Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
30. pro 2008

čau dabi,no tak my máme stromek na stole a Viki tam na štedrý večer vběhla a kouká pod stromek a říká,dárky tu nejsou,a na zemi jich byla neskutečná kupa 😀

jo a mám jednu pro zasmání i zamyšlení 😉 ..........ten můj donesl Viki delisu a dal jí ji,a ona na něj....tatíííí ty si ale blbý,vždyť já tu doma mám čokoládu!!!!!!! 😅 😀 ........no není to jelito,člověk neví co by jí do té dupky rozmlsané nacpal a ona tohle 😕

liviky
autor
1. led 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš KRÁSNÝ START DO NOVÉHO ROKU VÁM VŠEM PŘEJI,HLAVNĚ TO ZDRAVÍ,O OSTATNÍ SE UŽ BUDETE MUSET POSTARAT SAMI JAKO VŽDY 😀 😀 😀

danullinnka
2. led 2009

Ahoj Ivi,také přejeme krásný Nový rok 2009 a at ti holky dělají jen radost 😉

Já jsem Kubovi říkala večer pohádku O červené Karkulce a pak,že řekne pohádku on mě a začal: Bylo nebylo,ale já vím,že bylo... 😀 😀
Pak mi říká:matko..říkám,Kubíčku,neříkej mi tak,říkej mi mami.A Kuba-no tak máš smůlu,mami 😀 😀

No a včera mi nebylo zrovna dvakrát nejlíp 😝 😅 a manža neměl nic lepšího na práci,než naučil Lukáška ukazovat,co dělala maminka v noci.. 😖 Holt maminka zvracela a Luky to krásně napodobil,teda bez toho zvracení,takže se ho stačí zeptat-jak dělala maminka a Luky to hned ukáže,ach joo 😨 😅 😅

liviky
autor
2. led 2009

dani - šikovné to dítě,asi z něj vyroste umělec 😀

my dnes byly sáňkovat a povím Vám,že sem utahaná jako kůň,ale hlavně že byla Viki jako sluníčko 😉 ...odpo půjdem ještě,tak večer asi padnu jak zabitáááááááá 😝

matullienka
5. led 2009

ahojte kocky: tak vam prajem vsetko dobre do noveho roku 😀

danullinnka
6. led 2009

matullienka,děkujeme 😉
Ty mé děti jsou opravdu úchvatné 😅
Zalévám kvítka a Luky za mnou chodí,strká prsty do těch plných misek s vodou a pije to,snad nemám žádné jedovaté kvítko 😝
Kuba létal po venku ve sněhu,je ho tu jak nasr.... 😝 a zapadl po prdelku v hromadě sněhu,samozřejmě mu tam zůstala bota a než jsem ji vydolovala,tak si schválně vyzul i tu druhou a létal po sněhu jen ve šlapkáčkách,na zabití 😅
Dneska jse ho šla zapsat do školky,od rána bylo furt dokola-kdy už půjdem do té školky,marně jsem mu vysvětlovala,že to je jen zápis,že tam dneska ještě nezůstane.No,tak se dočkal,že jsme v 1hod vyrazili,učitelka si ho zapsala,on se mezitím díval do třídy,hned k němu přišla holčička a ahoj.Byla s náma i Kubova ,,manželka,, taky se nechala zapsat a hned si stoupla před Kubíka,aby k němu ta holčička nesměla 😀 😀 😀 😀 😀
No a večer jak Kubík usínal mi říkal,mamíí zítra jdem do školky a odhlásíš mě.Jsem myslela,že mě trefí, 😠 se ptám a proč jako??že by netrefil ze školky domů,tak jsem mu vysvětlovala,že pro něho budu chodit,že nepůjde domů sám.No uvidíme ráno,ale do září času dooost 😉

slunicko552
6. led 2009

Tak prcek mi dneska říkal mamiha tak já říká se maminka,maminka.a on ne ne.Tak se ptám neříká se maminka?A jak se říká?On-táta 😅 😝

liviky
autor
7. led 2009

no tak Viki kázala venku svému kámošovi Matymu,že do sněhu u cesty nesmí,že je špinavý.....Matyx ustoupil a ona do té haldy hnusu skočila a málem přepadla na cestu!!! 😠 .....mě z ní fakt klepne...ale dr. říkala že nejsme sami,že takových dětí je víc,tak sem si oddychla 😅 😅 😀

liviky
autor
11. led 2009

ahoj,tak co je dítka nemaj žádný nápady?
.......Viki dnes vařila a když rozdupla sušenku řekla že je hotové mleté maso 😀

liviky
autor
13. led 2009

no tak co je s Váma?kde ste kdooooooooooooooooooooo?....my s holkama řádíme skoro každý den na kopci,bolí mě z toho sáňkování a běhání neskuteně nohy 😝

