Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

nadhera
26. zář 2009

pripomenulo mi to,ako maly sedel na zachode,kakal a vravim mu,dokakaj a zakric ,po chvili pocut z wecka áááááááááá 😀 😀 odvtedy uz krici mamiiiiiii

ingulka
26. zář 2009

😀

liviky
autor
21. lis 2009

hoj všem!
..tak Viky mě odzbrojila nedávno šílenou věcí......dala sem je holky po obědě spát a po cca 15 min. mi už docházely nervy tak sem křikla tico už ani slovo a spát....no a Viky líbezným hláskem,maminko jen poslední otázku jo?....no tak říkám...tak copak?...a ona:mamííí když je moje postel lehká,když je i peřina apolštář lehký a i Lilinčina a Vaše postel je lehká......atd...tak říkám no tak co?...a Viky na to :..tak proč to není lehké z tebou maminko???????????.....no co jí na to odpovědět?......... 😀 😀 😀 😀