Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
14. čer 2008

ahojda ženy,tak já si ty nervy obalila zbytečně 😀 ,...
malá mi plakala do tel. maminko chci domů,tak jsem si pro ní přišla,byly jsme venku i s babi a když jsme došly před barák tak mi řekla chci k babičce domů pusu a ahoj!...tak jsem zase jen s Lilikem! 🙂
...........
................
.......................jo,šly jsme koupit ňáké filmečky na dvd a malá v obchodě zařvala jak na lesy..paní poď sem,mami kupí... 😀

liviky
autor
14. čer 2008

tak já si malou vzala až večer,tak dnes jsem si trochu konečně odpočala,tak zzítra asi budem perlit 😀

danullinnka
15. čer 2008

Ahojky Livi,tak včera měl můj tatka chvíli kluky,abych si vyžehlila a uklidila.Jela jsem pak pro ně a tak jsme chvilku seděli venku a klábosili.Pak se můj tatka ptal Kuby,jestli je už strýc doma-byl týden na služebce-a Kubík že už je.tak se ho ptal,v kterém městě že to byl a Kubča že už neví,tak že mu napovím.Říkám v Ha..,nic.Tak říkaám v HAVI..Kuba zas nic a děda už vím havi,takže u psí boudy a Kuba smích že tam nééé.A najednou,už víííím-v Havinože 😀 pro upřesnění byl v Havířově 😀

liviky
autor
15. čer 2008

dobrý,tak to byl u nás! 😀
no já teď vyslala Viki s tatou vyvenčit Whitíka tak jsem zvědavá s jakou se oba vrátí! 🙂

danullinnka
15. čer 2008

tak co Livi,jaké jsou zážitky??my dnes celkem nic moc,jen jsme dnes přišli z venku,segře jsem dávala nějaké věci a přijdu do obýváku a Kubík spal v křesle.Hotový zázrak.Ted samozřejmě ještě nespí 😅 prý je dooost vyspaný 😉

liviky
autor
16. čer 2008

tak Vikina včera po obědě vstala asi 6xz postele,pokaždé mami čuri,kaku,žízeŇ no furt dokola...Lili byla od rána utahaná,začala mi konečně usínat a Vikina toto,no na zabití,vyřešila jsem to jednoduše!Sbalila jsem sebe a Lili a třískla dveřma!.....ten můj byl doma tak ať se taky stará 😀 vrátila jsem se uklidněná a ptám se tak co,on odpoví dobrý,je hodná když spí,jinak tě lituju jestli ti tohle dělá každý den!to sepak nedivím,že jsi utahaná a nasraná....dobrý ne?tak mu to došlo a něco uznal 😀

svoma
16. čer 2008

Livi,tak to znám,mě malá pořád ječí,MP mi nevěří,prej je to andílek,no jo,když věčně není doma.Jsem nedávno jela nakoupit,vrátila jsem se za dvě hodiny a MP tu pomalu lezl z malé po zdi.

danullinnka
16. čer 2008

Ahojky holky,no jo,chlapi 😀 ale můj taky uznal,že to nemám lehké,taky je nejradši,když oba spí 😅
Jinak mám doma 3marody,ach jo ☹

svoma
16. čer 2008

Danul,tak ať se ti brzo uzdraví,u mě to dnes vypadá,že budu nadějnej adept na Bohnice,malá od rána ječí a netuším,co s ní je,jestli konečně zuby nebo co. ☹

liviky
autor
16. čer 2008

čus ženy,jsem tu a jen s jedním dítětem Viki obdaří babi svýma nápadama 😀

svoma
16. čer 2008

Ahoj Livi,to se máš,taky bych dnes brala jen jedno,ale to starší. Musím jít,ječidlo usnulo,musím žehlit,aspoň na to budu mít klid.

danullinnka
16. čer 2008

Svomi,tak co,už máš reservé v Bohnicích??zamluv jedno lůžko i mě,jo?? 😅 Malému taky lezou další zuby,do toho ta rýma 😖 S Kubčou ráno valím k dr,má už teplotu,bolí ho v krku,rýma jak vyšitá 😠 a manža co půl minuty umírá 😖

svoma
16. čer 2008

Ahoj Danul,to je mi líto,snad se brzo uzdraví,já právě nevím,jestli malé lezou zuby nebo na ní něco leze,prý začala řádit angína.A ona právě v pusince nemá ani náznak,že by se něco chystalo,vůbec se zoubkama nemám zkušenosti,malému vylezly,ani jsme nevěděli jak,z ničeho nic je měl bez jakých koliv problémů.A s tím umírajícím manželem to znám,oni ty chlapi nemoci snášejí blbě,ten můj pomalu umírá i při zvýšené teplotě.

danullinnka
16. čer 2008

Svomi,Kubovi taky vylezly zuby bez problémů,zato Luky,u něho víme o všem.Té angíně bych se ani nedivila,počasí se zbláznilo.
jj,umírající chlap,další mimino co?? 😀 no jo,naši ,,hrdinové,, 😅
Snad nás zase někdo nezprdne,že jsme odbočily od tématu 😵

liviky
autor
17. čer 2008

no jistě že sprdne,já 😀
čau ženy,tak Viki je nemocná tak budem pořád doma,tak ta bude perlit!
...nevím proč ale ráno si strčila skleněné kuličky do majte a řvala že studí!!!no chápete to?alespoň jsem měla na chvíli doma klučinu! 😀

cairka
17. čer 2008

ahojte.
marodom prajem skoré uzdravenie.
aj veve je taká nejaká ako na začiatku choroby, tak som jej večer dala prieduškovú masť a ráno vstala a hovorí mi : "Maminka priedušky vybrať chce zo skrine" 😀

liviky 😀 😀 😀

liviky
autor
17. čer 2008

jé,kež by to tak šlo,malá se mi tu dusí,to je humus,tak bych jí pomohla a nevím jak,...ale ležet nechce,tak jí asi tak zle nebude,...já ji zastřelím doběhla tu teď za mnou nahatá 😠

cairka
17. čer 2008

tak to dôverne poznám 😒 aj veve stále behá holá 😠

cairka
17. čer 2008

Ale skús tú prieduškovú masť, u nás zvykne zabrať, kým nemá stiahnuté priedušky. Ja jej vždy natriem troška aj pod noštek, nech sa jej lepšie dýcha 😉

liviky
autor
17. čer 2008

asi jo dík za radu,má to teď během půl roku už po třetí,ještě že nemá teplotu!
jinak já se jdu teď zkulturnit,protože jdu dnes na kontrolu po 6nedělí,tak bude ty moje poklady hlídat babi,tak to si užije z tou nemocnou otravkou 😅
beztak se ta lumpice zase svleče a bude chtít za mnou do vany!!!

danullinnka
17. čer 2008

bréé ranko robky 😅 tak mi ráno valili k dr.kuba celou noc prokašlal,dostal sirup a kapky na kašel,v krku zarudlé ☹ kuká na pohádku a prý když je pod dekou,tak nemusí mít ponožky 😠 taky by se furt vyslékal 😠
Tak vidím,že se nemoc nějak rozšířila,že už na to nejsme jen my ☹

danullinnka
17. čer 2008

Tak mě dnes Kubouš řekl,jestli jsem na šišku 😅 pak manžovi řekl,že bude plešatý jak děda-můj tatka 😀 přitom manža má vlasů na rozdávání 😀

liviky
autor
17. čer 2008

takže teď perlí vaše rodinka,no super 😀
já tu mám jen dvě otravné děti a jedno nemocné ☹

danullinnka
17. čer 2008

no,na to,že je Kuba nemocný,perlí až nějak moc 😖

liviky
autor
17. čer 2008

já se teď nakrkla a kupuju tu odsávačku na vysavač,jsem zvědavá jak to dopadne až to Viki dám ☹

danullinnka
17. čer 2008

četla jsem o tom,dej pak vědět jak to funguje,ju?? 😉

liviky
autor
17. čer 2008

ok!
teď to ten můj donesl a první co bylo řekla malá..nechci odsávat! 😒

danullinnka
17. čer 2008

takže vás prokoukla 😉 taky bych to potřebovala,Kuba se sice vysmrká sám,ale Luky.. ☹

liviky
autor
17. čer 2008

to bude řev,však pisnu 🙂

liviky
autor
18. čer 2008

tak som tu 😀 sice né v plné síle,ale jsem 😅
večer odsávání nosu probíhalo následovně....
...Viki odsajem at to máš za sebou,jo?jo a bobony...
...jasně když budeš statečná tak dostaneš dva bonbonky.......
.................
.....................šílený řev,jak vraždění neviňátek!
Taťka se zapotil,ale vyhrál! 😀 nakonec malá uznala,že jí to stejně nemine,tak povolila a noc byla nádherná,bez kašle , popotahování a následného blití! 😀 😀 😀