Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

danullinnka
18. čer 2008

takže paráda 😅 že bych to taky koupila??to jako normálně dáš na vysavač?? 😖

liviky
autor
18. čer 2008

jo na tu hadici,podívej se na netu,, baby vac" 🙂

cairka
18. čer 2008

Ahojte.
liviky, tak ste to celkom fajn zvládli. My ju máme už dávno a je to super vec. A Vaneske sa to páči 😕 - keď vytiahnem vysávač, tak sama ide podať odsávačku, aj keď netreba 😝

dnes sa hrala v izbe a došla za mnou s plnou kabelkou, že "Dovidenia, maminka" . tak som kukla 😨 povedala jej dovidenia a pýtam sa , kam ide. odpoveď : "na kolotoč" 😀

liviky
autor
18. čer 2008

no kdyby jsme měli malou naučenou od narození na tu odsávačku tak je to super,ale teď už odporuje 😒
...před chvílí jsem dovysávala a malá šla sama od sebe dobrovolně uklidit vysavač 😀

liviky
autor
18. čer 2008

jé pardon,jinak ahoj cairko,jsem ale hulvát co? 😅

svoma
19. čer 2008

Ahoj,včera mě dorazil malej,jsme byli na procházce a on trhal takovou tu ostrou trávu,říkala jsem mu,ať to nedělá,že se pořeže,samozřejmě neposlechl a řízl se,tak že příšernej řev,on je strašná háklivka,tak jsem mu řekla,ať neřve,že jsem mu to říkala,,že si za to může sám a že mu ten prst neupadne,šli jsme dál a on mi po pár minutách celej nadšenej povídá,že mu ten prst neupadl. 😉

liviky
autor
19. čer 2008

svoma 😀
tak já jsem opět jen s jedním dítětem,malá mi včera venku oznámila...nejdu domu,jdu s babi domů,čau!..dala mi pusu,chytla babku a tahla ji pryč 😉

svoma
19. čer 2008

tak si to užívej,když malá je spokojená u babičky,aspoň si odpočineš.Mě včera malej oznámil,že by chtěl bydlet u babičky,tajkk jsem se ho zeptala,jestli by mě tu jako nechal samotnou a on mi oznámil,že jen,kdybych se na něj hodně naštvala. 🙂

liviky
autor
19. čer 2008

no tak babi včera té naší cácoře řekla,dívej mami je smutná a taťkovi bude taky!a ona na to neva babi poď 😒
no tak jsem jí nechala jít,to vyletěla brzo z hnizda! 😅

svoma
19. čer 2008

to teda jo,malému je aspoň šest a půl. 😀 Neboj,ještě ráda se vrátí,aby ses nedivila jak rychle.Malej je sice u babičky(mojí mamky) rád,ale musím mu minimálně jednou denně volat a i tak pořád říká,že je škoda,že tam nejsem s ním. 🙂

liviky
autor
19. čer 2008

tak já kdybych zavolala,tak bude brečet do telefonu mamíííí

svoma
19. čer 2008

no tak vidíš 😀 😀 😀

liviky
autor
19. čer 2008

dnes jsem zažila u malé první brutál vztek!! 😠
chtěla zase k babi,mě picne ☹ teď už je ale doma a spinká 😀

svoma
19. čer 2008

A proč jí tam nedáš?Teda jestli to babi nevadí. 😉

liviky
autor
19. čer 2008

protože už teď si myslím že je babi z nás moc vytížená a měla bysi odpočinout nebo udělat taky svoje věci,povinnosti a tak,sama v klidu a né z malou za zadkem....
.........
teď něc opro zasmání.........
Viki dnes byla na dětském hřišti ,chtěla jsem jít domů tak jí povídám poď,až se vyspinkáš tak půjdem tady znova jo?..ona na to jo,počkej vyřídím...odběhla za nejbližší paní na hřišti(cizí samozřejmě) a říká jí hlídej jo my přijdem! 😀

zanulav
19. čer 2008

ahojky no co se dnes přihodilo kamoška přišla se synem ke večeru si pujčit filmy nejake jedou zrovna zítra do chorvatska a co se nestane prali se ze srandy muj syn vzal švihl s ním o postel a samozřejme se nikolasek praštil o stranu postele naštesti ne na roh ale rozbil si hlavu a tekla mu krev že 😖 to je jak naschval do nemocnice nešli byla jsem z toho tak rozhozena bala jsem se aby neskončil v nemocnici a muj syn zas bulel jak želva že se s ním niky nebude už bavit že přijdou na neho policajti. atd. no katastrofa. ma totiž lufta z policajtu. 😒

liviky
autor
20. čer 2008

zanulav 😀
to jako ještě ten den po dětském hřišti?
...to náš tata učí Viki jiné věci..jako třeba co má udělat když uvidí policajty?...zdrhat! 😀

danullinnka
20. čer 2008

Ahojky ženy 😵 tak u nás Kuba policajtům mává,máme tam pár známých,tak si asi myslí,že to jsou oni 😀 ale všichni mu mávají zpátky 😅

Jinak včera tu přišel za švagrem kámoš,domlouvali si nějakou fušku a kámoš,že pro nějaký material skočí domů,že je hned zpátky.Byl zpět do 5min,Kuba zabraný do dovádění se švagrem,si ho hned všiml a pohotově-co ty tu ještě chceš?? 😀 😀
Tak kámoš pochopil,zasmál se s náma 😀

zanulav
20. čer 2008

Ivy stalo se to včera k večeru, ja se jen bala aby nikolasek neskončil v nemocnici kvuli šiti protože oni vyjiždeli nějak ve 3 rano dneska tak aby nemeli zkaženou dovolenou, ale odjeli v pohode obvazali mu hlavu. Tomika jsem už odhlasila ze školky tak už na o tyden dřív prazdniny. 😅

zanulav
20. čer 2008

Ivy a dort je nadherny 😵 to ani nemusíš nikde objednavat ani děckam na narozky mužeš klidne patlat doma fakt krasny.

liviky
autor
20. čer 2008

to jsem ráda,že se líbil,už se těším až budu dělat další,...
jinak ženy co je?děti nezlobí?
Viki je dnes nějak hodná,jen dnes na jedné zahrádce řekla číšníkovi ..si v práci?zlobíš!!(to totiž říká našemu taťkovi,když není s náma) 😀

liviky
autor
21. čer 2008

tak tu je jedna dobrá a čerstvá 😀 ......
...jsme na dětském hřišti,malá zabraná do hry a najednou řve-čuri,samozřejmě pozdě 😒 ,sundám jí kaťata a říkám buď chvíli jen tady ať si nepodřeš dupku,otočím se že najdu pod kočárem další kalhoty a najednou slyším mamí hoooj...
...otočím se a malá je navrchu jedné klouzačky,krásně stříbrné,vyhřáté od slunka,....pak už jen šílený řev.......
.... 😀 ta koza malá sjela jednu jedinou ,která byla rozpálená od slunka a tou holou dupkou 😀 😀 😀 ..
....šla jsem si později šáhnout a řeknu Vám,ani ruku jsem tam neudržela,tak byla horká,víte jak to muselo bolet na tom holém jemném zadečku??? 😝

danullinnka
22. čer 2008

Ahojky Livi,jejda nemá spálenou prdelku?? 😢 chudinka malá.
No my včera byli na oslavách,Kuba řádil jak černá ruka.Největší pařmen 😀 ale hlášku neměl neměl nijak extra.Jen se mu zalíbily dvě holčičky,tak byl jen s nima.

liviky
autor
22. čer 2008

no zadeček má v poho,odpoledne jsme tam šli znova i s tatou a řádila jak černá ruka a i na klouzačkách 😀 ,teď šla Viki s mojím na procházku,tak jsem zvědavá s jakou se vrátí a za jak dlouho 🙂

matullienka
23. čer 2008

prihoda jednej znamej prisla pozriet vnucata ku nim domov a nasla ich v izbe strasne plakat a tak sa pyta anicka {4} co sa stalo? tak ta sa este viac rozplakala ze pato {2} jej povedal ze je *okot a ten maly spunt vybehol spoza rohu ze on jej nepovedal ze je *okot ale ze ano je *okotka tak ze sa skoro pocikala pri nich. 😅 😅

liviky
autor
23. čer 2008

😀 😀 😀

cairka
23. čer 2008

Ahojte.
matullienka, tak dúfam, že aspoň kým pôjde krpka do škôlky budem od takýchto zážitkov ochránená 😔

Doobedu som dala kôš do kúpeľne do vane, napustila do neho vodu a tak mierne som na neho zabudla. Potom malá jedla keksík, tak keď dojedla, tak išla dať papier do koša - hodila ho do tej vody 😀

a poobede sme boli von a chytal ju jed, tak si sama hovorí : " ešte sa o zem hoď" a pomaly si ľahla na zem 😠

liviky
autor
24. čer 2008

cairko 😀 😀 😀
u nás to teď ani ne ní k zasmání,jsem už tak vytočená,že mě nepobaví nic 😠

cairka
24. čer 2008

liviky, to poznám také dni 😒 celý minulý týždeň sme mali taký 😠

dnes mala veve v izbe slona a navarila mu kávičku a mu chutila 😉

pepemomo
24. čer 2008

Ahoj,tak toto tema me opravdu hodne zaujalo a hlavne pobavilo.Proto na oplatku pridam nekolik svych zazitku s moji prostredni dcerkou Lillie-May(Lillinka).Ona je opravdu kvitko!!!Energie ma na rozdavani,jak se rano vzbudi neni k zastaveni az do vecera.Napr. zacnu u vcerejska,Lillinka uz maji ve skolce prazdniny,u nas (severni irsko) poslednich par dnu leje jak z konve,a ona se doma neskutecne nudi,proto se rozhodla k demolici naseho hnizdecka.Zacalo to rozpatlanyma boruvkama po kremovem koberci v obyvaku pres pomalovanou kozenou sedacku fixou az po dnes vytrhane redkvicky,nektere jeste nedozrate. 😲 😨 😀 Jako treba asi tak dva roky zpatky,my si klidne v kuchyni vecerime ma rikame si jak hrozne hodna Lillinka v tom obyvaku je,az do chvile nez prisla nahata a cela upatlana od h...a se nam ukazat.Bezim kouknout do obyvaku a ona tam pomastila celou stenu a tu samou kozenou sedacku co dnes zafixovala.Dokonce strcila rucicku nejak iza sedacku,prose dilo,ale vrchol byl kdyz rekla "poopoo mnam mnam"(poopoo znamena tak detsky hovinko 😀 ).Snazili sme se ji vysvetlit ze je to fuj,ale ona si trvala na svem mnam mnam! 😲 😅 😕 Proste je to ero.Zavspominam a pak pripisnu vic. 😀