Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

matullienka
10. únor 2009

danuli: a aspon chutil? 😀

danullinnka
10. únor 2009

Matuli,to víš že jo,od babičky přímo vynikající 😀 😀 😀 😀

Ještě jsem zapoměla,že jak jsme odjížděli k bábi,tak Kuba si ty kosti nesl v sáčku a šel kolem našeho psa a říká mu:
Bobe,fuj,to nesmíš,to jsou PRAVÉ dinosauří kosti,ty ti nedám 😀 😀 😀

liviky
autor
12. únor 2009

čau,tak já ted max. přihodím moje depky 😢 ...holky maj zase vysoké teploty!.....už aby zase radši zlobily!

danullinnka
13. únor 2009

Ahojky Ivi,jejda,vás se ty bacily nějak drží ☹ ☹
Přeju holkám brzké uzdravení 😵 nám se bacily zatím vyhýbají,snad to tak vydrží. 😨

liviky
autor
13. únor 2009

no holkám je lépe Viki začíná zase řádit 😀

danullinnka
15. únor 2009

Tak to je fajn,jen tak dááál 😀 😀 at se máme čemu smát 😉

liviky
autor
16. únor 2009

čau ženy,mám ted doma fofr,deme ve středu na karneval tak šiju jak divá,koukněte do alba hadříky co sem zatím vytvořila Viki 😉

slunicko552
16. únor 2009

Tak mi dneska malý opět uřádoval 🙄 Hodil mi do pračky slupku od banánu 😠 😀 Vůbec nechápu kdy to stihl,už tak si na to dávám pozor,potom rohlíku 🙄 😝 Takže jsem po vyprání ještě máchala ve vaně a znova do pračky 😝

liviky
autor
17. únor 2009

jj sluni....to sou chlapi,proč dělat něco jednoduše když to de složitěji 😀 😀

danullinnka
17. únor 2009

Ahojky holky 😀
Slunicko,teda malý je vynálezce 😅 to bych nechtěla zažít 😝

Ivi,teda ty jsi šikula,já bych kostýmek neušila ani omylem 😅 fakt krááása.
A ty košíky,taky velkááá nádhera,já zas jen ubrouskuju,ale jen na obrázky nebo cedulky 😉

alon111
17. únor 2009

tak takeho syna mam aj ja v nedelu sa hral na dizajnera a celu svetlohnedu podlahu preferbil s genciankou na fialovo a to nehovorim ako vyzeral on.ale jedno viem urcite ze afty za rok nebude mat ako si vytrel pusu 🙂

danullinnka
17. únor 2009

Alon,
tak to nezávidím,asi budete mít podlahu napořád fialovou,co?? 😨 ale hlavně,že nebudou afty 😉

alon111
17. únor 2009

viez ze nie ono to s jarom vsetko pekne zliezlo 🙂 ale zdravie maleho je prvorade.

danullinnka
17. únor 2009

Fakt??tak to je super,nám se kdysi fialka vyléla na umyvadlo a trvalo dlouho než se to smylo,nešlo to ničím ☹ ale prcek míval od fialky pyžamko nebo plenku,co jsem mu s tím utírala pusinku a vypralo se to,sice po několikáté,ale jo 😉

No,u nás je ted sněhu nad hlavu,min.50cm a pořád padá 😠 a Kuba schválně v tom největším sněhu,zapadne tam po krk a nechce ven,nebo mu tam zůstanou boty... 😖

danullinnka
17. únor 2009

tak,už nevím,co denně vařit a tak jsem dnes udělala krupici,děti spokojené,jen manža nejásal a jak dojedl,tak mu Kuba říká-tatíí,tak to běž vyblinkat a vem si salám 😀 😀
mě z nich trefí 😀 😀

slunicko552
17. únor 2009

danu 😀 tak to je super 😵

liviky
autor
17. únor 2009

dani ještě že si ví v každé situaci poradit 😉 😀

danullinnka
18. únor 2009

Ahojky holky,jj ti se neztratí 😀 ted bych potřebovala špunty do uší,rozhodli se,že budou schválně pištět,kdo zapiští víc.Ještě že nebydlíme v paneláku,jinak by nás měli asi hodně rádi 😀 😀

