Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

danullinnka
5. čer 2008

tak se schoval kámošce syn,byl v zeleném tričku a hrál si za velkýma zelenýma kvítkama,ona ho hledala všude možně až pak malý vykoukl 😉

danullinnka
5. čer 2008

Tak už začínám chytat nervy,Kuba chce to a tamto,Luky objevil skřínku s vánočníma bańkama,tak to všechno vytahuje,schovám to,za chvilku to je zas vytáhlé 😠

liviky
autor
5. čer 2008

tak já už se dnes v té záplavě hraček ztrácím,půjdeme ven až odpoledne,tak tu bojujm,už po třetí se mi malá svlíkla do naha,běhá po bytě a chce se koupat 😅

danullinnka
5. čer 2008

Kuba už taky mrčí,že chce do bazénu.Ted vyvrátil jogurt na zem,přesně otevřeným na zem 😠

liviky
autor
5. čer 2008

o jídle mi ani nemluv,malá chtěla plátkový sýr,tak jsem jí ho dala a za ňáký časek jsem ho našla omotaný na houpacím koníkovi...

danullinnka
6. čer 2008

😀 asi měl koník taky hlad 😉
včer ajsem Kubovi říkala,že je na oběd gulášová polévka,tu prý nechce,že chce s nudličkama a pak zase že chce omáčku s knedlíkem.Říkám,že nic z toho nemáme.Tak jsem mu slíbila,že v sobotu udělám koprovku a on na to,že koprovku nemá rád,tak jsem se ptala jakou že to chce omáčku a prý-no normální,máčkovů 😅 hmm,tak bádám jaká to je 😀

danullinnka
6. čer 2008

Kubík se mě před chvílí ptal,kde je tatka,včera ho neviděli,dělal až do večera,tak říkám,že v práci a Kubík pohotově-takže se na nás vybod 😖 tak jsem mu vysvětlila,že do práce se chodit musí,aby měl co papat,protože zadarmo nic nedostane 😉

liviky
autor
11. čer 2008

táák a už jsme doma z vrelkého výletu a máme spoustu nových zážitků....
jeden na uvítanou!
ve vlaku....mami nejedeme,Viki musíš počkat,pan výpravčí zamává plácačkou a jedem!
...řichází pan průvodčí,chce jízdenky a ta moje cácora na něj vystrčí výhružně prst a říká..konečně,pan plácl jo můžeme jet jo? 😀

danullinnka
11. čer 2008

Ahojky livi,jsem si říkala,kdepak se mi touláš 😀
Malá opravdu perlí.Včera byl Kubík v bazénu a tak si jakože plaval a najednou začal stříkat vodu na manžu a on mu říkal,at nestříká,že má v kapse cigarety a Kubík se tak na něho podíval a říká-no tak to promin 😀 byl u nás zrovna i známý a ten měl z něho dost,bo to řekl,tak správným tonem 😉
a Luky včera chtěl taky do bazénu,tak ho tam manža vzal,držel ho a najednou mu prcek vyklouzl a celý zahučel pod vodu,božátko,ale tak rychlo ho manža vytáhl,že taková rychlost snad ani není 😨 Kuba se pak chtěl taky potápět,ale usoudil,že to neumí,tak to vzdal.

liviky
autor
11. čer 2008

no my byly,teda jen holky na Slovensku od pátku do včera!
malá tam vyváděla,to bylo šílený,...pozdějc napíšu,ale ted letím nakoupit,je to tu jak u snědenýho krámu,no holt sám chlap doma(3.dítě) 😀 😀

liviky
autor
11. čer 2008

zážitků plno a dnes další čerstvý,....to si nemůžu nechat pro sebe!
Šly jsme dnes s Viki a Lili do obchodu s dětskýma blbůskama a Viki lítala po obchodě a najednou doletěla za mnou s dětským prkýnkem na záchod na hlavě tedy respektive krku a řve,....sakra to jsme se s prodavačkou napotily než jsme jí to sundaly 😅
já jednu chvíli myslela,že to budu muset koupit a nechat to z ní někde odstranit 😀 😀 😀

