Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

danullinnka
16. dub 2009

Ahoj Ivi,
no hurááááá 😀 😀 😀 krásná beruška,jsi pekla ty?? 😉 fakt krásná,taky bych si dala 😅

jinak u nás je to samé jako u vás,pořád se jen rozčiluju...Luky se naučil říkat blbe,kdo ho to asi naučil,že??Kuba 😖 a dneska Luky lítal po zahradě a švagr že ho chytne a že mu naplácá,ale jen ze srandy,tak ho chytnul a tak malinko po prdelce,malý mu utekl a na celé kolo začal řvát blbe blbe 😀 😝

A Kuba se naučil jezdit na kole,už bez koleček,za jeden den,úplný borec 😉 samozřejmě dílo maminky 😵 😵 včera se naučil jezdit a dneska už i sám nasedal a rozjel se 😉 musím ho pochválit 😉

Taky jsem dávala nějaké fotečky do alba,tak při chvilce mrkněte 😉

liviky
autor
17. dub 2009

hoj Dani,tak sem kukla na fotky,supeeeer ste tam všichni krásní,a čeče ty si kočka! 😉

slunicko552
17. dub 2009

Ahojte musím vám to napsat,ale nevím,kde to malý sebral 😅
Ráno se vzbudil a první co řekl bylo: Mamija pije Bože 😲 😅

danullinnka
17. dub 2009

Oooo Ivi,děkujiii 😅 😵 ale ty přece jsi taky kočka 😉 jen můj stařík říká,že jsem už stará hráza 😠 😀 😀 (Budu mít letos 27 😀 )

Sluničko a co jsi pila??? 😀 😀 😀

Kuba zas poslední dobou pořád chodí,tulí se a říká-lásko moje jediná,miláčku můj.... od manži to teda nepochytil 😀 😀 😀

slunicko552
18. dub 2009

danu,právě že nic 😀 Nevím,kde to sebral.Ale pije říká jenom,když někde vidí pivo.Tak v obchodě docela sranda,když si někdo kupuje pivo,tak hned řve.Mamííí on pije 😀

liviky
autor
19. dub 2009

no teda to si stará hráza teda Dani,co sem potom já?bude mi už 31,sakra to letí,bléééééééé

..no zkoušela sem včera Lili dát prso,jestli bude ještě chtít!!!......hryzla mě,zaasmála se a chtěla zdrhnout potvůrka jedna!.....takže hurá už nekojíme vůbec 🙂 .....už se i lépe vyspím,teda pokud holky nechcou za mnou do postele!!! 😅

danullinnka
20. dub 2009

Slunicko,tak náš Luky když někoho vidí s pivem,tak říká fůůůůůůůj,to má asi po mě 😀 😀 😀 mě teda pivo děsně smrdí,tudíž ho ani nepiju 😀 😝

Ivi,můj manža bude mít letos taky 31,ale prý se cítí na 18,to vidím a slyším nooo,bolí mě záda,bolí mě tamto a ono... 😝 😀
Tak vidíš,kojení u konce 😉 snad to kousnutí moc nebolelo 😝

Normálně v sobotu nad naším barákem kroužil hodně dlouho čáp,jsem ho hnala 😀 😀 😀 byl asi dezorientovaný,u nás mimi nehrozí 😀 😀 😀 😀 dnes jsem byla na gyn a teda fakt v tom nejsem 😀 😀 😀 😀 ale s tím,že jsem těhu jsem tam nešla,samo že vím,že těhu nejsem a ani nebuduuuuuu 😅 😵 Luky je malý drak a ujištuje mě v tom,že další mimi nehrozí,bych přišla o poslední nervy co mám 😀 😀 😀

liviky
autor
21. dub 2009

no čápa já neviděla ani nepamatuju 🙂

..já dnes byla s Viki v galanterii a než sem nakoupila vše co sem potřebovala tak rozepla na stojanu snad 50 uzávěrů,no tak me tam všechny ještě tak 20min. zapínali,mě z ní fakt klepne 😅 ...člověk aby se s ní bál jít do obchodu!!!

danullinnka
22. dub 2009

Ivi,
přijed k nám,tu jich jeeee 😉 😀

Teda Viki je fakt talent 😅

liviky
autor
22. dub 2009

tak budu mít ted relativně klid,Viki dnes oddjela s babi na chatu,tak tu budem s Lili bojovat sami 😀

danullinnka
23. dub 2009

Ty se máš,taky bych je nejradši vypakovala někam pryč,ale obááá 😀 😀 ale není s kým a ani kam 😝

liviky
autor
24. dub 2009

no já myslela že by na den či dva vzali i Lili ,ale babi tvrdila že je tam na Lilinku ještě dost zima,no nic no,tak příště!
ale i tak je to pohodička ,mít jedno dítě.....ikdyž lumpice se mi snaží utíkat 😀

danullinnka
25. dub 2009

Ahoj Ivi,
tak ted nás baví Lukášek 😉 poslední dobou ho zaujal Kubíkův notebook s Medvídkem Pů,tak si ho pouští a klábosí 😀 při spuštění říká Medvídek Pů- Ahoj,rád tě vidím,co budem dnes dělat?? a Luky-Nevím 😀
Pak přejde dál,pustí si písmenka...a Medvídek říká-pomůžeš mi najít toto písmenko?? a Luky rázně NEEE 😀 😀 😀 a tak to udělal asi 5x po sobě,jsem se tu dusila smíchy.Ten jeho výraz a to důrazné NEEE bys musela vidět a slyšet 😀 😀

liviky
autor
25. dub 2009

😀 to musel být pohled
....dnes přijede Vikča a dáme babičce i Lilinku a jdem na mecheche,se těším jak malé děcko 😀 😎

danullinnka
26. dub 2009

Ahojky Ivi,tak jak je po mecheche?? 😀 😀 my jsme taky dlouho už nikde nebyli.... 😖
Včera tu byl bratránek z Ostravy,přijel ukázat syna-2měsíčního,jsem ho měla na rukách a Luky jaký žárlivec,no hrůza..jsem myslela,že malého stáhne za nohy dolů,pryč ode mě,ale naštěstí ne,jsem musela Domču vrátit a vzít si Lukyho,jen on je prý moje mimi 😀 😀 😀 takže další důkaz,že další mimi u nás nehrozí 😀 😀 😀 😀

liviky
autor
2. kvě 2009

no pěkně 🙂 ....Viki je taky žárlivka,když se ke mě Lili přitulí tak jí posune na stranu a hned já takýýýýýý

jinak mecheche nebylo,vyprdli sme se na to a udělali si romantický večer ....zašli na véču do la strady a pak procházkou domů a vzhůru sme byli do 0.3é což e u mě výkon 😅 ....no a druhý den tat letěl do práce a já měla doma fůůůůru šití,takže tak no.......
jinak ted momentálně si Viki kreslí,zvdnu hlavu od notase a ona hned sluší nám to mamííííí?.....sebe i Lili podupkovala modrým fixem 😠 .....takže je du drhnout 😠

danullinnka
2. kvě 2009

Ahojky,
tak co,jde fixka dole nebo obě vypadají jak při neštovicích?? 😅 to je vážně expertka 😀
V týdnu tu byla segra a přijela i s její kámoškou a ona dovezla klukům čokoládky,Luky hned DÍK a Kuba si ji vzal a že-já mám ale plomby a šel si to schovat 😅 to se jako hned tak nevidí...ale segra pak i s kámoškou odešla a Kuba letěl nahoru a co si nevzal,čokoládku,že?? 😀 mu říkám-už plomby nemáš??? prý- mám,ale to neva 😀 😀

liviky
autor
4. kvě 2009

to je teda taky expert 😀
...fixy šly z těla dolů dobře,ale uvidím co na tom oblečení 😖

....jinak dnes nesl strejda Viki na koníkovi a Vikča chtěla chlebík,tak sem jí ho dala a po chvíli chtěla kinder čokoládku ,tak sem jí řekla,že ne,že stačí když má strejda ve vlasevh drobky s chleba.....no a ta má výtečnice vyrukovala s bleskovou odpovědí....to neva,drobky vytřepe ptáčkům a čokoládka se mu ve vlasech ztratí 😀

....jo a ještě něco...Viki byla s babi ve městě a chtěla koupit koníka a babi jí řekla že nemáme tolik penízků a ona hned,to nevadí babi nebuď smutná,taťka hodně pracuje,má hodně penízků a může si koupit i kytaru 😀 😀 😀 ....no mě klepne,kde na ty moudra chodí 😅

danullinnka
6. kvě 2009

Ahoj Ivi,
teda vaše Viki mi připomíná mě,taky jsem byla taková vyřídilka 😀 😀

U nás nic moc,Kuba má od včerejška chřipku-ale normální 😉 vysoké horečky,zimnice,děs.celou zimu jsme zdraví a ted si to vybíráme ☹ ještě že začalo pršet,že mu není líto,že nemůže ven.

Jooo a tento měsíc očekávám rozhodnutí ze školky,jestli Kubíka od září vezmou nebo ne 😨

A přidala jsem fotky,jak jezdí Kuba na kole 😉 kdybys chtěla mrknout 😅

liviky
autor
6. kvě 2009

jdu juknout 😉

liviky
autor
6. kvě 2009

tak už sem kukla...moc pěkný,to je šikula 😉
.....jak sem se dívala na ty nevinné tvářičky tak si myslím,že by si s nima Vikča rozuměla 😀

danullinnka
6. kvě 2009

Klidně přijedte 😀 pozvem ještě Kubovu ,,manželku,, Anetku a to teprve bude rodeo 😀 😀 to je taky pěkné číslo.Jsem dneska psala její mamči a jsem se i zmínila o Kubové chřipce a Anetka hned-prasečí chřipka?? 😀 😀 ale to se Kuba taky včera vzbudil a říkal,bolí mě celý člověk,asi mám prasečí chřipku 😀 tak si ted děláme spolu srandu,že mu už roste ocásek a bude chrochtat 😀 😀 my totiž máme doma-venku 3 vietmanské prasátka 😅

liviky
autor
24. kvě 2009

ahojda
..tak po čase zase jedna příhoda na padnutí 😉
....byly sme tenle týden kupovat nový kočár(golfky) a když mi paní vypisovala paragon,tak Viki ke mě přišla ze zadu a stáhla mi bederní rifle skoro až ke kolenům a dala mi na holý zadek pusu 😠 ....sem jí okřikla co dělá,že je koza a ona na to jen líbeezně,sem ti chtěla dát pusu na zadeček 🙂 .....ještě že v tom obchodě stála za mnou jen jedna těhotná paní.......by mě kleplo,kdyby to udělala někde v potravinách nebo tak nějak kde je hodně lidí 😅 😀

danullinnka
25. kvě 2009

Ahoj Ivi,
tak to je dílo 😀 😀

Náš Kuba ted 2x zaperlil 😉 😅

Přišel za manžovou mamkou a říká jí: babíí,kolik máš roků?? ona-55... a Kuba: to je už moc že??to jsi už stará a umřeš?? ona- ano.. a Kuba-babí,to nevadí,já ti přijdu na hřbitov zapálit svíčku 😨
jsem myslela,že mě klepne,jak kdybychom ho naváděli,že má babička umřít 😖

a včera bábi se švagrem zalévala zahrádku a Kuba si letěl domů pro gumáčky,že půjde taky zalévat a švagr mu řekl,že už to mají a Kuba-a na co jsem si dával ty gumáky,do prdele?? 😀 😨 😨

liviky
autor
25. kvě 2009

čau
to je tda expert dani 😀
.....my dnes v poho,akurát Lili mi vytrhla z ruky horkou vařenou kukuřici a pak řvala,že se popálila,se asi bála že jí to sním 😀 žrout jeden malý 😅

danullinnka
26. kvě 2009

Ahojky,
tak dneska perlil Luky 😀
máme takového souseda,není radost se s ním chválit 😖 je takový snědý,spíše špinavý,zarostený a věčně ožralý 😠 no a dneska tak sedíme u plotu a on šel,říkám Lukymu potichu-Luky čert jde 😅 a Luky se zklidnil a pozoroval ho jak jde s 3promile v krvi 😀 a soused na nás-dobrýýýý den,tak jsme mu odpověděli ze slušnosti a do toho Luky na plné kolo - čééééééért 😀 😀 😀 😀

danullinnka
26. kvě 2009

Joooo Ivi,
přidala jsem nové fotky,když budeš mít chvilku,můžeš mrknout 😉

liviky
autor
27. kvě 2009

ahoj dani 🙂 -..no foteky nádherný,závidím Vám hlavně tu jeskyni,já už dlouho v žádné nebyla a sem zvědavá jak budou reagovat holky na něco takového!? 😖 😀

danullinnka
27. kvě 2009

Ahoj Ivi,
v té jeskyni bylo fajn,Luky v pohodě,ale Kuba měl strach 😨 to má asi po mě,já mám strach z výšek a bylo místo,kde ses mohla podívat dolů,nešla jsem a Kuba taky ne 😕 a pak průvodkyně schválně zhasla,že ukáže jeskynní tmu a v té tmě říkala-a tímto se s vámi loučím a vydejte se nalevo k východu 😅 a KUba v té tmě- COŽE??? 😀 😀 😀 😀 samozřejmě rozsvítila,všichni výbuch smíchu 😀 ale švagr říkal,že jak zhasla,že se ho Kuba chytil jak klíště,manža držel Lukyho a ten prý úplně v pohodě,jak kdyby se nic nedělo 😉

danullinnka
27. kvě 2009

Ivi,
tak jsem dnes byla na třídních schůzkách ve školce a Kubíka vzali 😵 bude do oběda a pak domů,vzali i jeho ,,manželku,, a jejich kámoše,tak budou aspon pohromadě,nemusí hledat nové kámoše a být tam sám 😵