• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Originální nápady našich dětí. Podělte se

21. listopadu 2009 
autor
čau dabi,no tak my máme stromek na stole a Viki tam na štedrý večer vběhla a kouká pod stromek a říká,dárky tu nejsou,a na zemi jich byla neskutečná kupa :grinning:

jo a mám jednu pro zasmání i zamyšlení :wink: ..........ten můj donesl Viki delisu a dal jí ji,a ona na něj....tatíííí ty si ale blbý,vždyť já tu doma mám čokoládu!!!!!!! :sweat_smile: :grinning: ........no není to jelito,člověk neví co by jí do té dupky rozmlsané nacpal a ona tohle :confused:
30. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Která pravidla porušuje: | Zruš KRÁSNÝ START DO NOVÉHO ROKU VÁM VŠEM PŘEJI,HLAVNĚ TO ZDRAVÍ,O OSTATNÍ SE UŽ BUDETE MUSET POSTARAT SAMI JAKO VŽDY :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivi,také přejeme krásný Nový rok 2009 a at ti holky dělají jen radost :wink:

Já jsem Kubovi říkala večer pohádku O červené Karkulce a pak,že řekne pohádku on mě a začal: Bylo nebylo,ale já vím,že bylo... :grinning: :grinning:
Pak mi říká:matko..říkám,Kubíčku,neříkej mi tak,říkej mi mami.A Kuba-no tak máš smůlu,mami :grinning: :grinning:

No a včera mi nebylo zrovna dvakrát nejlíp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a manža neměl nic lepšího na práci,než naučil Lukáška ukazovat,co dělala maminka v noci.. :confounded: Holt maminka zvracela a Luky to krásně napodobil,teda bez toho zvracení,takže se ho stačí zeptat-jak dělala maminka a Luky to hned ukáže,ach joo :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. led 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dani - šikovné to dítě,asi z něj vyroste umělec :grinning:

my dnes byly sáňkovat a povím Vám,že sem utahaná jako kůň,ale hlavně že byla Viki jako sluníčko :wink: ...odpo půjdem ještě,tak večer asi padnu jak zabitáááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky: tak vam prajem vsetko dobre do noveho roku :grinning:
5. led 2009 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
matullienka,děkujeme :wink:
Ty mé děti jsou opravdu úchvatné :sweat_smile:
Zalévám kvítka a Luky za mnou chodí,strká prsty do těch plných misek s vodou a pije to,snad nemám žádné jedovaté kvítko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kuba létal po venku ve sněhu,je ho tu jak nasr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zapadl po prdelku v hromadě sněhu,samozřejmě mu tam zůstala bota a než jsem ji vydolovala,tak si schválně vyzul i tu druhou a létal po sněhu jen ve šlapkáčkách,na zabití :sweat_smile:
Dneska jse ho šla zapsat do školky,od rána bylo furt dokola-kdy už půjdem do té školky,marně jsem mu vysvětlovala,že to je jen zápis,že tam dneska ještě nezůstane.No,tak se dočkal,že jsme v 1hod vyrazili,učitelka si ho zapsala,on se mezitím díval do třídy,hned k němu přišla holčička a ahoj.Byla s náma i Kubova ,,manželka,, taky se nechala zapsat a hned si stoupla před Kubíka,aby k němu ta holčička nesměla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a večer jak Kubík usínal mi říkal,mamíí zítra jdem do školky a odhlásíš mě.Jsem myslela,že mě trefí, :angry: se ptám a proč jako??že by netrefil ze školky domů,tak jsem mu vysvětlovala,že pro něho budu chodit,že nepůjde domů sám.No uvidíme ráno,ale do září času dooost :wink:
6. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak prcek mi dneska říkal mamiha tak já říká se maminka,maminka.a on ne ne.Tak se ptám neříká se maminka?A jak se říká?On-táta :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak Viki kázala venku svému kámošovi Matymu,že do sněhu u cesty nesmí,že je špinavý.....Matyx ustoupil a ona do té haldy hnusu skočila a málem přepadla na cestu!!! :angry: .....mě z ní fakt klepne...ale dr. říkala že nejsme sami,že takových dětí je víc,tak sem si oddychla :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
7. led 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj,tak co je dítka nemaj žádný nápady?
.......Viki dnes vařila a když rozdupla sušenku řekla že je hotové mleté maso :grinning:
11. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak co je s Váma?kde ste kdooooooooooooooooooooo?....my s holkama řádíme skoro každý den na kopci,bolí mě z toho sáňkování a běhání neskuteně nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Ivi,
taky řádíme na sáňkách a se segrou jsme vzaly Kubu na dětský vlek,co bude.ty jo,úplně perlil,jsme nečekaly,ale zážitek z tama mám spíš já než Kubík.
Šla jsem dát do auta boby a tyčky od lyží a segra hlídala prcky na kopci.Vedle našeho auta stálo druhé auto a tam stál sympatický pán a přišel za mnou,jestli by se mohl připojit na naši baterku,aby jen nastartoval a hned se odpojí,tak jsem mu najela blíž a nemohla jsem najít páčku na otevírání kapoty,protože to nebylo naše auto,ale segry.Tak jsem ho požádala,jestli by mi pomohl hledat,tak vlezl za mnou do auta,on od spolujezdce a najednou se segra otočila,jestli už jdu a vidí cizího chlapa v našem autě a že to vypadalo,jak kdyby mi něco dělal,tak vzala Lukyho,Kuba musel čekat a letěla za mnou a řve-hej,co ji tam děláte???
My smích,že nic,že hledáme páčku od kapoty :grinning: :grinning: :grinning: našli jsme,nastartoval,poděkoval a odjel.Jsme to pak se segrou probíraly,že se otáčeli vlekaři,ale nikdo nešel,co se děje.Kdyby mě tam fakt škrtil,tak přijde jen segra,nikdo jiný :cry: říkala,že myslela,že vyzuje lyžák a praští ho po hlavě,ale jak viděla,že je ode mě dál a smějeme se...tak se ji ulevilo,že hrozný pocit,že nevědala,co s dětma,jestli je vzít nebo tam nechat nebo co má vlastně dělat :frowning2:
14. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda dani,takový nervák,já bych asi neřvala ale rovnou ho majzla něím po hlavě :grinning:
15. led 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivi,
to bychom pak byly v pr....my dvě,ublížení na zdraví :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale ne,to by se svedlo na to ,že Vám ujely nohy na kluzkém povrchu a to něklikrát opakovaně :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a při tom se vyzul i lyžák,jo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sa pridam dnesnou "prihodou", komentar netreba.... http://www.flickr.com/photos/25224472@N07/3200339466/sizes/l/
16. led 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Briketka,tak to je síla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale super malíř :wink:
16. led 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
briketo - teda no super,co vytváel že se tak zřííídil? :grinning:
17. led 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Ivi,
ještě mě napadla jedna vánoční příhodka s Kubíkem.
KUba něco chtěl po manžovi,ale nechtěl ho pustit do obýváku,jen at mu řekne,jak to má udělat a že si to udělá sám-ale už nevím co,skléroza.No,ale manžovi to nedalo a do obýváku šel a na Kubovi viděl,že něco vymamlasil.No,samozřejmě,rozbil baňku a ty střepy zakryl velkým plyšovým delfínem :grinning: tak to manža vysál než jsem přišla s Lukym,aby to malý nedal do pusy,to by tak ještě scházelo. :confounded:

