Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
22. črc 2008

svomo a co na o pan Husa? 😀
......
........Vki včera na městě opět pokikovala,že bude policajt a sklidila od pár pubertáků i potlesk a byla z toho v sedmém nebi,řekly jsem to doma tátovi a ten šel do mdlob a když se vzpamatoval,řekl razantně NE!!! 😀

svoma
22. črc 2008

On byl zamračenej už když jsme přišli,takže z jeho výrazu se nedalo poznat,jestli ho to naštvalo nebo ne. 😉 Ale já měla co dělat,aybch nevyprskla smíchy. 😀

Ta tvoje Viky je vážně číslo,moje malá vypadá,že taky nebude zrovna andílek. 😉

liviky
autor
22. črc 2008

no koukala jsem koik tvá aníí má a řeknu ti tak ted začne pomalu nabírat obrátky 😀 ,no to víš,hoky jsou podle mě větší čísla,nebo spíš lépe řečeno fiškusové 😀
.....
........dnes byla Viki sbabi na výletu v Polsku a jely buse i vláčkem a bus dělal cink cink a iki volala nevystupovááááát!...no babi říkala,,že se za ní červenala i na prdeli 😅 ,prý Vii každýmu a potkání hlásala co koupily,kam jdou,že před chvílí čůrala a bůhví co ještě 😀

svoma
23. črc 2008

Livi,to je teda číslo.Malýmu bude v září sedm a zase pro změnu všem hlásí,co dělá malá.Nejlepší je,když popisuje,že se pokakala až na zádech. 😀 A taky bylo dobrý,když jsme byli u babičky,byl tam strejda a choval malou,vypadl jí dulík,tak ho strejda sebral a malej mu hned řekl,že jí ho nesmí dát,dokud ho neopláchne.On všem děsně radí,hlavně co se týká malé. 😉

liviky
autor
23. črc 2008

tak to máš supr pomocníka svomo 😀
...Viki se taky snaží,a docela jí to jde až na pár kopanců 🙂
.........dnes jsem luštila aspon 15min. co to asi je ..pinena?....je to princezna,malá si spojila princezna a panenka 😀 ,hned to jdu zapsat do její knížky 😅

svoma
23. črc 2008

Livi 😀 😀 😀

liviky
autor
23. črc 2008

no volala jsem kámošce vedle do baráku at přijdou k nám když je dnes tak hnusně,tak za chvíli dorazí i se svýma klukama 2 a 5 let,tak tu zas bude točo 😨

svoma
23. črc 2008

Tak to se rozhodně nudit nebudeš. 😉

liviky
autor
23. črc 2008

to teda ne,už zvonili,hodila jsem klíče,jdu se naposle v klidu vyčůrat a napít a pak jedeeeem na to 😀

cairka
23. črc 2008

liviky, to máš dnes riadne veselo 😀

náš rozhovor dnes pri obede:

veve: čo máme to také zelené?
ja: špenát
v: kde kúpili sme?
j: v tescu
v: nabuduce taký fialový v lidli kúpime 😀 😀 😀

danullinnka
24. črc 2008

ahoj Ivi,teda malá je vážně číslo 😀
U nás pořád prší,jsme zavření doma,tak jsou oba protivní,až na zabití 😠 Musím si zase vzpomenout,co zas vymamlasili a pak pisnu 😀

svoma
24. črc 2008

Ahoj,teď jsem si vzpomněla,malej když se naučil mluvit a ještě hodně dlouho potom místo ch říkal š,takže všude byla samá mouša (moucha),šameleon (chameleon) a tak podobně.Bylo to děsně srandovní. 😀

danullinnka
24. črc 2008

Dnes jsme byli na hřiby-našli 😀 a Kuba našel lesní jahody,snědl dvě,povzdechl si a dodal-to jsem se přežral 😀 😀

liviky
autor
25. črc 2008

ženy tak máme další somoleninu 😀 ........kolomenec...........=kotrmelec 😀 😀 😀

danullinnka
25. črc 2008

Ivi,Kuba měl alopita-antilopa 😀 ted už to ale řekne normálně 😉

leila.say
25. črc 2008

Jestli taky můžu něco dodat... Přítelova maminka pracuje ve školce, a přišla za ní holčička a říká - Paní učitelko, mě někdo kousl do jazyka... 😀 😝

liviky
autor
26. črc 2008

no,nevím nevím jestli malou pustím do školky když tam jsou takové orgie 😀

liviky
autor
27. črc 2008

zdárek holky,tak já se musím dnes pochválit 😅 když to za mě nikdo jinej neudělá,uklidila jsem celý byt a Vikinka mi sem tam pomohla,je to moje šikula,myslela jsem že bude otravná,ale mile mě překvapila 😀

