Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

svoma
13. čer 2008

Livi,ty se vážně nenudíš. 😀 Moje malá asi taky bude pěkné číslo,je hrozně vzteklá,to se mám na co těšit,už teď se pěkně projevuje,navíc už mi několik lidí řeklo,že jí kouká z očí,že to není žádný andílek,ale pěkný číslo.

danullinnka
13. čer 2008

Livi a cai,já se taky někdy směju až po chvilce jako vy 😅

Včera byl Kuba velký kamarád se psem,všude ho pronásledoval a pak ho přivázal zase k boudě a prý jestli si může dát taky obojek a přivázat se k němu 😀

Pak jezdil na kole a pořád volal přátelé,přátelé moji 😅

liviky
autor
13. čer 2008

svomo - Viki byla andílek,ale co začala mluvit a chodit tak začala fakt řádit,zato LLili ta vypadá jako divoška už teď,to je asi roztěkaná od Viki ☹
já zastávám ten názor,že...
děti se učí chodit aby nám začali utíkat a učí se mluvit aby nám mohli odmlouvat!! 😅

svoma
13. čer 2008

Livi,souhlasím.Ona malá byla andílek do čtyř měsíců,teď je to hrůza. ☹

liviky
autor
13. čer 2008

tak Lili teď bude mít 2měs. a řádí už tak měsíc a vyžaduje si furt pozornost 😒

danullinnka
13. čer 2008

Holky,Luky byl taky klidný jako mimi,ale ted vše odkoukává od Kuby a začíná být malý ďáblík,to mě teda čekají věci 😖

svoma
13. čer 2008

Mě malej zlobil pořád,ale malá byla až moc hodná,spala celou noc i celý den,pořád jsem jí musela budit na jídlo a občas se mi to ani nepovedlo. V porodnici se taky všichni divili,nedala se vzbudit ani po devíti hodinách bez jídla,sestřičky pokaždé říkali,že jí musím vzbudit a když to sami zkoušeli,tak se jim to taky nepovedlo. 🙂

liviky
autor
13. čer 2008

tak to je zvláštní,mě Viki taky dost spala ale tak dlouho néé

svoma
13. čer 2008

Ona se malá narodila dřív a měla nižší porodní váhu,říkali,že je na hranici zralosti a špatně si udržovala teplotu,ale v inkubátoru nebyla.

danullinnka
13. čer 2008

mě tak spával Kubík,zato Luky je poděs ve spaní od mala 😀 když jsem ho kojila,to jsme málem ani ven nešli,jak byl furt přisátý 😖

svoma
13. čer 2008

To malá byla vpohodě do čtyř měsíců,zato teď je to hrůza,spávala celou noc a teď se dvakrát budí a kolikrát i dvě hodiny nespí a navíc vstává před pátou. ☹

liviky
autor
13. čer 2008

tak to ženské můžem založit klub ranních mamin! 😀
už aby obě na chvíli spaly,začínám šedivět! ☹

svoma
13. čer 2008

Mě malá zrovna usnula,ale kdo ví,na jak dlouho. 😉

liviky
autor
13. čer 2008

tak Lilik spala vždy tak po 10min.tak už teď začíná být otravka,a Viki ta furt graduje,přidává plyn a blbne a blbne!
asi to dopadne jak včera ,že budu uklízet a hlavně žehlit až večer,včera jsem odpadla po 22.30,fakt paráda!
Já si myslím,že když má mamina 2 a více dětí tak by měla vyfasovat další pár náhradních rukou 😀

svoma
13. čer 2008

Jeden pár?já bych potřebovala tak dva páry minimálně.Ale já všechno většinou žehlím a někdy i začnu vařit kolem té páté,když už jsem vzhůru,teda pokud malá má dobrou náladu,když ječí,tak čekám,dokud neusne,většinou to bývá po sedmé hodině. 🙂

liviky
autor
13. čer 2008

to já mám obě ranní ptáčata a zlobilky na celý den! 😒

danullinnka
13. čer 2008

Svomi,tak takový byl přesně Luky když byl mimino,moc nespal,pak i dvě hodky v noci nespal,a přesně kolem páté vzhůru,pak usnul kolem 8 a to jedině v kočárku.Ted to musím zaklepat,že už spává celkem pěkně,ale je závislák na flašce,když už nemá prso,takže flaška je celou noc v postýlce.Chodí oba spát po 19hodině a kolem 6:30-7 hod jsou vzhůru.

Luky se vzbudil te do půl 10,takže hajat půjde až po obědě,ted si spolu hrají,nějaké podezřelé ticho.

Já bych taky potřebovala několik páru ruk a ještě k tomu očí 😕

svoma
13. čer 2008

Malej spí jak kdy,ono je to jedno,když už jsem vzhůru s malou. 🙂 Navíc přes týden s ním ráno v půl sedmé lítám do školky. ☹

danullinnka
13. čer 2008

Tak ted jsem zjistila proč je podezřelé ticho,stavili si jeskyni a ted jsou tam zabarikádovaní 😀 mají tam plno hraček,prý aby se nebáli 😀

Svomi,Kubík je doma,do školky půjde až na předškolní,ale představa,že budem ráno fofrovat,abychom vše stihli... 😖

svoma
13. čer 2008

Já naštěstí malou nechávám MP,ještě abych se musela tahat i s ní,to by mě asi odvezli,školka je dvacet minut pěšky do kopce. ☹ Buď ráda,že si chvilku hrajou a bez hádek. 😉

danullinnka
13. čer 2008

Už začal řev,Luky chtěl ven z jeskyně 😀 a Kuba ho nechtěl pustit,tak jsem tam musela vletět.Ted si hrají každý zvlášt 😉 a je zatím klid,ale to zas za chvilku začne,to by nebyli oni 😅
My máme školku 15minut,od nás z kopce,zpátky do kopce 😝

svoma
13. čer 2008

Ach jo,malá je vzhůru a má špatnou náladu,jsem na ní dělala obličeje,aby přestala ječet,sice přestala,ale kouká se na mě jak na dementa,podle jejího výrazu to vypadá že si říká,že mi asi hráblo,no co,hlavně že už neječí.Ani jsem nestihla v klidu pověsit prádlo. ☹

danullinnka
13. čer 2008

Hmmm,ty špatné nálady znám taky a ještě i ted si připadám jak debil,z toho si nic nedělej 😉

no,já budu prát až po obědě,až přijde manža z práce,aby mi dal špinavé věci.Takže při věšení prádla mám celkem klid,bud je s prckem manža,tchýně nebo sedí u mě v trávě nebo je v pískovišti 😀 a nebo nahání psa po dvorku 😀

svoma
13. čer 2008

To máš dobré,MP tu skoro vůbec nebývá.Já budu taky prát ještě odpoledne,já peru skoro denně a někdy i víc praček.a navíc tu nemám žádné známé ani kamarádky,fakt hrůza.Jsem ráda,že se můžu "vykecat" aspoň na koníkovi.

liviky
autor
13. čer 2008

to ti danulli závidím,já musím vždy zdolat 4.patra než jdu ven a to i s holkama a hafíkem 😒 jinak my máme školku tak 2min.,hned vedle v baráku 😀

svoma
13. čer 2008

Vidíš Livi,aspoň nějaká výhoda s tou školkou,ne?

danullinnka
13. čer 2008

Livi,my máme rodinný domek,takže v tomto je to trošku výhoda.Já ti zase závidím školku 2minuty 😅

Svomi,ty ses k vám jako přistěhovala,že tam nemáš kámošky?? 😢
Já sice bydlím pořád v jedné vesnici,ale přestěhovala jsem se k manžovi a tady jsem kámošky neměla,ted už mám,co jsme se rozrodily a bydlíme kousíšek od sebe 😀 Kubík tu má i svoji lásku 😅

svoma
13. čer 2008

Já se odstěhovala před rokem a něco.Tady znám jen známé a kamarády MP,jenže to jsou jeho známí.

nevesta
13. čer 2008

Babule, trosku ste od temy...

svoma
13. čer 2008

tak já musím jít,zatím ahoj. 🙂