Jinak jsem kukla na fotečky,holky rostou jak z vody a maminky taky krásní :dizzy_face: jen já to nějak nestíhám,vložit nové,plný foták a ne a ne to stáhnout do pc. :confounded:
18. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Ivi,
tak jsem dnes uspávala kluky a vzpoměla jsem si,jak jsme jezdívali na Slovensko k tetě a tak jsem Kubovi vyprávěla jeden příběh,on strašně rád poslouchá nějaké příběhy,no a tak jsem dokecala a že budem už spát,chvilku ticho a pak mi Kuba říká:mamíí,vyprávěj mi ještě jak jste byli na tom Rusku :grinning: :grinning: :grinning:
Kde přišel na Rusko,nechápu :grinning: v životě jsem tam nebyla. :sweat_smile:
19. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojda :slight_smile:
...no tak dnes babi byla dopo u nás a když sme holkám dávaly oběd,tak babi chtěla ať Viki jí a ta cácora jednařekla,babi nechci di do háááje :angry: .....sakra kde to vzala,začíná krutý boj :unamused:
20. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminky, vtipna tema

pridam heft

nas 3,5 SYN MA SLEDuje pri malovani
mamka, peco si keslis na ocka?
aby som ich mala pekne
a peco ich mas skaede? :confused:
20. led 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivi,
tak vidím,že nemáme malého drzounka jen my :sweat_smile: :sweat_smile: Počkej,až začnou chodit do školky,to bude slovník :confounded:

Zveron,určitě je máš krásné :sweat_smile: mě dnes Kubík viděl jak si holím nohy a letěl nahoru za bábi a říká ji-babíí,mamka si oholuje nohy :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
pred pár dňami:
kým som umývala riad, Chiara opečiatkovala celý stôl aj seba :grinning:
20. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
danullinnka

:grinning: :grinning:
ktovie; mozno by ta prirovnal k nejakemu zvieatku, keby si si ich neoholovala, vydrz, mono bude hlaska :wink:
20. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte ženky :dizzy_face:
tak manža má tento týden noční a dnes byl extra protivní jak prd... :angry: prskal i kvůli obědu,pak s ním odešel do obýváku a Kuba mi v kuchyni říká-mami,to je ale debil :confounded: tak jsem mu řekla,že tak se nemluví a už vůbec ne o tatkovi a Kuba dodal- ale když on fakt je :sweat_smile:
Co dodat??? :sweat_smile: :sweat_smile: malý sprosták.
21. led 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo jo jo,dani to je přesně naše domácnost,akurát Viki neříká debil ale blbec :grinning:
23. led 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
danullinnka

yeah! :sunglasses:
23. led 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivi,
né že bych ti to přála,ale jsem ráda,že nemáme jen my malého sprostáčka :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale když to tak vezmu,tak jsou i sprostější a drzejší děti. :confounded:
23. led 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek