Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

danullinnka
2. čer 2008

Ahoj Livi,no ti naši experti se asi zklidnili tím vedrem.Včera jsme byli chvilku na fotbale,Luky v jednom kuse výskal,pak chodil kolem laviček a každého chlapa plácnul,každý se jen usmíval,povídali si s ním,pak se k nám přidal nějaký chlapeček,pořád nám nabízel brambůrky,měl paprikové-prý jsou nejlepší 😀 říkala jsem mu,at si nechá,že bych byla tlustá 😀 ale prostě mi je dal málem až do pusy 😀

liviky
autor
2. čer 2008

tak jsme byly venku s holkama a Viki zas perlila,uviděla jednoho chlapa a spustila mamííí já chcu toho pána,já chcu toho pána,no jak jí vysvětlit,že jí ho nemůžu dát? 😀

danullinnka
2. čer 2008

tééda,to se jí tak líbil?no,ještě že s váma nebyl tatka,kdo ví,co by malá vymyslela,aby pak nebylo peklo 😅

My jsme s manžou do sebe dnes ráno tak rypkali-slovně,ale ve srandě,kubík si hrál a najednou říká-mami,ten tatka je fakt blbý,že?? No,tak jsem mu řekla,že jsme si dělali srandu a že se tak o tatkovi nemluví.Ale vidíš,myslíš si,že si hraje a přitom vnímá vše okolo 😅

danullinnka
3. čer 2008

Livi,tak dneska blbne Luky.Mazlil se s plyšovou kočičkou-jeho miláček-a bouchl se o stěnu do hlavy,tak říkám bum.a prcek schválně se začal bouchat o stěnu a měl z toho hroznou srandu 😨 čelo červené,trdlo malé 😅

liviky
autor
4. čer 2008

to je teda trdlo! 😀
no malá dnes už zase začala perlit..... mamí čůrat,ano miláčku běžím,...hmmm pozdě.
Pojinta je v tom,že stála na opěradle gauče opřená o bar a pochcala ano přesně tak celou stěnu i gauč!

danullinnka
4. čer 2008

Ahoj Livi,no už jsem myslela,že se u vás nic neděje 😀 Tak to znám,to dělával Kuba než se naučil chodit na záchod,počůrané všechno 😠
Ted Luky chodí venku bez plenky,tak jsem měla 2x tu čest být počůraná,takové příjemné teplo 😀
Včera Luky pokračoval v bouchání do hlavy,ale tetinýma žabkama.Chtěl je dát do pusy,tak mu říkáme ble,at to zahodí,at udělá bác,no udělal bác,žabkou do čela několikrát po sobě,to je fakt ťulík 😀 Pak bylo zase zuření,jak jsem je oba tahala z bazénu 😅
Kubík včera babičce řekl,že je stará koza 😅 ale to nemá od nás!!!!!

liviky
autor
4. čer 2008

no pěkně...
mě včera malá řekla před děckama na dvorku...mamino nejdu domů mám práci na písku,zašklebila se a šla po svém 😠

danielitka26
4. čer 2008

baby máte zlaté deti 😀 😀 😀 😀

liviky
autor
4. čer 2008

já vím,dobře se to čte,a ty nemáš čím přispět?

danielitka26
4. čer 2008

liviky ja detičky nemám .. ☹ ☹ ale ak budem počuť na okolí niečo zaujímavé tak určite prispejem

liviky
autor
4. čer 2008

aha,tak to jo,klidně i tak,možná budeš mít ještě víc pikantnější zážitky než my...teda teď už snad jen já a danulli,ostatní mají asi hodné děti,které nevymýšlejí lumpárny jako ty naše! 😀

efca
4. čer 2008

Holky nějakou chviku to tady pročítám a opravu se bavím, máte užasný dětičky. Já děti ještě nemám, ale vyvdala jsem neteř a ta je taky opravdu originální. tak vám sem taky něco napíšu, na oplátku, že jsem se tak pěkně od srdce mohla zasmát.
Když byly Sárince asi 3 roky (teď už bude mít v září 6) měla nějakou mánii na prsa. Jely jsme spolu v šalině, malá seděla na takovým tom kandelábru, já jsem stála naproti ní a držela jsem ju aby nespadla. Povídáme si o pejskovi a kočičce. Šalina zastavila na červenou a vypla motor takže ticho. No a do toho ticha mě Sára bez varování nadzvedla tričko až nad hlavu a hlásí: Jééé tééto ty máš pršaaa. Celá šalina se výborně bavila a já předvedla nedobrovolnej striptýz.
Pak jsme spolu byly v květinářství kupovat kytku a malá z ničeho nic zrudla a říká: Tetóó kakááát. No co už kytku jsme nechaly kytkou a utíkaly naproti do hospody, posadila jsem ju na wc udělala prc a říká:hotovo. Takže oblíct, posbírat děcko, kabelku, tašku a jdem do květinářství znovu. Jen se zabouchly dveře malá: rudá jak rak: téééto kakááám. Paní v obchodě měla pochopení a pustila nás na svůj záchod. Akorát to žbluňklo vlezla do obchodu další zákaznice a malá na celej obchod řve:teto plave tam hovínko, že?
Když jsme byly krmit kačeny a měly jsme s sebou asi jen 10 rohlíků, který hodinu házela po malých drobečkách do vody )tetka naprosto znuděná)byla z toho tak nadšená, že když jsem zavelela k odchodu hodila na mě takovej kukuč, že jsem do nejbližšího stánku klusala koupit ještě naprosto předraženej balíček bebe sušenek.

liviky
autor
4. čer 2008

no to je taky super,ty děti nás prostě nenechají ukousat nudou,co?
Viki má teprve 2roky,ale už si vytahovala sama tričko a že ségru taky nakojí,že mi pomůže 😀

danullinnka
4. čer 2008

Efčo,tak ta je taky super.
Livi,tak to dělal Kubík taky,prý si pod paži stříkačkou vpíchne mléčko a to pak poteče z cecíku 😀 hmm,neteklo,ale mě jo 😀
Jinak k tomu kakaní,jak jsme byly se segrou malé-ona je o 5let mladší,tak jsme se koupali večer spolu a ona se párkrát vykadila do vany,to bylo jen mamííííííííííí 😀 😀 ještě že to byly bobky 😀 😀

liviky
autor
5. čer 2008

tak.....
dnes jsme po ránu hned začaly z vesela......
Viki dostala od taťky sloupec magnetů,tak s nima blba,...po chvíli jí dal ten můj jeden magnet pod tričko a jeden na tričko,malé to nešlo do hlavy a byla z toho nešťastná,že ten magnet nemůže z trička sundat,no a jak tak s ním zápasila,tak se otočila k futrům a ten magnet jí přilepil k nim,booože jak ta zařvala juváááá,mamí tatí pomoc...
no chlamali jsme se tomu doooost dlouho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danielitka26
5. čer 2008

tak som vám aj ja niečo priniesla ...

sesternicina malá keď ešte len začala rozprávať tak bolo práve mikuláša ..dostala veľa čokoládových ..učili sme ju že to sa volá mikuláš a ona pohotovo na to že "unkakáš" a tak sme sa na tom dosť dobre bavili lebo potom za nami chodila s mikuláškom v ruke a každému sa chválila že ona má unkakáša 😀

no a ja vraj keď som bola malá som rezeň-rízek volala že "veheň" a čižmičky gumáčky že "čumby" 😀 😀 😀

liviky
autor
5. čer 2008

danielitko,tak já mám dva starší bráchy a ten jeden je jěště slovák,když jsem začala pomalounku mluvit,tak mě ten starší říkal,že až přijedem za tetou t jí řeknu,že jsme po cestě k ní viděli drevokocúra,tak se taky stalo a teta pak byla nešťastná,že mi to nevysvětlí...já měla samozřejmě pravdu,že slovensky umím a moooc dobře 😀

nensy
5. čer 2008

jo a livi že se tak blbě ptám a co to je drevokocur.to je veverka? 😀 😝

liviky
autor
5. čer 2008

ááno presně tak 😀

danielitka26
5. čer 2008

😀 😀 😀

nensy
5. čer 2008

tak zase nejsem tak blbá 😝

liviky
autor
5. čer 2008

né,nejsi,to v žádném případě,no a co tvá dítka,ty jsou tak hodná,až nic nevyvádějí?

danullinnka
5. čer 2008

ahojky holky,Livi tak malá fakt perlí 😀 u nás po ránu jen tradiční bitka,ted je chvilku klid,bo jsou od sebe 😅
Včera tu byla moje segra a Luky k ní přišel s andělským výrazem a pleskl ji a prej bác 😅 tak jsem mu říkala,že se to nedělá,at udělá tetě malá malá a on se podíval na ručičku,nahodil super pohled a znovu báááác.Pak už ji ale začal pusinkovat,asi se tak omlouval.

liviky
autor
5. čer 2008

no už se těším až začne takové lumpárny vyvádět Lili,to bude určitě nevyčerpatelná studnice nápadů se spojením Viki! 😀 🙂 😉 ☹

danullinnka
5. čer 2008

To určitě bude 😅 už se těš,čekám až se mu začne rozvazovat víc jazýček,co z něho půjdou za moudra 😵 jestli bude po mě jako Kuba,no potěš 😀 😀

liviky
autor
5. čer 2008

no tak to u nás máme vyřídilku oba,takže těžko říct po kom holky jsou?!?!
jééé,ještě jsem si vzpoěla,včera mi Viki dělala asi pětiminutovou přednášku o tom jak zajíček papá trávu a náš hafík Whitík papá trávu protože ho bolí bříško a bolí ho proto,že papá Viki bonbony atd,...teda to Vám povím to je smršť,kde na to chodí? 😀

nensy
5. čer 2008

ale vyvádějí .když byl lukáš menší tak jak jsou ty kontejner na hračky tak si tam do toho vlezl a usnul tam mi jsme ho tady pak hledali on na sebe ještě hodil deku takže nebyl vubec vidět 😀

liviky
autor
5. čer 2008

no paráda a vy jste měli beztak srdce hrůzou v kalhotách co?já bych se bála,že se stalo něco hroznýho... 😉

danullinnka
5. čer 2008

no,u nás zas včera Kuba seděl na zemi,v kinder vajíčku měl svítícího dráčka a seděl u Lukáškovi sedačky do auta a tam je psané to varovaní jak máš sedačku dát atd..a začal si na to svítit a číst,něco o policajtech a že někdo má upravit cestu a vzít si na to válec,pak ještě něco o hasičích...to jsem ani nevěděla,že tam toho tolik píšou 😀 😀

nensy
5. čer 2008

no to jsme měli.ze mě to uplně spadlo když jsme ho našli 😀