Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
3. zář 2008

jj,rozmohly 🙂
no malá ted předevčírem zaperlila brutálně!!!!!
................
..................dali jsme holky spát jako obvykle něco před 20h.,tak po půl hodce si říkám,jaký je dnes božský klid,holky usly naráz,hmmmmm balada!....ale chyba lávky,tak kolem čtvrt na deset sme málem spadli s gauče,jak jsme se lekli zatroubení?!?....malá seděla potmě nevím jak dlouho v předsíni na autíčku a jakmile zatroubila tak se prozradila 🙂 ...........to není vše!
..................
....................dojdu za ní,a Viki hned spustí že chce čůrat,tak jí chytnu za ruku a říkám jdem,.....jenže ouha ono to nák nejde,rožnu a co nevidím !.........Viki má na hlavě natažené majtky jako čelenku a na sobě navlečené venkovní tříčtvrtáky tak ,že obě nohy v jedné nohavici a ta druhá zaa ní plandala jako ocas!!!!
...............no řekněte,kde se to v ní bere takové blbosti?a hlavně tak super vymyšlené? 🙂 😀

danullinnka
3. zář 2008

😀 😀 Ivi,tak jsi mě pobavila 😀 😀 to je expertka.Kuba se začal oblékat sám a oznámil,že jde teda do školky.Ale nejde,ještě bude s náma doma 😉

liviky
autor
5. zář 2008

čau čau 😀
tak já jsem doma s Lili a ta dělá psí kusy,do všeho hryže dokonce zkusila i hafana,přišel si k ní čuchnout a ona se mu hned přisála na nos 🙂

terezzka11
5. zář 2008

boli sme u ortopeda (ploche nohy :( ) a jedno jake hladne rozculene babo tam po pol hodine konecne stichlo a zaspalo a mala zacala kricat na celu cakaren. Hovorim jej: Tisko babo haja, tak nesmieme kricat, lebo sa zobudi a bude plakat. A mala na to : Ale mami, klud...
Ma dva roky a dva mesiace a neviem sice kde to pochytila, ale uplne ma tym odrovnala. 😀

liviky
autor
5. zář 2008

teri 🙂
a co stichla nebo řádila dál?
malá mi asi z chaty přijede fialová,páč každý den sní minimálně dvě deci ostružin 😀

liviky
autor
12. zář 2008

tak jsem to nevydržela a jela s Lili za malou na chatu a bylo tam pááárááádně 😀 ,....Viki je čím dál větší rošťák,skoro jí přestávám stíhat 🙂
lumpice jedna chtěla at se jdu taky pohoupat na houpačku a já ani nedosedla a urvalo se to se mnou 😅

cairka
12. zář 2008

ahojte,
u nás je teraz veselo 😠 malá začína experimentovať so zdrobnelinami, tak z nej občas vyjdú dosť zaujímavé slová. osobne sa mi najviac páčilo, že "jéj, aká tu je pekná dračka" (drak) a "tento dvieročko" (tieto dvere) 😀

včera som si myslela, že nás jeden ujo zbije : prechádzali sme sa a pred nami ujo fajčil, a veve na plnú hubu začla riešiť, že ujovi bude smrdieť z pusy a že je to fúúúúúúúúúúúúúúúj (tak riadne nahlas) a ujo spomalil, asi počúval, čo tára, tak to ešte zabila, že teta dr. mu urobí no no no 😝

išli sme von a obúvala si botasky a sa jej nedali, tak jej hovorím, chyť si jazyk - no hádajte, čo chytila 😎

liviky
autor
12. zář 2008

cairko 😀
tak Viki ted dva dny po sobě chodí do školky s tetou tak na hodku a než šla spát tak mi řekla:mami zítra musím do školky fakt musím! 😀

danullinnka
16. zář 2008

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla,ale ti mí roštáci jsou už někdy na zabití.začali se hádat o hračky,rvou se,pak by se zase láskou sežrali.
Kuba nedávno kakal a volal na mě z wc-mamííí,už jsem vykakatý 😀 kde na to přišel,vždycky to říkal pěkně 😉

danullinnka
16. zář 2008

jooo a včera mě Luky kousl do zad,ale teda pořádně,tak jsem si lehla na břicho a byla smutná a Kuba přišel,přitulil se a že-ty moja beruško,bedruničko,pojd ke mě 😵 😀

liviky
autor
16. zář 2008

to máš z toho že jim nedáš pořádně najíst 😀 😀 😀

danullinnka
16. zář 2008

že by až tak??? 😝 😀 😀
No,Luky přišel na to,že kokinka jsou moc dobré,tak si stoupne před špajz,ukazuje na dveře a pořád dokola-koko koko ham 😀

liviky
autor
16. zář 2008

já ted musím Viki plašit ,že když nebude papat tak nepujde do školky 😅

danullinnka
16. zář 2008

ty jo,já jsem začala školkou,jako že výhružka a Kuba spokojeně,tak jo,půjdu tam 😅 prý se umí obléct sám,což fakt umí a ted se začal učit jíst příborem.To teda čumím,jak máme šikovné dítě 😉

liviky
autor
16. zář 2008

no malá právě taky chce furt do školky,takže pokud nechce jíst nebo spát tak jí řeknu že tam jítt nemůže....

liviky
autor
23. zář 2008

no tady to nák uslo ne?

danulli,kde si?

Viki e ted trochu přibržděná páč je nachlazená a kucká!
naučila se ale nové slůvko.....napčed 😀 ....mamííííí du napčed jo?.....a tak furt zdrhá a zdrhá... ☹ 😀

danullinnka
30. zář 2008

Ahojky Ivi,
tak jsem tu,ti mí ďábli mi nedovolili jít ani na pc,oči musím mít i na pr.... 😝

Včera jsem musela nutně do města a děti jsem vedla k babičce,než jsme odcházeli,tak Kuba nemeškal a tetovačku ze žvýkačky si přilepil na čelo 😠 😝 neměla jsem už čas ho umýt a ani to moc nešlo,čepice to nezakryla,tak jsem si půjčila auto od švagra,protože tak jsem s ním nemínila jít 😅

Taky jsme nachlazení,pěkně na otravu,co?? 🙄

Luky začal říkat kakao,tak na všechno je kakao 😀

danullinnka
1. říj 2008

Ahojky,
tak máme doma maroda.Kuba leží s horečkou,po obědě i spal,takže je fakt nemocný 😝
Ráno zajdem k dr,no už se těším na noc,ach jo,zase se nevyspím.Luky řádil tuto noc a počítám,že Kuba bude tuto noc.

liviky
autor
2. říj 2008

čau dani,tak přejem brzké uzdravení 🙂 ...Viki měla ráno děsný průjem,tak sem měla strach,že na ni něco leze,ale je večer a je to v pohodě....v telce sou ted reklamy,tak tu lítá jak praštěná,ale aspon se utahá 😀

jéééé já ji asi pleštím,vzala si krabici od bot hodila si jí na hlavu a lítá tu jak střelená!!!

liviky
autor
2. říj 2008

taaak a je to tu praštila sebou do zdi 😀 😀 😀

liviky
autor
3. říj 2008

joo a tak sem si ještě vzpoměla,koupila sem Viki marťánky s marťafonem a ted s ním blbnu furt já 😀 😀 😀

danullinnka
3. říj 2008

Ahojky Ivi,
to je číslo 😀 😀
taky jsem chtěla koupit marťánky,jaký je ten martafon??dobré??? 😀 😀 kolik to,prosím,tě stojí??nemám tak nějak přehled v těch vitamínech a cenách. 😝

matullienka
3. říj 2008

baby ale vam zacali deticky nejak posluchat

danullinnka
3. říj 2008

Matullienka,
mě teda ani ne.
ted je rozbombardovaný celý obývák,z židliček a křesel je prosím peklo.tak mám být hodná,jinak skončím v pekle 😀 aby tam dřív neskončili ti dva 😀

V týdnu manža ležel na gauči,já jsem seděla vedle něho a Kuba chtěl přepnout pohádku,tak mu říkám,at mi podá ovladač a on pohotově-máš nohy,podej si ho sama.Drzoun jeden 😠 😉

danullinnka
3. říj 2008

Ivi,
pěkná fotečka,sekne ti to 😉 😵

liviky
autor
3. říj 2008

dani dík 🙂
no marťánci u nás stojí 245,-Kč a ten marťafon je supr,vždyť říkám,že si s ním furt hraju já 😀 😀

danullinnka
3. říj 2008

Noooo,tk asi jdu do lékárny 😀 😀 😀
Pokud to koupím,tak vsadím vše co mám,že u nás bude hromadná bitka,kdo si s tím bude hrát 😀 😀 😀

liviky
autor
3. říj 2008

no to já mám zatím štěstí 😀
ale venku si to děcka furt pučujou 😀

danullinnka
3. říj 2008

A ten hlas je fakt tak ujetý jak v televizi?? 😀 no,asi to fakt koupím 😀 😀

danullinnka
3. říj 2008

jinak Luky říká pěkně máma,táta,tak ted zkoušíme říkat mami,tati.takže v Lukáškově podání to zní takto:mamaíííííí,tataííííííííííí 😀 😀