Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

danullinnka
1. pro 2008

Tak ted pro změnu přišel a-maminko moje zlaťoučká,dáš mi,prosím,koko 😅

liviky
autor
1. pro 2008

tak mě teď holky spí,tak mám trochu veget,asspoň po psychický stránce 😀

danullinnka
1. pro 2008

tak mě ti dva dělají bordel,vymýšlejí samé kraviny,jsem jim slíbila,že dnes umyjeme okna a nalepíme do oken vánoční obrázky,jen u nás chčije a chčije,tak je po mytí oken a po výzdobě ☹

liviky
autor
1. pro 2008

fakt?...tak tady chvíl svítí slníčko a chvíli je pod mrakem,ale neprší 🙂

danullinnka
1. pro 2008

Ivi,tak mě napadlo,jsi Iva nebo Ivana??Jestli Iva,tak vše nej nej k dnešnímu svátečku 😵

digysa
2. pro 2008

No my este len zaciname s vymyslami. Syn ma 3 roky a kedze zijeme na Floride, tak este sneh nevidel. Dost sa rozpravame o snehu teraz pred Vianocami a citame si knizky....
Asi pre tyzdnom som bola v dcerinej izbe, prebalovala som jej plienku a synator na mna krici: " Mamaaaa, pod sa pozriet, sneh, sneh....snezi..A ja premyslam, kde , ako, co snezi...

Pridem za nim a cela podlaha v kuchyni bola posipana umelym mliekom, ktore si syn krasne vyhadzoval ponad hlavu.

liviky
autor
2. pro 2008

no tak to je super 😀
tak u nás naštěstí jídlo nelítá vzduchem,já mám obě holk pěkné požeračky 😀

danullinnka
2. pro 2008

Digysa-tak to je dobréé 😀 😀 ber to z té lepší stránky,hned vám neroztaje 😀 😀
Digy ty nemůžeš spát,že jsi tu byla tak brzo?? 😅

Ivi,u nás vypukl vánoční úklid 😝 čekám až se mi doperou záclony a jdu je zrovna pověsit,Kuba začal s vánoční výzdobou...ted jsou na chvilku s babčou venku,tak mám na to klid. No,ale slyším je ze zahrady až sem,Luky piští,asi se rvou o motorku 😖 už aby byly Vánoce a Ježíšek donesl druhou 😅

liviky
autor
2. pro 2008

tak já nák nerozlišuju vánoční úklid od toho přes rok,já furt nrstíhám,furt uklízím a holky pořád dělají binčes 😀

danullinnka
2. pro 2008

To je jak u nás,taky po nich firt uklízím,ale ted jsme to s manžou vzali jako generální úklid 😀 😀

liviky
autor
3. pro 2008

aha,tak to jo 😀
assi taky ten úklid tak popíšu,alespoň bude změna 😅
.....jééééé jinak ted je tak božský klid když holky ještě spí,já si to taaaak užívám 😉 😀

danullinnka
3. pro 2008

Ahojky a ty nespíš proč?? 😀 😀 tak brzo tu strašit 😀 😀
No,ted mi psala kámoška,že je na Vsetíně coca cola kamion,tak se asi odpol zajdem mrknout,jen manža má odpolední a sama bych ty dva tajfuny neuhlídala,tak jsem volala tatkové přítelkyni,jestli by s náma šla.Tak že jo,ufff.Sand se nám podaří se vyfotit se Santa Clausem 😵

liviky
autor
3. pro 2008

jé tak to by bylo krásný 🙂

danullinnka
3. pro 2008

Tak jsem k.o.i se slavným kamionem,sama a dvě děti... 😝 😝 jako vše pěkný,ve frontě k Santovi jsme byli mezi prvníma a musela jsem to vzdát,Lukyho na ramenách,Kubu za ruku,do toho se začali tlačit pubertáci před nás,jsem je zdrbala 😠 a pak děsná tlačenice,měla jsem strach o Kubu,tak jsme šli pryč.Kde nebyl dav jsem Kubu dala na ruky a podíval se na Santu jen tak a i tak se mu to líbilo.Jsem jim za to koupila santovské čepičky a kamion coca cola,at z toho aspon něco mají,bobci moji.

liviky
autor
4. pro 2008

no teda to je síla jací sou ti lidi hulváti co,vždyť by to mělo být hlavně pro děti ☹

danullinnka
4. pro 2008

Ahojky Ivi,taky jsem říkala,že to má být spíš pro děti,ale bohužel no...snad příště.Jedna paní vedle mě mi říkala,že vloni čekala frontu 3,5hod,tak na to bych se vykašlala.Tlačili se pubertáci,ale i dospělí a bylo jim jedno,že máš před sebou dítě a tlačí se na něj 😠 fakt děs.

liviky
autor
4. pro 2008

no to mi povídej,mě málem jednou ušlapali lidi Viki v autobuse ☹

danullinnka
4. pro 2008

Lidská bezohlednost,co dodat.... 😠
Tak dneska jsme šli na poštu,samozřejmě se stavili u mého dědy a babči a ztvrdli jsme tam do setmění 😀 a kluci nadšení,protože děda venku rozsvítil stromeček a i na návsi se rozsvítila výzdoba a i u lidí na domečcích se už rýsuje vánoční výzdoba,tak náádhera.

Kuba má ted novou pohádku na dvd Dinotopie,jsem mu nahrávala na kazetu všechny díly,jak v tv ráno dávali dinosaury,krásně kreslené.No a miláček si tam zapatoval pár vět,jsme z něho včera učurávala 😀 😀
Že mamíí,řekni,že nejsi moje maminka.Tak říkám-nejsem tvoje maminka. A kuba-dobře postarám se o sebe sám a ještě jeden dotaz,co bude k večeři 😀 😀 😀 jsem si lámala hlavu,kde na to přišel,že to z jeho hlavinky jen tak nebude a ona to pohádka 😀 😀

danullinnka
4. pro 2008

Ještě jsem si vzpoměla,včera jsme na ten kamion brali i Kubovu kámošku Anetku-o 3měsíce mladší jak Kubík.A v autě mi princezna říká-teto,víš o tom,že jsme s Kubíčkem manželé?? 😀 já-no to teda nevím,když jste mě nepozvali na svatbu. Anetka-no jsme a budeme bydlet u nás. Kubík-tak to teda ne,budeme bydlet u nás. 😀 😀 😀 jsme s Anetčinou mamkou byly smíchy mrtvé,taková hádka hned po svatbě 😀 😀 😀 😀

liviky
autor
5. pro 2008

tak mi dnes byly na Mikuláše venku,měly sme svítící rohy a dokonce i nákou svítící tyč.....k Viki si klékl čert a ona uskočila dozadu a porazila mě na zem,tak sme se tam pěkně poválely v centru města 😀 😀 😀 .....docházíme domů a ona pod ubalíme se na zem spolu 😀 😀 😀 .........jo a mrkni do alba 😉

danullinnka
8. pro 2008

Ahojky Ivi,fotečky úžasnéééé 😵 😵 já teprve budu přidávat,jen nějak nestíhám,pořád u nás vládne generální úklid a ted jsem jen odskočila 😅 at nezblbnu 😉
Máte stejné růžky jako my 😀 😀
Kluci s nima furt lítají a hrají si na čerty,ale z pravého čerta měli lufty 😝
Mikuláš byl manža a čert můj tatka,bylo to v pohodě,Kuba připosr.... a Luky na mě přilepený jak klíště.Myslela jsem,že Kuba neřekne ani slovo,ale byl v pohodě,pak jsem myslela,že se pocikám smíchy,ale musela jsem smích krýt,čert chtěl po Kubovi ještě písničku od Kabátů a Kuba spustil-Až na sever 😉 dozpíval a na čerta,ty máš v pekle taky dvd kabátů??budem je poslouchat spolu?? 😀 😀 jsme byli všichni mrtví,segra myslela,že i pustí kameru,jak se řezala 😀 😀

liviky
autor
8. pro 2008

no tak to muselo být supr,ale zrovna když člověk potřebuje foták nebo tak něco,tak se nedostává 😀

danullinnka
15. pro 2008

Ahoj Ivi,hele u vás se nic neděje??jsi Viki zalepila pusu a uvázala ke stolu nebo co??? 😀 😀 😀 😀
Tak náš frajer se naučil stříhat nůžkama,stříhá všemteda k zácloně ještě nedošel,to bych ho asi zabila,ale nůžky jsem dala pryč,tak už na ně snad nedosáhne.Dnes si,prosím,stříhal vlasy 😝 naštěstí jsem ho uviděla a zabránila nejhoršímu 😅

Luky se konečně vykakal do nočníku,tvářil se,že to do nočníku nepatří a když jsem ho pochválila a Kuba mu zatleskal,tak si znovu sedl a snažil se o další dílo,ale už to nešlo 😅

danullinnka
16. pro 2008

Ahooojky,
dnes jsme byli u Kubové ,,manželky,, Anetky 😀 byli spolu v pokojíčku,nakouknu tam,co dělají a žehlili 😅 Vyfotila jsme je na mobil a říkáme Kubovi,at si vezme žehličku on,že ho vyfotím a Kuba-no já jako žehlit nebudu,žehlí Anetka,já jen podávám prádlo 😀 😀
Pak spolu vařili,v dětské mikrovlnce si ohřáli čokoládu Milku,naložili si každý na talířek a jedli 😀 😀 Oběd jak vyšitý 😀 😀
No,skvělý manželský pár 😵

liviky
autor
24. pro 2008

ahoj te všici,ee Viki zlobí pořád,ale byla sem s Lili týden v nemocnici,měla vysoké horečky,...no a doteď sem vůůůůbec nestíhala!

s.arik
25. pro 2008

není to originální ani vtipné, ale malá nám předevčírem utopila mobil. nerozdýchal to 😠

danullinnka
25. pro 2008

Ahojky Ivi,
to mě mrzí,snad už je malá v pořádku.

liviky
autor
26. pro 2008

no už jen kašle,takže dobrý 🙂

liviky
autor
28. pro 2008

tak nevím jak je to u Vás,ale my asi budem muset brzo sundat strommek,holky se po něm pořád věší a Viki pořád čeká že přijde ježíšek znovu 😕 😅

danullinnka
29. pro 2008

Ahojky Ivi,
tak Kubík je to samé jak tvoje Viki.Přišel za manžou a říká mu-tatíí,pojdme do kuchyně,dám si rybičku a přijde znovu Ježíšek,jo?? 😀 😀 Ale jinak stromek stojí,nevěší se po něm 😅 měla jsem obavy že ho Luky shodí,ale nějak ho nebere 😅 a na štědrý den beru kameru,že je natočím,co řeknou na dárky,vešli do dveří,Luky se podíval,otočil se a šel ke stolu jíst cukroví 😀 😀