Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

slunicko552
4. lis 2008

😀 Prcek mi zase počmáral centrofixem plovoučku 🙄

monkula
4. lis 2008

no ,to poteší... 🙄

danullinnka
4. lis 2008

monkula,slunicko-mě Kubík-starší-nikdy po ničem nemaloval a Luky....zed je jeho místo 😀 ale jen občas,spíš máme vše od kakaa,od malinka nechce dudlík,jen flašku 😠 a pořád hlásí kakao 😅 noo a sem tam flaškou třískne o zem a milé kakao stříká všude možně,dokonce 4kapky na stropě,chápete to??já ne 😀 😀 😀

liviky
autor
5. lis 2008

já před chvílí dala polívečku holkm a Lili ještě pomáhala Viki a ta nakonec ani nevím jak kydla polívku na sedačku ☹

slunicko552
5. lis 2008

Danul tak to je super 😀 .Malý kakao nechce.
Livi-prcek zase polívku pije,lžičkou sní trochu a pak ji chce vypít,takže ji má všude 🙂

liviky
autor
5. lis 2008

jj,sluni už aby to šlo samo co? 😉

slunicko552
5. lis 2008

No doufám,že už to brzo bude 🙂 .Čekám,že tak v roce a půl.Ve dvou ale určitě 😅

liviky
autor
5. lis 2008

no sluni,nechci ti brát iluze,ale Viki má 2,5roku a je pořád jako čuňátko,slušně řečeno 😀

slunicko552
5. lis 2008

No to jsi mě potěšila 😖 .Nevadí do 15 to snad zvládne 😀 .

liviky
autor
5. lis 2008

to taky doufám 😀 😀 😀

liviky
autor
9. lis 2008

tak ženy,mě předevčírem Viki řekla....já tě zabiju!!!....no úplně sem se zhrozila,včera celý den sem zkoumala odkud to pochitila a došla sem,že to říkají ve Shrekovi,no síla!!!!!!!!!! 😖

danullinnka
10. lis 2008

Ahoj Ivi,
no já jsem mrtvá skoro denně,taky kouká na Shreka 😀 Z toho si nic nedělej,co by si bez nás počali??? 😅

Já ty moje dva lumpy ted liskám snad od rána do večera,v jednom kuse se melou,co má jeden chce druhý a naopak,no děs.Ted jsme přišli z venku,byli jsme na procházce,Kuba seděl na zemi vyzouval si boty,najednou se opře a tak zoufale říká:já jsem unavený a hladový Kuba 😀 viděl,že se směju,tak hned bylo-mamííí,zavolej tatkovi do práce,já mu to řeknu taky,tak jsme volali manžovi 😅

A k tomu jídlu,Luky začal mít období,že se musí krmit sám,když ne,tak prostě nejí 😖 takže jogurt jakž takž jde,ale třeba polévka.....on si tu lžičku totiž před pusou obrátí 😝 ještě že už Kuba jí pěkně,že je o jedno čunátko mín 😅

liviky
autor
11. lis 2008

no to mi dani povídej,já se těšila jak je Viki šikovná a jí sama a teď mi jen jaždou chvílí hlsá,že nemá ručičky,nebo bolavé nožičky.....tady asi někdo žárlííí,chjoooo 😖

danullinnka
11. lis 2008

Tak ted jsem si věšela prádlo a Kuba si vzal kartáček co je na ruky a že si čistí boudu 😀 a dodal-mami,tvoje situace mě ale vůbec nezajímá 😀 nevím,kde na to přišel a navíc jsem mu vůbec nic neříkala,vyhrkl to jen tak 😅

danullinnka
11. lis 2008

Chystám Kubovi večeři a on z obýváku řve-mamííííí,honem pojd sem.Tak tam letím,co se stalo a on v křesle a s klidným úsměvem mi řekl-mamíí,mě fiklo v zádech 😀 😀

liviky
autor
12. lis 2008

danni 😀 😀
to je teda expert 😀 ,mě teď Viki posbírala veškeré lahve a flašky na pitíčka a snaží se je narvat do odrážedla(auta) a jet s nima na výlet! 🙂

danullinnka
12. lis 2008

Ivi a kampak se Viki chystá?? 😅 to víš,žízeň je velká a pitný režim se musí dodržovat 😀

