• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Originální nápady našich dětí. Podělte se

21. listopadu 2009 
:grinning: Prcek mi zase počmáral centrofixem plovoučku :rolling_eyes:
4. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ,to poteší... :rolling_eyes:
4. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula,slunicko-mě Kubík-starší-nikdy po ničem nemaloval a Luky....zed je jeho místo :grinning: ale jen občas,spíš máme vše od kakaa,od malinka nechce dudlík,jen flašku :angry: a pořád hlásí kakao :sweat_smile: noo a sem tam flaškou třískne o zem a milé kakao stříká všude možně,dokonce 4kapky na stropě,chápete to??já ne :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já před chvílí dala polívečku holkm a Lili ještě pomáhala Viki a ta nakonec ani nevím jak kydla polívku na sedačku :frowning2:
5. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danul tak to je super :grinning: .Malý kakao nechce.
Livi-prcek zase polívku pije,lžičkou sní trochu a pak ji chce vypít,takže ji má všude :slight_smile:
5. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,sluni už aby to šlo samo co? :wink:
5. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám,že už to brzo bude :slight_smile: .Čekám,že tak v roce a půl.Ve dvou ale určitě :sweat_smile:
5. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no sluni,nechci ti brát iluze,ale Viki má 2,5roku a je pořád jako čuňátko,slušně řečeno :grinning:
5. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsi mě potěšila :confounded: .Nevadí do 15 to snad zvládne :grinning: .
5. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to taky doufám :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ženy,mě předevčírem Viki řekla....já tě zabiju!!!....no úplně sem se zhrozila,včera celý den sem zkoumala odkud to pochitila a došla sem,že to říkají ve Shrekovi,no síla!!!!!!!!!! :confounded:
9. lis 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi,
no já jsem mrtvá skoro denně,taky kouká na Shreka :grinning: Z toho si nic nedělej,co by si bez nás počali??? :sweat_smile:

Já ty moje dva lumpy ted liskám snad od rána do večera,v jednom kuse se melou,co má jeden chce druhý a naopak,no děs.Ted jsme přišli z venku,byli jsme na procházce,Kuba seděl na zemi vyzouval si boty,najednou se opře a tak zoufale říká:já jsem unavený a hladový Kuba :grinning: viděl,že se směju,tak hned bylo-mamííí,zavolej tatkovi do práce,já mu to řeknu taky,tak jsme volali manžovi :sweat_smile:

A k tomu jídlu,Luky začal mít období,že se musí krmit sám,když ne,tak prostě nejí :confounded: takže jogurt jakž takž jde,ale třeba polévka.....on si tu lžičku totiž před pusou obrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že už Kuba jí pěkně,že je o jedno čunátko mín :sweat_smile:
10. lis 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to mi dani povídej,já se těšila jak je Viki šikovná a jí sama a teď mi jen jaždou chvílí hlsá,že nemá ručičky,nebo bolavé nožičky.....tady asi někdo žárlííí,chjoooo :confounded:
11. lis 2008 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted jsem si věšela prádlo a Kuba si vzal kartáček co je na ruky a že si čistí boudu :grinning: a dodal-mami,tvoje situace mě ale vůbec nezajímá :grinning: nevím,kde na to přišel a navíc jsem mu vůbec nic neříkala,vyhrkl to jen tak :sweat_smile:
11. lis 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chystám Kubovi večeři a on z obýváku řve-mamííííí,honem pojd sem.Tak tam letím,co se stalo a on v křesle a s klidným úsměvem mi řekl-mamíí,mě fiklo v zádech :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
danni :grinning: :grinning:
to je teda expert :grinning: ,mě teď Viki posbírala veškeré lahve a flašky na pitíčka a snaží se je narvat do odrážedla(auta) a jet s nima na výlet! :slight_smile:
12. lis 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi a kampak se Viki chystá?? :sweat_smile: to víš,žízeň je velká a pitný režim se musí dodržovat :grinning:

Učím Lukáška říkat,že se jmenuje Luky a Kuba je Kuba.Luky ho nezajímá,ale vypozorovala jsem,jak začíná říkat Kuba.Kuba je v jeho podání Aga :grinning:
A dneska si Luky zase přišel stěžovat,že mu Kuba udělal báác,tak říkám,kdo ti to udělal a Luky-on :dizzy_face: jsme s manžou jásali jak malí :grinning: :grinning: né že ho bije,ale jak to Luky řekl :wink:
12. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani,babi sestrjdou chcou aby sme jely na chatu o víkendu nebo aspoń ať jim dám Viki,tak už se Viki asi balí :sweat_smile: :grinning:
12. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi,nechtějí si vzít i moje kluky?? :grinning: :grinning: Ráda přibalím :sweat_smile:

U nás dneska pro změnu přivřené prsty-máme v kuchyni rohovou lavku a Kuba ji otevřel a chtěl ji zavřít,jen neviděl,že tam dal Luky prsty a byla hrůza hned,řevu plno,ale přežil to :fearful:
12. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no teda,na to se taky fakt těším :frowning2: ,to mi za chvíli taky začne,cítím to v kostech :sweat_smile: :grinning:
a mojí mamku nevyděsíš,ona by si je klído vzala,ale věř tomu,že by si udělala pořádky sama :sweat_smile:
13. lis 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi,joo to by oni potřebovali dát do latě,takže kdy jedete??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ted se Kuba díval na dvd Tom a Jerry a Jerry vystřelil Toma do vesmíru a objevila se amer.vlajka a Kuba-mamíí,to není naše vlajka,jaká to je?? on naši pozná,tak jsem řekla,že americká.A hned záběr na Jerryho,jak stojí a dívá se na vlajku a Kuba-proč tam stojí jak vydojený?? :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani :grinning:
no jede se dnes,ale poslala sem tam jen Viki,mě se nechce na chatu mám tu práci a úklid,tak ať si to s babi vzájemně užijí,já jim to přeju :grinning:
15. lis 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivi,
u vás se taky nic neděje??U nás sníh,tak blbnou venku,už i já jsem s nima jezdila na bobech :sweat_smile: :sweat_smile: a manža na takovém tom talíři :grinning: :grinning:
jsem četla na netu,že u vás bylo zemětřesení???? :fearful: :fearful:
23. lis 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Dani,...ne holky furt zlobí,akurát já měla horečky,tak sem měla co dělat se sebou a holkama,natož abych čučela do PC :frowning2:
Viki byla včera odpo s tatou sáňkovat a spokojenost byla až na půdu.........jinak když poprvé nasněžilo,tak Viki na mě volala....mamííííí venku snihujeee :grinning:
(zemětřesení to nebylo,to někde v Doubravě prdnulo něco v nákým dole a bylo to tak silný,že to až v Havířově třáslo oknama a podlahama) :confounded:
24. lis 2008 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky: aj u nas je kopec snehu :wink:
24. lis 2008 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau matullienko :grinning:
....jj,ted teprve začne pořádná legranda,Viki se včera málem pos...la když válela kouli na sněhuláka :grinning: ...byl to super pohled jak s tím zápasí......sněhuláka nám ale stejně hned zbořil hafoš!....Viki hned z toho usoudila,že má hlad tak ho do zblbnutí krmila sněhem a on to chudák vše ochotně jedl,ještě že se v noci nepočůůůral! :wink: :grinning:
24. lis 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky: aspon vies ze by ho nenechala zomriet hladom :slight_smile: :grinning:
24. lis 2008 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivi a Matullienka :wink:
Tak včera padal mokřejší sníh,že jsem Kubovi slíbila,že dnes půjdem na sněhuláka a on nám přes noc zmrznul,tak je opět suchý :angry: Ale i tak se venku vyřádí na bobech a sánkách :wink:

Jinak jak poprvé napadnul sníh,tak jsem rozdělala žaluzie a říkám,chlapci máme první snížek.Luky koukal vyjeveně,ale do Kuby jak když střelí,byl jak zblázněný a pořád dokola kdy už půjdem ven a kdy přijede tatka,aby šel taky ven...no a nakonec letěl nahoru k bábi(bylo půl 7ráno) a řval na celé kolo-babíííííííííííííííííííííí,honem vstávej,ale rychlo,venku je sněh :grinning: :grinning: chudák bábi :grinning:

Ivi,tak je fajn,že jsi už z horeček venku.Luky měl jen jedno ráno trochu zvýšenou,ale dobré,už mu nic není.

Jooo,ted jsem si vzpoměla,Kuba vlezl ráno do šuplíku,vzal dvoje rukavice a zmizel nahoru k bábi,byl tam i Luky a za chvilku oba přiletěli,rukavice na rukách a boxovali se :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem je Lukymu sundala a chtěla ho obléct na spaní,no řval jak tur,že jsem si dovolila mu rukavičky sundat :grinning:
24. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, takze pridavam aj ja dnesny zazitok... nase dietatko som posadila na serblik a kym som si odbehla do kuchyne zaliat kavu, nasla som malu ako sedi na zemi a kresli hovienkom po dlazke... asi mame doma maliarku :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
24. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
alicenka: a co ti nakreslila?
24. lis 2008 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek