• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Originální nápady našich dětí. Podělte se

21. listopadu 2009 
tak se schoval kámošce syn,byl v zeleném tričku a hrál si za velkýma zelenýma kvítkama,ona ho hledala všude možně až pak malý vykoukl :wink:
5. čer 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už začínám chytat nervy,Kuba chce to a tamto,Luky objevil skřínku s vánočníma bańkama,tak to všechno vytahuje,schovám to,za chvilku to je zas vytáhlé :angry:
5. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já už se dnes v té záplavě hraček ztrácím,půjdeme ven až odpoledne,tak tu bojujm,už po třetí se mi malá svlíkla do naha,běhá po bytě a chce se koupat :sweat_smile:
5. čer 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba už taky mrčí,že chce do bazénu.Ted vyvrátil jogurt na zem,přesně otevřeným na zem :angry:
5. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o jídle mi ani nemluv,malá chtěla plátkový sýr,tak jsem jí ho dala a za ňáký časek jsem ho našla omotaný na houpacím koníkovi...
5. čer 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: asi měl koník taky hlad :wink:
včer ajsem Kubovi říkala,že je na oběd gulášová polévka,tu prý nechce,že chce s nudličkama a pak zase že chce omáčku s knedlíkem.Říkám,že nic z toho nemáme.Tak jsem mu slíbila,že v sobotu udělám koprovku a on na to,že koprovku nemá rád,tak jsem se ptala jakou že to chce omáčku a prý-no normální,máčkovů :sweat_smile: hmm,tak bádám jaká to je :grinning:
6. čer 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík se mě před chvílí ptal,kde je tatka,včera ho neviděli,dělal až do večera,tak říkám,že v práci a Kubík pohotově-takže se na nás vybod :confounded: tak jsem mu vysvětlila,že do práce se chodit musí,aby měl co papat,protože zadarmo nic nedostane :wink:
6. čer 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
táák a už jsme doma z vrelkého výletu a máme spoustu nových zážitků....
jeden na uvítanou!
ve vlaku....mami nejedeme,Viki musíš počkat,pan výpravčí zamává plácačkou a jedem!
...řichází pan průvodčí,chce jízdenky a ta moje cácora na něj vystrčí výhružně prst a říká..konečně,pan plácl jo můžeme jet jo? :grinning:
11. čer 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky livi,jsem si říkala,kdepak se mi touláš :grinning:
Malá opravdu perlí.Včera byl Kubík v bazénu a tak si jakože plaval a najednou začal stříkat vodu na manžu a on mu říkal,at nestříká,že má v kapse cigarety a Kubík se tak na něho podíval a říká-no tak to promin :grinning: byl u nás zrovna i známý a ten měl z něho dost,bo to řekl,tak správným tonem :wink:
a Luky včera chtěl taky do bazénu,tak ho tam manža vzal,držel ho a najednou mu prcek vyklouzl a celý zahučel pod vodu,božátko,ale tak rychlo ho manža vytáhl,že taková rychlost snad ani není :fearful: Kuba se pak chtěl taky potápět,ale usoudil,že to neumí,tak to vzdal.
11. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my byly,teda jen holky na Slovensku od pátku do včera!
malá tam vyváděla,to bylo šílený,...pozdějc napíšu,ale ted letím nakoupit,je to tu jak u snědenýho krámu,no holt sám chlap doma(3.dítě) :grinning: :grinning:
11. čer 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zážitků plno a dnes další čerstvý,....to si nemůžu nechat pro sebe!
Šly jsme dnes s Viki a Lili do obchodu s dětskýma blbůskama a Viki lítala po obchodě a najednou doletěla za mnou s dětským prkýnkem na záchod na hlavě tedy respektive krku a řve,....sakra to jsme se s prodavačkou napotily než jsme jí to sundaly :sweat_smile:
já jednu chvíli myslela,že to budu muset koupit a nechat to z ní někde odstranit :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co je ženský,žádný zážitek??hmmmm
12. čer 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Livi,včera jsem se tu už nedostala.Teda jak to na sebe narvala?? :sweat_smile: Ty máš o zábavu postaráno i v obchodě :grinning: U nás se nic moc neděje,kromě řevu,nadávání a bitek.. :angry:
12. čer 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to mě teprve začne,teda ty bitky myslím :sweat_smile:
já si myslím,že než holky odrostou,tak budu mít alespoň 2m,jak z nich rostu :frowning2:
jinak furt se chystám,že začnu psát ty zážitky ze Slovenska,ale nák mi nezbývá čas sakriš!
a stejně to vypadá,že by jsme měly přejmenobvat to téma na :děti liviky a danullinky,protože ostatní na to prdí nebo mají zatraceně hodné děti,co ty na to?
12. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
táák mám chvilku holčeny spí tak třeba zas jeden nápad či perle mojí Viki...
....jsme ve vlaku,já houpu na rukách Lili a málá - baabí kde je mamina?..stojí vedle a houpe Lilinku a ona na celý vagon..ona kojí?..né nekojí!..aha nemá mlíko škoda!!!!! :grinning:
12. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livi,dobrý název :wink: zkus to :wink:
Teda malá je fakt perla.teda u nás se fakt nic neděje,co s nima je??? :unamused: jak blbnou nadávám a jak je klid,tak jsem z toho nervozní :sweat_smile:
12. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsme dvě,já hned pak malé šahám na čelo jestli není nemocná a furt jí sleduju...
no,další perla,mamí chci kaku!...zlato vykakej se do trávy,...jojo,..mamí píchá!nevadí,posun se kousek vedle ať tě to nepíchá a kakej!...po chvíli hotovo :slight_smile: ,..jé mami muchy na hovínku fuj,...zlato dobrý nech je tam,oni to spapají,..aha tak jo,hovínko fuj,ale muchy můžou jo?!?! :grinning:
12. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,Livi,muchy můžou?? :grinning: my jsme taky tak kakali,jjak jsme byli v pohádkovém lese,jen jsem se bála,aby mu na řitku nesedlo nějaké klíště,ale dobré.
12. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo no,tak v tom pohádkovém lese to muselo bt kouzelné a změnit se v cihlu zlata ne? :grinning:
12. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Livi,no kéž by,to bychom kakali v lese všichni :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak se u nás včera odpoledne začalo perlit,takže není nemocný :grinning:
Kubík si vzal z garáže houpačku,že mi ji donese,abych mu ji pověsila a jak ji nesl,tak mu sklouzla na zem.A on-že já jsem to vůbec bral,moje hlava se z toho zblázní :sweat_smile:

A pak zas byly bitky,klasika no.Luky mu vzal hokejistu,Kuba začal pištět,že mu to Luky bere,hned začal pištět i Luky,protože mu to zase bral Kuba,ach jo,ted se z toho zblázní moje hlava :grinning:
13. čer 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,vy máte teda zážitky,taky vám teda napíšu.Když byli malému čtyři,tak babička si převlíkala tričko a on na ní tak koukal a pak jí povídá "maminka má teda jinou prdu než ty" Myslel podprsenku,ona mu moje sestra řekla,že je to podprda a on si to zkrátil.

Nebo taky jednou u babičky,byl tam i strejda a malej se ptal,kdy už pojede domu a strejda,že nepojede,že tam přespí a Erik se zeptal,kde bude spát a babička mu řekla,že vedle ní v posteli a malej na to "a budete se milovat?" měli jste vidět babičku,málem jí vezli s infarktem,ale nejlepší je,že to myslel tak,jako jestli se budou líbat,on tomu tehdy říkal milovat. :grinning:

A ještě jeden zážitek,ale ten se týká mě,vypráví se v celé rodině,když mi byl rok,tak jsme byli na oslavě a oni tam popíjeli rum,já si vzala skleničku,ve které byl zbyteček,napila jsem se,zakuckala a prej jsem řekla "etě ťávičku". :grinning:
13. čer 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si vzpomněla ještě na jeden,když jsem byla v šestém měsíci těhotenství,tak mi malej koukal na bříško a říkal,že ho mám veliké,tak jsem mu řekla,že bude ještě větší,jak miminko roste a on na mě vyděšeně koukl,slzy na krajíčku a zeptal se jestli mě to miminko neroztrhne. :grinning:
13. čer 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nooo svono super,já už se bála,že všichni mají hodné děti a ještě k tomu bez nápadu!!
fakt super :grinning: :grinning: :grinning:
...jsem ráda,že nemá jen já takové kvítka doma :sweat_smile:
Jinak danulli čau,tak malá dnes ještě ani nepočkala až vylezu s postele a přiběhla za mnou a položila mi na hlavu misku s hráškem a řekla mami můžem ne papat! :grinning:
13. čer 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Livi,teď už co provádí není ani tak vtipně,jedině jestli si ještě vzpomenu,když byl menší.Nebo budu muset počkat,až vyroste malá. :wink:
13. čer 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liviky, neboj nemáš :grinning: :grinning: :grinning:
Boli sme von peši a už sa jej nechcelo chodiť, zistila že mrnčamím si nepomôže, tak na chvíľku odišla a došla s anjelským úsmevom, že " maminka chce vanesku na ruky zobrať" :sunglasses: no nevezmem ju, ked to tak chcem? :grinning:

Pritúlila som si ju a hovorím jej "ty moja mačička" a veve prišla za 10 minút na oplátku, a hovorím mi, že " ty moja mastička" :grinning:
13. čer 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,to jste mě potěšily :grinning:
....no my teď byly s holkama taky na slovákách a já řekla malé na něco..nech toho nebo dostaneš na prdel! a malá nene,tak teta na ni tak dostaneš na riť a malá jo tak to jo,můžeš teto můžeš :grinning:
13. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky máte super děti,je s nima aspon sranda,co?? :grinning:

Ted jsem si vzpoměla,včera jsem dělala koprovku a Kubík se mě ptal,co bude na oběd,tak jsem mu řekla,že koprovka.Odešel do obýváku a za chvilku přišel a-mamíí,už máš tu kopřivku?? :grinning:
13. čer 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fajn danulli, :grinning:
já včera dala malé porkovou polévku se smetanou a ona na to...mamí mliko jo?uděláme kávu?
13. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky, to aj my máme, len s tou obmenou, že na riť nie, ale bitku pýta, lebo nevie, čo to je. (Minule sa kamoška vyhrážala synovi bitkou, keď sme boli spolu von)

no sranda s ňou je, len občas mi je smiešno až keď strávim, čo vyviedla :sweat_smile:
13. čer 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cai - no to já musím trávit pořád,Viki mě nenechá chvíi v klidu a jestli bude i Lili taková,tak se mám na co těšit,ach jo!zrovna teď sedí Viki v obýváku a hraje si s kuličkama - skleněnkama a huláká bacha všichni bachá!ona totiž ty kuličky hází po hračkách a zvířátkách a zdá se mi že to už schytal i pes,protože rychle utek z obýváku!! :unamused:
13. čer 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek