Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

danullinnka
13. čer 2008

nevesta,omlouváme se 😉

liviky
autor
13. čer 2008

jj,děti jsou asi v útlumu,alespoň viki sklidnila,protože je tu děsný vedro!a dokonce i na chvíli stichla,ááá to je balada na uši 😀
nevesta - tak přihod zážitek jsme zvědavé 😀

nevesta
13. čer 2008

V pohode, moja je este mini, zatial nevymysla, ale ked zacne, nieco prihodim 😉

lenand
13. čer 2008

boli sme v obchode kupovat gumaky a predavaju tam aj hracky a oliver si uz nesie poziarnicke auto ja som mu povedala ze ho nekupime tak on mal hned argument ze to neni pre neho ale pre ocka lebo ma dnes meniny a on mu uz vybral darcek poziarnicke auto lebo take este doma nemame a on take chce a ocko mu povoli sa s nim hrat 🙂

liviky
autor
13. čer 2008

no tak to viki tak ještě neuvažuje,ale asi to brzo přijde 😀
..my když jsme v obcodě s botama tak se okamžitě zouvá a chce všechny zkoušet 😒

danullinnka
13. čer 2008

Kuba ted chodí s hrncem na hlavě a volá,dívejte všichni jak mi to slušíííí 😀

liviky
autor
13. čer 2008

tak Viki už třikrát vylezla z postele s líbezným usmměvem,že nechce hají,asi ji přizdím...

danullinnka
13. čer 2008

jééé,to mi dělával Kubík taky 😀 od 2,5roku nespává po o.Už jsem ho nedonutila,ale Lukouš už pofrčí,je protivní až hrůza 😠

liviky
autor
13. čer 2008

tak já mám ted na chvili hodné andílky 😀

cairka
13. čer 2008

liviky, buď rada, že aspoň s úsmevom. my máme novú módu a už 3 dni pred spaním vrieska jak pavián aspoň 15 minút 🙄 ale už sa stíšila a zaspáva. tiež je na zožratie, keď spí 😵

v meste na prechádzke si celú cestu spievala tú pesničku z reklamy na dobrého anjela - moja mamička ľúbi ma 😵 hoci asi by som to nemala brať až tak osobne, ale poteší 😝

danullinnka
13. čer 2008

Tak už mám taky jednoho andílka,druhý andílek bude až večer 😅

svoma
13. čer 2008

Ahoj,tak malá už taky spí. 😉

danullinnka
13. čer 2008

tak u nás je už zase veselo,už nespí.

liviky
autor
13. čer 2008

tak děvčata já jsem ochuzena o zážitky cácory,vzala ji babi k sobě a Viki tam bude spinkat,je mi nějak smutno ☹

svoma
13. čer 2008

Ahoj Livi,mysli na to tak,že si od sebe odpočinete. 🙂 Neboj,ona tam zase určitě něco vymyslí a pak tě "překvapí". 😉

cairka
13. čer 2008

ahojte.
poobede veve od jedu hodila fľašu s čajom tak, že bola ofŕkaná celá stena a prišlo jej potom strašne smiešne, že máme na stene žirafu 🙄 len maminka trpla hodinu, kým to uschlo, či neostanú fľaky 😅

liviky
autor
13. čer 2008

no tak to mi máme v předsíni obraz vedle zrcadla tužkou,prý malovala sama sebe , v kuchyni morzeovku fixem a v obýváku kolečka křídou na tabuli prý nedošáhla bylo to daleko 😒 😀

svoma
13. čer 2008

My máme počmárané zdi v pokojíku,prej,aby to tam měl hezké.Nejzajímavější je,že jako malej na nic nečmáral a začal až nedávno,počmáral mi i stůl a skříň. ☹ Ono to možná ale souvisí s tím,že je hyperaktivní a hyperkinetickej.

cairka
13. čer 2008

😀 😀 😀 umelkyňa. dúfam, že nazakríknem,ale u nás sa na steny nekreslí. Veve má len pri postieľke čierne fľaky, ale to má okopané s papučkami 😅

svoma
13. čer 2008

Tak do zdi mi kope v jednom kuse a taky mi po ní matlá rukama od krému,někdy mám co dělat,abych ho nepřizabila.Nebo se zapře nohama o zeď a šlape s nima jakoby nahoru. 😠

liviky
autor
13. čer 2008

já uvažovala že na ty čmáranice dám na zeď rámeček a bude to jako obraz,ale už je toho tolik,že bych za chvíli měla rám na rámu 😀

svoma
13. čer 2008

Já spíš uvažovala nad tím,že by se mělo znova vymalovat,jenže by to nejspíš dopadlo stejně. 😠

liviky
autor
13. čer 2008

tak to já ještě počkám,Lili se bude jistě brzy po Vii opičit 😀

svoma
14. čer 2008

Dobré ráno,taky počkám,kdo ví,co vyroste z malé. 😀

liviky
autor
14. čer 2008

dobrý ranko!
..tak já už pomalinku čekám na tel.kdy zavolá babi,že Vikoušek něco provedl 😀

danullinnka
14. čer 2008

Ahoj holky,přeji dobré ranko a plno zážitků s dětma 😀

Livi,tak co,už byl telefon?? 😅

Ještě k těm pomalovaným zdem,my taky malovat nebudem,bo počkáme,co napadne Lukyho,poslední dobou si oblíbil propisku,ale zatím si kreslí jen po nožkách 😅 KUba po stěnách nekreslil,ale vzal si auto a jezsil po zdi,takže jsou tam černé čáry od kol 😠 pak zase vzal modrou kostku a čáral po zdi,takže máme na zdi modré umělecké dílo-hotový Piccasso 😀 😀

Dneska zatím klid,jen švagrovi řekl,že je lopata 😅

liviky
autor
14. čer 2008

a je lopata? 😀 to já bych někdy taky potřebovakla říct tak na rovinu,ale bojim bojim 😒
no sama se divím tel.zatím nebyl,tak už jsem aspoň upekla buchtu,vyprala,chystám se něco pošít atd...dokud to jde 😀 ,páč jestli mi nezavolají tak rovnou dorazí a jedna přes druhou budou povídat zážitky až mi z toho hlava praskne 😠 a to pak nic neudělám,protože když vypráví já musím sedět,nic nedělat a poslouchat! 😀

danullinnka
14. čer 2008

já se taky chystám upéct buchtu,máme plno jahod,každý den obíráme plný košík,tak at se to sní 😉

tak si připrav hlavu na hoooodně informací a zážitků a pak pisni,co zas vymyslela 😀

liviky
autor
14. čer 2008

ok ok,to víš že pisnu,já jdu na tu buchtičku s rebarborou 😀 obalím si nervy 😀

cairka
14. čer 2008

Ahojte.
Tak u nás je dnes veselo. Najprv na prechádzke o nejakej tete, čo išla pred nami - "teta smrdí, teta sa pokakala" 😝 (najhoršie je, že jej je fakt pekne rozumieť, čo hovorí 😅 )

a zaspávanie po o dnes teda bolo úplne katastrofálne, až som na ňu vyletela a fajne na ňu nakričala a odišla do kuchyne 😅 a ten škriatok malý mi prišiel do kuchyne povedať, že "mama, prestaň kričať!" 😖
tiež si idem niečim nervy obaliť 😀

P.s.: už je zas anjelik 😉 😵