Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

danullinnka
1. srp 2008

Ahoj matullienka 😉 u nás je nejbližší zoo,Zoo Lešná-Zlín.
Chtěli bychom ještě zajet do Vyškova,tam je zoo a jak ji projdeš,tak hned začíná Dinopark,Kuba je dinosaury posedlý,tak mu uděláme radost 😉

liviky
autor
1. srp 2008

danulli a na kolik tahle sranda vyjde? 🙂

danullinnka
1. srp 2008

Ivi,no to nevím 😅 zjistím,můj taťka tam už byl a prý je to moc prima,autem dojedeš na parkoviště a odtud tě odveze zoo vláček nebo zoo autobus do zoo a odtud už si dojdeš i do dinoparku 😉

cairka
2. srp 2008

ahojte baby.
máme teraz nejaké slávnosti v meste a boli tam vystúpenia detských súborov a okrem iného tam spievalo jedno dievčatko nejaké ľudovky a malá sa na mňa otočila a hovorí " ako pekne ziape" 😀 😀 😀

zanulav
2. srp 2008

Ivy mi byli vloní v dinoparku a je to tam skvěle vstupne stalo 100kč nějak tak. A maš v cene i to zoo a dinopark taky i ten vlaček co te tam zaveze, je to totiž za městem, ten dinopark. jinak se koukni na stranky, tam maš vše mapu vstupne atd. www.dinoparkvyškov.cz nějak tak. 😵

liviky
autor
3. srp 2008

jj,dík moc Žani,nevím jestli se tam dostanu,ale moc bych ráda,už z toho pakatím jak se blunckáme jen kolem,...jedinou změnou ted byl koupák a bylo tam super,malá řádila jak tajfun,však si taky párkrát lokla 😅

liviky
autor
3. srp 2008

tak dnes malá byla na skákacím hradě a já jí pak nemohla dostat ven,to byla síla,nakonec jsem jí musela dostat ven na zmrzku,potvůrka malinká vypočítavá 😅

danullinnka
5. srp 2008

Ahoj Ivi,tak s tím skákacím hradem to znám taky 😀
Včera tu byl můj bratranec a seděli jsme venku a tchýně přinesla pařížský dort a řekla Kubovi,at nás zavolá a mezi tím na něho ještě dávala šlehačku-jako na dort 😀 Kuba to viděl,letěl za náma a tak se mu zapletl jazýček,že nás pozval na šlehovačkový dort 😀 😀

Jinak Luky ráno jedl rohlík,drobků milion a když jsem to začala sbírat,tak si na to lehl a tak to bránil,jak nějaký lev svou kořist 😀

liviky
autor
5. srp 2008

ahoj dani,
tak to je dobře že si hlídá papání,horšíby bylo kdyby ho někam schoval 😀

my tu ted měly na návštěve mojeho bráchu ze Slovenska tak se předváděla jak náká opička,prostě ne a ne se zastavit a nedej bože aby na chvíli zavřela pusu 😀

jooo a koupila jsem jí dětské záchodové prkýnko a Viki ted už nechce nočník ani vidět,je to už dospělačka a musí na záchod,jen doufám,že si to prkýnko zase nestrčí na hlavu 😅 😅

danullinnka
6. srp 2008

Dobré ranko Ivi,
Teda Viki je fakt číslo 😀 😀 to prkýnko máme taky,ale Kuba na něm moc nechtěl bývat,spíš chtěl sedět normálně jak velký chlap 😉 uvidíme co Luky 😉

Jinak včera jsem myslela,že mě porazí.Kuba šermoval nějakou palicí a trošičku mi odřel paži a aby si to uvědomil co dělá,jsem mu schválně řekla,at se podívá,jak mi ji odřel.A on,totálně mě uzemnil.Prý-hmm,tak to se ti ta kůže rozdělá,upadne ti ruka a umřeš a tatka si koupí novou maminku 😠 😢 no nezabila bys ho?? 😅
Pak to tak utichlo,byla jsem s Lukáškem na pískovišti,Kuba seděl u garáže a byl nějak potichu a najednou mi říká-mamíí,když umřeš,bude ti za mnou smutno? ☹ tak mu říkám,že jo a mu??prý ne 😠 a hned volal na manžu-tatíí,a tobě bude za mamkou smutno??tak aspon manža řekl,že mu smutno bude.
Hmm,takže tímto se s vámi asi loučím,když už mě skoro pohřbívají 😀 😀

liviky
autor
6. srp 2008

teda,to je věc,pro útěchu - mě by bylo taky smutno 😉
Viki si ted kresllila a má to všude na sobě ale na papíře nic moc,mě klepne,to zas bude řvaní při drhnutí 😠

danullinnka
6. srp 2008

Ivi,děkuju za útěchu 😵

Tak ty naše děti jsou dnes nějak propojené,ne??Ti dva si taky kreslí a jsou jak indiáni,Luky na líčkách,Kuba po celých rukách 😝 😀

liviky
autor
7. srp 2008

no tak já to s Viki nemohla sundat,tak šla ven s pomalovanýma kolenama na modro 😅

cairka
7. srp 2008

ahojte.
danullinka, tak to je skvelé, ako to má premyslené 😀 😀 😀

mňa dnes moje dieťa zabilo, ked mi povedalo, že ked budú s nikou (kamoškou) školáčky, tak budú mať prázdniny a budú si ukazovať tetovačky 😅

danullinnka
8. srp 2008

Ahojkýýý,tak jsem ještě mezi vámi 😀 😀
Cairka,no vymyšlené to má,jen mě to zamrzelo 😢
Jinak tetovačky nosíme už ted 😀 z jogurtů a žvýkaček 😉 z těch jogurtů drží fakt super,pak jsem na paži měla opálené bílé místo 😠 😀 Kuba ukecal i dědu-mého tatku-at si dá tetovačku,tak ji nosí na kotníku 😀 😀

liviky
autor
8. srp 2008

čau ženy,
my máme taky každou chvíli tetovačky z jogurtů 😀
včera jsme byly zase na koupáku a dokonce se mnou byla Viki na vlnách a i na 15m klouzačce,teda řeknu vám,že já se zprvu bála víc jak malá 😀 ,ale bylo parádně byly jsme tam od17h do 19h.pak už jsme musely fičet domů,protože Viki se třepala a měla úplně fialovy rty,radši by se utopila než by šladomů 🙂
.........
no a dnes jela s babi na chalupu do Jeseníků,tak jsem asi do neděle nebo pondělí jen jednodětná 😅

danullinnka
8. srp 2008

Ivi,to ti tak závidím 😵 já včera chytala už nervy 😝 oba na zabití 😅 Kuba venku pak tak řádil,že jsem na něho zařvala,ale tak,že se i dělníci,co staví vedle barák,otočili co se děje 😕 ty jo,si musí myslet,že jsem děsná matka 😝

A kuba by se taky radši utopil,než vylezl z bazénu,asi jsou na tom všechny děti stejně 😀 ti naši dva vidí třeba jen kalužku a už jsou v ní 😝

liviky
autor
8. srp 2008

jj,přesně tak 🙂
no tak babi mi už s Viki volaly že jsou ve vlaku - Elefantu a jedou na výlet za dědou a Cantýskem(pes),prý ráno byla trochu smutná ale hned jí to přešlo když šly na vlak 🙂

danullinnka
8. srp 2008

Tak to máš super.my bydlíme trochu dál od vlaku,ale když jsme u bábi,tak hned vedle mají koleje,tak Luky hned fufufu,to je jako vlak 😀 Už i vláčkem minulý týden jel 😀

Jinak Kuba ráno kuká na Hurvínka u doktora a dnes tam Hurvínka kousla zmije a Kuba přišel a že-mamííí,Hurvínka kousla zmijovka 😀 😀

liviky
autor
8. srp 2008

no u nás je to na vlak 2zastávky autobusem,ale Viki zbožnuje i bus,takže ta bude štastná jak blecha 😅 ,já tu brečím nad cibulí,začala jsem vařit a Lili si tu hraje na dece a kecá a kecá 🙂 ,je tu strašně klid a nuda,nikdy jsem bez malé tak dlouho nebyla,už dvě noci spala u babi a ted jely na tu chatu,chjo co já budu dělat s takovou hordou času? 😒

danullinnka
8. srp 2008

já už mám uvařeno,dnes jsem nějaká pilná 😀
Tchýně měla kluky jeden den pryč,odpol se vrátili,ale i tak mi přišlo,že jsou pryč jen chvilku,asi mi nejvíc času zabralo uklízení 😝
Tak bych brala jeden den volna,jsem už někdy k.o.
Už jen čekám,že se segra vrátí z Anglie a vezme si je na chvilku 😉

liviky
autor
11. srp 2008

huráááá,Viki mi už volala jede s babi vlakem domů 😀 ta zas bude k nezastavení,mám navařeno a čekám až se mi vzbudí Lili a půjdem s Viki vyzvednout k babi,tak nevím kdo se těší víc jestli já s tatou nebo Viki 😅

danullinnka
11. srp 2008

Ahoj Ivi,tak to budeš mít zase veselo 😀
Já jsem měla v neděli děti pryč,Kuba byl s mým tatkou na výletě a Lukyho měla po o tchýně.
Tady kousek od nás mají v lese oboru a v ní dvě divoká prasata,minule byla samice nějaká tlustá a dnes tam měla 4 roztomilé prasátka,prý se narodila včera 😵 noo,hned jsem chtěla jedno domů,jak malá 😀 😀 ta by mě hnala 😝

danullinnka
12. srp 2008

Ahoj Ivi,jsem v šoku 😝 dnes Kuba pronesl-maminka má velice užitečnou pipinku a cecíky 😅 to fakt netuším,kde na toto přišel 😨

liviky
autor
13. srp 2008

no,však říkám že ti z něj roste doktor přinejmenším 😅
a Viki je jak utržená z řetězu o se vrátila z chalupy 😒 ,jo a furt mi ted říká babi,no dnes je to už lepší,ale i tak vytáčí mě to k nepříčetnosti 😠

danullinnka
13. srp 2008

a jéje,že by gynekolog v rodině?? 😀
No,na babičku máš ještě fůůůůůru času. 😉 To ji přejde,neboj.Přeci jen byla ted jen s babičkou,tak si na to zvykla a za chviličku bude jen mamííí mamííí 😉
Jak byl Kuba v neděli s mým tatkou na výletě,tak večer mi vykládal zážitky a pak říká: dobrou noc Verčo a ty mi řekni dobrou noc Milane 😅
Můj tatka je Milan a jeho přítelkyně Verča,takže tak.

liviky
autor
13. srp 2008

no tak to máme super,takže nás děti už ani nepotřebujou 😅
a já jí ted jdu asi plácnout,rozsypala po celém obýváku skleněnky,tak je posbírá nebo bude mazec,už několikrát jsem po nich ujela,ještě že jsem nedržela Lili 😉

danullinnka
13. srp 2008

jejda,tak to pozor,já když byla malá,jsem rozházela dřevěné kostky,pak u nás někdo zazvonil a mamka si na nich vyvrtla kotník 😝
No,děti si nějak oblíbili dědáčky,jak u nás,tak u vás 😉 Tak jim je dáme a pojedem na dovču,ne?? 😀 at si taky užijí 😉

liviky
autor
13. srp 2008

asi jo,však Viki už chce jet znova 😀

danullinnka
13. srp 2008

Ty jo,kuba mě tak štve,že bych ho klidně na týden někam poslala.nebo ho nechám manžovi a pojedu někam s Lukáškem,nějaký balzám na nervy 😝