Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
24. lis 2008

alicenka,to sou teda radosti co? 😀
já dnes byla na nehty a ta kočka co mi je děllá má 2,5letýho kluka a říkala,že jí včera pomaloval včechno prádlo na sušáku fixama....ještě že to byly vypratelný fixy 😀

alicenka
24. lis 2008

matullienka, ved to prave neviem 🙂
liviky, tak to je radost 😅 nasa babulka je este malicka, vsetky taketo prekvapenia nas len cakaju, ale uz sa psychicky pripravujeme 😀
musim povedat, ze toto som necakala 😅 😀 ale zas na druhej strane som rada, ze sa v nej objavuju umelecke crty a nie gastronomicke 😀

liviky
autor
25. lis 2008

alicenko 😀 ..gastronomické 😀 😀 ....a stejně se nepřipravíš,ha ha....to prostě nejde 😒 😅

matullienka
25. lis 2008

ahojte myslim ze livi ma pravdu

liviky
autor
25. lis 2008

no mě tady malá běhá s panankama a vysvětluje mi,že to sou manželéééé nééééé?!?!!....asi nás chce s tatou přemluvit ať se vezmeme 😅

matullienka
25. lis 2008

livi: a vy nie ste?

liviky
autor
25. lis 2008

ee,nejsme,takže ani nevím kde na to malá přišla,asi v telce!

matullienka
25. lis 2008

livi: no tak to asi najskor 😉

alicenka
25. lis 2008

liviky, si mi zobrala iluzie 😀 😀

danullinnka
25. lis 2008

Ahojky Ivi,
tak,ted vás malá odhalila,tak šup do toho 😵 😵 já jsem taky myslela,že jste manželé 😅

Tak my jsme včera nakonec sněhuláka stavili,ale chudák byl pořád bez hlavy,sotva jsem mu ji dala,tak ji Lukášek shodil a měl z toho hroznou srandu.
Pak přijel soused domů a Luky hned řval na celé kolo Nadáááááááááááááááááááár (nazdar) 😅 a Kuba mu říká,musíš každému říkat pořád nazdar??A já mu říkám,Luky aspon pozdraví a sousedi jsou rádi,že je takový expert.Kuba to je stydlivka,ten moc zdravit nechce,ach jooo. 😒

liviky
autor
27. lis 2008

tak já mám zase Viki u babi ☹ ...večer mi řekla:...já du k babi pinkatjo?!...nebut smutná milaku já zítra prijdu!!..............a když mi dala pusu př odchodu tak jen dodala mami....nezpomeň na mě,já taky nezapomenu 😅 😀

danullinnka
27. lis 2008

Ahoj Ivi,to je teda číslo 😀 ale vážně,nezapomen na ni 😅

U nás vše při starém,jen tento týden se Lukymu začíná rozvazovat jazýček.V 16:30 jen slyší znělku,už řve kokááá,kokááá (kouzelná ŠKOLKA).Dneska si prohlížel bříško a najednou hlásí pupíí,tak asi 10 minut chodil,každému zvedal tričko a hledal pupíí 😀

liviky
autor
27. lis 2008

tak Lili dokola žvatlá tatatatatata......nic jiného jí nedonutíme 😀

danullinnka
27. lis 2008

Tak a je to,máme doma maroda.Kubík byl odpol ještě venku a to byli jen s bábi na procházce a večer už za mnou přišel,mamíí mě je zima a bolí mě kolínka.Oči jak skleněnky,hned 38,3.Zabalila jsem ho,čaj s medem a s citronem,panadol a zítra směr doktor.Joo a v krku to má pěkně zarudlé.Nikdy nevím,jestli to je angína nebo chřipka,musím se zítra zeptat.My máme takového dr.že pokud se nezeptáš na diagnozu,tak ti ji sám od sebe neřekne 😠

liviky
autor
28. lis 2008

tak mě na přeskáčku kašlou obě holky,ale teplotu nemají a rýmu taky ne,.......tak mě napadá jestli nekašlou na mě 😅 😀

matullienka
28. lis 2008

livi a ty dnes co nemozes spat?

liviky
autor
28. lis 2008

matullienka,ne že b se mi nechtělo,ale mozek nastartoval a nešlo už usnout 😖
Viki se tu ted kroutí jak paragraf....dívá se na film auta a řeže s nima zatáááčky 😀

matullienka
28. lis 2008

no tak to si viem zivo predstavit

liviky
autor
28. lis 2008

ted sem dala holky spát tak doufám že Viki nebude ty zatáčky řezat ještě ve spaní 😀 aby sebou nešvihla na zem! 😀

matullienka
28. lis 2008

a to ju bavilo az do teraz?

danullinnka
28. lis 2008

Ahojky Ivi,tak máme prosím angínu ☹ teploty v kuse 38,6 😢 Kubík usnul odpoledne a ted ještě čučí na Mickey Mause,protože je vyspaný na dva dny dopředu 😅

Jinak Auta u nás taky frčí,máme snad všechno s Mekem a Burákem 😀 i odrážedlo 😀 😀
A některé pohádky sotva skončí,tak si je pustí zas od začátku 😅 takže jedna pohádka jde i 3hodiny v kuse 😀 😀

liviky
autor
29. lis 2008

no přesně tk,já některé pohádky pouštím i 3x po sobě,no děs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mě začala Viki zase brutálně kašlat ve spaní až jí z toho natahuje,takže sem unavená páč jí ffurt hlídám ☹

danullinnka
1. pro 2008

Ahoj Ivi,
tak co,jste zdravé?? 😖
U nás už o.k.V sobotu byl u nás Kateřinský jarmark,bylo super,až na to počasí.Včera měl děti můj tatka,tak jsme si s manžou po o zdřímli,pak jsem se vzbudila a normálně jsem se bez nich nudila 😅 Tatka je dovezl až před 18hod,jsme už i s manžou chodili k oknu,jestli už jedou 😀 😀

liviky
autor
1. pro 2008

dani tak to sme na tom stejně,m pak taky mocinky chybí 😅
no holky už sou jakžtakž zdravé,ale zato tata je marod a to dnes až přijde z práce tak mu dám kázání,,blázen dal Viki samolepky a Lili dnes jednu spolkla a jí ji tahala až z krku,protože se až dusila 😠

danullinnka
1. pro 2008

Jej,tak to znám,mě Luky vzal lepky,takové ty malé,jak třeba v obchodě se na to píšou ceny.No a taky si to rval do pusy a jak to měl v krku,tak začal zvracet.Lepítka byly zelené,takže jsi je krásně viděla,že jsou venku 😝
Ted má Luky novou zábavu,vezme si flašku s cumlem,samozřejmě tam má pití a cumel si zatlačí dovnitř a má z toho hroznou prdel a ještě zkouší pít se zatlačeným cumlem a když to nejde,přiletí a mrčí kakao,i když tam má třeba čaj 😀

liviky
autor
1. pro 2008

no tak Lili si ted schválně flašku s čajem převrací a lije si to na nohy! 🙂

danullinnka
1. pro 2008

A Luky to zas leje do všeho možného a pak to pije,jakože z hrníčku.Jak byly ty ruské dřevěné panenky na rozdělávání,od největší po nejmenší,tak to třeba lije do toho 😀 a manža si dal hrnek s čajem na poličku,aby na to prcek nedostal a šel nahoru za švagrem,já jsem na ně kukla,v pohodě,šla jsem do kuchyně,hned na to přišel manža a Luky celý mokrý i s křeslem,na ten hrnek dosáhl,asi si ho podal pěkně a jak se chtěl napít,tak to všechno vylél na sebe a křeslo. 😅

liviky
autor
1. pro 2008

jo tak to Viki taky,ta to snad leje i do bot a pak se chce napít 😀

danullinnka
1. pro 2008

😀 😀 to je vážně expertka.Tak ted jsem dostala skoro zprda od Kuby 😀 Vlezl pod stůl od pc,tak jsem ho z tama vypakovala,že je tam elektrika..a on uraženě na mě zařval-proč mě jako vyháníš?? ach jo,nemám to lehké 😀

liviky
autor
1. pro 2008

jj období vzdoru je hrůza Viki mi taky pořád odmlouvá a křičí,ale to i hodně kvůli Lili!