Ivi,konečně jsem dala nové fotky do alba 😅 to mi ale trvalo,co?? 😀

danullinnka
18. únor 2009

šla jsem ted mrknout do obýváku,co ti dva zase vyvádějí,protože bylo podezřelé ticho 😝 Měli na zemi plyšového delfína,každý měl v ruce příbor a dělali,že ho krájí a jí 😀 chudák delfín 😅

liviky
autor
24. únor 2009

ahoj 🙂
...tak u nás se jn zlobí a zlobí,to ani nemůžu psát by ste si myslely,že mám doma ďáblíky a né cácorky 😅

danullinnka
26. únor 2009

Ahoj Ivi,
já tu taky radši víc nepíšu,to je o nervy 😀 😀

milhaus
26. únor 2009

nasa stále prehadzuje stôl a všetko utiera handričkou
to odkedy manžel umýval topánky tak ona beha teraz s handričkou, robi akobyy tam volačo kvapkala a utiera

danullinnka
26. únor 2009

Ivi,mě dával Kuba přednášku-anatomie člověka 😀 😀
Prý-maminky mají pipinky a tatínci šulínky.Pipinka je na čůrání,prdelka na kakání a cecíky na mléčko 😀 manža na něho zírá a prý jak to ví a Kuba-tati,ale přece maminka dávala Lukáškovi mléčko z cecíku,tak ho tam musí mít 😀 😀

liviky
autor
26. únor 2009

dani 😉 😀
milhaus - ani nemluv,Viki ted po každém utření nosu musí ještě kapesník použít ještě na úklid a dostat jí ten kapesník z ruky aby nikde nerozetřela snoplíky je fakt o nervy 😖 ......a to mě ještě častuje slovy nechmě nevšímej si mě já tu uklízím a každému je to stejně jedno! 😀

jinak Viki je ted snad už týden princezna fiona a její kamarád je shrek manžel a ona se s ním chce pusinkovat jako mamka s tatkou!!! 😅 ...otevře pusu do kořán a chce tomu druhému sníst obličej 😀

danullinnka
27. únor 2009

Ivi,vy se taky jíte??? 😀 😀 když to napodobuje 😅
No,my máme zítra oslavu,Kuba má v neděli 4roky,segra mu koupila jungarského křečka,tak jsem zvědavá na jeho reakci 😝 no,však pisnu,co zas měli za hlášky 😀

No,ty máš aspon princeznu,ale Kuba je Spiderman,pořád někoho motá do pavučiny.

liviky
autor
27. únor 2009

no jo,jenže to je taková princezna pořád v akci s drakama a bojuje jako kungfu panda......no prostě originál 😀

...jinak si oslavu pěkně užijte 😉 ....nás v březnu čeká Viki 3 roky a Lili hned v dubnu 1 rok!!!.....to teda budou oslavy 😀

danullinnka
2. bře 2009

Ivi,
tak já jdu do obýváku,ti dva prďoši u balkonových dveří a Kuba gumuje sklo,mu říkám,co dělá a on-to musím vygumovat,abychom líp viděli ven 😀 😀
hmm,tak až bude pěkněji a tepleji,tak umyju okna,aby teda viděli 😀 😀 😀

danullinnka
3. bře 2009

Ivi,u vás nějaké ticho 😀 😀
No,takže Kuba dostal na narozky toho křečka,dala jsem i fotečky do albíčka.No a že teda bude Bruno a ted s manžou přemýšlíme nad přejmenováním,že bude Remy,jak myšák kuchařík z pohádky Ratattouille.Tak říkám Kubíkovi-jak chceš,aby se jmenoval??Bruno nebo Remy?? A Kubík- já mu budu říkat křečku a ty si mu říkej jak chceš. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liviky
autor
4. bře 2009

no vidíš,proč se trápit jmény když je to vlastně křeček 😅

u nás nic moc novýho,Lili začíná sama chodit a Viki prudí a prudí,takže pořád ve střehu.....ale k pobavení ted nic moc!

danullinnka
4. bře 2009

tak to je Lili šikulka 😵 já mám ted už 3dny nervy na pochodu,co ti dva dělají 😠 co bych dala za hodnou holčičku 😅