liviky
autor
12. čer 2008

tak co je ženský,žádný zážitek??hmmmm

danullinnka
12. čer 2008

Ahoj Livi,včera jsem se tu už nedostala.Teda jak to na sebe narvala?? 😅 Ty máš o zábavu postaráno i v obchodě 😀 U nás se nic moc neděje,kromě řevu,nadávání a bitek.. 😠

liviky
autor
12. čer 2008

no to mě teprve začne,teda ty bitky myslím 😅
já si myslím,že než holky odrostou,tak budu mít alespoň 2m,jak z nich rostu ☹
jinak furt se chystám,že začnu psát ty zážitky ze Slovenska,ale nák mi nezbývá čas sakriš!
a stejně to vypadá,že by jsme měly přejmenobvat to téma na :děti liviky a danullinky,protože ostatní na to prdí nebo mají zatraceně hodné děti,co ty na to?

liviky
autor
12. čer 2008

táák mám chvilku holčeny spí tak třeba zas jeden nápad či perle mojí Viki...
....jsme ve vlaku,já houpu na rukách Lili a málá - baabí kde je mamina?..stojí vedle a houpe Lilinku a ona na celý vagon..ona kojí?..né nekojí!..aha nemá mlíko škoda!!!!! 😀

danullinnka
12. čer 2008

Livi,dobrý název 😉 zkus to 😉
Teda malá je fakt perla.teda u nás se fakt nic neděje,co s nima je??? 😒 jak blbnou nadávám a jak je klid,tak jsem z toho nervozní 😅

liviky
autor
12. čer 2008

tak to jsme dvě,já hned pak malé šahám na čelo jestli není nemocná a furt jí sleduju...
no,další perla,mamí chci kaku!...zlato vykakej se do trávy,...jojo,..mamí píchá!nevadí,posun se kousek vedle ať tě to nepíchá a kakej!...po chvíli hotovo 🙂 ,..jé mami muchy na hovínku fuj,...zlato dobrý nech je tam,oni to spapají,..aha tak jo,hovínko fuj,ale muchy můžou jo?!?! 😀

danullinnka
12. čer 2008

no,Livi,muchy můžou?? 😀 my jsme taky tak kakali,jjak jsme byli v pohádkovém lese,jen jsem se bála,aby mu na řitku nesedlo nějaké klíště,ale dobré.

liviky
autor
12. čer 2008

jo no,tak v tom pohádkovém lese to muselo bt kouzelné a změnit se v cihlu zlata ne? 😀

danullinnka
13. čer 2008

Ahojky Livi,no kéž by,to bychom kakali v lese všichni 😀 😀 😀

Jinak se u nás včera odpoledne začalo perlit,takže není nemocný 😀
Kubík si vzal z garáže houpačku,že mi ji donese,abych mu ji pověsila a jak ji nesl,tak mu sklouzla na zem.A on-že já jsem to vůbec bral,moje hlava se z toho zblázní 😅

A pak zas byly bitky,klasika no.Luky mu vzal hokejistu,Kuba začal pištět,že mu to Luky bere,hned začal pištět i Luky,protože mu to zase bral Kuba,ach jo,ted se z toho zblázní moje hlava 😀

svoma
13. čer 2008

Ahoj,vy máte teda zážitky,taky vám teda napíšu.Když byli malému čtyři,tak babička si převlíkala tričko a on na ní tak koukal a pak jí povídá "maminka má teda jinou prdu než ty" Myslel podprsenku,ona mu moje sestra řekla,že je to podprda a on si to zkrátil.

Nebo taky jednou u babičky,byl tam i strejda a malej se ptal,kdy už pojede domu a strejda,že nepojede,že tam přespí a Erik se zeptal,kde bude spát a babička mu řekla,že vedle ní v posteli a malej na to "a budete se milovat?" měli jste vidět babičku,málem jí vezli s infarktem,ale nejlepší je,že to myslel tak,jako jestli se budou líbat,on tomu tehdy říkal milovat. 😀

A ještě jeden zážitek,ale ten se týká mě,vypráví se v celé rodině,když mi byl rok,tak jsme byli na oslavě a oni tam popíjeli rum,já si vzala skleničku,ve které byl zbyteček,napila jsem se,zakuckala a prej jsem řekla "etě ťávičku". 😀

svoma
13. čer 2008

Teď jsem si vzpomněla ještě na jeden,když jsem byla v šestém měsíci těhotenství,tak mi malej koukal na bříško a říkal,že ho mám veliké,tak jsem mu řekla,že bude ještě větší,jak miminko roste a on na mě vyděšeně koukl,slzy na krajíčku a zeptal se jestli mě to miminko neroztrhne. 😀

liviky
autor
13. čer 2008

nooo svono super,já už se bála,že všichni mají hodné děti a ještě k tomu bez nápadu!!
fakt super 😀 😀 😀
...jsem ráda,že nemá jen já takové kvítka doma 😅
Jinak danulli čau,tak malá dnes ještě ani nepočkala až vylezu s postele a přiběhla za mnou a položila mi na hlavu misku s hráškem a řekla mami můžem ne papat! 😀

svoma
13. čer 2008

Ahoj Livi,teď už co provádí není ani tak vtipně,jedině jestli si ještě vzpomenu,když byl menší.Nebo budu muset počkat,až vyroste malá. 😉

cairka
13. čer 2008

Liviky, neboj nemáš 😀 😀 😀
Boli sme von peši a už sa jej nechcelo chodiť, zistila že mrnčamím si nepomôže, tak na chvíľku odišla a došla s anjelským úsmevom, že " maminka chce vanesku na ruky zobrať" 😎 no nevezmem ju, ked to tak chcem? 😀

Pritúlila som si ju a hovorím jej "ty moja mačička" a veve prišla za 10 minút na oplátku, a hovorím mi, že " ty moja mastička" 😀

liviky
autor
13. čer 2008

holky,to jste mě potěšily 😀
....no my teď byly s holkama taky na slovákách a já řekla malé na něco..nech toho nebo dostaneš na prdel! a malá nene,tak teta na ni tak dostaneš na riť a malá jo tak to jo,můžeš teto můžeš 😀

danullinnka
13. čer 2008

Ahoj holky,taky máte super děti,je s nima aspon sranda,co?? 😀

Ted jsem si vzpoměla,včera jsem dělala koprovku a Kubík se mě ptal,co bude na oběd,tak jsem mu řekla,že koprovka.Odešel do obýváku a za chvilku přišel a-mamíí,už máš tu kopřivku?? 😀

liviky
autor
13. čer 2008

no fajn danulli, 😀
já včera dala malé porkovou polévku se smetanou a ona na to...mamí mliko jo?uděláme kávu?

cairka
13. čer 2008

liviky, to aj my máme, len s tou obmenou, že na riť nie, ale bitku pýta, lebo nevie, čo to je. (Minule sa kamoška vyhrážala synovi bitkou, keď sme boli spolu von)

no sranda s ňou je, len občas mi je smiešno až keď strávim, čo vyviedla 😅

liviky
autor
13. čer 2008

cai - no to já musím trávit pořád,Viki mě nenechá chvíi v klidu a jestli bude i Lili taková,tak se mám na co těšit,ach jo!zrovna teď sedí Viki v obýváku a hraje si s kuličkama - skleněnkama a huláká bacha všichni bachá!ona totiž ty kuličky hází po hračkách a zvířátkách a zdá se mi že to už schytal i pes,protože rychle utek z obýváku!! 😒