liviky
autor
29. črc 2008

včera jsme měly dost slziček,ale já asi víc,Viki píchla vosa ,za chvíli ale nevěděla ani kde ji píchla,za to od rána každému na potkání říkala že jí píchla moucha,pak že kousla vosa.... 😀 no prostě dřista moje malá 🙂

cairka
29. črc 2008

ahojte.
moje dieťa si včera uvedomilo rozdiel medzi chlapcami a dievčatami. Boli sme vonku s kamoškou a jej synom a deti išli naraz cikať. ked docikali, tak sa veve pýta "čo to má jaško za prsíčko tam?" maminke vôbec nedošlo, čo myslí, tak sa jej pýtam, že kde, tak mu začla ruky do slipíkov pchať 😅 (veve ešte doteraz nemala kde vidieť pipika).

teraz už len riešime kto má pipika, kto pipinku 😉 a ked bude veve veľká, aj ona bude mať pipika 😀 , hovorím, nie nebudeš, to majú iba chlapci, - tak si kúpi 😝

cairka
29. črc 2008

liviky, ešteže to viky znáša tak statočne. nič príjemné, také osí štípanec 😖 prajeme, aby rýchlo sa vyliečil úplne

liviky
autor
29. črc 2008

cairko - ona po půl hodce annnnnnnnni přesně nevěsěla kde jí štípla 😀
jinak u Viki holky mají pipinku a kluci kakáč tak nevím kde na to došla 😀

danullinnka
30. črc 2008

Ahojky holky,teda vidím že rozdíly mezi pipinkami a šuldíky se řeší všude 😀 kuba to už chápe,ale dřív,když tu byla jeho kamarádka a šli spolu čůrat,tak si Kuba klekl a díval se,odkud to Anetce teče 😀

Ted tu byla pout,tak zážitků milion a pak jsme seděli u mého dědy a seděl s náma i můj tatka se svou přítelkyní a ona šla na wc a Kuba jí říkal-klidně si čopni za garáž,já se dívat nebudu 😀

liviky
autor
31. črc 2008

dani -ten Kuba je číslo 😀
my včera byly poprvé na koupáku a bylo super,malá si sice dvakrát lokla,ale z vody jsem jí musela dost často vyhánět,furt jí modraly rty 🙂

danullinnka
31. črc 2008

Ahojky Ivi,my jsme dnes byli v zoo,supéér a hned po příjezdu domů směr bazén,já jsem se nestačila ani vysléct a manža mě tam hodil tak ve věcech 😀

liviky
autor
31. črc 2008

jj,tak spon je sranda,vždyt víš že chlapy jsou taky jako děti 🙂
no já uvažovala,že zajdem k řece,ale nevím,v tom hicu bude líp doma 🙂

danullinnka
31. črc 2008

jj,snad ještě horší jak malé děti 😀 prý bazén koupil se švagrem děckám 😀 no,nevím,kdo se tam víc vyblbne 😀

liviky
autor
1. srp 2008

no my si zažili s tím mým super večer,Viki od půl9 do 10 každou chvíki chodila za náma do obýváku a že se jí chce kakat nebo čůrat,kolem půl desáté jsme seděli s tím mým v kuchyni na zemi u malé,ta na nočníku a na střídačku jsme jí pomáhali tlačit 🙂 ,to znamená že nás Viki chytne za prst a musíme tlačit spolu 😀 ,nakonec se ale dílo podařilo 😀 😀

danullinnka
1. srp 2008

Dobré ranko Ivi,tak aspon že se povedlo,že nechodila marně 😉 to u nás byla půlnoc už v 8 😉
Jinak se Kuba pevně rozhodl,že si ze zoo koupí žirafu 😝 měli tam zrovna žirafku miminko 😵 tak jsme mu vysvětlovali,že by tady neměla velký výběh,neměla by domeček atd....no,tak prej tady v okolí zbourá domky a postaví si zoo a hlavně domeček pro žirafku 😀 takže bych měla asi občany jít informovat,at si najdou jiné bydliště 😀 😀 jooo a když jsem řekla,že na žirafku nemáme penízky,tak mě uzemnil tím,že bude stát JEN dvě koruny 😀 😀

matullienka
1. srp 2008

ahoj danulik: a kam do zoo chodite? ja by som chcela niekam zobrat sesterku malu a zoo u nas je dost o nicom. inak ta tiez statocne perlli... 😎