Učím Lukáška říkat,že se jmenuje Luky a Kuba je Kuba.Luky ho nezajímá,ale vypozorovala jsem,jak začíná říkat Kuba.Kuba je v jeho podání Aga 😀
A dneska si Luky zase přišel stěžovat,že mu Kuba udělal báác,tak říkám,kdo ti to udělal a Luky-on 😵 jsme s manžou jásali jak malí 😀 😀 né že ho bije,ale jak to Luky řekl 😉

liviky
autor
12. lis 2008

dani,babi sestrjdou chcou aby sme jely na chatu o víkendu nebo aspoń ať jim dám Viki,tak už se Viki asi balí 😅 😀

danullinnka
12. lis 2008

Ivi,nechtějí si vzít i moje kluky?? 😀 😀 Ráda přibalím 😅

U nás dneska pro změnu přivřené prsty-máme v kuchyni rohovou lavku a Kuba ji otevřel a chtěl ji zavřít,jen neviděl,že tam dal Luky prsty a byla hrůza hned,řevu plno,ale přežil to 😨

liviky
autor
13. lis 2008

no teda,na to se taky fakt těším ☹ ,to mi za chvíli taky začne,cítím to v kostech 😅 😀
a mojí mamku nevyděsíš,ona by si je klído vzala,ale věř tomu,že by si udělala pořádky sama 😅

danullinnka
13. lis 2008

Ahoj Ivi,joo to by oni potřebovali dát do latě,takže kdy jedete??? 😀 😀 😀 😀
Ted se Kuba díval na dvd Tom a Jerry a Jerry vystřelil Toma do vesmíru a objevila se amer.vlajka a Kuba-mamíí,to není naše vlajka,jaká to je?? on naši pozná,tak jsem řekla,že americká.A hned záběr na Jerryho,jak stojí a dívá se na vlajku a Kuba-proč tam stojí jak vydojený?? 😀 😀 😀

liviky
autor
15. lis 2008

dani 😀
no jede se dnes,ale poslala sem tam jen Viki,mě se nechce na chatu mám tu práci a úklid,tak ať si to s babi vzájemně užijí,já jim to přeju 😀

danullinnka
23. lis 2008

Ahojky Ivi,
u vás se taky nic neděje??U nás sníh,tak blbnou venku,už i já jsem s nima jezdila na bobech 😅 😅 a manža na takovém tom talíři 😀 😀
jsem četla na netu,že u vás bylo zemětřesení???? 😨 😨

liviky
autor
24. lis 2008

ahoj Dani,...ne holky furt zlobí,akurát já měla horečky,tak sem měla co dělat se sebou a holkama,natož abych čučela do PC ☹
Viki byla včera odpo s tatou sáňkovat a spokojenost byla až na půdu.........jinak když poprvé nasněžilo,tak Viki na mě volala....mamííííí venku snihujeee 😀
(zemětřesení to nebylo,to někde v Doubravě prdnulo něco v nákým dole a bylo to tak silný,že to až v Havířově třáslo oknama a podlahama) 😖

matullienka
24. lis 2008

ahojte kocky: aj u nas je kopec snehu 😉

liviky
autor
24. lis 2008

čau matullienko 😀
....jj,ted teprve začne pořádná legranda,Viki se včera málem pos...la když válela kouli na sněhuláka 😀 ...byl to super pohled jak s tím zápasí......sněhuláka nám ale stejně hned zbořil hafoš!....Viki hned z toho usoudila,že má hlad tak ho do zblbnutí krmila sněhem a on to chudák vše ochotně jedl,ještě že se v noci nepočůůůral! 😉 😀

matullienka
24. lis 2008

liviky: aspon vies ze by ho nenechala zomriet hladom 🙂 😀

danullinnka
24. lis 2008

Ahojky Ivi a Matullienka 😉
Tak včera padal mokřejší sníh,že jsem Kubovi slíbila,že dnes půjdem na sněhuláka a on nám přes noc zmrznul,tak je opět suchý 😠 Ale i tak se venku vyřádí na bobech a sánkách 😉

Jinak jak poprvé napadnul sníh,tak jsem rozdělala žaluzie a říkám,chlapci máme první snížek.Luky koukal vyjeveně,ale do Kuby jak když střelí,byl jak zblázněný a pořád dokola kdy už půjdem ven a kdy přijede tatka,aby šel taky ven...no a nakonec letěl nahoru k bábi(bylo půl 7ráno) a řval na celé kolo-babíííííííííííííííííííííí,honem vstávej,ale rychlo,venku je sněh 😀 😀 chudák bábi 😀

Ivi,tak je fajn,že jsi už z horeček venku.Luky měl jen jedno ráno trochu zvýšenou,ale dobré,už mu nic není.

Jooo,ted jsem si vzpoměla,Kuba vlezl ráno do šuplíku,vzal dvoje rukavice a zmizel nahoru k bábi,byl tam i Luky a za chvilku oba přiletěli,rukavice na rukách a boxovali se 😝 jsem je Lukymu sundala a chtěla ho obléct na spaní,no řval jak tur,že jsem si dovolila mu rukavičky sundat 😀

alicenka
24. lis 2008

no, takze pridavam aj ja dnesny zazitok... nase dietatko som posadila na serblik a kym som si odbehla do kuchyne zaliat kavu, nasla som malu ako sedi na zemi a kresli hovienkom po dlazke... asi mame doma maliarku 😅 🤐 😀

matullienka
24. lis 2008

alicenka: a co ti nakreslila?