery.............mami den je každý den 😀 😀 (je to pravda ne?!) 😅

danullinnka
28. říj 2008

Ahojky,
teda Ivi,to je expertka,ale Kuba mi taky říká,že je už dospělý velký chlap a jak má uklízet hračky,tak je najednou malý a sám to nezvládne 😝
Od rána mě zase se...oba,vstávali jsme pro změnu před půl 6,Luky ted spí a Kuba je nahoře u bábi,protože mu došlo,že mamka je dost naštvaná a mohl by jednu vychytit.Ráno jen tak liskl Lukymu,pak převrátil poličku,no na zabití. 😠 Kdybych tu dlouho nepsala,tak jsem asi někde v Bohnicích 😅

liviky
autor
28. říj 2008

jj,tak to se tam asi potkáme dani 😅 😀
Viki se vykakala ,řekla mamí hotovo,utřela sem jí dupku a říkám at si obleče tepláčky a ona,nee já to neumím,sem malinká....no ale jinak je véééélká kecka 😀

matullienka
28. říj 2008

livi: riadny expert ta tvoja Viki 😀

liviky
autor
28. říj 2008

no to je,ted tu okupuje ledničku,to je strašná tlačka 😝
jo a už spadla i z křesla,mě z ní klepne,já jí asi někde přivážu,jinak se nezastaví,....no vždyť to říkám,točí se po pokoji a řve kolo kolomlynky....to má být kolo kolo mlýnský 😉 😀

matullienka
28. říj 2008

livi: ber to zas z toho hladiska ze s tou chorobou to potom nebude tak vazne 😉