danullinnka
14. led 2009

Ahojky Ivi,
taky řádíme na sáňkách a se segrou jsme vzaly Kubu na dětský vlek,co bude.ty jo,úplně perlil,jsme nečekaly,ale zážitek z tama mám spíš já než Kubík.
Šla jsem dát do auta boby a tyčky od lyží a segra hlídala prcky na kopci.Vedle našeho auta stálo druhé auto a tam stál sympatický pán a přišel za mnou,jestli by se mohl připojit na naši baterku,aby jen nastartoval a hned se odpojí,tak jsem mu najela blíž a nemohla jsem najít páčku na otevírání kapoty,protože to nebylo naše auto,ale segry.Tak jsem ho požádala,jestli by mi pomohl hledat,tak vlezl za mnou do auta,on od spolujezdce a najednou se segra otočila,jestli už jdu a vidí cizího chlapa v našem autě a že to vypadalo,jak kdyby mi něco dělal,tak vzala Lukyho,Kuba musel čekat a letěla za mnou a řve-hej,co ji tam děláte???
My smích,že nic,že hledáme páčku od kapoty 😀 😀 😀 našli jsme,nastartoval,poděkoval a odjel.Jsme to pak se segrou probíraly,že se otáčeli vlekaři,ale nikdo nešel,co se děje.Kdyby mě tam fakt škrtil,tak přijde jen segra,nikdo jiný 😢 říkala,že myslela,že vyzuje lyžák a praští ho po hlavě,ale jak viděla,že je ode mě dál a smějeme se...tak se ji ulevilo,že hrozný pocit,že nevědala,co s dětma,jestli je vzít nebo tam nechat nebo co má vlastně dělat ☹

liviky
autor
15. led 2009

teda dani,takový nervák,já bych asi neřvala ale rovnou ho majzla něím po hlavě 😀

danullinnka
15. led 2009

Ahoj Ivi,
to bychom pak byly v pr....my dvě,ublížení na zdraví 😀 😀 😀

liviky
autor
16. led 2009

ale ne,to by se svedlo na to ,že Vám ujely nohy na kluzkém povrchu a to něklikrát opakovaně 😀 😀 😀

danullinnka
16. led 2009

a při tom se vyzul i lyžák,jo?? 😀 😀 😀 😀 😀

liviky
autor
16. led 2009

jj 😀 😀 😀

briketa
16. led 2009

tak sa pridam dnesnou "prihodou", komentar netreba.... http://www.flickr.com/photos/25224472@N07/32003...

danullinnka
16. led 2009

Briketka,tak to je síla 😀 😀 😀 😀 😀 ale super malíř 😉

liviky
autor
17. led 2009

briketo - teda no super,co vytváel že se tak zřííídil? 😀

danullinnka
18. led 2009

Ahojky Ivi,
ještě mě napadla jedna vánoční příhodka s Kubíkem.
KUba něco chtěl po manžovi,ale nechtěl ho pustit do obýváku,jen at mu řekne,jak to má udělat a že si to udělá sám-ale už nevím co,skléroza.No,ale manžovi to nedalo a do obýváku šel a na Kubovi viděl,že něco vymamlasil.No,samozřejmě,rozbil baňku a ty střepy zakryl velkým plyšovým delfínem 😀 tak to manža vysál než jsem přišla s Lukym,aby to malý nedal do pusy,to by tak ještě scházelo. 😖

Jinak jsem kukla na fotečky,holky rostou jak z vody a maminky taky krásní 😵 jen já to nějak nestíhám,vložit nové,plný foták a ne a ne to stáhnout do pc. 😖

danullinnka
19. led 2009

Ahojky Ivi,
tak jsem dnes uspávala kluky a vzpoměla jsem si,jak jsme jezdívali na Slovensko k tetě a tak jsem Kubovi vyprávěla jeden příběh,on strašně rád poslouchá nějaké příběhy,no a tak jsem dokecala a že budem už spát,chvilku ticho a pak mi Kuba říká:mamíí,vyprávěj mi ještě jak jste byli na tom Rusku 😀 😀 😀
Kde přišel na Rusko,nechápu 😀 v životě jsem tam nebyla. 😅

liviky
autor
20. led 2009

ahojda 🙂
...no tak dnes babi byla dopo u nás a když sme holkám dávaly oběd,tak babi chtěla ať Viki jí a ta cácora jednařekla,babi nechci di do háááje 😠 .....sakra kde to vzala,začíná krutý boj 😒

zveron
20. led 2009

ahojte maminky, vtipna tema

pridam heft

nas 3,5 SYN MA SLEDuje pri malovani
mamka, peco si keslis na ocka?
aby som ich mala pekne
a peco ich mas skaede? 😕

danullinnka
20. led 2009

Ahoj Ivi,
tak vidím,že nemáme malého drzounka jen my 😅 😅 Počkej,až začnou chodit do školky,to bude slovník 😖

Zveron,určitě je máš krásné 😅 mě dnes Kubík viděl jak si holím nohy a letěl nahoru za bábi a říká ji-babíí,mamka si oholuje nohy 😀 😀

monkula
20. led 2009

pred pár dňami:
kým som umývala riad, Chiara opečiatkovala celý stôl aj seba 😀

zveron
20. led 2009

danullinnka

😀 😀
ktovie; mozno by ta prirovnal k nejakemu zvieatku, keby si si ich neoholovala, vydrz, mono bude hlaska 😉

danullinnka
21. led 2009

Ahojte ženky 😵
tak manža má tento týden noční a dnes byl extra protivní jak prd... 😠 prskal i kvůli obědu,pak s ním odešel do obýváku a Kuba mi v kuchyni říká-mami,to je ale debil 😖 tak jsem mu řekla,že tak se nemluví a už vůbec ne o tatkovi a Kuba dodal- ale když on fakt je 😅
Co dodat??? 😅 😅 malý sprosták.

liviky
autor
23. led 2009

jo jo jo,dani to je přesně naše domácnost,akurát Viki neříká debil ale blbec 😀

zveron
23. led 2009

danullinnka

yeah! 😎

danullinnka
23. led 2009

Ahoj Ivi,
né že bych ti to přála,ale jsem ráda,že nemáme jen my malého sprostáčka 😅 😅
Ale když to tak vezmu,tak jsou i sprostější a drzejší děti. 😖