Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

zveron
25. led 2009

vravim synovi:budeme mat na obed cervenu polievocku s pismenkami
syn sa zamysli: mamka a potom budem cervena ciapocka?

liviky
autor
26. led 2009

tak to kdyby taková polívka existovala tak by ji Viki snědla pro jistotu pár litrů 😀 ......běhá po doma a buď to je karkulka nebo princezna Fiona 🙂

Dani - no nejvíc se obávám školky a to už nás brzy čeká!!!.....jen děcka kteerá tady na dvorku chodí do školky a do školy sou děsně sprostá a těm starším to je jedno i před dospělýma,teda jestli mě tak berou 😀
....na podziim sem viděa jak hodili na zem dětska papíry od chipsů na zem,tak jim povídám,zvedněte to,to Vás baví si hrát v takovém bordelu?....a oni hned spoustu řečí,to všechno není od nás,tady není koš,to odfoukne vítr a já nevím co ještě!!!!!......tak sem jim řekla ať to seberou,že když každý vezme jeden až dva papíry,tak to je hned hotovo,dala sem jim igelitku a ani ne do 5ti min. to bylo vše uklizeno.....ty potvory čekali že jim dám náký oplaterk nebo čokoládu,že jim to tak jedna paní slíbila,...no tak sem jim řekla že si to dělali proto aby si měli kde hrát a né pro odměnu.....jeden z nich mě tituloval,ani si nepřejte vědět jak,tak sem zamířila směrem k jeho domovu se slovy no tak to sem zvědavá co mi na tvůj slovník řeknou rodiče!!!(mezi námi,já ani nevím kde ten kluk bydlí,jen vím kterým směrem běhá domů 😅 😀 )....to ste měli vidět ten obrat,od té doby tady na dvorku alespoň pře demnou a mýmy dětmi není nikdo sprostý a neháže odpad po zemi 😉 🙂

liviky
autor
26. led 2009

jééé a o mi ještě připomělo,.........byli sme venku i s tím mým a procházíme kolem hloučku výrustků,které legitimovala policie,kvůli věku a alkoholu atd....no prostě se nudili.....ten můj se přiblížil k hloučku a říká:hej kolik Vás tu je a kolik policajtů,tlesknu a každý se rozeběhne na jinou stranu,kolik Vás chytí jednoho ?dva?...je Vás tu aspoŇ PATNÁCT!!!.....to ste měli vidět jak to těm děckám šrotovalo v hlavě 😀 ,ale ještě víc těm dvoum policajtům....ti měli smrt v očích 😀 ...kdoví,možná proto že by museli běhat 😅 😀 😀
.....no z toho vyplívá,že mé cácorky budou pěkná čísla,po tatovi,po kom jiném! 😖 😀

danullinnka
26. led 2009

Ahoj Ivi,
teda koukám,že i ten tvůj je dobré číslo 😀 😀 Jooo,policajti,co si budeme povídat 😀 😀
My jsme byli s manžou,moji segrou a strejdou na večeři a jak jdeme zpátky k autu kolem policejní stanice,tak zastaví auto,tam mladý kluk a ptal se nás na jednu hospodu,manža mu vysvětloval kde je a do proti nám jela baba v oktávce,stálo u cesty ještě policejní auto a najednou rána,baba přidala a zdálo se že ujede,ale po pár metrech zastavila a že co s tím pol.autem je,říkám,že skoro nic,jen se pohlo zrcátko a ona,aha a frnk pryč,asi už měla zkušenosti 😀 😀

Jinak s tou mluvou...všude stejné,kdybych u nás někomu řekla,at si uklidí papíry nebo něco,tak mě pošlou do patřičných mezí a snad mi ještě jednu fláknou 😖 smradi.Ale bratránek dělá kickbox a většina těch výrůstků ví,že jsme v rodině,tak by si to snad nedovolili. 😒

