• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Originální nápady našich dětí. Podělte se

21. listopadu 2009 
autor
alicenka,to sou teda radosti co? :grinning:
já dnes byla na nehty a ta kočka co mi je děllá má 2,5letýho kluka a říkala,že jí včera pomaloval včechno prádlo na sušáku fixama....ještě že to byly vypratelný fixy :grinning:
24. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
matullienka, ved to prave neviem :slight_smile:
liviky, tak to je radost :sweat_smile: nasa babulka je este malicka, vsetky taketo prekvapenia nas len cakaju, ale uz sa psychicky pripravujeme :grinning:
musim povedat, ze toto som necakala :sweat_smile: :grinning: ale zas na druhej strane som rada, ze sa v nej objavuju umelecke crty a nie gastronomicke :grinning:
24. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alicenko :grinning: ..gastronomické :grinning: :grinning: ....a stejně se nepřipravíš,ha ha....to prostě nejde :unamused: :sweat_smile:
25. lis 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte myslim ze livi ma pravdu
25. lis 2008 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě tady malá běhá s panankama a vysvětluje mi,že to sou manželéééé nééééé?!?!!....asi nás chce s tatou přemluvit ať se vezmeme :sweat_smile:
25. lis 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi: a vy nie ste?
25. lis 2008 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ee,nejsme,takže ani nevím kde na to malá přišla,asi v telce!
25. lis 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi: no tak to asi najskor :wink:
25. lis 2008 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky, si mi zobrala iluzie :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivi,
tak,ted vás malá odhalila,tak šup do toho :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem taky myslela,že jste manželé :sweat_smile:

Tak my jsme včera nakonec sněhuláka stavili,ale chudák byl pořád bez hlavy,sotva jsem mu ji dala,tak ji Lukášek shodil a měl z toho hroznou srandu.
Pak přijel soused domů a Luky hned řval na celé kolo Nadáááááááááááááááááááár (nazdar) :sweat_smile: a Kuba mu říká,musíš každému říkat pořád nazdar??A já mu říkám,Luky aspon pozdraví a sousedi jsou rádi,že je takový expert.Kuba to je stydlivka,ten moc zdravit nechce,ach jooo. :unamused:
25. lis 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já mám zase Viki u babi :frowning2: ...večer mi řekla:...já du k babi pinkatjo?!...nebut smutná milaku já zítra prijdu!!..............a když mi dala pusu př odchodu tak jen dodala mami....nezpomeň na mě,já taky nezapomenu :sweat_smile: :grinning:
27. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi,to je teda číslo :grinning: ale vážně,nezapomen na ni :sweat_smile:

U nás vše při starém,jen tento týden se Lukymu začíná rozvazovat jazýček.V 16:30 jen slyší znělku,už řve kokááá,kokááá (kouzelná ŠKOLKA).Dneska si prohlížel bříško a najednou hlásí pupíí,tak asi 10 minut chodil,každému zvedal tričko a hledal pupíí :grinning:
27. lis 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Lili dokola žvatlá tatatatatata......nic jiného jí nedonutíme :grinning:
27. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je to,máme doma maroda.Kubík byl odpol ještě venku a to byli jen s bábi na procházce a večer už za mnou přišel,mamíí mě je zima a bolí mě kolínka.Oči jak skleněnky,hned 38,3.Zabalila jsem ho,čaj s medem a s citronem,panadol a zítra směr doktor.Joo a v krku to má pěkně zarudlé.Nikdy nevím,jestli to je angína nebo chřipka,musím se zítra zeptat.My máme takového dr.že pokud se nezeptáš na diagnozu,tak ti ji sám od sebe neřekne :angry:
27. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mě na přeskáčku kašlou obě holky,ale teplotu nemají a rýmu taky ne,.......tak mě napadá jestli nekašlou na mě :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2008 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi a ty dnes co nemozes spat?
28. lis 2008 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matullienka,ne že b se mi nechtělo,ale mozek nastartoval a nešlo už usnout :confounded:
Viki se tu ted kroutí jak paragraf....dívá se na film auta a řeže s nima zatáááčky :grinning:
28. lis 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to si viem zivo predstavit
28. lis 2008 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted sem dala holky spát tak doufám že Viki nebude ty zatáčky řezat ještě ve spaní :grinning: aby sebou nešvihla na zem! :grinning:
28. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ju bavilo az do teraz?
28. lis 2008 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivi,tak máme prosím angínu :frowning2: teploty v kuse 38,6 :cry: Kubík usnul odpoledne a ted ještě čučí na Mickey Mause,protože je vyspaný na dva dny dopředu :sweat_smile:

Jinak Auta u nás taky frčí,máme snad všechno s Mekem a Burákem :grinning: i odrážedlo :grinning: :grinning:
A některé pohádky sotva skončí,tak si je pustí zas od začátku :sweat_smile: takže jedna pohádka jde i 3hodiny v kuse :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no přesně tk,já některé pohádky pouštím i 3x po sobě,no děs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mě začala Viki zase brutálně kašlat ve spaní až jí z toho natahuje,takže sem unavená páč jí ffurt hlídám :frowning2:
29. lis 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi,
tak co,jste zdravé?? :confounded:
U nás už o.k.V sobotu byl u nás Kateřinský jarmark,bylo super,až na to počasí.Včera měl děti můj tatka,tak jsme si s manžou po o zdřímli,pak jsem se vzbudila a normálně jsem se bez nich nudila :sweat_smile: Tatka je dovezl až před 18hod,jsme už i s manžou chodili k oknu,jestli už jedou :grinning: :grinning:
1. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani tak to sme na tom stejně,m pak taky mocinky chybí :sweat_smile:
no holky už sou jakžtakž zdravé,ale zato tata je marod a to dnes až přijde z práce tak mu dám kázání,,blázen dal Viki samolepky a Lili dnes jednu spolkla a jí ji tahala až z krku,protože se až dusila :angry:
1. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej,tak to znám,mě Luky vzal lepky,takové ty malé,jak třeba v obchodě se na to píšou ceny.No a taky si to rval do pusy a jak to měl v krku,tak začal zvracet.Lepítka byly zelené,takže jsi je krásně viděla,že jsou venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted má Luky novou zábavu,vezme si flašku s cumlem,samozřejmě tam má pití a cumel si zatlačí dovnitř a má z toho hroznou prdel a ještě zkouší pít se zatlačeným cumlem a když to nejde,přiletí a mrčí kakao,i když tam má třeba čaj :grinning:
1. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak Lili si ted schválně flašku s čajem převrací a lije si to na nohy! :slight_smile:
1. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Luky to zas leje do všeho možného a pak to pije,jakože z hrníčku.Jak byly ty ruské dřevěné panenky na rozdělávání,od největší po nejmenší,tak to třeba lije do toho :grinning: a manža si dal hrnek s čajem na poličku,aby na to prcek nedostal a šel nahoru za švagrem,já jsem na ně kukla,v pohodě,šla jsem do kuchyně,hned na to přišel manža a Luky celý mokrý i s křeslem,na ten hrnek dosáhl,asi si ho podal pěkně a jak se chtěl napít,tak to všechno vylél na sebe a křeslo. :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to Viki taky,ta to snad leje i do bot a pak se chce napít :grinning:
1. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to je vážně expertka.Tak ted jsem dostala skoro zprda od Kuby :grinning: Vlezl pod stůl od pc,tak jsem ho z tama vypakovala,že je tam elektrika..a on uraženě na mě zařval-proč mě jako vyháníš?? ach jo,nemám to lehké :grinning:
1. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj období vzdoru je hrůza Viki mi taky pořád odmlouvá a křičí,ale to i hodně kvůli Lili!
1. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek