Otěhotněla jste některá teď v dubnu?

kahira
5. kvě 2014

Ahoj, otěhotněla jsem údajně cca 18,19 dubna, test mi vyšel 27 dubna slabě pozitivní, pak sílil. V pátek 2 května jsem byla u doktora ale bylo moc brzo, podle ms jsem byla teprve 4+5, poslední ms jsem měla 30března. Na ultrazvuku vůbec nic, krev se u nás nebere. Testy stále pozitivní, Je mi často špatně a bolí mě prsa a břicho jak kdybych to měla dostat 🙂 tak pořád věřím, že se drží. Na kontrolu jdu až 16tého v pátek, snad to do té doby vydržím. Jste tu některá co to má podobně?

veverice27
6. kvě 2014

ahoj @kahira 🙂
I já jsem takhle čerstvě těhu. PM také byla 30.3. k lékaři jdu ale až zítra, tak uvidím. Podle MS bych ale měla být 6+3tt. Tak uvidíme..hodně štěstí!!

kahira
autor
6. kvě 2014

ahoj @veverice27 pořád se u tebe nemůžu dopočítat, toho 30.3 jsi měla první den poslední ms nebo poslední? protože já ji měla od 30.3 do 4.4 a když jsem byla 2.5 u doktora, řekl mi že jsem 4+5 🙂 Ale to je fuk, hlavně ať nám to vyjde oboum, taky přeju hodně štěstí, dej pak vědět 🙂

veverice27
6. kvě 2014

@kahira no dle prvního dne poslední MS to bychází takhle.. Pak záleží natom, co ukáže utz. 😉

stoupinek
6. kvě 2014

Ahoj holky, pridavam se k Vam.Posledni menstruaci jsem mela 24.3.
Otehotnela jsem 4.4. nebo 6.4.
Na ultrazvuku uz jde videt vacek.Na dalsi ultrazvuk jdu 16.4.
Uz by tam melo byt srdicko.Doufam ze to tentokrat vyjde.V kvetnu jsem otehotnela
Ale nedopadlo to dobre.Takze se ted boji ale snazim se byt v klidu.Je mi porad spatne tak
To beru ze je vse jak ma byt.

v_alkyr_a
6. kvě 2014

Ahoj holky, ráda se přidám 🙂 Zatím jsem teda nebyla u doktora, včera ráno jsem dělala test a byly tam //. Pak jsem ho opakovala ještě odpoledne a dneska ráno a vypadá to zatím OK. Poslední MS jsem měla od 9.4., ovu předpokládám 21. nebo 22. 4. no a včera dva dny před předpokládanou MS jsem našla celkem hezkou druhou čárku 🙂 Tím, že je to čerstvé, tak zatím nechci plašit a hned letět k doktorovi. Kdy myslíte, že je to tak akorát aby už něco viděl?
Jinak vám oběma gratuluju 😉

stoupinek
6. kvě 2014

@kahira Divim se ze se u Vas nebere krev.Kdyz jsem byla u doktora ze mam pozitivni test tak mi delal hned ultrazvuk.Nic tam jeste nevidel.Automaticky mi bral krev a za hodinu jsem mela vysleky.Hcg jsem mela 2209.A v utery si me pozval na dalsi ultrazvuk a uz tam byl vacek.

stoupinek
6. kvě 2014

@v_alkyr_a Ahojky rika se ze tyden po vynechane menstruacu.U me to tak bylo.Ted cekam jestli tam za 14 dni bude srdicko.

joannah13
6. kvě 2014

ahoj holky, tak i já měla 30.3. poslední MS a díky tomu, že zjišťuji ovulaci, tak oplodnění nejspíš došlo 16.4. a zítra jdu taky na první kontrolu, tak sem strašně zvědavá, ale podle kalkulačky jsem teprve 5+1, takže srdíčko asi ještě nebude, ale těším se, že tam třeba něco uvidím 🙂

gosa22
6. kvě 2014

děvčata všem držím palečky...ale buďte trpělivé a vydržte aspoň do toho 6-7 tt...ať pak nejste zklamané, kdyby to náhodou přirozeně odešlo, což se může stát...proto není kam spěchat 😉 dejte tomu čas 🙂

v_alkyr_a
6. kvě 2014

@stoupinek Takže příští týden se objednám. Snad bude všechno v pohodě. Podle síly druhé čárky na testu snad jo.
Určitě teď bude všechno tak jak má 😉

stoupinek
6. kvě 2014

@joannah13 Moc gratuluji.Me rikal doktor ze srdicko jde videt na ultrazvuku koncem 6 tydne.U tebe by mel jit uz videt vacek.

stoupinek
6. kvě 2014

@v_alkyr_a Moc dekuji.Hlavne jsem v klidu.Nesmim se nervovat.Pred 16-ti lety jsem to brala jinak.S rostoucim vekem je to jine.

joannah13
6. kvě 2014

@stoupinek s tím počítám, ale hlavně, že bude vše na správném místě, to mě aspoň trošku uklidní..

v_alkyr_a
6. kvě 2014

@stoupinek A je to tvé první těhotenství? Já jsem úplný začátečník, takže tady budu sondovat rady a postřehy 🙂

stoupinek
6. kvě 2014

@v_alkyr_a ne uz druhe.Mam 16-ti leteho syna.Ale ted to beru jinak.Moc se bojim.Pred temi lety jsem to bala ze jsem tehotna a tak to je.

stoupinek
6. kvě 2014

@joannah13 uplne te chapu myslim si ze to mame vsechny stejne.

v_alkyr_a
6. kvě 2014

@stoupinek A čeho se bojíš? Já si zatím nic nepřipouštím a říkám si, že musím být hlavně v pohodě. Jenže u mě je to ještě i dost brzy. Stresovat začnu až mi to potvrdí doktor.

stoupinek
6. kvě 2014

@v_alkyr_a toho jestli tam bude srdicko.V kvetnu jsem to mela uplne stejne.Pak jsem sla zaa 14 dni na kontrolu a uz tam nic nebylo ani ten vacek.Mela jsem zamlkle tehotenstvi.A az ted se mi podarilo znovu otehotnet.

v_alkyr_a
6. kvě 2014

@stoupinek To mě mrzí, ale určitě to teď bude v pořádku! Musíme věřit 😉

stoupinek
6. kvě 2014

@v_alkyr_a Ano to je pravda.A musim rict ze jsem vice v klidu a klidnejsi nez v tom kvetnu.Tak si rikam ze se ddrobecek drzi.Navic mi e kazde rano a vecer spatne.

kahira
autor
6. kvě 2014

@stoupinek taky jsem se divila ze se u nas nebere krev, ale kdybych na tom moc trvala tak si zajedu do breclavi do nemocnice, ale snad to do pristiho patku vydrzim 🙂 ale nevim nevim

brendamonique
6. kvě 2014

@kahira Přeju hodně štěstí a zdraví tobě i prckovi, určitě se udrží. Je to krásný pocit, když člověk vidí ten test pozitivní 🙂 A mě vždycky říkali, že když je mi špatně, je to dobře, že "kdo zvrací, nepotrácí" 😀 tak držím pěstě !

stoupinek
6. kvě 2014

@kahira Hlavni je ze ti sili test.I to ze je ti zle je dobre znameni.Budu na tebe myslet.Taky jdu 16.4. na kontrolu a ultrazvuk.Jestli bude srdicko.Podle posledni MS budu 7tt.Podle ovulace zacatek 6tt.

kahira
autor
17. kvě 2014

@stoupinek ahoj tak jak ti to dopadlo?
já se chci s váma poradit, včera jsem byla 6+5 podle ultrazvuku pry 6+4 termín ještě neurčen přesně ale asi 4.Ledna a Mimi má 0,7mm a srdíčko bije, kdy myslíte že jsem otěhotněla? Když jsem byla 2.května na ultrazvuku tak nebylo vidět NIC jen zvětšená sliznice. A to mi doktor řekl, že plod je asi mladší a shodli jsme se na 18,19 dubna jak jsem psala poprvé, včera mi ale řekl, že plod odpovídá MS tak nevím 🙂 děkuji za rady

kahira
autor
17. kvě 2014

Je možné že to bylo i 10-12 dubna? to by mi ale test vyšel o něco silnější už ne? měla jsem slabou ale viditelnou čárku 27.4 v den očekávané MS

punky
17. kvě 2014

ja ale uz je to rok a pul zpet 🙂

marie_anna
18. kvě 2014

Ahoj holky, pridavam se k vam. 🙂 Jsem cca v 8.tt a mam doma 9mesicni mimco, tak jsem hrozne unavena, i kdyz je malej zlatej. Nejhorsi je, ze v 1. trimestru nemuzu v noci spat, tak docela bojuju. Ale z prirustku jsem nadsena! 🙂

stoupinek
19. kvě 2014

@kahira Tak to dopadlo dobre.Dekuji za optani.V patek jsem byla 7+3 a krasne mu bije srdicko.Je mozne ze tam jsou dve.To budeme vedet na 100% za tri tydny.Termin porodu mam 30.12.2014