No a děti...Luky dnes je celkem zlatý,za to Kuba.....pokaždé bere manžovi nějaké piti,co má v obývákupřesto,že má nachystaný svůj čaj.Dnes tam měl manža celou láhev pepsiny a co udělal Kuba???Vylél aspon půl flašky v obýváku na koberec,ne aby o hned zvednul,díval se jak to teče,moje nervýýýýýýýý
😠 😅

liviky
autor
27. led 2009

no teda s tou pepsinou ti to Dani nezávidím,já mmám oma něco podobnýho 😠 .....mám posldní dobou nervy na pocodu,ani bych se nedivila kdyby zdrhly 😀 😀
....jinak od včera Viki zase kašle a to tak,že v noci zvrací!...no děs,doufám že to přeleze i na Lili a fakt už si můžu jít hodit mašli 😝 .....udržet totiž Viki v posteli je nadlidský výkon,hlavně když kolem dokola pobhá Lili! 😅

zveron
27. led 2009

tak to kdyby taková polívka existovala tak by ji Viki snědla pro jistotu pár litrů 😀

nas este vcera
Vysvetluje mi pri piskani: mamka mne sa teraz tazko piska, lebo mam este v pipiku palacinky.
/pred tym ich jedol/
Ma zaujimavu predstavu o traviacom trakte

danullinnka
27. led 2009

Ivi,
tak pokud ti nervy zdrhnou,tak se určo potkají s mýma 😀 😀

monkula
27. led 2009

Jarko má v poslednom čase "úžasný" trik... na všetky tepláky si perom napísal meno, aby som vedela, že sú jeho 🙄 🙄

liviky
autor
27. led 2009

no monkulo,tak aspoň mu je nemůžete brát,jinak by Vás vyhmátl 😀

monkula
27. led 2009

liviky, vieš ako rada som nosila jeho červené tepláky? Ladili mi ku Chiarkunrj mikine a tera nič... musím nosiť svoje veci, zo je otrava 🙄 🙄

danullinnka
27. led 2009

Monkula 😀 😀 to je číslo,ale taky chce mít svoje věci pod kontrolou 😅
Tak třeba ti na narozky koupí nové červené tepláky,abyste zase ladily 😀 😀 😀

monkula
27. led 2009

no, dúfam strašnme sa mi totiž páčili 😵 😵 😵 😀

danullinnka
30. led 2009

Ahoj Ivi a Monkulo,
založila jsem tu nové téma Prosba o pomoc nebo podvod...jestli chcete si přečtěte,to je opravdu originální nápad,jen v tom rozdílu,že dospělých 😠 nepochopím takové lidi,
Jinak děti zatím vše v normálu,nervy mi už pomalu odcházejí,asi se brzo Ivi potkají s tvými 😅

matullienka
30. led 2009

danuli: a kedy si tu temu zakladala ja ju nemozem najst

danullinnka
30. led 2009

Matulli,já jsem tam asi nedala,aby to šlo i do slovenské verze 😖 Jinak je to tady ve volné diskuzi,zakládala jsem ji dnes myslím 9:20hod.

matullienka
30. led 2009

aha tak to ju potom darmo hladam 😉

danullinnka
30. led 2009

To už asi dodatečně nedám,že?? ☹

slunicko552
30. led 2009

Tak prcek včera za mnou letěl z pokoje do kuchyně a celou dobu křičel mamí,mamí.Vzala jsem ho na ruce a sleduji hrnec jestli už vaří polívka.On mi otočil hlavu směrem k sobě a strčil mi prst do nosu 😕 😅 😝

matullienka
30. led 2009

danuli to nic 😉

liviky
autor
30. led 2009

ahoj ženy 😉
dani - jj,až holky usnou,kouknu!
slunicko - ty máš ale sluníčko 😀 ....něco podobnýho dělám i já tomu svýmu když v noci chrápe 😅

slunicko552
30. led 2009

livi 😀 tak to mě nenapadlo.A pomáhá to?

liviky
autor
31. led 2009

jj,pomáhá,hlavně mě,mám radost když mu můžu udělat zle,když mě prudí tím chrápáním 😀

danullinnka
3. únor 2009

Ahojteee 😀 😀
Tak nějako noc zpátky Luky pořád mrčel,ale ze spaní,jsem nemohla spát a až jsem usínala,tak začal manža chrápat,jsem myslela,že ho zarazím 😠 😅 mlaskání nepomáhalo,tak jsem do něho strčila,at se aspon otočí,přemýšlím už dlouho,že mu zacpu nos,ale ještě v tom šoku by mi třeba jednu ubalil 😀 😀 😀 😀 😀

Segra donesla Kubovi velikou mapu a ted do ní čučí a Luky mu na ni vlezl a Kuba-pakuj,já sa chcu učit 😀 😀 Jsem zvědavá,jestli bude takový aktivní ve škole,až bude muset 😅 😅
No a Luky samozřejmě neslezl,tak na něho Kuba volá policajty 😀 😀 😀

liviky
autor
3. únor 2009

tak u nás už je holkám lépe a de to poznat,dnes mi Viki dělala dlouhou přednášku o tom jak nemám mluvit blbiny a kraviny....... 😅 kde se to v ní bere! 😀

danullinnka
4. únor 2009

Ahoj Ivi,holky byly zase nemocné??nebo se jich to pořád drží??
U nás měl Luky jen v pondělí ráno zvýšenou teplotku,ale od té doby dobré,jak kdyby ji ani neměl.

Jinak jsou na zabití 😝 pořád dokola se melou,hádají,pak by se láskou sežrali... 😅

liviky
autor
4. únor 2009

ahoj dani,
no holky byly nemocné v pprosinci a teď v lednu zas,doufám že už sme si těch nemocí užili 😒
holky ráno u nás začnou láskou,pak náschválama,pak se nemůžou,po spinkání se milujou ,odpo se nemusí a ku večeru když mají jít spát tak by se láskou snědly,...no kozeny moje a tak to je furt dokola okolo stola la la 😅

danullinnka
6. únor 2009

Ahojky,
tak z Kubíka je Spiderman,pořád z něčeho skáče a že z ruky vypouští pavučinu a každého omotá 😝 😀

Včera ráno jim dávám snídani a říkám Kubovi,at mrkne z okna jaká je tam mlha a on-tak to nám pomůže jen větrák,musíme zavolat héééj ouško 😀 😀 Má totiž na dvd Mickeyho klubík a tam Mickey Mause volá ouško každou chvilku 😀 😀 a právě z mlhou máme díl taky,vůbec mi nedošlo,že by si to takto spojil,no ted už to vím 😀 😀

danullinnka
7. únor 2009

Tak Kubouš včera opět perlil.

Zase se s Lukáškem dohadovali a už jsem na ně zařvala a Kuba říká Lukymu-Luky pojd,než nás ta paní zrube 😀

Pak mi někam dali izolepu a říkám Kubovi,at mi ji pomůže najít a jeho odpověd-když ti ji najdu,budeš na mě pyšná?? 😀 😀

Pak slyším jak jde ze schodů dole a ptám se ho,kam jde a on-hned přijdu,jen skočím pro gořalku 😀
Kde na to přišel???u nás se nepije a tak to vypadá,jak u alkoholiků 😀 😀 😀

liviky
autor
8. únor 2009

dani no teda,tak alkoholici joooooooo? 😀

tak my zase chodíme víc ven tak mám jednu do placu!! 😅
.......šly sme po městě a Viki se zastavila rozkročila a zařvala na celé kolo mamíííííí tam sou policajti.....no tk jí říkám já vím puso.........a ona se stále stejným výrazem i křikem mluví,čili řve dál:ať dou na druhou stranu,oni sou hladovíííííííííí!!! 😅
když kolem nás procházelitk si eště Viki neodpustila:mamíííí to je paní policajt!!! 😀
.....po pár metrech voláme taťkovi a proti nám dou policajti další a Viki s přehledem říká tatovi do telefonu a to podotýkám dost nahlas:tati potkaly sme policajti,jo no oni sou blbííííí!.....já myslela že mě klepne 😀 😀 😀

danullinnka
8. únor 2009

Ahojky Ivi,
teda vy jste město policajtů,ne?? 😀 😀
A co policajti??dobré,nebo byla pokuta??? 😀 😀 😀 😀
Malá má ale pravdu 😅

No,ted začal vycházet časopis Po stopách dinosaurů,Kuba je do nich úplně zblázněný,doma je vše dinosaurové a u toho časáku jsou i kosti,po jedné a pak složíš celého dina,takže už máme předplatné 😀 😀
No a v sobotu to vyšlo,manža ráno koupil a pak jsme jeli k tatkovi pomoct se dřevem a bydlí tam i moje babička a Kuba byl s ní doma a ona vařila a Kuba ji ukazuje ty kosti a říká-babi,ale ne že z nich uděláš polévku 😀 😀

Pak jsme si dělali srandu,že máme dinosauří vývar 😀 😀